Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Boks na świecie (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5159)

podszywacz 08.09.2011 15:30

Eurosport opisał wszystko czarno na białym:

http://www.eurosport.pl/boks/adamek-...89/story.shtml

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1161309)
To, co odjebały polskie stacje z walką Adamka to istna paranoja.

Cytat:

żądanych przez Kliczkę 40 zł za pay-per-view.
To Kliczce od...bało a nie polskim stacjom.

mr_kwolf 08.09.2011 15:34

Widze, że my Polacy nigdy nie wyzbędziemy się komunistycznych zapędów. Myślicie, ze Cyfra+ za darmo dostała prawa do walki, że teraz może ją sobie charytatywnie puszczać? Widocznie wyliczyli, że puszczenie w paśmie "otwartym" nie zwróci im kosztów dlatego postanowili zrobić to co zrobili. Teraz są dwie możliwości, albo ludzie kupią te PPV i dzięki temu goście z C+ wyjdą na swoim albo wręcz przeciwnie. Prawa rynku. Nie wiem skąd poczucie, że należy wam się możliwość oglądnięcia tej walki za darmo (prędzej pretensje do TVP bo ona ma w obowiązku puszczać takie wydarzenia ale to temat na inną rozmowe).

Nie mówiąc, że śmieszny jest ktoś kto twierdzi, że taką zagrywką C+ nie "szanuje praw obywateli". Ponadto wydaje mi się, że podczas walki Haye-Klitscho w Anglii była identyczna sytuacja (chociaż ręki nie dałbym sobie uciąć).

Jeżeli chodzi o dostępność RTL to ja osobiście nie jestem taki pewien. Pewnie Cyfra ich zakoduje i tyle. Jestem ciekawy czy faktycznie w umowie gwarantuje Tobie dostępność tego akurat kanału bo szczerze mówiąc wątpie.

Pamiętam jak Lige Mistrzów mi kiedyś tak samo zakodowali bo chciałem na jakimś włoskim kanale oglądnąć.

PS. Napiszcie jeszcze do Adamka żeby zrzekł się swojej gaży, żebyście mogli oglądnąć bo niby co to za różnica kto ma zapierd**** charytatywnie?

For_FuN_ 08.09.2011 15:45

Ja w UPC nie mam RTL, wiec zostaje net. Pewnie beda transmisje w super jakosci, wiec nie ma co sie stresowac ;).

rafkur 08.09.2011 15:48

Gdyby cena wynosiła powiedzmy 10-15 zł nikomu by się nie chciało kombinować. Jak zwykle pazerność nie popłaca. Większość oglądnie w necie albo w knajpie.
40 zł za niszowy w Polsce sport to trochę "optymistyczna" cena.
Przekładając na podwórko piłkarskie - już widzę komplet pod kasami przed meczem powiedzmy z Legią gdyby cenę ustalono na np 300 zł.

Kibic_1906 08.09.2011 15:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1161395)
Widze, że my Polacy nigdy nie wyzbędziemy się komunistycznych zapędów. Myślicie, ze Cyfra+ za darmo dostała prawa do walki, że teraz może ją sobie charytatywnie puszczać? Widocznie wyliczyli, że puszczenie w paśmie "otwartym" nie zwróci im kosztów dlatego postanowili zrobić to co zrobili. Teraz są dwie możliwości, albo ludzie kupią te PPV i dzięki temu goście z C+ wyjdą na swoim albo wręcz przeciwnie. Prawa rynku. Nie wiem skąd poczucie, że należy wam się możliwość oglądnięcia tej walki za darmo (prędzej pretensje do TVP bo ona ma w obowiązku puszczać takie wydarzenia ale to temat na inną rozmowe).

Nie mówiąc, że śmieszny jest ktoś kto twierdzi, że taką zagrywką C+ nie "szanuje praw obywateli". Ponadto wydaje mi się, że podczas walki Haye-Klitscho w Anglii była identyczna sytuacja (chociaż ręki nie dałbym sobie uciąć).

Jeżeli chodzi o dostępność RTL to ja osobiście nie jestem taki pewien. Pewnie Cyfra ich zakoduje i tyle. Jestem ciekawy czy faktycznie w umowie gwarantuje Tobie dostępność tego akurat kanału bo szczerze mówiąc wątpie.

Pamiętam jak Lige Mistrzów mi kiedyś tak samo zakodowali bo chciałem na jakimś włoskim kanale oglądnąć.

PS. Napiszcie jeszcze do Adamka żeby zrzekł się swojej gaży, żebyście mogli oglądnąć bo niby co to za różnica kto ma zapierd**** charytatywnie?

A abonamentu ca Cyfrę nie płacimy?? Jak masz za dużo pieniędzy to stul dziub i się nie odzywaj !

eMAGieIKa 08.09.2011 16:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez podszywacz (Post 1161392)
Eurosport opisał wszystko czarno na białym:

http://www.eurosport.pl/boks/adamek-...89/story.shtml





To Kliczce od...bało a nie polskim stacjom.


No to teraz ja juz nic nie rozumiem. Na tej stronie co podales, pod Cyfrowy Polsat, jest napsiane ze nie ma na nim RTL, a dzisiaj specjalnie patrzylem i jest tam RTL. Dokladnie mialem go na kanale 418. Chyba ze to nie chodzi o zwykly RTL ?

labtec 08.09.2011 17:00

pipki - zamiast się zastanawiać czy będzie na RTL-u zwykłym, kodowanym, czy z lektorem niemieckim <LOL> , czy może jednak na necie...

w multikinie macie tę walkę na żywo . Bilet za 39 zł - tani nie jest, no ale kuźwa.... żadna plazma nie odda Ci tych emocji co prawdziwe kino i tłum facetów dookoła znieczulonych piwskiem ;-)


pytanie takie - 21:00 początek ' SHOW ' . A walka wieczoru co , 23;30 ?

Czy trochę wcześniej ?

mitmichael 08.09.2011 17:24

Wole zatrzymac 40zl na prezent dla dziewczyny niz wydawac na walke bokserska. Mnie zadowoli niemiecki komentarz a nawet chinski

labtec 08.09.2011 17:32

no spoko - ja mam UPC , kablówkę i nie mam RTL-u.

Schabek 08.09.2011 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez labtec (Post 1161445)
pytanie takie - 21:00 początek ' SHOW ' . A walka wieczoru co , 23;30 ?

Czy trochę wcześniej ?

Około 23,00 ma się rozpocząć z tego co mi wiadomo

krkgiba 08.09.2011 18:46

Gdzie obejrzeć walkę w Krakowie?
http://www.lovekrakow.pl/aktualnosci...obacz_232.html

- Filmowa Cafe (Kijów Centrum), wstęp płatny - 39zł, w dniu walki 49zł
- Sport Bar, ul. Rakowicka 17
- English Football Club, ul. Mikołajska 5
- Klub Piłkarski Poker, ul. Mikołajska 24

tam będą na pewno transmisje poprzez polsat cyfrowy

labtec 08.09.2011 18:54

to polsat sport pokazuję tę walkę ?


http://tv.wp.pl/category,SPO,date,20...e,3,index.html


ja tam walki nie widzę, chyba że masz na myśli że na polsacie cyfrowym jako na dekoderze jest kanał RTL i to puszczą tak ?

krkgiba 08.09.2011 18:55

jeśli zapłacisz 40zł to zobaczysz, jeśli masz polsat cyfrowy :)

labtec 08.09.2011 19:20

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:A...WmRwrU_q8ipX9Q





czemu jest taki burdel z tą walką, i nie wiadomo kiedy, jak, i komu zapłacić ?!?!?!?


Mam dwa bilety do multikina jakby ktoś chciał eh....


===


a tak przy okazji, na prawdę wierzycie w to że Adamek ma szansę ?

Blondas 08.09.2011 20:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krkgiba (Post 1161496)
Gdzie obejrzeć walkę w Krakowie?
http://www.lovekrakow.pl/aktualnosci...obacz_232.html

- Filmowa Cafe (Kijów Centrum), wstęp płatny - 39zł, w dniu walki 49zł
- Sport Bar, ul. Rakowicka 17
- English Football Club, ul. Mikołajska 5
- Klub Piłkarski Poker, ul. Mikołajska 24

tam będą na pewno transmisje poprzez polsat cyfrowy

gdzieś na Sławkowskiej po prawej idąc od rynku też jest możliwość, nazwy pubu nie pamiętam

fialo 08.09.2011 21:11

No to może wpisujmy w jakich knajpach będzie walka na 100%.

Od siebie dodaje Pub Krawat na Rynku (zaraz koło kawiarni Vis a Vis - to ta z tym gościem na ławce :) ).

E. Doskonale wiem, że to Piotr Skrzynecki, ale chciałem być bardziej obrazowy, żeby każdy pojął gdzie to :)

bebeto 08.09.2011 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1161579)
No to może wpisujmy w jakich knajpach będzie walka na 100%.

Od siebie dodaje Pub Krawat na Rynku (zaraz koło kawiarni Vis a Vis - to ta z tym gościem na ławce :) ).

Piotr Skrzynecki.

wojti11795 09.09.2011 18:39

Ponoć na RTL ma być walka mam takie dwa kanały RTL 2CH i RTL Schweiz nie wiecie, czy na którymś z tych jest?

matt_1906 09.09.2011 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojti11795 (Post 1161885)
Ponoć na RTL ma być walka mam takie dwa kanały RTL 2CH i RTL Schweiz nie wiecie, czy na którymś z tych jest?

RTL Schweiz

gizmowisla 09.09.2011 19:27

Wybieram sie do kumpla ktory ma cyfrowy polsat - podobno jest tam RTL - czy wie ktos czy bedzie mozna ogladnac ? czy zakoduja ? czy to nie TEN rtl ?????? bardzo prosze o odpowiedz

piotrek_ksk 09.09.2011 21:53

http://www.lovekrakow.pl/aktualnosci...obacz_232.html << tutaj lista knajp gdzie można obejrzeć, na bieżąco aktualizowana. Pozdro Wiślaki!

northrop 10.09.2011 02:19

Na boksie sie nie znam, ale tak w dwuch zdaniach... jakie szanse ma Adamek i gdzie moze doszukiwac sie szans na zwyciestwo?

sanderuss 10.09.2011 08:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez northrop (Post 1162100)
Na boksie sie nie znam, ale tak w dwuch zdaniach... jakie szanse ma Adamek i gdzie moze doszukiwac sie szans na zwyciestwo?

Krotko mowiac - nikle.
Kliczko przebija go zasiegiem ramion, wzrostem, doswiadczeniem, sila. Jedyna szansa dla Adamka, moim zdaniem, to szukanie walki na poldystansie i proba wygrania walki przed czasem w kilku pierwszych rundach.

brylant17 10.09.2011 10:46

Mam pytanie dotyczące RTL w cyfrowym polsacie oczywiście go mam, ale mam dekoder z możliwością nagrywania i na kanale RTL mam Informacje o nagraniu, zakodowany sygnał.Da się jakoś wyłączyć tą ramkę w jakiś sposób?

vabanq 10.09.2011 11:09

czy ktorys z forumowiczow probowal dzis zamowic walke? Dzwonie do tych s....ieli od 10 i caly czas zajete, serwery na stronie przeciazone, jednym slowem gowno..

Kibic_1906 10.09.2011 11:26

Nie płać im :)! Na RTL-u obejrzysz walkę ,która i tak pewnie będzie trwała nie więcej niż 3 rundy ;)

Eternit 10.09.2011 11:44

Adamek- Kliczko
nurtujące pytania ;)
http://www.eurosport.pl/boks/adamek-...63/story.shtml

mb_1906 10.09.2011 11:55

Można gdzieś znaleźć transmisję w Internecie?

Wiślak-1990 10.09.2011 11:58

W sumie Adamek jakieś szanse ma w tej walce, jak by walczył z Wladimirem do by raczej w ogole nie miał szans, Vitali ma już 40 lat to myślę że jeszcze góra 2 lata i ktoś mu odbierze ten pas, być może stanie się to już dziś.

Damian1241 10.09.2011 12:15

http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pozostale tu jest sporo linków do walki

Oldpara 10.09.2011 12:28

W Jazz Rock Cafe na Sławkowskiej będą puszczali na małej sali

Dean 10.09.2011 12:33

Na Rtl mam napisane "nieobsługiwany system kodowania", ale chodzi.

Martinez 10.09.2011 12:37

Dean, jeśli masz cyfrę plus, to naciśnij przycisk menu, gdy naciśniesz go drugi raz, z menu wrócisz do programu i już nie będziesz tego miał. ;)

alkoholik 10.09.2011 12:52

Walka bedzie w Knajpie Sesja ul Warszawska kraków Piwo Warka 5zł. Dzisiaj sprawdzałem:)

Karamazow 10.09.2011 13:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic_1906 (Post 1162191)
Nie płać im :)! Na RTL-u obejrzysz walkę ,która i tak pewnie będzie trwała nie więcej niż 3 rundy ;)

Nie przesadzaj, Kliczko wytrzyma moim zdaniem co najmniej ze 6 rund.
Widzę, że wiara w Polskiego boksera jest nikła, mam nadzieję, że Adamek pokaże charakter jak Wisła wczoraj i roz.......i Ukraińca a wy będziecie przepraszać za brak wiary;)

emj10 10.09.2011 13:25

Skończy się w granicach 4-6 rundy.

Kolumbus 10.09.2011 13:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vabanq (Post 1162184)
czy ktorys z forumowiczow probowal dzis zamowic walke? Dzwonie do tych s....ieli od 10 i caly czas zajete, serwery na stronie przeciazone, jednym slowem gowno..

wlasnie tez probuje od rana

RAF 10.09.2011 13:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sanderuss (Post 1162115)
Krotko mowiac - nikle.
Kliczko przebija go zasiegiem ramion, wzrostem, doswiadczeniem, sila. Jedyna szansa dla Adamka, moim zdaniem, to szukanie walki na poldystansie i proba wygrania walki przed czasem w kilku pierwszych rundach.

Na zwyciestwo przed czasem Adamek nie ma zadnych szans bo on nie ma ciosu do znokautowania rywala w tej kategorii wagowej. We wczesniejszych pojedynkach trafial na czysto a rywale jak stali tak stali. Jedyna szansa jest dla niego walka w poldystansie i sprobowanie wygranie walki na punkty. Ale moim zdaniem wszystko sie skonczy do 3. rundy. Dla Adamka dobrym rywalem bylby Haye; Kliczko sa - moim zdaniem - poza zasiegiem.

grzesiek1906 10.09.2011 13:51

odnośnie transmisji: http://www.media2.pl/media/83372/komentarze/9.html

Kroq 10.09.2011 13:54

W cyfrze jak wpisujecie pesel i numer abonenta to wpisujecie caly siedmiocyfrowy czy jak bo nie moge sie dostac na ich serwis a dodzwonic sie nie ma szans


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl