![]() |
Eurosport opisał wszystko czarno na białym:
http://www.eurosport.pl/boks/adamek-...89/story.shtml Cytat:
Cytat:
|
Widze, że my Polacy nigdy nie wyzbędziemy się komunistycznych zapędów. Myślicie, ze Cyfra+ za darmo dostała prawa do walki, że teraz może ją sobie charytatywnie puszczać? Widocznie wyliczyli, że puszczenie w paśmie "otwartym" nie zwróci im kosztów dlatego postanowili zrobić to co zrobili. Teraz są dwie możliwości, albo ludzie kupią te PPV i dzięki temu goście z C+ wyjdą na swoim albo wręcz przeciwnie. Prawa rynku. Nie wiem skąd poczucie, że należy wam się możliwość oglądnięcia tej walki za darmo (prędzej pretensje do TVP bo ona ma w obowiązku puszczać takie wydarzenia ale to temat na inną rozmowe).
Nie mówiąc, że śmieszny jest ktoś kto twierdzi, że taką zagrywką C+ nie "szanuje praw obywateli". Ponadto wydaje mi się, że podczas walki Haye-Klitscho w Anglii była identyczna sytuacja (chociaż ręki nie dałbym sobie uciąć). Jeżeli chodzi o dostępność RTL to ja osobiście nie jestem taki pewien. Pewnie Cyfra ich zakoduje i tyle. Jestem ciekawy czy faktycznie w umowie gwarantuje Tobie dostępność tego akurat kanału bo szczerze mówiąc wątpie. Pamiętam jak Lige Mistrzów mi kiedyś tak samo zakodowali bo chciałem na jakimś włoskim kanale oglądnąć. PS. Napiszcie jeszcze do Adamka żeby zrzekł się swojej gaży, żebyście mogli oglądnąć bo niby co to za różnica kto ma zapierd**** charytatywnie? |
Ja w UPC nie mam RTL, wiec zostaje net. Pewnie beda transmisje w super jakosci, wiec nie ma co sie stresowac ;).
|
Gdyby cena wynosiła powiedzmy 10-15 zł nikomu by się nie chciało kombinować. Jak zwykle pazerność nie popłaca. Większość oglądnie w necie albo w knajpie.
40 zł za niszowy w Polsce sport to trochę "optymistyczna" cena. Przekładając na podwórko piłkarskie - już widzę komplet pod kasami przed meczem powiedzmy z Legią gdyby cenę ustalono na np 300 zł. |
Cytat:
|
Cytat:
No to teraz ja juz nic nie rozumiem. Na tej stronie co podales, pod Cyfrowy Polsat, jest napsiane ze nie ma na nim RTL, a dzisiaj specjalnie patrzylem i jest tam RTL. Dokladnie mialem go na kanale 418. Chyba ze to nie chodzi o zwykly RTL ? |
pipki - zamiast się zastanawiać czy będzie na RTL-u zwykłym, kodowanym, czy z lektorem niemieckim <LOL> , czy może jednak na necie...
w multikinie macie tę walkę na żywo . Bilet za 39 zł - tani nie jest, no ale kuźwa.... żadna plazma nie odda Ci tych emocji co prawdziwe kino i tłum facetów dookoła znieczulonych piwskiem ;-) pytanie takie - 21:00 początek ' SHOW ' . A walka wieczoru co , 23;30 ? Czy trochę wcześniej ? |
Wole zatrzymac 40zl na prezent dla dziewczyny niz wydawac na walke bokserska. Mnie zadowoli niemiecki komentarz a nawet chinski
|
no spoko - ja mam UPC , kablówkę i nie mam RTL-u.
|
Cytat:
|
Gdzie obejrzeć walkę w Krakowie?
http://www.lovekrakow.pl/aktualnosci...obacz_232.html - Filmowa Cafe (Kijów Centrum), wstęp płatny - 39zł, w dniu walki 49zł - Sport Bar, ul. Rakowicka 17 - English Football Club, ul. Mikołajska 5 - Klub Piłkarski Poker, ul. Mikołajska 24 tam będą na pewno transmisje poprzez polsat cyfrowy |
to polsat sport pokazuję tę walkę ?
http://tv.wp.pl/category,SPO,date,20...e,3,index.html ja tam walki nie widzę, chyba że masz na myśli że na polsacie cyfrowym jako na dekoderze jest kanał RTL i to puszczą tak ? |
jeśli zapłacisz 40zł to zobaczysz, jeśli masz polsat cyfrowy :)
|
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:A...WmRwrU_q8ipX9Q
czemu jest taki burdel z tą walką, i nie wiadomo kiedy, jak, i komu zapłacić ?!?!?!? Mam dwa bilety do multikina jakby ktoś chciał eh.... === a tak przy okazji, na prawdę wierzycie w to że Adamek ma szansę ? |
Cytat:
|
No to może wpisujmy w jakich knajpach będzie walka na 100%.
Od siebie dodaje Pub Krawat na Rynku (zaraz koło kawiarni Vis a Vis - to ta z tym gościem na ławce :) ). E. Doskonale wiem, że to Piotr Skrzynecki, ale chciałem być bardziej obrazowy, żeby każdy pojął gdzie to :) |
Cytat:
|
Ponoć na RTL ma być walka mam takie dwa kanały RTL 2CH i RTL Schweiz nie wiecie, czy na którymś z tych jest?
|
Cytat:
|
Wybieram sie do kumpla ktory ma cyfrowy polsat - podobno jest tam RTL - czy wie ktos czy bedzie mozna ogladnac ? czy zakoduja ? czy to nie TEN rtl ?????? bardzo prosze o odpowiedz
|
http://www.lovekrakow.pl/aktualnosci...obacz_232.html << tutaj lista knajp gdzie można obejrzeć, na bieżąco aktualizowana. Pozdro Wiślaki!
|
Na boksie sie nie znam, ale tak w dwuch zdaniach... jakie szanse ma Adamek i gdzie moze doszukiwac sie szans na zwyciestwo?
|
Cytat:
Kliczko przebija go zasiegiem ramion, wzrostem, doswiadczeniem, sila. Jedyna szansa dla Adamka, moim zdaniem, to szukanie walki na poldystansie i proba wygrania walki przed czasem w kilku pierwszych rundach. |
Mam pytanie dotyczące RTL w cyfrowym polsacie oczywiście go mam, ale mam dekoder z możliwością nagrywania i na kanale RTL mam Informacje o nagraniu, zakodowany sygnał.Da się jakoś wyłączyć tą ramkę w jakiś sposób?
|
czy ktorys z forumowiczow probowal dzis zamowic walke? Dzwonie do tych s....ieli od 10 i caly czas zajete, serwery na stronie przeciazone, jednym slowem gowno..
|
Nie płać im :)! Na RTL-u obejrzysz walkę ,która i tak pewnie będzie trwała nie więcej niż 3 rundy ;)
|
|
Można gdzieś znaleźć transmisję w Internecie?
|
W sumie Adamek jakieś szanse ma w tej walce, jak by walczył z Wladimirem do by raczej w ogole nie miał szans, Vitali ma już 40 lat to myślę że jeszcze góra 2 lata i ktoś mu odbierze ten pas, być może stanie się to już dziś.
|
http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pozostale tu jest sporo linków do walki
|
W Jazz Rock Cafe na Sławkowskiej będą puszczali na małej sali
|
Na Rtl mam napisane "nieobsługiwany system kodowania", ale chodzi.
|
Dean, jeśli masz cyfrę plus, to naciśnij przycisk menu, gdy naciśniesz go drugi raz, z menu wrócisz do programu i już nie będziesz tego miał. ;)
|
Walka bedzie w Knajpie Sesja ul Warszawska kraków Piwo Warka 5zł. Dzisiaj sprawdzałem:)
|
Cytat:
Widzę, że wiara w Polskiego boksera jest nikła, mam nadzieję, że Adamek pokaże charakter jak Wisła wczoraj i roz.......i Ukraińca a wy będziecie przepraszać za brak wiary;) |
Skończy się w granicach 4-6 rundy.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
odnośnie transmisji: http://www.media2.pl/media/83372/komentarze/9.html
|
W cyfrze jak wpisujecie pesel i numer abonenta to wpisujecie caly siedmiocyfrowy czy jak bo nie moge sie dostac na ich serwis a dodzwonic sie nie ma szans
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl