![]() |
Cytat:
|
A kto wie co sie dzieje z Singlarem ? Tak nagle przestal grac, dziwna cisza na jego temat, na lawce tez go nie widac... A przeciez prezentowal sie bardzo dobrze. Kontuzja czy moze jakis konflikt ?
|
Siedział na ławce wczoraj.
|
Nie wiem skąd to ciągłe .......enie o zwolnieniu Skorży,czy oprócz pismaków np. z zarządu,RN,czy innych w ogóle o tym wspominał ?
Jeśli tak chciałbym się dowiedzieć gdzie. |
Pierwszej polowy nie ogladalem ale kobita moja com ja zarazil meczami, mowila mi ze gra wygladala calkiem niezle -pomijajac oczywiscie brak goli.
Druga juz widzialem, rewelacji jakiejs nie bylo ale zle tez nie bylo. Wyglalismy i to sie liczy. Szkoda tylko ze sklad z pierwszej polowy nie potwierdzil dobrej gry golami a stalo sie to dopieor po wprowadzeniu Zienia i Lobo - zamydli to troche obraz, no ale dobrze ze w koncu sie przelamali. Co do spornych sytuacji to karnego nie bylo a podanie do bramkarza jak dla mnie kwalifikowalo sie na rzut wolny ale mniejsza z tym. Teraz 2 mecze u siebie - 6 punktow do zdobycia i bedzie gitara. ps Marszalku , moze masz racje z tym brakiem koncepcji ale jak narazie nie dano mu zbyt wielu szans na powazne zmiany w tym zespole a to jest nieuniknione, jesli gra ma wygladac lepiej. 2,3 konkretnych grajkow - tego trzeba trenerowi. |
Cytat:
To podsumowanie: Cytat:
Skorża nie jest najlepszym trenerem świata, Skorża popełnia błędy - co w tych wnioskach jest tak odkrywczego, że postanowiłeś się nimi podzielić z użytkownikami tego forum? |
to pytanie juz padlo wyzej kilka razy. czy wiadomo kiedy jest losowanie 1/4 ?
|
Myślałem, że to chyba wie tylko PZPN, ale terminu losowania jednak jeszcze nie ustalono
Wiadomo tylko kiedy mecze (mecz i rewanż) ćwierćfinałowe się odbędą: 19.03.2009 i 07.04.2009 |
temat cos stoi, zero zainteresowania tematem ? gramy dzis (chyba) bez napastnikow, moze Tomek zagra w napadzie, wygramy ?
|
bo wszyscy na mecz poszli :), ja tez zaraz uciekam
no dzis czy chcą czy nie chcą to biegac muszą co by nie przymarzli do murawy |
No podobno ma gra jakiś nowy napastnik który jeszcze w napadzie nie grał. Moze Marcelo??:>
|
mozna na necie gdzies emcz ogladnac?
|
Marcelo juz gral w ataku... w meczu z Totenhamem:D.
Nie ma transmisji meczu. |
http://www.wisla.krakow.pl/stream_radio - Jazda Jazda Jazda - słuchasz radia Biała Gwiazda :), kurde pierwszy mecz od Barcelony nie na R22 :/
|
A Niedzielan ma jakas kontuzje ze go nawet na lawie nie ma?.
ps. smieszny ten komentarz w radiu:) |
Niewiecie czemu mi nie odbiera to radio Wisełki? Wogóle sie ten streem nie otwiera :(
|
Cytat:
|
Dziwna jest ta transmisja w naszym radio - Panowie rozmawiają sobie na róźne tematy, szerokim łukiem omijając komentwanie aktualnej sytuacji na boisku.:-/ Muszę przyznać, że to najbardzie oryginalny sposób transmisji meczu z jakim miałam do czynienia :lol:
|
Jak weszliście na RBG bo z oficjalnej strony nie mogę wejść ??
|
|
Ja weszłam normalnie poprzez ten link: http://www.wisla.krakow.pl/stream_radio - i uruchamiam winampem
|
Jak nie spróbuję Program Internet Explorer nie może wyświetlić witryny sieci Web e do d.py
|
to zmien ten shit explorer :D
|
Ten Komenatur mówi częściej eeeeeyyyyyyyy niż Kołtoń.... myślałem, że to niemożliwe :rotfl:
|
a możeci mi podać adres streama
|
|
Noo to chyba będzie przełomowy mecz dla Zieńczuka. Mam taką nadzieję ;)
|
Koniec meczu i ładne zwycięstwo 4:1. Zieniu i Łobo ładnie się prezentowali i mam nadzieje, że przełamią się także w lidze. I przy okazji pograło sobie trochę naszych "młodzików".
|
Fajny meczyk byl. Szkoda, ze Polsat sie nie zdecydowal na transmisje 2 dzisiaj.
Jutro jak sa mecze miedzynarodowe to robia 2 relacje m.in. Polonia-Jaga o 16:30 - dla kogo ? |
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Niech lepiej Polsat żałuje. Zaskoczył mnie Zieniu w pozytywnym tego słowa znaczeniu:) 2 bramki mam nadzieje, ze to nie był wypadek przy pracy, a jego tendencja wzrostowa i na runde wiosenną powróci Zieńczuk z poprzedniego sezonu:)
|
kto okazał się tajemniczym napastnikiem?
|
Rysiek z Klanu?:) przeczytaj relacje z meczu :)
|
kurna, myślałem, że Bożenka... :/
|
JAk zagral Leszczak ?
|
Cytat:
Cytat:
Co znaczy jak na trybunie (E) naglosniej slychac " Wisla! (klask klask klask) Kraków!" "Jeszcze jeden" albo "Mało!" ?? ... to znaczy ze Wisla rozprowadzila 4500 biletów po szkołach :)) ja popieram takie akcje ale po co takie typy przychodzą ktorym tylko lans w glowie, ktory jest bardziej rozebrany w ten ziąb ten jest ktoś. Małych brzdąców koło podstawówki tez od cholery, bo jak sie wychodziło z meczu to tylko wszedzie sluchac bylo "zbóóóóóóóóóóóóóórka !!!!... " :) mms w konkursie - 2 pln szalik Lechia-Wisła do kupienia podczas meczu na trybunie - 30 PLN widok pierwszoklasistów na tle antyterrorystów - bezcenne :) aha, ja wiem ze tu Kraków ale niech ktos zwróci uwage speakerowi zeby mowił to TRZ a nie SZCZ bo wstyd jak jasna cholera |
Co tak duzo tych zmian ? Az 6 ?
-= dzieki Luu... nie wiedzialem o tej zmianie, |
Cytat:
oczywiście dotyczy to tylko PE |
Zaskakujaco mocny sklad wybiegl z Piastem co mogloby sugerowac, ze Skorza jest pod presja "gory" i musi grac w kazdym meczu o pelna stawke...
No i niespodziewanie 178. DERBY otrzymaja dodatkowa otoczke, mecz prawdopodobnie o awans! |
Cytat:
|
można prosić o link brameczek z meczu? :D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl