Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski i Pucharze Ekstraklasy 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4744)

eye63 30.10.2008 11:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafal777 (Post 621462)
Tutaj sytuacja wygląda podobnie. Najpierw wybicie piłki, potem wejście w nogi. Jednak moim zdaniem muszą być jakieś granice rozsądku, bo co z tego że najpierw dotknął piłki skoro potem całym impetem wpadł na zawodnika. (...) Jednak wielu obrońców tak gra (CLEBER!!) i sędziowie raczej nie gwiżdża gdy pierwszy wykopywana jest piłka.

Nie ma mowy o żadnym karnym i o żadnym wejściu z impetem w nogi Boguskiego, wystartowali obaj do piłki, Nowak był szybszy, trafił w piłkę - i w tym momencie według przepisów tak samo jak Nowak wpadł w Boguskiego, tak Boguski wpadł w Nowaka. Faule są dyktowane w momencie, kiedy zawodnik z defensywy atakuje wyprostowaną nogą i wtedy nawet jeśli trafi w piłkę - jest faul. Wracając do meritum, świetna interwencja Nowaka, niestety ze szkodą dla Boguskiego.

nesta 30.10.2008 12:16

A kto wie co sie dzieje z Singlarem ? Tak nagle przestal grac, dziwna cisza na jego temat, na lawce tez go nie widac... A przeciez prezentowal sie bardzo dobrze. Kontuzja czy moze jakis konflikt ?

Paweł 30.10.2008 12:22

Siedział na ławce wczoraj.

kristos 30.10.2008 14:06

Nie wiem skąd to ciągłe .......enie o zwolnieniu Skorży,czy oprócz pismaków np. z zarządu,RN,czy innych w ogóle o tym wspominał ?
Jeśli tak chciałbym się dowiedzieć gdzie.

1q2 30.10.2008 14:17

Pierwszej polowy nie ogladalem ale kobita moja com ja zarazil meczami, mowila mi ze gra wygladala calkiem niezle -pomijajac oczywiscie brak goli.
Druga juz widzialem, rewelacji jakiejs nie bylo ale zle tez nie bylo.
Wyglalismy i to sie liczy.
Szkoda tylko ze sklad z pierwszej polowy nie potwierdzil dobrej gry golami a stalo sie to dopieor po wprowadzeniu Zienia i Lobo - zamydli to troche obraz, no ale dobrze ze w koncu sie przelamali.

Co do spornych sytuacji to karnego nie bylo a podanie do bramkarza jak dla mnie kwalifikowalo sie na rzut wolny ale mniejsza z tym.

Teraz 2 mecze u siebie - 6 punktow do zdobycia i bedzie gitara.

ps
Marszalku , moze masz racje z tym brakiem koncepcji ale jak narazie nie dano mu zbyt wielu szans na powazne zmiany w tym zespole a to jest nieuniknione, jesli gra ma wygladac lepiej.
2,3 konkretnych grajkow - tego trzeba trenerowi.

jova 30.10.2008 14:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 621482)
Napisałem wyraźnie,że jest najlepszy na jakiego obecnie stać Wisłę. Także napisałem, że wobec brakó kogoś lepszego musi zostać. Czytaj ze zrozumieniem proszę.
Ale tylko dlatego ,ze on już nie ma koncepcji na prowadzenie tej drużyny.

Ironizowałem o zwolnieniu trenera, bo Twoje wnioski wydały mi się zwyczajnie idiotyczne, a nie dlatego, że z Twojego posta wynikało, ze domagasz się zmiany szkoleniowca.

To podsumowanie:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 621392)
ALe SKorża zostanie,bo na nikogo lepszego nas nie stać. Tylko dlatego.

jest po prostu koszmarne. Masz samochód średniej klasy. Wiesz, że nie mogłeś lepiej zainwestować pieniędzy, bo nie stać Cię na nic lepszego, ale zamiast docenić to, co masz, żalisz się, że nie masz Ferrari, na które Cię nie stać. Dla mnie to zwykła dziecinada.
Skorża nie jest najlepszym trenerem świata, Skorża popełnia błędy - co w tych wnioskach jest tak odkrywczego, że postanowiłeś się nimi podzielić z użytkownikami tego forum?

lodecki 31.10.2008 17:10

to pytanie juz padlo wyzej kilka razy. czy wiadomo kiedy jest losowanie 1/4 ?

FraMat 31.10.2008 19:06

Myślałem, że to chyba wie tylko PZPN, ale terminu losowania jednak jeszcze nie ustalono

Wiadomo tylko kiedy mecze (mecz i rewanż) ćwierćfinałowe się odbędą: 19.03.2009 i 07.04.2009

HEDu 18.11.2008 17:02

temat cos stoi, zero zainteresowania tematem ? gramy dzis (chyba) bez napastnikow, moze Tomek zagra w napadzie, wygramy ?

tommiyacht 18.11.2008 17:06

bo wszyscy na mecz poszli :), ja tez zaraz uciekam

no dzis czy chcą czy nie chcą to biegac muszą co by nie przymarzli do murawy

Bobic 18.11.2008 17:12

No podobno ma gra jakiś nowy napastnik który jeszcze w napadzie nie grał. Moze Marcelo??:>

kubanczyk 18.11.2008 17:36

mozna na necie gdzies emcz ogladnac?

kuba181819 18.11.2008 17:42

Marcelo juz gral w ataku... w meczu z Totenhamem:D.

Nie ma transmisji meczu.

arth_ur 18.11.2008 18:05

http://www.wisla.krakow.pl/stream_radio - Jazda Jazda Jazda - słuchasz radia Biała Gwiazda :), kurde pierwszy mecz od Barcelony nie na R22 :/

1q2 18.11.2008 18:24

A Niedzielan ma jakas kontuzje ze go nawet na lawie nie ma?.

ps. smieszny ten komentarz w radiu:)

P@vel K@sprzyk 18.11.2008 18:52

Niewiecie czemu mi nie odbiera to radio Wisełki? Wogóle sie ten streem nie otwiera :(

WILU TS 18.11.2008 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 630867)
A Niedzielan ma jakas kontuzje ze go nawet na lawie nie ma?.

ps. smieszny ten komentarz w radiu:)

Zapalenie ścięgna bodajże

Illargui 18.11.2008 19:17

Dziwna jest ta transmisja w naszym radio - Panowie rozmawiają sobie na róźne tematy, szerokim łukiem omijając komentwanie aktualnej sytuacji na boisku.:-/ Muszę przyznać, że to najbardzie oryginalny sposób transmisji meczu z jakim miałam do czynienia :lol:

KOMINEK 18.11.2008 19:20

Jak weszliście na RBG bo z oficjalnej strony nie mogę wejść ??

Mrsnh 18.11.2008 19:28

KOMINEK - sciagnij streama i uruchom w winampie (u mnie po ok. minucie wlacza sie relacja)

DOWNLOAD

Illargui 18.11.2008 19:28

Ja weszłam normalnie poprzez ten link: http://www.wisla.krakow.pl/stream_radio - i uruchamiam winampem

KOMINEK 18.11.2008 19:35

Jak nie spróbuję Program Internet Explorer nie może wyświetlić witryny sieci Web e do d.py

HEDu 18.11.2008 19:35

to zmien ten shit explorer :D

dj_ibutti 18.11.2008 19:37

Ten Komenatur mówi częściej eeeeeyyyyyyyy niż Kołtoń.... myślałem, że to niemożliwe :rotfl:

KOMINEK 18.11.2008 19:39

a możeci mi podać adres streama

dj_ibutti 18.11.2008 19:40

http://poznan5-3.radio.pionier.net.p...-stream8-1.ogg


Aaaale żal, słuchać się tego nie da x.X

unpredictable_wislaczka 18.11.2008 19:48

Noo to chyba będzie przełomowy mecz dla Zieńczuka. Mam taką nadzieję ;)

Żuczek 18.11.2008 19:53

Koniec meczu i ładne zwycięstwo 4:1. Zieniu i Łobo ładnie się prezentowali i mam nadzieje, że przełamią się także w lidze. I przy okazji pograło sobie trochę naszych "młodzików".

dynek.pl 18.11.2008 20:09

Fajny meczyk byl. Szkoda, ze Polsat sie nie zdecydowal na transmisje 2 dzisiaj.
Jutro jak sa mecze miedzynarodowe to robia 2 relacje m.in. Polonia-Jaga o 16:30 - dla kogo ?

PhantomRanger 18.11.2008 20:19

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Niech lepiej Polsat żałuje. Zaskoczył mnie Zieniu w pozytywnym tego słowa znaczeniu:) 2 bramki mam nadzieje, ze to nie był wypadek przy pracy, a jego tendencja wzrostowa i na runde wiosenną powróci Zieńczuk z poprzedniego sezonu:)

amauri1990 18.11.2008 20:25

kto okazał się tajemniczym napastnikiem?

4fan_player 18.11.2008 20:27

Rysiek z Klanu?:) przeczytaj relacje z meczu :)

amauri1990 18.11.2008 20:39

kurna, myślałem, że Bożenka... :/

kubad99 18.11.2008 20:40

JAk zagral Leszczak ?

tommiyacht 18.11.2008 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żuczek (Post 630912)
Koniec meczu i ładne zwycięstwo 4:1. Zieniu i Łobo ładnie się prezentowali i mam nadzieje, że przełamią się także w lidze. I przy okazji pograło sobie trochę naszych "młodzików".

z tym Łobo to sobie chyba zazartowales, grał beznadziejnie slabo, straty, niecelne podania, balony za bramke. jedna asysta, ale kto by zle podał w takiej sytacji. Łobo i Jirsak, dla mnei najwieksze rozczarowania tego meczu. Z Wojtka juz chyba nic nie bedzie, poziomem w tym momencie nie powinien sie łapac do ME. Jirsak.. ehhh... Mączynski wiecej szumu zrobił z ławy, to wszystko mówi. Jirsak tylko podaje do najblizszego zawodnika na jedno skrzydło bądź drugie. zero niekonwencjonalnych podań. To nie jest materiał na rozgrywającego.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez amauri1990 (Post 630928)
kto okazał się tajemniczym napastnikiem?

Na szpicy wyszedł Pietia, potem grał Leszczak, o ktorym wspomnialo TWSD.



Co znaczy jak na trybunie (E) naglosniej slychac " Wisla! (klask klask klask) Kraków!" "Jeszcze jeden" albo "Mało!" ?? ... to znaczy ze Wisla rozprowadzila 4500 biletów po szkołach :)) ja popieram takie akcje ale po co takie typy przychodzą ktorym tylko lans w glowie, ktory jest bardziej rozebrany w ten ziąb ten jest ktoś. Małych brzdąców koło podstawówki tez od cholery, bo jak sie wychodziło z meczu to tylko wszedzie sluchac bylo "zbóóóóóóóóóóóóóórka !!!!... " :)

mms w konkursie - 2 pln
szalik Lechia-Wisła do kupienia podczas meczu na trybunie - 30 PLN
widok pierwszoklasistów na tle antyterrorystów - bezcenne :)

aha, ja wiem ze tu Kraków ale niech ktos zwróci uwage speakerowi zeby mowił to TRZ a nie SZCZ bo wstyd jak jasna cholera

mic 18.11.2008 20:42

Co tak duzo tych zmian ? Az 6 ?

-=
dzieki Luu... nie wiedzialem o tej zmianie,

Luu... 18.11.2008 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 630943)
Co tak duzo tych zmian ? Az 6 ?

według nowych przepisów możesz zrobić 3 zmiany normalnie kiedy chcesz + dodatkowe 3 w przerwie

oczywiście dotyczy to tylko PE

3rider 18.11.2008 21:39

Zaskakujaco mocny sklad wybiegl z Piastem co mogloby sugerowac, ze Skorza jest pod presja "gory" i musi grac w kazdym meczu o pelna stawke...

No i niespodziewanie 178. DERBY otrzymaja dodatkowa otoczke, mecz prawdopodobnie o awans!

gdsmk 18.11.2008 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3rider (Post 630991)
Zaskakujaco mocny sklad wybiegl z Piastem co mogloby sugerowac, ze Skorza jest pod presja "gory" i musi grac w kazdym meczu o pelna stawke...

No i niespodziewanie 178. DERBY otrzymaja dodatkowa otoczke, mecz prawdopodobnie o awans!

dla mnie oznacza to tyle, że musieliśmy ten mecz wygrać by mieć szanse na awans.

Dean 18.11.2008 21:50

można prosić o link brameczek z meczu? :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl