Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wiślackie Foto&Video (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=463)

Biuro Prasowe 16.08.2009 08:30

Trzecia wygrana!

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...4074537330.jpg

azabie 16.08.2009 08:58

Wisła wygrywa z Bełchatowem - galeria zdjęć


http://www.mmkrakow.pl/rep/newsph/6266/31132.3.jpg

dyges 16.08.2009 16:23

mógłby ktoś wrzucić cały mecz na RS lub cos podobnego?? Z góry wielkie dzięki :)

Biuro Prasowe 16.08.2009 17:14

"Hej z lewej coście tak cicho!" czyli doping w trakcie meczu z GKS-em

Mango 19.08.2009 15:15

http://www.youtube.com/watch?v=VN4E4YNrUDg

troche pieknej historii przed meczem z Jagą

Biuro Prasowe 22.08.2009 12:00

Skromna wygrana

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...9386066216.jpg

anisud 22.08.2009 12:24

Arka Gdynia -:- Wisła Kraków
0:1 Mrowiec (sam) LIVE
http://rapidshare.com/files/27015809...rowiec_sam.avi

Biuro Prasowe 25.08.2009 11:09

Wiślacy grają w PlayStation!

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...1945942189.jpg

Biuro Prasowe 27.08.2009 15:24

Budowa pełna słońca!

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...3827993794.jpg

moskit 29.08.2009 04:14

http://krak.tv/kategoria-9,film-703.html - wywiad z Łobodzińskim.

KoPer 29.08.2009 22:16

Wisła 2:1 Jaga

http://tsw.com.pl/galerie/jaga2/15.jpg

Biuro Prasowe 30.08.2009 11:31

Wisła nie opuszcza fotela lidera!

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5749067495.jpg

Biuro Prasowe 30.08.2009 11:32

Ważna wygrana z Jagą!

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5750352861.jpg

Biuro Prasowe 01.09.2009 12:38

Poranne badania Wiślaków!

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...8049305705.jpg

Biuro Prasowe 02.09.2009 12:20

Powrót do zajęć!

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...8901281021.jpg

hunter 02.09.2009 22:50

Pożegnanie z Jackiem Bednarzem


Biuro Prasowe 14.09.2009 20:01

Remis Młodej Wisły

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...9542953291.jpg

festereknh 15.09.2009 11:32

Gościna w Gdańsku
 
http://th.interia.pl/40,g1d19e6e53465683/i954419.jpg

Schody do pokoju gdzie kimałem podczas gościny w Gdańsku. 13.09.2009 Oj mnie dziewczyna ugościła z znajomymi! Pozdrawiam liczę, że kto był w Gdańsku teraz miał podobnie udany wyjazd :)

nikol 15.09.2009 12:06

http://www.wislakrakow.com/www/page.php?pageid=862

Niedzielne zdjęcia z Traugutta

http://galeria.wislakrakow.com/20090913/nikol/09.JPG

Biuro Prasowe 16.09.2009 10:56

Wiślacy w Krakowskim Parku Linowym

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...0400085277.jpg

Biuro Prasowe 17.09.2009 12:27

Wiślacy trenują przed meczem z Polonią

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...1866702235.jpg

KoPer 20.09.2009 21:05

Tylko remis

http://tsw.com.pl/galerie/Bytom/19.jpg

Naszaliga 20.09.2009 22:12

Galeria FOTO z meczu Wisła - Polonia

http://www.naszaliga.ayz.pl/news/gal...polonia,.html?



http://i36.tinypic.com/n1xgqv.jpg

Biuro Prasowe 20.09.2009 22:30

Polonia zatrzymała Wisłę!

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...4819988001.jpg

vacs 21.09.2009 07:20

Oprawa wczorajszego meczu http://www.waszapilka.pl/galleries,86

http://waszapilka.pl/pictures/smallG...rand=838832908

Kolejna galeria tym razem mecz cz.1 http://www.waszapilka.pl/galleries,87

Biuro Prasowe 21.09.2009 13:47

Trening z Gargułą i Marcelo

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5368767565.jpg

Biuro Prasowe 24.09.2009 09:26

Wiślacy grają dalej!

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...7750744688.jpg

ksych 26.09.2009 21:35

http://i37.tinypic.com/2nbf60k.png http://i33.tinypic.com/2qa7gwp.png
Wisła Kraków - Polonia Warszawa
720x416 | Xvid | C+Sport

1:0 Małecki
2:0 Paweł Brożek
2:1 Pawełek (sam.)
Wszystkie bramki spakowane RAR'em

Biuro Prasowe 26.09.2009 23:30

Wisła Kraków - Polonia Warszawa 2:1

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...0037631354.jpg

moskit 28.09.2009 13:01

http://krak.tv/kategoria-9,film-813.html - to co nasze chłopaki miały do powiedzenia po meczu z Polonią

ksych 28.09.2009 14:50

http://i33.tinypic.com/a9qzib.png
http://i37.tinypic.com/2nbf60k.png http://i33.tinypic.com/2qa7gwp.png
Ekstraklasa.2010.Wisla.K.vs.Polonia.W.26.09.2009.P L.PDTV.XviD-PSiG

Zrodlo........................ PDTV - Canal+ Sport
Audio bitrate................. ~128 Kbps, 48 KHz
Audio kodek................... VBR MP3, stereo
Video bitrate................. ~1487 Kbps, 2 przebiegi
Video kodek................... XviD
Rozdzielczosc................. 672 x 368
Proporcja..................... 16x9

RapidShare.com
HotFile.com

Biuro Prasowe 29.09.2009 10:49

Jesienna pogoda przy Reymonta 22

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...2174869020.jpg

Biuro Prasowe 03.10.2009 10:55

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 1:3

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5630757722.jpg

hunter 04.10.2009 14:51

Braterski doping


Pablooo 06.10.2009 14:41

Śląsk - Wisła 1:3 Galeria

http://s24.pl/img/auto2/slask_wisla2009_23.jpg

Biuro Prasowe 08.10.2009 09:55

Wiślacy zagrali dla Piekutowskiego!

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...9917969079.jpg

Biuro Prasowe 12.10.2009 18:12

Cały trening Garguły!

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...3669407667.jpg

Biuro Prasowe 19.10.2009 09:18

Lech Poznań - Wisła Kraków 1:0

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...9400073969.jpg

Naszaliga 19.10.2009 13:57

Galeria FOTO z meczu Lech-Wisła:
http://www.naszaliga.pl/news/galeria...9143905,.html?

http://i38.tinypic.com/2ijp21j.jpg

anisud 24.10.2009 18:40




1:0 Paweł Brożek
LIVE
Kod:

http://rapidshare.com/files/297334558/1-0_Brozek_Pawel.avi
1:1 Biskup LIVE
Kod:

http://rapidshare.com/files/297353554/1-1_Biskup_.avi

2:1 Marcelo
LIVE
Kod:

http://rapidshare.com/files/297357730/2-1_Marcelo_.avi


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl