Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4404)

Arked 22.09.2008 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 606497)
A to niby dlaczego nie Mąka albo Małkowski (ten akurat nie ma takiego potencjału jak Mąka - ale też pewnie jest dużo tańszy niż on) gdyby nas było stać na niego? Pewnie że lepiej znaleźć kogoś za pół darmo w niższej lidze, ale za to trzeba mieć skauting a my go nie mamy. Potem takiego piłkarza trzeba ograć i to też trwa. Wszystko rozbija sie o pieniądze. Jeśli polskie kluby cenią bardzo piłkarzy to ciężko wyrwać kogoś za małe pieniądze. Ale ta tendencja moze się zmienić - rynek o tym decyduje.

Tych dwóch graczy to raczej kwalifikuje się na wykup prawa do pierwokupu lub transfer i od razu wypożyczenie. Pokazali jeszcze o wiele za mało, zeby grać w Wiśle. Do tego za Mąkę Wojciechowski krzyknie pewnie z 500 tys Euro, a taka suma za niego nie ma sesnu. Potrzebujemy dużo lepszych graczy na obecną chwilę jeśli chcemy iść do przodu.

W Ekstraklasie jest drożyzna i towar wątpliwej jakości. Na pewien czas dałbym sobie spokój z kupowaniem piłkarzy z Ekstraklasy chyba, że na prawie Bosmana lub Webstera. Pieniądze inwestujmy w obcokrajowców i scouting. To się opłaca.

czesiu 22.09.2008 20:53

Bednarz Ty się chłopie zastanów, bo ostatnie dwa okienka to Ci trochę nie wyszły. Połowa składu to do wymiany jest, a Ty tu wielkie halo robisz, bo Marcelo za darmo przyjechał. Skrzydlowych brak, rozgrywającego brak, bramkarz chimeryczny, obrona też niepewna, napastnika niedostatek... U góry tabeli ciasno się robi i jednym grajkiem tego się nie załatwi.

Maćko 22.09.2008 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czesiu (Post 606751)
Bednarz Ty się chłopie zastanów, bo ostatnie dwa okienka to Ci trochę nie wyszły. Połowa składu to do wymiany jest, a Ty tu wielkie halo robisz, bo Marcelo za darmo przyjechał. Skrzydlowych brak, rozgrywającego brak, bramkarz chimeryczny, obrona też niepewna, napastnika niedostatek... U góry tabeli ciasno się robi i jednym grajkiem tego się nie załatwi.

Idź i mu to powiedz, zamiast wypłakiwać się na internetowym forum, ok?
Jeśli chcesz to dalej robić to załóż se temat w testowym i płacz.

Dzimi 22.09.2008 22:19

Gdybym był Bednarzem... to nie puściłbym w świat Kosowskiego. Jego miejsce jest w Wiśle.

Timon88NH 22.09.2008 22:54

http://www.transfermarkt.de/de/spiel...es/profil.html

Arked 22.09.2008 23:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maćko (Post 606784)
Idź i mu to powiedz, zamiast wypłakiwać się na internetowym forum, ok?
Jeśli chcesz to dalej robić to załóż se temat w testowym i płacz.

O co ci chodzi? Ten temat powstał żeby ludzie mogli luźno wyrazić swoje zdanie. Także po to, żeby na ten przykład czesiu, mógł sobie ponarzekać. To jest forum.

tofik 23.09.2008 00:08

Dudu ładuje bramki jak głupi na Węgrzech, a my go oddaliśmy z łatwością splunięcia. Nie jesteśmy Realem i szkoda, że nie dano kolesiowi szansy, bo jest po prostu dobrym napastnikiem :)

Ale to chyba jednak powinno pójść na konto Skorży, który nie miał przekonania do niego. Podobnie jest zresztą z Jirsakiem.

jova 23.09.2008 02:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 606788)
Jego miejsce jest w Wiśle.

ta, z czymś takim wokół pasa.

Gdybym bym Bednarzem odłożyłbym pieniądze na kontrakt dla niego i już zacząłbym przygotowywać się do grudniowych rozmów z tym zawodnikiem.

Eustachy 23.09.2008 02:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 606828)
ta, z czymś takim wokół pasa.

Gdybym bym Bednarzem odłożyłbym pieniądze na kontrakt dla niego i już zacząłbym przygotowywać się do grudniowych rozmów z tym zawodnikiem.

Uwazam, ze wychyliles sie z b.dobrym kandydatem.
Dla mnie Murawski, to w tym momencie jedyny pilkarz z polskiej ligi, za ktorego warto wylozyc konkretne pieniadze. Jednak to tylko teoria, bo w praktyce nie ma raczej wiekszych szans, aby Bednarzowi udalo sie go wyciagnac z Poznania.

fanfan 23.09.2008 08:58

Cleiton Xavier ---->Wisła Kraków
 
Gdybym był Bednarzem zwróciłbym uwagę na tego piłkarza :
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...er/profil.html :>
Ma już za sobą występy w seniorskiej reprezentacji Brazyli, z końcem roku kończy mu się wypożyczenie oraz "chyba" w tym samym momencie kończy mu się kontrakt z klubem z którego był wypożyczony. Ofensywny pomocnik o dużych umiejętnościach który byłby świetnym konkurentem dla Jirsaka, nie jest to możę drugi Kaka ale byłby z pewnością wzmocnieniem ( większym niż Garguła) - tylko trzeba sie postarać.
Oraz na miejscy Pana Bednarza nie czekałbym z przedłużaniem kontraktów . Letnie okienko transferowe poszło nam na przedłużanie umów z Głowackim i Brożkiem więc jak teraz mamy czas to można załatwić tą sprawę. Proponuję 3-letni kontrakt dla Zienia, 2-letnie dla Baszcza i Sobola a jeśli chodzi o Cantoro to zależy od tego czy uda nam się pozyskać Romeu i od postawy Cantoro w tej rundzie oraz od trenera Skorży czy potrzebuje tego piłkarza w kadrze. Cantoro czasami ( wg mnie) brakuje motywacji, możliwości ma ogromne ale nie pokazuje tego , wszystko leży w rękach trenera Skorży czy wyzwoli Z Cantoro cały potencjał.
Skupiłbym się również na takich piłkarzach jak Okotie , Krzynówek , Felix Ettien i Kalu Uche - jego pozycja w Almerii jest coraz słabsza i z pewnością nie utrudniali by mu transferu do innego klubu.:D

www.rallyonline.prv.pl 23.09.2008 09:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanfan (Post 606845)
Gdybym był Bednarzem zwróciłbym uwagę na tego piłkarza :
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...er/profil.html :>
Ma już za sobą występy w seniorskiej reprezentacji Brazyli, z końcem roku kończy mu się wypożyczenie oraz "chyba" w tym samym momencie kończy mu się kontrakt z klubem z którego był wypożyczony. Ofensywny pomocnik o dużych umiejętnościach który byłby świetnym konkurentem dla Jirsaka, nie jest to możę drugi Kaka ale byłby z pewnością wzmocnieniem ( większym niż Garguła) - tylko trzeba sie postarać.
Oraz na miejscy Pana Bednarza nie czekałbym z przedłużaniem kontraktów . Letnie okienko transferowe poszło nam na przedłużanie umów z Głowackim i Brożkiem więc jak teraz mamy czas to można załatwić tą sprawę. Proponuję 3-letni kontrakt dla Zienia, 2-letnie dla Baszcza i Sobola a jeśli chodzi o Cantoro to zależy od tego czy uda nam się pozyskać Romeu i od postawy Cantoro w tej rundzie oraz od trenera Skorży czy potrzebuje tego piłkarza w kadrze. Cantoro czasami ( wg mnie) brakuje motywacji, możliwości ma ogromne ale nie pokazuje tego , wszystko leży w rękach trenera Skorży czy wyzwoli Z Cantoro cały potencjał.
Skupiłbym się również na takich piłkarzach jak Okotie , Krzynówek , Felix Ettien i Kalu Uche - jego pozycja w Almerii jest coraz słabsza i z pewnością nie utrudniali by mu transferu do innego klubu.:D

a widziałeś wartośc tego gościa? kosmiczna kwota jak na polskie warunki za tego chlopaka.... Jesli jest tak jak mowisz ze gral w seniorskiej reperzentacji brazylii to napewno ktoś go już wypatrzyl wiec ze znalezieniem mocnego klubu nie powinien miec problemu...

Co do kontraktów zawodników nie myśl że Bednarz nie myśli o ich przedlużeniu. Gość jest dyrektorem sportowym wiec wie co ma robic...

kto to jest Okotie? Ettien? Co do krzynówka to juz nie ma sensu... wypalił się i pewnie zadał by astronomicznego kontraktu wiec po co nam kolejny grajek na lawke. Uche już u nas byl chyba ze 3 razy hahahah

pawelos84 23.09.2008 13:45

Cleiton Xavier to jest bardzo dobry piłkarz jak na warunki Brazylijskie, a wręcz kosmiczny jak na warunki polskie. Wątpie w to że Bednarzowi uda się znalezć drugiego takiego jelenia jak Marcelo i namówić do gry w Wisle. Cleiton jest szybki, ma bardzo dobry drybling, ciąg na bramkę i o klase przewyższa wszystkich ofensywnych pomocników w naszej lidze, z Rogerem włącznie. O ile dobrze pamiętam grał w Internacional z Nilmarem i Sobisem. Za Chiny do Wisły nie przyjdzie, jest po prostu za dobry.

To jest zawodnik tej klasy co brazylijczycy w Szachtarze czy CSKA Moskwa. Pozatym koles w cienkiej drużynie strzelił 8 goli i miał 3 asysty, w 23 meczach, to robi wrażenie na każdym menadżerze. Mało jest w polskiej lidze środkowych, czy ofensywnych pomocników co strzelają tyle goli. Ale jak masz taki pomysł napisz maila Bednarzowi i daj mu do myślenia, może coś wykombinuje.

http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ho/profil.html

Już tego by było znacznie łatwiej wyciągnąć, a to też jest bardzo dobry i zdolny gracz.

orm 23.09.2008 16:44

Popieram wcześniejszy pomysł ściągnięcia Macieja Małkowskiego. Wygląda na to że może z niego coś być: najlepiej podający pomocnik w II lidze w zeszłym sezonie, teraz w ektraklasie piękną, techniczna bramka, a jest to piłkarz na pozycję gdzie jest luka: lewą pomoc

zloto 23.09.2008 16:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelos84 (Post 606981)
. Ale jak masz taki pomysł napisz maila Bednarzowi i daj mu do myślenia, może coś wykombinuje.


Masz e-mail do Pana Jacka:P :> To zart byl, nie??

pawelos84 23.09.2008 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zloto (Post 607094)
Masz e-mail do Pana Jacka:P :> To zart byl, nie??


No pewnie, bo skąd go dostać:D ale zawsze może kolega poczekać przed budynkiem Wisły na łysego i mu zarekomendować Xaviera :d

Fuss 23.09.2008 18:47

a ja bym na jego miejscu poszukaj w niższych polskich ligam tam znajduje się wiele talentów...wiem ze ameryki nie odkryłem :)ale przydał by się jakiś młodzian z Polski

maRgrabkarz 23.09.2008 19:03

Gdybym byl Bednarzem to bym czasem tak z dupy sprawdzal zawodnikow o ktorych pisza kibice Wisly w temacie "Gdybym byl Bednarzem...". A noz łyżka widelec.

Ogryzek 23.09.2008 19:28

Oglądam mecz Wisła Płock - Legia w PP i jest taki młody środkowy pomocnik Łukasz Grzeszczyk grający dawniej w Zniczu Pruszków. Ponadto nie grający dzisiaj Kamil Gęśla. Nie są to oczywiście wzmocnienia na już do pierwszej 11 ale - 16?:)

jova 23.09.2008 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 606829)
Uwazam, ze wychyliles sie z b.dobrym kandydatem.
Dla mnie Murawski, to w tym momencie jedyny pilkarz z polskiej ligi, za ktorego warto wylozyc konkretne pieniadze. Jednak to tylko teoria, bo w praktyce nie ma raczej wiekszych szans, aby Bednarzowi udalo sie go wyciagnac z Poznania.

Kontrakt kończy mu się w lecie, a o ile mi wiadomo Wisła wciąż płaci lepiej niż Poznań, wiec uważam, że ten transfer nie jest abstrakcyjny.

iiYama 23.09.2008 19:57

Szkoda że o Murawskim nikt nie pomyślał 2-3 lata temu. Wówczas już mówiło się iż ma sporą przyszłość przed sobą. A i Lech nie był w takim gazie jak teraz.

Moim zdanie wyciągnięcie go teraz jest niemożliwe.

Ogryzek 23.09.2008 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mozdzierz (Post 607193)
Szkoda że o Murawskim nikt nie pomyślał 2-3 lata temu. Wówczas już mówiło się iż ma sporą przyszłość przed sobą. A i Lech nie był w takim gazie jak teraz.

Moim zdanie wyciągnięcie go teraz jest niemożliwe.

No tak, ale teraz pewnie są tacy nowi "Murawscy" w Arkach, Płockach, Pruszkowach itd - tylko trzeba mieć chęci(pieniądze) i dobry skauting:) Z tego co pamiętam to Lech jednak coś tam zapłacił za Murawskiego Arce.

Uran235 23.09.2008 20:41

Co drugi post z tego tematu nadaje się do Łapu Capu. Jak już podajecie jakieś linki na transfermarkt, to łaskawie raczcie spojrzeć do kiedy zawodnik ma kontrakt, ale ten właściwy, a nie do kiedy obowiązuje jego wypożyczenie. Tak, tak prawie połowa piłkarzy w ligach brazylijskiej, portugalskiej, serbskiej, chorwackiej itp. to piłkarze czołowych klubów wypożyczeni do słabszych drużyn. Właśnie w ten sposób tamte kraje produkują masowo jeśli nie gwiazdy, to przynajmniej solidnych kopaczy, podczas gdy Polska trwa w marazmie, bo nawet Pogoń Szczygłówka ma mocarstwowe ambicje, dlatego stawia na starych dziadów, a młodzież kisi w rezerwach. Jeżeli myślicie, że takich dwudziestoletnich wartościowych piłkarzy Wisła jest w stanie wyciągać to jesteście w błędzie. W Polsce jak ktoś pokaże choćby cień talentu, to natychmiast jego cena jest windowana do niebotycznych rozmiarów. Myślicie, że nas stać na Mąkę? Śmiem wątpić. Jeżeli Małkowski faktycznie coś pokaże, to do walki o niego będziemy mieli kilku konkurentów i też cena pójdzie w górę. Popatrzcie za ile poszedł Lewandowski, ile chcą za Pawłowskiego, czy majewskiego. Nawet za takiego Lisowskiego Widzew chce jak cygan za matkę.

Z Polski to my możemy liczyć tylko na wolny transfer albo jakieś dziwne kombinacje, strajkujących piłkarzy, kłótnie w drużynie itp. Inaczej trzebaby strasznie przepłacić.

Młodzieży należy szukać, ale tak naprawdę nie tej w wieku 20 lat, która jest jako tako ukształtowana i oczekiwać od tych piłkarzy walki o pierwszy skład, tylko pogrzebać głębiej sprowadzać nastolatków i wychowywać ich na Wiślaków.

Rozbrajają mnie też komentarze brać tego, brać tamtego, dobry jest. To są gwiazdy jednego kopnięcia, a Wy twierdzicie, że nadają się na naszą ławkę. Z całym szacunkiem do tych piłkarzy, ale wyobrażacie sobie, że taki Małkowski wychodzi przeciwko TT, czy Barcie? Ja niespecjalnie. Jakby Bednarz latem zrobił Wam takie transfery, to byście na nim suchej nitki nie zostawili.

W kwestii Murawskiego, to on do Lecha nie przeszedł. On był w kadrze Amici i w sumie nadal w niej jest.

Ogryzek 23.09.2008 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 607221)
Co drugi post z tego tematu nadaje się do Łapu Capu. Jak już podajecie jakieś linki na transfermarkt, to łaskawie raczcie spojrzeć do kiedy zawodnik ma kontrakt, ale ten właściwy, a nie do kiedy obowiązuje jego wypożyczenie. Tak, tak prawie połowa piłkarzy w ligach brazylijskiej, portugalskiej, serbskiej, chorwackiej itp. to piłkarze czołowych klubów wypożyczeni do słabszych drużyn. Właśnie w ten sposób tamte kraje produkują masowo jeśli nie gwiazdy, to przynajmniej solidnych kopaczy, podczas gdy Polska trwa w marazmie, bo nawet Pogoń Szczygłówka ma mocarstwowe ambicje, dlatego stawia na starych dziadów, a młodzież kisi w rezerwach. Jeżeli myślicie, że takich dwudziestoletnich wartościowych piłkarzy Wisła jest w stanie wyciągać to jesteście w błędzie. W Polsce jak ktoś pokaże choćby cień talentu, to natychmiast jego cena jest windowana do niebotycznych rozmiarów. Myślicie, że nas stać na Mąkę? Śmiem wątpić. Jeżeli Małkowski faktycznie coś pokaże, to do walki o niego będziemy mieli kilku konkurentów i też cena pójdzie w górę. Popatrzcie za ile poszedł Lewandowski, ile chcą za Pawłowskiego, czy majewskiego. Nawet za takiego Lisowskiego Widzew chce jak cygan za matkę.

Z Polski to my możemy liczyć tylko na wolny transfer albo jakieś dziwne kombinacje, strajkujących piłkarzy, kłótnie w drużynie itp. Inaczej trzebaby strasznie przepłacić.

Młodzieży należy szukać, ale tak naprawdę nie tej w wieku 20 lat, która jest jako tako ukształtowana i oczekiwać od tych piłkarzy walki o pierwszy skład, tylko pogrzebać głębiej sprowadzać nastolatków i wychowywać ich na Wiślaków.

Rozbrajają mnie też komentarze brać tego, brać tamtego, dobry jest. To są gwiazdy jednego kopnięcia, a Wy twierdzicie, że nadają się na naszą ławkę. Z całym szacunkiem do tych piłkarzy, ale wyobrażacie sobie, że taki Małkowski wychodzi przeciwko TT, czy Barcie? Ja niespecjalnie. Jakby Bednarz latem zrobił Wam takie transfery, to byście na nim suchej nitki nie zostawili.

W kwestii murawskiego, to on do Lecha nie przeszedł. On był w kadrze Amici i w sumie nadal w niej jest.

Przejaskrawiasz - tacy piłkarze jak Murawski skądś się biorą. Pomyliłem się - dawna Amica go kupiła z Arki
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rafa%C5%82_Murawski
Sądzisz że taki Mąka w pucharach zagrałby gorzej niż Łobodziński albo Zieńczuk?
Zobacz - taki Rybus, Majkowski w Legii już grają (grali) całkiem przyzwoicie. Ja spokojnie moge sobie wyobrazić Małkowskiego wnoszącego więcej niż Zieńczuk do gry w tym sezonie choćby w lidze!

Ja bym się cieszył z takich transferów (pisałem) wolę takich Małkowskich, Lewczuków, Mąki i innych jeśli nie sprowadzamy gwiazd! Małkowski przed tym sezonem grał w Jastrzębiu - czemu nie. Lepszy rydz niż nic:) A z młodego piłkarza może coś być.

Przewagą Zieńczuka jest zgranie z resztą (w takiej formie jak jest teraz) i nic więcej.

Overmars 23.09.2008 21:17

Według mnie powinny byc prowadzone staranie o piłkarzy:

Mąka który widac ze jest perspektywiczny i jeśli mu woda do głowy nie uderzy to mże być dobry napastnik a ściągnięcie go z poloni chyba nie powinno byc jakos wyjątkowo trudne. http://www.transfermarkt.de/de/spiel...el/profil.html

Malarz alternatywa dla Pawełka który bez rywalizacji nie zawsze ma pewne interwencje a Malarz powinien byc zainteresowany grą o LM ponieważ bedzie teraz (teoretycznie) łatwiej po reformie a każdy słyszał jak Malarz dobrze w grecji broni http://www.transfermarkt.de/de/spiel...sz/profil.html

Janusz Gancarczyk pomocnik lewy swoimi występami pokazuje że grac w pilke umie i jak Wisła by po niego sięgneła to mógł by być z niego pożytek moze byc alternatywą dla Zienia
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...sz/profil.html

Mateusz Cetnarski utalentowany pomocnik środkowy ofensywny który pod nieobecność garguły przez kontuzje godnie go zastąpywał
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ki/profil.html
Jeśli by sie nie udało to brać Gargułe któremu kończy sie powoli kontrakt wiec jego cena maleje
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...la/profil.html

Pawłowski młody pomocnik prawy który nie powinien miec problemu z rywalizacją z Łobodzińskim który dość powoli dochodzi do formy
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...on/profil.html

Napoleoni z widzewa jako jedyny pokazywał ambicje w widzewie w poprzednim sezonie i jako jeden z nielicznych strzelał gole w widzewie chociaz gra na lewej pomocy
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...no/profil.html

Kazmierczak hm i moze zaryzykuje i moze warto było by sie starac o Kaza który gra obecnie w 1 lide angielskiej i jak by dostał dobrą oferte to mógł by być zainteresowany a może bycalterantywą
dla Sobola lub Cantoro którzy nie są już młodzi
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...az/profil.html

Wypisalem wszystkich piłkarzy których uwazałem za ciekawych i ktorych moze warto w paru meczach zobaczyć. Nie mówie zeby odrazu Wisła wpadała w szał transferowy i kupiła ich wszystkich ale 2-3 by sie przydało.
To jest moja wizja a co wy o niej myslicie??

amauri1990 23.09.2008 21:23

Gancarczyk, Cetnarski i Malarz, dobre propozycje przewijajace sie już kilkukrotnie
przydaliby się jacyś Polacy do składu a nie sami zagraniczni...

GaoFeng 23.09.2008 21:55

bardzo dobre spotkanie w pucharze Polskim przeciwko Legii rozegral dzis on:

Artur Melon
klub: Wisla Plock
pozycja: bramkarz
urodzony: 09.04.1986 w Lodzi
wzrost: 1,90 m
waga: 82 kg
kontrakt w Wisle Plock do: 06.2011

biała gwiazda 23.09.2008 22:02

Ja zainteresował bym się Madejskim z Górnika, dzisiaj 3 bramy w pucharze, chłopak fajnie się rozwija i jako nieliczny w tym sezonie w Górniku nie zawdozi, dzięki słabej grze Zabrzan, na Madejskiego nikt nie zwraca uwagi w tej chwili, więc myśle że za 200-300 tys. euro był by do wyciągnięcia. Jest w kwiecie wieku ma 25 lat i na skrzydle mógł by być godnym następcą Zienie, który myśli o powrocie do Lechi.

SpoXsteR 23.09.2008 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GaoFeng (Post 607257)
bardzo dobre spotkanie w pucharze Polskim przeciwko Legii rozegral dzis on:

Artur Melon
klub: Wisla Plock
pozycja: bramkarz
urodzony: 09.04.1986 w Lodzi
wzrost: 1,90 m
waga: 82 kg
kontrakt w Wisle Plock do: 06.2011


A za tydzień ch..a będzie grał, i co?

Uran235 23.09.2008 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Overmars (Post 607237)
Według mnie powinny byc prowadzone staranie o piłkarzy:

Mąka który widac ze jest perspektywiczny i jeśli mu woda do głowy nie uderzy to mże być dobry napastnik a ściągnięcie go z poloni chyba nie powinno byc jakos wyjątkowo trudne. http://www.transfermarkt.de/de/spiel...el/profil.html

Nie przeczę, że facet ma potencjał. Ale a) podobno ma elkę w sercu b) wart jest nawet nie pół miliona euro, Wisła może za niego dać maksymalnie 600 tyś. a i w to wątpię, a Polonia będzie za niego chciała 800k jak nic. Przecież Polonia to dla mnie kandydat na pudło w tym sezonie i ma szansę na grę w pucharach, więc sprzedawanie najlepszych perspektywicznych piłkarzy do rywala raczej nie wchodzi w grę.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Overmars (Post 607237)
Malarz alternatywa dla Pawełka który bez rywalizacji nie zawsze ma pewne interwencje a Malarz powinien byc zainteresowany grą o LM ponieważ bedzie teraz (teoretycznie) łatwiej po reformie a każdy słyszał jak Malarz dobrze w grecji broni http://www.transfermarkt.de/de/spiel...sz/profil.html

Dwóch kolejnych trenerów w Panathinaikosie go skreśliło, więc coś w tym musi być. Jego zarobki w obecnym klubie są w naszym zasiegu, ale trzeba pamiętać, że jest on tylko wypożyczony z Panathinaikosu i nikt za darmo nam go nie odda. Jak na Krecie będzie błyszczał, to będziemy mieli konkurencję, a jak będzie grał słabo, to jaki jest sens go ściągać? Jeżeli chcieliśmy go ściągnąć to okazja po temu była latem, teraz jest już raczej za późno.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Overmars (Post 607237)
Janusz Gancarczyk pomocnik lewy swoimi występami pokazuje że grac w pilke umie i jak Wisła by po niego sięgneła to mógł by być z niego pożytek moze byc alternatywą dla Zienia
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...sz/profil.html

Facet ma dynamit w nogach i coś w nim jest. Ale po pierwsze trudno o nim mówić, że jest młody i perspektywiczny, a doświadczenie ma praktycznie żadne. Po drugie sprowadzanie takiego piłkarza to duże ryzyko, bo może się okazać dobry tylko na nasze podwórko, a Śląsk też ma ambicje i niżej jak 600k euro nie zejdzie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Overmars (Post 607237)
Mateusz Cetnarski utalentowany pomocnik środkowy ofensywny który pod nieobecność garguły przez kontuzje godnie go zastąpywał
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ki/profil.html

Tu się zgodzę, że to ciekawy piłkarz z przyszłością i warto się o niego starać, wspominałem onim już przed tym okienkiem. Trzeba liczyć, że duże kontrakty w Bełchatowie w końcu przycisną działaczy, bo inaczej znowu możemy spodziewać się zaporowych cen jak za Gargułę, a powiedzmy sobie szczerze, że nie stać nas żeby wydać na takiego piłkarza więcej niż 0,5 mln euro.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Overmars (Post 607237)
Jeśli by sie nie udało to brać Gargułe któremu kończy sie powoli kontrakt wiec jego cena maleje
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...la/profil.html

W tej chwili to nie wiem, czy chciałbym Gargułę nawet za darmo. Za pół roku, będzie obchodził dwudzieste ósme urodziny, doświadczenie ma nikłe, zdrowie kiepskie, a formy nie ma już od ponad półtora roku, w tej chwili nie widać różnicy w grze między nim a Cetnarskim.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Overmars (Post 607237)
Pawłowski młody pomocnik prawy który nie powinien miec problemu z rywalizacją z Łobodzińskim który dość powoli dochodzi do formy
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...on/profil.html

Cena wg działaczy Zagłębia Lubin: okrągłe 2 mln euro. Miedziowi spokojnie dążą do powrotu do ekstraklasy i trudno spodziewać się żeby obniżyli cenę. Na dodatek Citko próbuje za wszelką cenę upchnąć Pawłowskiego do Legii, którą stać na przepłacanie zawodników.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Overmars (Post 607237)
Napoleoni z widzewa jako jedyny pokazywał ambicje w widzewie w poprzednim sezonie i jako jeden z nielicznych strzelał gole w widzewie chociaz gra na lewej pomocy
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...no/profil.html

Tu się w pełni zgodzę. Cacek to koleś, który o piłce pojęcie ma mgliste. Na dodatek chce usunąć wszystkich ludzi związanych ze starym Widzewem, a w szczególności z Bońkiem. Napoleoni to zawodnik Bońka i Cackowi to nie pasuje. Do tego są ostre tarcia w drużynie między Napoleonim, a Polakami. Wiem od znajomych, że Widzewiacy na stadionie fetują każde dotknięcie piłki przez Włocha, taka maskotka trybun. W Widzewie cały czas jest smród w szatni po zeszłym sezonie, gdzie działo się naprawdę źle( doszło nawet do rękoczynów). Teraz sytuacja się poprawiła, ale Włoch nie jest tolerowany przez kolegów. Wchodzi z ławki, koledzy w ogóle mu nie podają, obie strony się męczą. Że Napoleoni ma talent to udowodnił wielokrotnie. Jedyne co może martwić to dusza "businessmana" u Cacka, który pewnie będzie się ostro targował.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Overmars (Post 607237)
Kazmierczak hm i moze zaryzykuje i moze warto było by sie starac o Kaza który gra obecnie w 1 lide angielskiej i jak by dostał dobrą oferte to mógł by być zainteresowany a może bycalterantywą
dla Sobola lub Cantoro którzy nie są już młodzi
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...az/profil.html

Raz był blisko i chyba nam wystarczy. Za dużo smrodu było przy okazji tamtego transferu żeby liczyć na to, że do nas trafi. Zresztą w środku pola przydałby się ktoś z lepszą techniką. na pomocy nie można oszczędzać, bo nawet najlepszy napastnik nie da rady strzelić bramki, jeżeli drużyna nie będzie umiała wyjść z własnej połowy.

WislaFan123 23.09.2008 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez biała gwiazda (Post 607258)
Ja zainteresował bym się Madejskim z Górnika, dzisiaj 3 bramy w pucharze, chłopak fajnie się rozwija i jako nieliczny w tym sezonie w Górniku nie zawdozi, dzięki słabej grze Zabrzan, na Madejskiego nikt nie zwraca uwagi w tej chwili, więc myśle że za 200-300 tys. euro był by do wyciągnięcia. Jest w kwiecie wieku ma 25 lat i na skrzydle mógł by być godnym następcą Zienie, który myśli o powrocie do Lechi.

Nie ma co.. 200-300tys placic za Madeja ktorego sie mialo pod nosem jak i Pazdana i wielu innych z Hutnika, ale gdzie by ****a sie ktos wybral, lepiej se poleciec gdzie pozwiedzac

pawelos84 23.09.2008 23:39

Madejski zawsze był uważany za duży talent, szybki z bardzo dobrym dryblingiem, w Hutniku grał naprawdę dobrze. Wielu wróżyło mu wielką karierę. Madejski ma coś podobnego do Kosy, tzn. duży ciąg na bramkę. Moge się założyć że jeszcze w tym roku zadebiutuje w kadrze.

A Pazdan mnie jakoś nie przekonywał nigdy, co innego Piotrek.

arti 24.09.2008 08:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Overmars (Post 607237)
Według mnie powinny byc prowadzone staranie o piłkarzy:



Wypisalem wszystkich piłkarzy których uwazałem za ciekawych i ktorych moze warto w paru meczach zobaczyć. Nie mówie zeby odrazu Wisła wpadała w szał transferowy i kupiła ich wszystkich ale 2-3 by sie przydało.
To jest moja wizja a co wy o niej myslicie??

Moim zdaniem z Twojej listy faktycznie do wyjęcia są tylko Cetnarski i Napoleoni.
Reszta zbyt droga, za dobrze im w obecnych miejscach (Polonia i Sląsk mają całkiem fajne budżety i stabilizację więc za czapkę gruszek sprzedawać nie będą, tym bardziej konkurentowi).
Kaźmierczak - ława w Porto, ława w Derby - tzn. słabo z techniką o czym bylo wiadomo, ale także fizycznie, a przecież jego gra opiera się na sile i wydolności.
Podobnie nie wierzę, żeby Kasperczak chcial puścić Madejskiego czy kogokolwiek ważnego dla Górnika do Wisły.
Za to Małkowski z Odry może być w naszym zasięgu. Wiemy jaki jest pułap możliwości Marka Z., moim zdaniem tylko świeża krew może podnieść jakość naszego lewego skrzydła (chyba, że Diaz...).
Chyba, że BC zechce sięgnąć do kieszeni to wtedy możemy mieć każdego z nich.

tofik 24.09.2008 12:16

Ktoś wspominał o Eduardo Ratinho, że kończy się temu piłkarzowi kontrakt. Trochę zaskakujące, by mieć w swoim składzie gwiazdę CM'a :), ale czemu nie ? Skoro notowania piłkarzy praktycznie zawsze pokrywają sie z rzeczywistością ? Np. Carlos Vela.

Tylko ile taki gracz chciałby zarabiać i czy nie jest przypadkiem "po słowie" z jakimś europejskim klubem i dlatego nie podpisuje nowej umowy ?

edit:
Wszystko jasne. Sprawdzilem gościa na transfermarkcie i ma kontrakt do 2011 z Corinthians. Do tej pory był już wypożyczany do CSKA Moskwa i Touluse i chyba tylko taka możliwość wchodzi w grę. Gdyby ktoś chciał z nim podpisać kontrakt, to pewnie jakaś gruba sumka byłaby potrzebna.

Overmars 24.09.2008 12:57

Ze garguła nie najlepiej teraz gra wiadomo wiec dlatego na pierwszy plan ustawiam Cetnarskiego
a Napoleoni byl by wzmocnieniem dobrym

Gancarczyka jak by sie dzialacze nasi postarali to jest do kupienia

Arturo Qr2nów 24.09.2008 13:09

Zgadzam się co do Napoleoniego. Sam o nim kiedyś pisałem. Podobnie jak i o Rui Miguel'u z Pacos Ferreira (w tamtym sezonie Zagłębie Lubin).

http://www.transfermarkt.de/de/spiel...el/profil.html

Grywał sporo w Zagłębiu i dał się poznać jako dobry zawodnik. Dynamiczny, dobry technicznie, potrafiący dryblować i uderzyć.

fanfan 24.09.2008 13:51

Mam pytanie:
Mógłby mi ktoś powiedzieć do kiedy w Wisłe ważne kontrakty mają tacy piłkaarze jak Sobolewski, Cantoro, Baszczyński? Bo na każdej stronie widnieje inna data wygaśnięcia kontraktu, np w przypadku Sobolewskiego przeplatają się trzy daty : 30.06.09,31.12.09,30.06.10 z Cantoro jest podobnie, u Baszcza pojawia się jedna data : 30.06.09 ale kiedyś Pan Bednarz mówił że mamy jeszcze półtora roku na przedłużenie kontraktu więc nie należy się śpieszyć. Ja już się pogubiłem więc jeśli ktoś mógłby mi napisać do kiedy dani zawodnicy mają ważne kontrakty albo podać jakieś wiarygodne źródło to będę wdzięczny.
Apropo propozycji transferowych : myślę że szukanie młodych zdolnych w niższych Polskich ligach jest dobrym pomysłem ale jeśli chodzi o Młodą Ekstraklasę a pierwszą drużynę to my musimy wzmocnić i mam kandydata, młody perspektywiczny , może jeszcze nie do pierwszej 11 ale jako alternatywa dla np. Jirsaka świetny.Mój kuzyn mieszka we Francji i powiedział mi że On za jakiś czas będzie grał w wielkim klubie bo jak się go ogląda to aż miło, szybki, dobrze wyszkolony technicznie, dobry drybling :
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ah/profil.html

Pastor777 27.09.2008 16:21

Przyjrzałbym się bliżej Adamowi Stachowiakowi - bramkarzowi Odry Wodzisław. Jest młody i bardzo zdolny. W przyszłosci moze być jednym z lepszych ligowych bramkarzy.

Dawid Nowak z GKS Bełchatów wraca do formy sprzed kontuzji. Jest nominalnie napastnikiem, choć dzisiaj grał na skrzydle i zaliczył 2 asysty. To naprawdę bardzo ciekawy gracz...

pawelo84 27.09.2008 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 607369)
Ktoś wspominał o Eduardo Ratinho, że kończy się temu piłkarzowi kontrakt. Trochę zaskakujące, by mieć w swoim składzie gwiazdę CM'a :), ale czemu nie ? Skoro notowania piłkarzy praktycznie zawsze pokrywają sie z rzeczywistością ? Np. Carlos Vela.

Tylko ile taki gracz chciałby zarabiać i czy nie jest przypadkiem "po słowie" z jakimś europejskim klubem i dlatego nie podpisuje nowej umowy ?

edit:
Wszystko jasne. Sprawdzilem gościa na transfermarkcie i ma kontrakt do 2011 z Corinthians. Do tej pory był już wypożyczany do CSKA Moskwa i Touluse i chyba tylko taka możliwość wchodzi w grę. Gdyby ktoś chciał z nim podpisać kontrakt, to pewnie jakaś gruba sumka byłaby potrzebna.


Ważne że można go wyporzyczyć, pewnie w Corinthians mają jeszcze lepszego prawego obrońcę. W każdym razie Ratinho już w Lidze Mistrzów zagrał i napewno byłby ciekawym wzmocnieniem składu. To jest bardzo ofensywnie grający dynamiczny obrońca z dryblingierm, coś w stylu Piotrka Brożka, tylko trochę lepszy.

Arturo Qr2nów 27.09.2008 23:21

Costly umieścił dziś dwie brameczki Odrze w Wodzisławiu. W sumie jego charakterystyka pokrywa się z tym czego szuka Skorża, wysoki, silny, dobrze grający głową, a do tego dobry technicznie.

Proud 27.09.2008 23:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arturo Qr2nów (Post 608634)
Costly umieścił dziś dwie brameczki Odrze w Wodzisławiu. W sumie jego charakterystyka pokrywa się z tym czego szuka Skorża, wysoki, silny, dobrze grający głową, a do tego dobry technicznie.

a mógł z trzy razy tyle...

faktem jest jednak że jest to ciekawy zawodnik...choć wolałbym Nowaka z PGE.
mi dziś w meczu z Wisłą podobał się Karwan...ale to chyba mało realny transfer. :-)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl