![]() |
Cytat:
A skąd my to możemy wiedziec? Pójdziesz to zobaczysz,proste. Nie możemy i tak tego ocenic z 2 stron. a) karnety nie są najtańsze b)Drużyna Mistrz Polski powinno być duzo chętnych! Jeszcze raz ci napisze PÓJDZIESZ TO SIE PRZEKONASZ!i |
Cytat:
dziekuje :) |
Cytat:
Ałć.... Które austobusy jadą na NH spod ronda koło makro ? ? |
Dobra Panowie... Noga w gipsie, na miesiąc jestem uziemiony w domu, zapodajcie jakieś godne filmy, które warto ściągnąć i oglądnąć
Ewentualnie dobra książka co bym z nudów nie ocipiał. Z góry dzięki. |
Cytat:
172 lub 138 z osiedla Azory. |
Cytat:
|
Polecam również Sierociniec - film tego samego reżysera co Labirynt Fauna..
|
Ile kosztuje wgranie softa do SE w810i w serwisie?
|
może ktos mi polecić jakąś dobrą i niezbyt drogą nawigacje samochodową. Taką do 1000 zł.
Przewertowałem kilkanaście stron i nie mogę się zdecydować myślę o MIO moov 330u lub może jais Garmin. Może jakaś rzetelna opinia by mi pomogła. |
Cytat:
Oraz 'Przystań' z Orlando Bloomem. Też da radę popatrzeć :-) A z książek PRAWDA O REPREZENTACJI "uwielbianego" na forum Kołtonia... Mimo, że wielu go nie lubi, to warto przeczytać. :) |
Cytat:
Cytat:
dzięki piękne Cytat:
ostatnio mi gość mówił przy rynku że koło 30-50zł :O korzystając z tematu - wie ktoś jak usunąć dźwięk migawki aparatu w w810i? (jak, jaki koszt i ktomi to zrobi?) |
Ktoś może polecić jakiegoś lokalnego dostawcę sieci na Białym Prądniku (zachód)? Najlepiej by nie robił problemów przy instalacji wi-fi czy dodatkowych kompach.
jak zawsze z góry dzięki. |
Potrzebuje jakis dobry HH mozecie podac tytuły??
|
Cytat:
|
Cytat:
|
DonGURALesko to bragga :P a jak bragga to tylko Grad Gromów
dobre płyty choć już leciwe to: "Graniazda grande", "Operacja mic czerwony jak mars", Mixtape vol1 cumulus sound system z 2005, "Zjednoczeni w Rapie" - Rasa85, "Szpak dla miasta", Nowa płyta 3Y, niewiem czy już wyszła w każdym razie mam jakieś kawałki z niej. Troche ambitniejszy HH, preznetuje np.: Enprzezhadoa ("Otwórz oczy", "Nie jestem święty") jak chcesz bardziej komerycjy HH to zdecydowanie Trzeci Wymiar, 3wkasta, czy też Fenomem (te starsze płyty, bo nowe to lekki niewypał) |
Czy mógłby ktoś poratować zaproszeniem na forum z filmami rmvb? Chodzi o 'rmvboard.pl', chcę się zarejestrować tam ale takowe zaproszenie od kogoś kto już tam jest zalogowany jest mi potrzebne. Mój mejl: [email protected] Z góry dzięki.
|
Cytat:
|
Nowa płyta TeDego "Scieżka Dźwiękowa" jest również zajebista.
Polecam. |
jak wyjebac w kosmos ta reklame pokerstara??? Przciez czlowieka krew zalewa jak widzi tego debila, ktorego nie idzie zamknac...
|
Czy zna ktoś bardzo dobrą stronę z tanimi liniami lotniczymi. Mam zamiar lecieć do Walencji ale ceny biletów z kosmosu chyba są wzięte. Moja ciotka która przylatuję z Walencji do Krakowa, płaciła w maju 200 euro w dwie strony.
|
Jest gdzieś w internecie występ Marcina Dańca z kabaretonu z festiwali top trendy z tego roku?
|
Gdzie mogę nabyć szalik "śmierć żydom"?? lub jakiś inny anty cRacovia??
Jeśli ma ktoś na sprzedaż proszę o kontakt na PRIV:D |
Gdzie moge zakupić buciki czapeczki i inne ciuszki dla niemowlaków z Herbem Wisły badz z innymi Wislackimi motywami ?
|
lodecki - w Wiślackim Świecie są i w Fanatyku również.
|
Cytat:
Cytat:
http://rapidshare.com/files/12768049...-P_J.part1.rar http://rapidshare.com/files/12769384...-P_J.part2.rar http://rapidshare.com/files/12770598...-P_J.part3.rar http://rapidshare.com/files/12771673...-P_J.part4.rar http://rapidshare.com/files/12772178...-P_J.part1.rar http://rapidshare.com/files/12773084...-P_J.part2.rar http://rapidshare.com/files/12773973...-P_J.part3.rar http://rapidshare.com/files/12774763...-P_J.part4.rar http://rapidshare.com/files/12779044...-P_J.part1.rar http://rapidshare.com/files/12785873...-P_J.part2.rar http://rapidshare.com/files/12787118...-P_J.part3.rar http://rapidshare.com/files/12788371...-P_J.part4.rar http://rapidshare.com/files/12789734...-P_J.part5.rar http://rapidshare.com/files/12791022...-P_J.part6.rar http://rapidshare.com/files/12791651...-P_J.part1.rar http://rapidshare.com/files/12793055...-P_J.part2.rar http://rapidshare.com/files/12794351...-P_J.part3.rar Cytat:
Cytat:
|
wybieram się na bułgarię, do złotych piasków. mam pytanie - może się ktoś orientuje: jak tam cenowo? opłaca się brać 2 posiłki dziennie za 10€ czy lepiej samemu cos pichcic? ;>
|
Cytat:
Możesz napisać jakim środkiem transportu sie wybierasz?:D I chociaż mniej więcej jaka cena takiej podróży?:-) |
Chciałby ktoś zaproszenie na HeavenTracker?
|
Cytat:
|
Cytat:
Co do posiłków trudno mi powiedzieć, bo sam miałem wszystkie już w cenie i praktycznie nie korzystałem z restauracji i innych knajp. Jednak na Twoim miejscu brałbym te 2 posiłki za 10 ojro (o ile np. do obiadu wliczone są napoje - sprawdź wszytsko). Bo te 10€ możesz sobie przeznaczyć np. na nocne wizyty w klubach, których też jest sporo. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania odnośnie Złotych to wal na priva. |
Czy na naszej klasie jest możliwość sprawdzenia od kiedy dana osoba ma na niej konto ?
|
Gdzie mógłbym w necie obejrzeć wszystkie odcinki FurTV z lektorem? Z góry dzięki.
|
Mial Ktos kiedys problemy z Poczta Polska? Mianowicie ja dnia 26 maja zglosilem reklamacje poniewaz paczka ktora wyslalem najprawdopodobniej zaginela i powiedziano mi ze do 2 tyg dostane odp... dnia 11 czerwca dostalem list od PP ze sprawa z jakis tam powodow sie przedluzy, jednajk do dnia dzisiejszego NIC nie dostalem (prawie miesiac). Chodzac na poczte dostaje odp "prosze czekac" :/ czy jest mozliwosc ze sprawa zostanie uniewzaniona z powodu "przetermionowania"? albo robia mnie w bu** a i tak nie dostane odszkodowania?
|
Cytat:
|
Dokladnie, postrasz kierownikami i innymi chujami to sie od razu przypomni im jak maja dzialac w takich sytuacjach....
|
WAŻNE I PILNE
Jaką stronę polecacie do wrzucania zdjęć w ilościach hurtowych - chodzi o zdjęcia artykułów do tematu Historia Wisły - Konkurs. Photobucket buy się nadał? |
Cytat:
Do tej pory wyszło bodajże 6 czy 7 odcinków z lektorem. Nie ma strony z nimi, ale często pojawiają się na youtube.com :) Poszukaj, może znajdziesz :) Ale polecam ci oryginał, lektor nie tlumaczy "fuck" w co drugim slowie Eda :) |
ktos wie skad mozna sciagnac mp3 zespolu Cross, gdzie swego czasu spiewał Krzys Cugowski?
|
Zna ktoś program przeróbki plików np AVI na taki format żeby telefon komórkowy go odczytał.
Kiedyś miałem takowy lecz zapomniałem jego nazwę i mam problem z odszukaniem go lub podobnego. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl