Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Jachcik 07.07.2008 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dafi_91 (Post 563449)
Mam pytanie czy sa spodziewane są duze kolejki w WŚ podczas kupowania karnetow od dnia 21 lipca??

Zadałeś naprawde głupie pytanie:/
A skąd my to możemy wiedziec? Pójdziesz to zobaczysz,proste.
Nie możemy i tak tego ocenic z 2 stron.
a) karnety nie są najtańsze
b)Drużyna Mistrz Polski powinno być duzo chętnych!
Jeszcze raz ci napisze PÓJDZIESZ TO SIE PRZEKONASZ!i

wislak z Myslenic 07.07.2008 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luk02 (Post 563440)
tramwaje 4,8,13,14,24 w strone Bronowic/Bronowic Malych, wysiadasz na przystanku Biprostal (5 przystanek) przechodzisz ulice w lewo i caly czas prosto ;)


dziekuje :)

wislak_olkusz 07.07.2008 17:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jachcik (Post 563452)
Zadałeś naprawde głupie pytanie:/
A skąd my to możemy wiedziec? Pujdziesz to zobaczysz,proste.
Nie możemy i tak tego ocenic z 2 stron.
a) karnety nie są najtańsze
b)Drużyna Mistrz Polski powinno być duzo chętnych!
Jeszcze raz ci napisze PUJDZIESZ TO SIE PRZEKONASZ!i


Ałć....

Które austobusy jadą na NH spod ronda koło makro ? ?

luke1906 07.07.2008 17:28

Dobra Panowie... Noga w gipsie, na miesiąc jestem uziemiony w domu, zapodajcie jakieś godne filmy, które warto ściągnąć i oglądnąć

Ewentualnie dobra książka co bym z nudów nie ocipiał.

Z góry dzięki.

Manson33 07.07.2008 17:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_olkusz (Post 563465)
Ałć....

Które austobusy jadą na NH spod ronda koło makro ? ?

Ałć...

172 lub 138 z osiedla Azory.

Gordian 07.07.2008 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 563466)
Dobra Panowie... Noga w gipsie, na miesiąc jestem uziemiony w domu, zapodajcie jakieś godne filmy, które warto ściągnąć i oglądnąć

Ewentualnie dobra książka co bym z nudów nie ocipiał.

Z góry dzięki.

To zależy co dla Ciebie jest godne. :P jak amerykańska młócka to wszystko co byś nie wziął będzie dobre :-P ale jak coś konkretnego to polecam europejskie filmy np. Pachnidło, Labirynt Fauna czy tez horror Dagon na motywach powieści Lowcrafta.

kądzikowski 07.07.2008 17:43

Polecam również Sierociniec - film tego samego reżysera co Labirynt Fauna..

pikuś 07.07.2008 17:49

Ile kosztuje wgranie softa do SE w810i w serwisie?

hy-pek 07.07.2008 17:59

może ktos mi polecić jakąś dobrą i niezbyt drogą nawigacje samochodową. Taką do 1000 zł.
Przewertowałem kilkanaście stron i nie mogę się zdecydować myślę o MIO moov 330u lub może jais Garmin.
Może jakaś rzetelna opinia by mi pomogła.

Aro1234 07.07.2008 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 563466)
Dobra Panowie... Noga w gipsie, na miesiąc jestem uziemiony w domu, zapodajcie jakieś godne filmy, które warto ściągnąć i oglądnąć

Ewentualnie dobra książka co bym z nudów nie ocipiał.

Z góry dzięki.

Ostatnio oglądałem film 'Mr.Brooks' z Kevinem Costnerem i Demi Moore, bardzo dobry, trzymający w napięciu z ciekawymi motywami :D
Oraz 'Przystań' z Orlando Bloomem. Też da radę popatrzeć :-)

A z książek PRAWDA O REPREZENTACJI "uwielbianego" na forum Kołtonia... Mimo, że wielu go nie lubi, to warto przeczytać. :)

mckoval 07.07.2008 18:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 563357)
Z Pyrzowic kursuja busy do Krakowa.

Po kazdym locie sa 3-4 busy.
Chyba z 20zl to koszyuje.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 563428)
niestety 50zł przedwczoraj je widziałem na lotnisku w pyrzowicach


dzięki piękne


Cytat:

Pierwotnie napisane przez pikuś (Post 563480)
Ile kosztuje wgranie softa do SE w810i w serwisie?


ostatnio mi gość mówił przy rynku że koło 30-50zł :O

korzystając z tematu - wie ktoś jak usunąć dźwięk migawki aparatu w w810i? (jak, jaki koszt i ktomi to zrobi?)

dostuffca 07.07.2008 19:11

Ktoś może polecić jakiegoś lokalnego dostawcę sieci na Białym Prądniku (zachód)? Najlepiej by nie robił problemów przy instalacji wi-fi czy dodatkowych kompach.

jak zawsze z góry dzięki.

walker99 07.07.2008 19:43

Potrzebuje jakis dobry HH mozecie podac tytuły??

Arkas 07.07.2008 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hy-pek (Post 563486)
może ktos mi polecić jakąś dobrą i niezbyt drogą nawigacje samochodową. Taką do 1000 zł.
Przewertowałem kilkanaście stron i nie mogę się zdecydować myślę o MIO moov 330u lub może jais Garmin.
Może jakaś rzetelna opinia by mi pomogła.

Ja bym bardziej od nawigacji polecal palmtopa Mio P560. I raczej bardziej sie oplaca kupic cos takeigo niz zwykla nawigacje bo tutaj oprocz tego masz jeszcze polaczenie z internetem, edytory tekstu i takie rozne bajery. Jedyny minus to taki, ze trzeba dokupic oprogramowanie do gps-a. Ale wkoncu mamy do tego internet:P:D

Karol1906_ABG 07.07.2008 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez walker99 (Post 563586)
Potrzebuje jakis dobry HH mozecie podac tytuły??

Pełno jest dobrych ;D Poszukaj zespoły i wykonawców typu WWO, TPWC, SLU, Molesta, HG, PIH, DonGURALesko itd :P

Gordian 07.07.2008 22:22

DonGURALesko to bragga :P a jak bragga to tylko Grad Gromów

dobre płyty choć już leciwe to: "Graniazda grande", "Operacja mic czerwony jak mars", Mixtape vol1 cumulus sound system z 2005, "Zjednoczeni w Rapie" - Rasa85, "Szpak dla miasta", Nowa płyta 3Y, niewiem czy już wyszła w każdym razie mam jakieś kawałki z niej.

Troche ambitniejszy HH, preznetuje np.: Enprzezhadoa ("Otwórz oczy", "Nie jestem święty")

jak chcesz bardziej komerycjy HH to zdecydowanie Trzeci Wymiar, 3wkasta, czy też Fenomem (te starsze płyty, bo nowe to lekki niewypał)

żuraw_9 07.07.2008 23:38

Czy mógłby ktoś poratować zaproszeniem na forum z filmami rmvb? Chodzi o 'rmvboard.pl', chcę się zarejestrować tam ale takowe zaproszenie od kogoś kto już tam jest zalogowany jest mi potrzebne. Mój mejl: [email protected] Z góry dzięki.

DominoForza 08.07.2008 00:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez walker99 (Post 563586)
Potrzebuje jakis dobry HH mozecie podac tytuły??

www.krkrap.com :D

wislak_olkusz 08.07.2008 00:15

Nowa płyta TeDego "Scieżka Dźwiękowa" jest również zajebista.

Polecam.

Arteka1906 08.07.2008 09:20

jak wyjebac w kosmos ta reklame pokerstara??? Przciez czlowieka krew zalewa jak widzi tego debila, ktorego nie idzie zamknac...

mcovalski 08.07.2008 13:15

Czy zna ktoś bardzo dobrą stronę z tanimi liniami lotniczymi. Mam zamiar lecieć do Walencji ale ceny biletów z kosmosu chyba są wzięte. Moja ciotka która przylatuję z Walencji do Krakowa, płaciła w maju 200 euro w dwie strony.

TSW Fanatyk 08.07.2008 13:17

Jest gdzieś w internecie występ Marcina Dańca z kabaretonu z festiwali top trendy z tego roku?

SharkTS 08.07.2008 15:48

Gdzie mogę nabyć szalik "śmierć żydom"?? lub jakiś inny anty cRacovia??
Jeśli ma ktoś na sprzedaż proszę o kontakt na PRIV:D

lodecki 08.07.2008 15:54

Gdzie moge zakupić buciki czapeczki i inne ciuszki dla niemowlaków z Herbem Wisły badz z innymi Wislackimi motywami ?

nosu 08.07.2008 16:46

lodecki - w Wiślackim Świecie są i w Fanatyku również.

DominoForza 08.07.2008 16:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arteka1906 (Post 563839)
jak wyjebac w kosmos ta reklame pokerstara??? Przciez czlowieka krew zalewa jak widzi tego debila, ktorego nie idzie zamknac...

nie bulwersuj sie tak Artek! zainstaluj antywira nod32 i firewalla i po klopocie :) wiesz gdzie szukac www.peb.pl
Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 563979)
Jest gdzieś w internecie występ Marcina Dańca z kabaretonu z festiwali top trendy z tego roku?

hmm a moze byc caly program? nie wiem w ktorym dokladnie linku jest Daniec :P
http://rapidshare.com/files/12768049...-P_J.part1.rar
http://rapidshare.com/files/12769384...-P_J.part2.rar
http://rapidshare.com/files/12770598...-P_J.part3.rar
http://rapidshare.com/files/12771673...-P_J.part4.rar

http://rapidshare.com/files/12772178...-P_J.part1.rar
http://rapidshare.com/files/12773084...-P_J.part2.rar
http://rapidshare.com/files/12773973...-P_J.part3.rar
http://rapidshare.com/files/12774763...-P_J.part4.rar
http://rapidshare.com/files/12779044...-P_J.part1.rar
http://rapidshare.com/files/12785873...-P_J.part2.rar
http://rapidshare.com/files/12787118...-P_J.part3.rar
http://rapidshare.com/files/12788371...-P_J.part4.rar
http://rapidshare.com/files/12789734...-P_J.part5.rar
http://rapidshare.com/files/12791022...-P_J.part6.rar

http://rapidshare.com/files/12791651...-P_J.part1.rar
http://rapidshare.com/files/12793055...-P_J.part2.rar
http://rapidshare.com/files/12794351...-P_J.part3.rar

Cytat:

Pierwotnie napisane przez putinm (Post 563859)
Co mogło mi sie stac z komorka? Wyswietlacz jakby się popsuł. Ale jak właćzam tel. to wszystko wchodzi, wpisuje pin potem jest taki charakterystczny krotki dzwiek w sonych ericksonach jak sie wlacza a wyswietlacz jest troche rozjasniony. Czego to może by wina? Cały wyswietlacz sie popsuł? Czy jakies łącze? I jakie byłyby ewentualnie koszta wymiany/naprawy? Chodzi o Sonego ericksona k300i

zobacz po ile chodzi k300 na allegro do stowki kupisz nowy telefon a jak bardzo Ci na nim zalerzy to do pierwszego lepszego servisu pelno tego oni Ci powiedza co i jak:P

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 563466)
Dobra Panowie... Noga w gipsie, na miesiąc jestem uziemiony w domu, zapodajcie jakieś godne filmy, które warto ściągnąć i oglądnąć

Ewentualnie dobra książka co bym z nudów nie ocipiał.

Z góry dzięki.

hmmm filmy moze Frontieres :D (horror) :P moze jeszce 9 kompania (bardzo dobry film wojenny) i a tak wogole to luknij http://peb.pl/filmy/

mckoval 08.07.2008 17:22

wybieram się na bułgarię, do złotych piasków. mam pytanie - może się ktoś orientuje: jak tam cenowo? opłaca się brać 2 posiłki dziennie za 10€ czy lepiej samemu cos pichcic? ;>

WiślakNH 08.07.2008 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mckoval (Post 564097)
wybieram się na bułgarię, do złotych piasków. mam pytanie - może się ktoś orientuje: jak tam cenowo? opłaca się brać 2 posiłki dziennie za 10€ czy lepiej samemu cos pichcic? ;>


Możesz napisać jakim środkiem transportu sie wybierasz?:D
I chociaż mniej więcej jaka cena takiej podróży?:-)

Młyniu_Miechów 08.07.2008 18:05

Chciałby ktoś zaproszenie na HeavenTracker?

northrop 08.07.2008 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Młyniu_Miechów (Post 564133)
Chciałby ktoś zaproszenie na HeavenTracker?

PM wyslany

wisl@k_TS 08.07.2008 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mckoval (Post 564097)
wybieram się na bułgarię, do złotych piasków. mam pytanie - może się ktoś orientuje: jak tam cenowo? opłaca się brać 2 posiłki dziennie za 10€ czy lepiej samemu cos pichcic? ;>

Tytułem wstępu, byłem już w różnych miejscach południowej Europy, ale Złote Piaski są dla mnie zdecydowanym numerem jeden. Jeśli chodzi o ceny, tanio, nawet bardzo - szczególnie alkohol (wódka "Mary Jane" 1l kosztowała mnie bodajże 18 zł :D ) i papierosy (np. "Golden Gate" - jakieś 2,50 zł). Ceny innych produktów spożywczych już nie takie tanie, ale znośne. Co ciekawe, kiedy byłem tam słynne było powiedzenie że 'wódka jest tańsza od przepitki" i jest coś w tym prawdy, bo sok Caprio, sprowadzany z Polski (sic!), kosztował 10 zł :lol:
Co do posiłków trudno mi powiedzieć, bo sam miałem wszystkie już w cenie i praktycznie nie korzystałem z restauracji i innych knajp. Jednak na Twoim miejscu brałbym te 2 posiłki za 10 ojro (o ile np. do obiadu wliczone są napoje - sprawdź wszytsko). Bo te 10€ możesz sobie przeznaczyć np. na nocne wizyty w klubach, których też jest sporo.
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania odnośnie Złotych to wal na priva.

felipe 08.07.2008 20:36

Czy na naszej klasie jest możliwość sprawdzenia od kiedy dana osoba ma na niej konto ?

pietruch 08.07.2008 20:49

Gdzie mógłbym w necie obejrzeć wszystkie odcinki FurTV z lektorem? Z góry dzięki.

Zola 09.07.2008 08:39

Mial Ktos kiedys problemy z Poczta Polska? Mianowicie ja dnia 26 maja zglosilem reklamacje poniewaz paczka ktora wyslalem najprawdopodobniej zaginela i powiedziano mi ze do 2 tyg dostane odp... dnia 11 czerwca dostalem list od PP ze sprawa z jakis tam powodow sie przedluzy, jednajk do dnia dzisiejszego NIC nie dostalem (prawie miesiac). Chodzac na poczte dostaje odp "prosze czekac" :/ czy jest mozliwosc ze sprawa zostanie uniewzaniona z powodu "przetermionowania"? albo robia mnie w bu** a i tak nie dostane odszkodowania?

medyk 09.07.2008 10:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 564381)
Mial Ktos kiedys problemy z Poczta Polska? Mianowicie ja dnia 26 maja zglosilem reklamacje poniewaz paczka ktora wyslalem najprawdopodobniej zaginela i powiedziano mi ze do 2 tyg dostane odp... dnia 11 czerwca dostalem list od PP ze sprawa z jakis tam powodow sie przedluzy, jednajk do dnia dzisiejszego NIC nie dostalem (prawie miesiac). Chodzac na poczte dostaje odp "prosze czekac" :/ czy jest mozliwosc ze sprawa zostanie uniewzaniona z powodu "przetermionowania"? albo robia mnie w bu** a i tak nie dostane odszkodowania?

zrób roz**** na poczcie, lecą w kulki równo.

kms 09.07.2008 10:20

Dokladnie, postrasz kierownikami i innymi chujami to sie od razu przypomni im jak maja dzialac w takich sytuacjach....

Tomek_06 09.07.2008 10:45

WAŻNE I PILNE

Jaką stronę polecacie do wrzucania zdjęć w ilościach hurtowych - chodzi o zdjęcia artykułów do tematu Historia Wisły - Konkurs. Photobucket buy się nadał?

wislak_olkusz 09.07.2008 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pietruch (Post 564263)
Gdzie mógłbym w necie obejrzeć wszystkie odcinki FurTV z lektorem? Z góry dzięki.


Do tej pory wyszło bodajże 6 czy 7 odcinków z lektorem. Nie ma strony z nimi, ale często pojawiają się na youtube.com :)

Poszukaj, może znajdziesz :) Ale polecam ci oryginał, lektor nie tlumaczy "fuck" w co drugim slowie Eda :)

Lon(TS)don 09.07.2008 14:26

ktos wie skad mozna sciagnac mp3 zespolu Cross, gdzie swego czasu spiewał Krzys Cugowski?

WzT 09.07.2008 16:32

Zna ktoś program przeróbki plików np AVI na taki format żeby telefon komórkowy go odczytał.
Kiedyś miałem takowy lecz zapomniałem jego nazwę i mam problem z odszukaniem go lub podobnego.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl