![]() |
A czy przypadkiem nie obwiązuje przepis, że wszystkie kluby ekstraklasy muszą mieć taką samą czcionkę? W ostatnim sezonie wszystkie kluby tak właśnie grały...Dla mnie to delikatnie mówiąc dziwne ograniczenie...
|
Hmm, ** by to wyczuł co z tymi czcionkami, ale rzeczywiście dramatycznie szaro to wyglądało.
skoro na wzór i podobieństwo Realu M., ciekawe tylko czy jest to na 100% pewne. http://img411.imageshack.us/img411/1...pboard01sb.png Uploaded with ImageShack.us |
Z tego co można wyczytać, wychodzi na to że w tym sezonie zagramy w tym samym modelu co Real Madryt w sezonie 2009/10 a od sezonu 2011/12 firma Adidas przygotuje dla zespołu Wisły Kraków unikalne, nie powtarzalne stroje.
Być może wtedy zorganizują jakiś konkurs na projekt koszulki, bo teraz jest to raczej nie możliwe. |
Sami daj koszulkę w kolorze białym z tymi paskami jak ma Real coś takiego jak ty zrobiłeś tyle, że kolor biały :P oczywiście w herb Wisełki :P
|
Cytat:
Taaa noszą się - Arabusy we Francji, Jugole w Niemczech i Hindusi w UK. Ubrania typowo sportowe poza miejscem uprawiania sportu są że tak powiem średnim lansem :lol: |
Macie z BIAŁĄ GWIAZDĄ, z paskami i bez. Zaraz może wrzucę białą.
http://img413.imageshack.us/img413/6721/wisla5.png |
Elegancko, przynajmniej wizualnie wracamy na dobre tory. To jest wizerukowo bardzo dobry ruch. Jaki poważny – choćby lokalnie – zespół gra w strojach Umbro?
No ale płacze za wspaniałą angielską firmą i jej "specjalnym" wzorem dla Wisły (A.D. 2007) będą na pewno. Cóż, folklor. |
Cytat:
|
Cytat:
http://www.90minut.pl/news/124/news1...ego-herbu.html żeby tak u nas ... |
To lepiej sprawdź, w jakich koszulkach OL gra od września.
Anglia - oczywisty angolski wątek patriotyczny, nie oddali Nike pola niezależnie od kasy. Rangers – OK, wyjątek od reguły, choć można się kłócić, że to nadal wyspy. Reszta typów sandbendera raczej odbiega od marketingowej czołówki swoich krajów, poza tym raczej możemy być pewni, że gdy MC wypłynie na wody Ligi Mistrzów to albo łyknie ich spółka-matka (Nike), albo przebije ofertę konkurencja (Adidas, ewentualnie Puma; to samo było z Chelsea parę lat temu). |
Cytat:
Oj oddali oddali. Dla uściślenia- od paru ładnych lat firma Nike jest właścicielem marki Umbro :) |
http://img96.imageshack.us/img96/150...homeadidas.png
Wzór Realu Madryt Jeżeli tak to ma wyglądać to całkiem nieźle |
Cytat:
|
Cytat:
|
Czy bedzie sponsor Telefonika? nadzieja nie.
|
Szczerze do Wisła będzie miała już w tym sezonie stroje w pewnym sensie unikalne bo real już w nich nie będzie grał
|
Cytat:
|
Eheheh, dresiarnia w Polsce, dresiarnia za granicą - co za różnica.
|
roznica jakosciowe w Adidas i Umbro jest widoczna.
Do tego wroci ludzka rozmiarówka. A czy będzie gwiazda czy nie? Tej w sercu nikt mi nie zabierze, wiec to mi lata. |
Cytat:
ta zajbeista http://img96.imageshack.us/img96/150...homeadidas.png |
Dla klubu zapewne to lepsza oferta niż Umbro, chociaż osobiście zwolennikiem rzeczy z logiem adidasa nie jestem. To co w związku ze zmianą sponsora technicznego trzeba liczyć się ze wzrostem cen gadżetów w klubowym sklepiku? Osobiście wolałbym Nike...ale jak się nie ma tego co się lubi to się lubi co się ma. :-)
|
Jak czytam o tym, że Adidas kojarzy się niektórym z "dresiarnią" i dlatego nie chcą, aby dostarczali sprzęt Wiśle, to nie wiem, czy się śmiać, czy płakać. Naprawdę jesteście tacy żałośni, że uważacie, że każdy, kto ma jakiś element garderoby marki Adidas jest "dresiarzem"? W ogóle, kim jest ten zmitologizowany przez Was i na pewno budzący w Was obrzydzenie dresiarz? (a przy okazji na pewno budzący też sporą dawkę strachu, którą to nazywacie obrzydzeniem, bo boicie się każdego, kto jest od Was większy, więc tłumaczycie sobie w Waszych główkach, że "skoro jest ode mnie większy, to na pewno głupi, a ja jestem mądry, bo tak uważam... a jak ma jeszcze dres, to już na pewno kretyn... no i ciągle jest większy ode mnie i boję się go, ale nigdy się do tego nie przyznam. Nazwę go idiotą, bo sam jestem mądry").
Wracając do tematu, to nigdy nie miałem zastrzeżeń do jakości wyrobów Umbro. To, że ktoś uważa ich za kiepską, nie wiem- prowincjonalną firmę, to świadczy tylko o tej osobie- jest zwykłym ignorantem i nie wie, o czym mówi, bo zna tylko Adidasa i Nike (pewnie perfumy Adidasa też ceni wyżej niż np. zapachy Zegny). Powyższa wizualizacja bardzo mi się podoba, oprócz oczywiście herbu SA zamiast Białej Gwiazdy, ale trudno oczekiwać, żeby nasi działacze zajmowali się takim "detalem", kiedy nie wiedzą co się dzieje ze stadionem, czy innymi pracownikami klubu. Mam nadzieję, że kiedyś Biała Gwiazda wróci na koszulki. No i na koniec- Adidas nie jest (będzie) tu po to, żeby dodać Wiśle prestiżu, tylko weszli we współpracę z nami, aby ten swój prestiż podnieść, bo chyba niektórym mylą się priorytety. |
Normalnie zal... :(:(
Było Umbro i było spoko a nie jakies niemieckie paski :( A o gwieżdzie mozna pomarzyc tylko ... szkoda |
Dudi
Jak dla mnie mogą grać nawet w dresie z lampasem, albo w drelichu jakimś. Ale... nie wiem czy np moja skromna osoba będzie chciała się w to ubierać. Co by nie było na pewno znajdzie to swoich amatorów... |
ciekawe co byscie powiedzieli jakby było np. Tico. Bez pasków, bez historii.
Wszystko kazdemu zle. Bo koszulka bedzie kosztowała 150zł? Czy ze co edit. ok. koszulka bedzie kosztowała wiecej;/ |
Nie chodzi o to ile bedzie kosztowała (220-260zł)
Chodzi o to ze ja na pewno nie kupie koszulki z tej firmy> koniec :( |
Cytat:
|
Wolę Umbro, ale jak podejść do tego na spokojnie to czym się tu spinać?
Nie szata zdobi człowieka (czytaj piłkarza) tylko to co sobą prezentuje w życiu (czytaj na meczu). Jak dla mnie mogą grać w t-shirtach z Decathlonu, ważne by grali dobrze. Skoro uważacie, że koszulki będą drogie to nie musicie ich kupować. Żeby przychodzić na mecz na CZERWONO nie trzeba mieć koszulki z najnowszej kolekcji! |
Ale w czym problem? Dla mnie osobiscie czy to bedzie Nike,Adidas, Puma, czy Umbro nie robi wielkiej różnicy ważne ze sa to czołowe firmy sportowe,a nie jakies Tico,Jako czy Zina..
Jedyny minus(poza Białą Gwiazdą) to zapewne wysoka cena...ale może będą porządne repliki,w cenie połowe tanszej niz meczowe.. Jeśli chodzi wam o "dresów" to i tak na topie przeciez od kilku lat jest łyżwa... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
A co do dresów? Dresów?Jakich dresów? Dresiarze to byli 10 lat temu, gdzie firmy Adidas, Nike byly lansiarskie. A teraz, przeciez mole różnej masci, to chodza w lonsach i everlastach. Jak widze kogos w dresie Adidasa czy Nike, z reguły jest to joggingujacy biznesmen. no ale kazdy ma swoj swiat i swiatopogląd. |
Cytat:
www.legia.com/www/?akt=14329 |
Już sie nie moge doczekać jak będą w sprzedaży bo na starej z Umbro zrobiłem se po pijaku debilny napis na plecach
|
To tak na szybko
Z góry przepraszam za ta czerwień :) A sponsor PEPSI lub SAMSUNG? Było by miło :) http://moonartz.com/wisla_adidas_pepsi.jpg |
Cytat:
|
Cytat:
Edit: http://moonartz.com/wisla_adidas_real.jpg |
@ducat no, jeżeli faktycznie tak by wyglądały jak zrobiłeś, to moim zdaniem całkiem fajnie by się prezentowały. Oczywiście, z gwiazdą :)
|
SAMSUNG, PEPSI... no byłoby pięknie ;)
|
Cytat:
A może wskoczy na koszulki nasz sponsor :) ale wątpię żeby dysponowali aż takim budżetem. http://moonartz.com/wisla_adidas_orion.jpg |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl