![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Czy Wy ludzie zrozumiecie że trener to taki sam pracownik jak każdy inny w dowolnej branży? Czy pracowaliście kiedykolwiek ? Chyba nie trzeba tłumaczyć jak dziecku co się dzieje z pracownikiem który krytykuje decyzje swoich szefów. Charyzma Smudy może jest ok na boisku ale w sprawie transferów też nic nie zdziała. Maciek z tego co ma wyciska ile się da - cudów nie oczekujmy. |
Popiszmy jeszcze w tym temacie, bo mam pewność że w krótkim, bardzo krótkim czasie, będzie już nieaktualny.
Ile wytrzyma jeszcze Skorża, gdy wokół, oprócz kibiców nie ma żadnego wsparcia? |
Na dodatek Smuda nie przedłużył jeszcze kontraktu z Leszkiem.
Niby nic z nami nie ma wspólnego... ale Franz zawsze miał dobre kontakty z Cupiałem. I obawiam, się, że jeśli w tym sezonie nie będziemy w pierwszej 3ce to Smuda z miłą chęcią wskoczy na miejsce Skorży. |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Teraz rozpocznie się nieunikniony okres prywatnych wycieczek pod adresem naszego trenera.
Ja powiem krótko: szukacie na siłę winnego, a jak było mistrzostwo to sraliście po nogach. W POLSCE NIE MA LEPSZEGO TRENERA OD MACIEJA SKORŻY! Naszym problemem nie jest trener, a brak pieniędzy na transfery gotówkowe, brak infrastruktury treningowej na odpowiednim poziomie i brak koncepcji na zbudowanie silnej drużyny. Dziękuję. Przemyślcie. |
Co wy pier******* przed rundą popieralismy Skorżę a teraz co?
Cytat:
|
Cytat:
|
z tych graczy jakich ma Skorża to pewnie więcej by nie wycisnął nawet Mourinho.Od trenera który bazuje tylko na zawodnikach ściaganych za free (zazwyczaj po ciężkich konyuzjach, którzy lata świetności maja za sobą ) nie można wymagac cudów i wygrywania w nieskończonośc.
|
Cytat:
|
Cytat:
A Ty kogo uważasz za najlepszego trenera? Smudę? Kasperczaka? Janasa? Motykę? Zejdź na ziemię i ceń co masz, bo nie masz np. Stawowego. Tego byś chciał? Nie tak dawno temu chóralnie wykrzykiwaliśmy poparcie dla naszego trenera. Nie dopuśćmy do tego żeby to poszło w zapomnienie. Nie dajmy przede wszystkim satysfakcji forumowym hienom. I tu nie chodzi o dziewięćdziesięciominutowe skandowanie nazwiska naszego trenera, a o nawiązanie do szacunku i zaufania jakim go darzymy. Powtórzę raz jeszcze to, co już wielokrotnie pisałem- dajcie na transfery, dołóżcie się. Oddawajcie swą pensję przez kilkanaście/kilkadziesiąt lat. Wtedy porozmawiamy, gdy Wisła będzie mistrzem rok po roku, gdy bez problemu będziemy awansować do Ligi Mistrzów. Dacie pieniądze, dostąpicie raju. |
Cytat:
|
Cytat:
To forum ostatnio schodzi na psy... Za takie głupie komentarze powinnio się bany dostawac:lisc: |
Cytat:
Większośc o których piszesz to byli gracze po ciężkich kontuzjach i raczej byli reprezentaci (Wtorek,Matusiak).Mam tylko pretensje do Skorży że zdecydował sie na kupno Jirsaka zamiast Iwańskiego no ale błedów nie robi tylko ten co nic nie robi |
Cytat:
|
Dobrego trenera poznaje się po tym ,ze z przecietniakow robi dobrą drużynę.
I tyle w tym temacie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ale już Taraś ,to inna sprawa. |
Nikt tego wczoraj nie zamieścil, no ale jeśli Szymek coś takiego sugeruje, to być może trzeba się przygotować i na taki scenariusz :
Cytat:
Cytat:
Kibicujmy drużynę dzisiaj i w Sobotę z całych sił. Darujmy sobie kibicowanie Skorży, bo to nic nie zmieni. Tylko wygrana w tych meczach odsunie wizje apokalipsy w tej rundzie. Ja do Cupiała nie mam pretensji o nic. On dał kasę Bednarzowi a ten ją sprzeniewierzył. Budżet nadal jest jednym z największych w kraju i nie przystoi Wiśle aby grać aż tak kompromitująco i beznadziejnie. To nie jest wina Cupiała napewno, że zamiast pilkarzy do gry o mistrzostwo, zakontraktowano same niewypały. Jego jedyną winą jest to, że nie postawił na profesjonalny dział sportowy i zarządzający Wisłą. Wyraźnie widać, że nie mamy żadnej wizji rozwoju a ludzie za to odpowiedzialni, najzwyczajniej w świecie nie panują nad sytuacją i nie dają rady w Wiśle Cupiała. |
Cytat:
Śląsk ma o wiele lepszych zawodników. Cytat:
Masz moją nominację na tekst roku :] |
it
Za mniejsze pieniądze w Poznaniu zbudowano w tym samym czasie, drużynę ocenianą za lepszą od Wisły. Drużyna osiąga sukcesy a jej wartość na rynku transferowym jest rokująca na sukces finansowy. Mam pytanie do Ciebie - co Wiśle pozostanie po Bednarzu ? Sportowo i finansowo ? No i jak Wisła rokuje na przyszłość pod wodzą Bednarza ? On nie widzi profesjonalizacji swojego działu a jego transfery sugerują raczej katastrofę dla Wisły a nie rozwój. Czy skłamałem w którymś momencie ? A teraz powiedz mi co takiego masz do Cupiała ? Że dał kasę ( zezwolił w klubie ) Bednarzowi i to większą niż Rutkowski swojemu dyrektorowi sportowemu ? Zastanów się nad tym zanim w ogóle ci przyjdzie do głowy dalsza dyskusja w tej sprawie ? Ps. 7 kotów - merytorycznie mnie zabiłeś Ps. 7 kotów - i to już od dawna |
Ty, kot, ja wiem ze czlowiek z wiekiem dziecinnieje, ale bez przesady.
|
kocie
w ostatnich dwóch okienkach było "duzo" kasy... fuzja w Lechu/Amice tez swoje zrobiła + kilka innych rzeczy... ... jedyne o co mam pretensje to długośc konraktów w ostatnich latach w Wiśle... co jest dziwne kiedy brakuje kasy na transfery, a jest na kontrakty??? |
Cytat:
Jesli pamiec mnie nie zawodzi to my w wakacje na transferach zarobilismy 7mnl polskich zlotych a leszek te 7 mnl wydal na nowych graczy.... jak juz cos piszecie to niech jezeli nie sa to konkrety to niech przynajmniej nie beda klamstwa. Za plakanie i glupie posty pare osob wczesniej juz powinno dostac bany bo az wstyd czlowiekowi jak ten temat czyta.... |
Cytat:
Jirsak - 700 tys Niedzielan - 200 tys Lobo - 400 tys Cwielong - 200 tys Diaz - 300 tys Matusiak - 175 tys a teraz Arboleda - 450 tys Stilic - 600 tys Lewandowski - 380 tys Rengifo - 100 tys Bandrowski - 200 tys Transfery zarowno nasze jak i Lecha dokonywaly sie mniej wiecej w tym samym okresie. Jasno wynika z tego, ze Bednarz nie dostal mniej niz jego odpowiednik w Poznaniu. |
Cytat:
jezeli chciales w cenei tych pilkarzy wliczyc ich pensje, to badz konsekwentny i dolicz ja tez do pozostalych graczy, jednak na to nie idzie kasa z budzetu transferowego |
Cytat:
Ja nie napisalem: "Ty, kot, ja wiem ze czlowiek z wiekiem dziecinnieje, ale bez przesady." zeby rozpoczynac dyskusje, tylko zeby zasygnalizowac Ci, ze potocznie rzecz ujmujac - masz nierowno pod sufitem. Trzymaj sie cieplutko. |
Cytat:
Nie kolego, Niedzielan dostal 200 tys za zlozenie podpisu. A zakup Cwielonga w ramach dlugu, to takie same pieniadze jak kazde inne. |
Cytat:
|
Cytat:
Po za tym wystarczylo, aby Lewandowskiemu strzelily wiezadla, a nie Niedzielanowi i sposob postrzegania transferow przez niektorych by sie obrocil o 180st. Niektorych rzeczy nie da sie przewidziec. Lech ma kase, Lech inwestuje, bo jest na poczatku swej przygody. Jak my kilka lat temu. Niebawem sie okaze czy przeiwestowali, czy im wszystko udalo sie swietnie. Ale dla kota i tym podobnych, Wisla ma dokonywac samych trafionych gotowkowych transferow, bo CUPIAL DAJE KASE. |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Skoro uwzględniacie kwoty, które zawodnicy otrzymywali za złożenie podpisów pod kontraktami, to bądźcie konsekwentni (o ile można być konsekwentnym i mówić poważnie o rzeczach, o których wie się z gazet). Myślicie, że taki Lewandowski, Stilic, Arboleda czy Bandrowski za podpisanie kontraktu dostali po butelce oranżady? Tekst o Ćwielongu świadczy, że chyba zagalopowałeś się kolego Eustachy. Przecież gdyby nie ta transakcja, to byśmy nie mieli ani kasy, ani Pepe w składzie, więc nie mów bzdur.
|
Cwielong mogl kosztowac nawet i 5mln zl - malo wazne w tej chwili.
Walil bramki w 2. lidze ? Walil Mlody ? Mlody Okreslany mianem TALENTU? Oczywiscie. A teraz prosze wstawic zamiast Cwielong - Lewandowski. Pozyskalismy utalentowanego napastnika z zaplecza ekstr. Ze sie nie sprawdzil poki co? Trudno. Moze sie sprawdzi. Poki co mamy pecha w trasnferach. Niedzielan wypadek, Lobodzinski to pilkarz jednej druzyny - taki troche Giza, Matusiak miernota, Cwielong przytloczony. A Diaz, Marcelo i Beto ? Spokojnie. Moga byc lepsi niz te wszystkei Arboledy, Stilice i Rengify. Ale tez i nie musza. |
Dobrze drodzy panstwo, nawet gdyby uznac, ze Cwielong to super inwestycja i nie kosztowal ani grosza, to sedno sprawy sprowadza sie mniej wiecej do tego, ze wydalismy podobne pieniadze do tych wydanych w Poznaniu, tylko efekty tego sa jakby troszke inne. Tak mi sie przynajmniej wydaje.
|
Cytat:
Co do Pepe sytuacja jest prosta przychodzil za dlugi wiec wybor byl marny Wisla mogla czekac na kase i nie doczekac sie jej albo dostac utalentowanego gracza.Chlopak jest mlody moze zablysnie w tej rundzie wczesniej Gorawski i Baszczynski pokazali ze ten kierunek transferow byl prawidlowy. Druzyne niektorzy buduja w rok inii w 10lat jeszcze inni w 3 lata. Ja rozliczalem transfery z tego sezonu.Ton mojej wypowiedzi byl taki ze my takiej kasy na transfery w tym sezonie nie mielismy. |
Cytat:
Bledy sie zdarzaja u kazdego. Dajcie czas. Cytat:
Nie da sie wszystkeigo przewidziec. Tak samo jak nie mozna szukac winy tylko u Cupiala czy tylko u Bednarza. Najlatwiej jest zwalic wine: LYSY **** ROZWALIL WISLACKI MAJATEK! albo drzec sie ze myslenicki sprzedawca kabli zydzi kase. Wszystko pozostaje w kwesti zozumienia, ze niewiele czasem brakuje, aby wszystko sie potoczylo inaczej. I niechodzi mi tu o brak 20tys euro do podpisu pilkarza, tylko o czynnik losowy. |
Cytat:
Wiadomo, ze wszystkich transferow nigdy nie trafi sie w sama 10-tke, ale niech chociaz odsetek tych trafionych bedzie wyraznie wyzszy od niewypalow, a tak raczej nie jest. Peszki i Djurdevica nie wzialem pod uwage jako transferow bezgotowkowych. Podobnie zreszta jak Marcelo i Beto. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl