Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Praca (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3012)

Kamil_mchw 15.06.2014 19:07

managerów restauracji zapraszam na prv.
możliwość dodatkowego zarobku.

manian 21.06.2014 23:40

Ma ktoś jakieś informacje/doświadczenia na temat pracy w firmie BSPL/BEHR Service Polska, ul.Skośna, KRK ?

kermit06 02.07.2014 16:57

Ktoś poleci jakąś sprawdzoną agencję pracy na Wyspach?

Konkretnie chodzi mi o Manchester - jakby ktoś tu był z tego miasta albo okolic, poproszę o kontakt!

L U Z N Y 07.07.2014 22:11

Ma ktoś może do zaoferowania stałą pracę ?

FraMat 11.07.2014 12:08

(nieaktualne)

Krzysiek 14.07.2014 17:57

Cześć. Jest tu może ktoś kto pracuje (pracował) w Islandii? Bardzo poważnie zastanawiamy się z narzeczoną nad wyjazdem. Może ktoś się odezwać? Mam kilka pytań.

Będę wdzięczny. Pozdro!

daniello1987 15.07.2014 05:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez manian (Post 1365536)
Ma ktoś jakieś informacje/doświadczenia na temat pracy w firmie BSPL/BEHR Service Polska, ul.Skośna, KRK ?

kiedyś tam pracowałem na magazynie jak jeszcze istnial BEHR. ale poprzez redukcje etatów niestety podziekowali. ogolnie bardzo dobrze sie tam pracowało. fajna atmosfera. poszukują tam teraz ludzi do pracy?

Zola 07.09.2014 13:14

Dla Braci z Gdańska:

DECATHLON Rumia poszukuje pracowników:


http://ogloszenia.trojmiasto.pl/prac...gl8768975.html

manian 14.09.2014 15:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez daniello1987 (Post 1367826)
kiedyś tam pracowałem na magazynie jak jeszcze istnial BEHR. ale poprzez redukcje etatów niestety podziekowali. ogolnie bardzo dobrze sie tam pracowało. fajna atmosfera. poszukują tam teraz ludzi do pracy?

Sory że dopiero teraz odpisuje ale byłem nieaktywny trochę czasu. Pytałem bo chciałem iść tam na praktykę studencką i poszedłem. Większość czasu spędziłem w biurze konstrukcyjnym ale miałem tez okazję być przez parę dni na magazynie i rzeczywiście fajna atmosfera bez żadnych "korporacyjnych" warunku czy pracy po "-naście" godzin.

Garbaż1906 17.09.2014 15:50

Projektantów z własną działalnością, działających w branży projektowania wnętrz zapraszam na PRIV.

LanceTS 17.09.2014 16:45

Jak ktoś ma firme albo zna kogoś kto potrzebuje terminala płatniczego w jakiś punkcie (obojetnie czy sklep, jubiler, pizzeria czy nauka jazdy) to też priv.

Kamil_mchw 18.09.2014 10:48

Elektryków z własną działalnością i uprawnieniami zapraszam na prv.

manian 09.10.2014 22:54

Ktoś korzystał z agencji pracy "Work Express"? chodzi mi dokładnie o prace w Polsce.

Kamil_mchw 18.10.2014 21:55

Handlowców z własną działalnością zatrudnię. Branża OZE.
Zapraszam na prv.

rav 28.10.2014 10:48

Zatrudnienie dla: kamerzysty

Wymagania:
- dobre oko, pewna ręka, refleks
- solidność, punktualność

Dodatkowy atut:
- doświadczenie w filmowaniu sportu

Mile widziane (lecz nie wymagane):
- posiadanie własnej kamery, statywu

Forma zatrudnienia: zlecenie (na konkretną imprezę)

Zgłoszenia:
Przyjmowane na adres [email protected] lub do mnie na priv.

Musi zawierać:
- podstawowe dane: imię, nazwisko, data urodzenia,
- dane kontaktowe: email, nr telefonu
- krótki opis dotychczasowych dokonań w zakresie filmowania
- link do maksymalnie 2-3 wykonanych samodzielnie nagrań video, najlepiej przedstawiających zawody sportowe ewentualnie sceny z dużą ilością ruchu

maTyS. 16.12.2014 15:55

witam.W jakiej korporacji taksówkarskiej opłaca się pracować ? o ile w ogóle opłaca się jeszcze pracować jako taksówkarz ? jakie koszty "wkupnego" itd..

panowie 27.01.2015 22:32

Wisła Krakbet Kraków @WislaKrakbet


Czy mamy na pokładzie osoby,które chciałyby spróbować swoich sił na naszej stronie i profilach social media?Piszcie na [email protected].

Lupo 02.02.2015 11:50

Edukacja skończona, więc czas rozejrzeć się za poważniejszą pracą niż obsługa klienta. Śledzę portal pracuj.pl i mam pewien problem z nim, zawsze przychodziły mi na maila "propozycje ofert" z Krakowa, ale od jakiegoś czasu przychodzą z... Warszawy. Wiecie może jak to zmienić??

Griszka30KR 10.02.2015 16:00

Tak chciałem podpytać z ciekawości
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...kolejny_nabor/

Czy to oznacza,ze praca jest "charytatywna"?Bo nigdzie tam nie widze słowa "wynagrodzenie".

ABGwislakABG 10.02.2015 16:06

Cytat:

Szukasz dodatkowego dochodu?
www.czytaniezezrozumieniem.edu.pl

rubens 10.02.2015 16:07

"Chcesz pracować w ciekawym miejscu? Szukasz dodatkowego dochodu?" z tego wnioskuje że coś płacą, tylko ciekawe ile?

wiesniak842 10.02.2015 16:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1389938)

niestety podana przez Ciebie strona nie istnieje albo mam cos z przegladara:(










... :)

Griszka30KR 10.02.2015 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1389938)

Wyobraź sobie,ze w naszym pięknym kraju użytkowanie samochodu słuzbowego po za godzinami pracy od 01.2015 jest tez traktowane jako dodatkowy przychód z tytułu którego odprowadza sie podatek i składke zus...Więc nie wszystko jest takie oczywiste.

19sebawro06 17.02.2015 10:20

mógłby ktoś polecić jakąś firmę lub miejsce w którym pracował za granicą na pracy sezonowej? szukam czegoś na te wakacje w miarę pewnego dla 2 osób. będę wdzięczny za jakiekolwiek info

maTyS. 18.02.2015 13:57

wraz z dziewczyną chcemy wyjechać do pracy za granicę.
Moja prośba o jakieś sprawdzone linki ,agencje pracy w Polsce jak i za granicą gdzie możemy wysyłać Cv oraz kontaktować się. wszelkie informacje dotyczące wyjazdu są jak najbardziej mile widziane.

pozdrawiam i dziękuję z góry.

Garbaż1906 20.03.2015 07:34

Jakby ktoś z Wrocławia szukał dobrej pracy: http://www.max-fliz.com.pl/pl/kariera-ogloszenie/14 Polecam !

MatMario 20.03.2015 09:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Garbaż1906 (Post 1395161)
Jakby ktoś z Wrocławia szukał dobrej pracy: http://www.max-fliz.com.pl/pl/kariera-ogloszenie/14 Polecam !

Pracujesz w Max flizie?

szprotson 20.03.2015 09:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Garbaż1906 (Post 1395161)
Jakby ktoś z Wrocławia szukał dobrej pracy: http://www.max-fliz.com.pl/pl/kariera-ogloszenie/14 Polecam !

a coś wiecej wiesz?
Ile płaca etc ? Nie sadze by ich było na mnie stac bo to pewnie praca w salonie, ale spytac nie zaszkodzi, bo akurat Wrocław zyciowo by mi bardzo pasował :)

Garbaż1906 20.03.2015 11:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1395173)
Pracujesz w Max flizie?

Tak, pracuję. Jak coś potrzeba to zapraszam na priv

MatMario 20.03.2015 11:39

No pytam bo w najblizszej przyszlosci bede potrzebował :D Odezwe się.

Garbaż1906 20.03.2015 13:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1395218)
No pytam bo w najblizszej przyszlosci bede potrzebował :D Odezwe się.

Jasne, zapraszam ;)

adam_09 20.03.2015 19:19

Szkoda, że nie wiedziałem bo akurat mieszkanie wykańczam a większość rzeczy już kupiona :(

Pawel.Busko 14.06.2015 14:58

Poszukujemy osób na wykonywanie pomiarów hałasu i ruchu drogowego przy drodze wojewódzkiej nr 776 Kocmyrzów - Proszowice w dniach:

1) poniedziałek 15.06.2015 od godz 22.00 do wtorku 16.06.2015 do godz. 22.00 - potrzebna 1 osoba z samochodem na pomiar hałasu (wynagrodzenie 180zł netto + zwrot kosztów dojazdu 0,64zł/km netto).

2) środa 17.06.2015 od godz. 9.00 do czwartku 18.06.2015 do godz. 9.00 - potrzebna 1 osoba z samochodem na pomiar hałasu (wynagrodzenie 180zł netto + zwrot kosztów dojazdu 0,64zł/km netto) oraz 2 osoby z samochodem na pomiar hałasu i ruchu drogowego (wynagrodzenie 210zł/osobę netto + zwrot kosztów dojazdu 0,64zł/km netto).

1-osobowy pomiar hałasu wykonuje się prostym w obsłudze miernikiem, czas pracy 5 minut co pełną godzinę, pozostałe 55 minut dla siebie.
2-osobowy pomiar ruchu drogowego - ręczne liczenie samochodów + obsługa miernika co godzinę.

Praca na umowę o dzieło. Termin wynagrodzenia jesienią 2015. Istnieje możliwość wyjazdów na kolejne pomiary.

Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr tel 698 392 589.

panowie 01.07.2015 15:04

Polski Związek Piłki Nożnej nawiąże współpracę z osobami chętnymi do objęcia stanowiska Kierownika Reprezentacji Polski w piłce nożnej (reprezentacje młodzieżowe).

https://www.pzpn.pl/federacja/aktual...-reprezentacji

panowie 19.07.2015 20:27

Poszukiwani dziennikarze do Eleven Sports Network.

http://www.wirtualnemedia.pl/praca/o...rnalist/134028

gerardinho91 29.07.2015 16:50

Witam.

Gdzie Panowie polecacie w Krakowie robić kurs na wózki widłowe?

Matejas_ 29.07.2015 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gerardinho91 (Post 1409306)
Witam.

Gdzie Panowie polecacie w Krakowie robić kurs na wózki widłowe?

Agrosprzęt, Miodowa 53

panowie 10.09.2015 21:51

PZPN szuka współpracowników w Szkocji

http://www.mojawyspa.co.uk/artykuly/...ikow-w-Szkocji

panowie 30.09.2015 10:48

Chcesz brać czynny udział w realizacji projektu, w którym uczestniczy Wisła Kraków SA? Marzyłeś, żeby pomóc swojemu ukochanemu klubowi? Jeśli tak, to ogłoszenie jest skierowanie właśnie do Ciebie! Nie zwlekaj, spróbuj swojej szansy przy R22!

Szukamy osób:
• gorąco kibicujących klubowi
• komunikatywnych
• energicznych
• mocno zorientowanych na cel

Oferujemy:
• wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
• narzędzia niezbędne do pracy
• szkolenia
• pracę w młodym, dynamicznym zespole
• praca u partnera Wisły Kraków SA na czas określony z możliwością zatrudnienia na stałe

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...era_Wisly/rss/

panowie 23.10.2015 16:52

PRACA: Social media specialist zakochany w futbolu poszukiwany!

Oferujemy:
- możliwość pracy zdalnej - przede wszystkim interesują nas efekty, a nie to czy będziesz siedzieć 10 godzin w redakcji
- stałe wynagrodzenie
- współpracę z profesjonalną redakcją piłkarską
- współpracę z gwiazdami polskiej piłki

http://footbar.org/post/glowne/1618,...hany-w-futbolu


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl