![]() |
dobrze słyszalem Jebać Wisłe Jebać??
|
a Finlandia z Niemcami ma w okolicach 75 minuty 3-2 i jeszcze może coś wpaść. Ale tam obydwu drużynom chce się grać, nie tylko tym ubranym na niebiesko :D
|
Widowisko sportowe- dramat
Obraz kibicowski- dramat Druga połowa nie dla mnie, ja dziękuję. Rozwiązać kadrę. Finlandia 3:3 Niemcy- Das ist fussball! |
Cytat:
a gdzie 'czy wygrywasz czy nie...'? tacy 'kibice'- dramat |
Świetna I połowa - teraz murowanie bramki w II i 3 pkt nasze :rotfl::rotfl:
|
ale jaja.
takiej polewy na meczu kadry jeszcze nie było. :rotfl: ps. tak grać, to powinniśmy z Niemcami, czy Hiszpanami. a nie z 200 drużyną rankingu FIFA. |
Cytat:
|
Czy to nie Legia prowadzi doping na tym meczu ? Tak mi zaleciało "je.ać ruskich :D" coś to przypomina. A HSV na meczach kadry już się dawno wprowadziło..
Hmm nie wiem co wy w takich przyśpiewkach złego widzicie dla mnie nawet spoko, repra powinna być zbiorem najlepszych przyśpiewek z naszych klubow. Niedoczekanie, ale zawsze można pomarzyć ;) |
coś mi się zdaje, że w HSV powinno być zamiast "lalala" - "hahaha". Ale całkiem ładnie to ciągneli nasi. Jakas inwazja na San Marino :P
Karny dla nich mnie rozwalił. Już myślałem, że damy im tę radość i strzelą gola finalistom Mistrzostw Świata, Europy i w ogóle. Cóż, bramkarzy przynajmniej mamy dobrych... Szkoda, że z Legii :P btw, czy ja słyszałem gdzieś w 11. minucie skandowanie "Maciej Skorża!"? |
Cytat:
Nie stawiaj mnie obok kibica sukcesu, albowiem reprezentacja i jej gra jest mi nadzwyczaj obojętna. Stwierdzam tylko fakt, obiektywnie to co widzę. W owej sytuacji nie skłaniam się ku żadnej ze stron, co stawia mnie w nieco korzystniejszym świetle niż Ciebie... Z resztą zawsze jestem obiektywny. |
będzie gdzie sobie dzisiaj odbić głód dobrej piłki: dziś jeszcze Portugalia-Dania i Chorwacja-Anglia, TV sport transmituje.
Tak, że chłopy nie upijać się za szybko, czy to ze szczęścia ze zwycięstwa nad sympatycznymi amatorami czy też z rozpaczy z powodu formy naszych orłów |
Cytat:
|
To co gra nasza obrona od euro to jest kryminal. Kazdy kto tam gra boi sie cokolwiek zrobic i w efekcie nie robia nic stojac jak tyczki. Obojetnie z kim gramy. Wojtkowiak tak sie bal sfaulowac az w koncu musial faulowac ale jemu akurat w debiucie mozna wybaczyc. Kowalczyk juz przegral swoja szanse. Az dziwie bierze, ze regularnie gra w 2 druzynie ligi rosyjskiej - wygladal raczej jak pilkarz wziety z podworka. Na nastepny mecz nie ma wyjscia - musi byc Piotrek Brozek powolany o wreszcie bedzie obronca grajacy lewa noga. TYlko czy to pomoze skoro srodek tez gra tragicznie. Jop to Jop ale Zewlakow nie wyglada wcale lepiej. Czas chyba powrocic do opcji z Radomskim na stoperze.
Oby dowiezc zwyciestwo do konca i oby do pazdziernika bo teraz niewielu mamy zawodnikow w formie. Nawet gracze tak dobrze wygladajacego Lecha zawodza. |
Cytat:
|
Cytat:
|
co do kibiców... nauczyli sie ćwoki naszego hsv... jaqdą na 2 strony po kilka minut... a mowia ze nasz doping nie ciekawy
|
Cytat:
pokazalismy jak mozna spiewac HSV na kadrze w czasie meczu z USA i fajnie, ze sie przyjelo |
Cytat:
|
Cytat:
|
nie napinajcie sie o to hsv... bez sensu to troche.
czemu w ogóle nie grają prawą stroną? kuba spośród naszych grajków najwięcej potrafi i stwarza największe zagrożenie a my ciągle krzynówkiem w przód idziemy... |
raz dwa trzy - zaczynamy jazdy po Bednarzu, że nie ściągnął do nas Lewandowskiego.
|
Heh po strzeleniu gola przez Lewandowskiego pojawił się graficzny opis .. 20 years old Defender :lol:
|
Cytat:
Widzisz łysy chuju co narobiłeś? Gdziekolwiek Lewandowski nie stanie, tam piłka się od niego odbija i wpada do bramki. |
Świetnie.
Myślę jednak, że mimo "international level", itp, itd. Roberta, nawet ja wepchnąłbym tę piłkę z 2. metrów do bramki... Ogólnie porażka, ale ja nie oglądam, bo nie czuję potrzeby. Do zobaczenia w niedzielę. |
No i zwyciestwo.
To byl 5 mecz Polski przeciw San Marino jaki widzialem w zyciu i jednego jestem pewien - nigdy nie nauczymy sie grac pozycyjnie tak jak San Marino nigdy nie bedzie grac ofensywnie. Z Czechami trzeba zagrac tak jak San Marino dzisiaj z nami, a moze damy rade zremisowac. |
Ciekawe czy nasz nowy gwiazdorek Lewandowski (nie przeczę -w obecnej chwili w dobrej formie ) skończy jak Wróblewski, Matusiak, Olisadebe, Gargulinio,Jeleń i wielu innych? Czyli pół roku BIG STAR a potem klubiki takie sobie , gra żadna, sukcesy-tylko finansowe. Na razie Lech się wstrzelił z jego transferem. Przyznam, niepokoi mnie to przed niedzielą, bo Wisełka się sypie kadrowo. gra repry to zwykła kaszana, ale początek kwalifikacji do euro też był mało obiecujący. Na tle reszty europy nasza drużyna to niestety STADO!
|
Ten mecz z San Marino to jeden wielki zart.
Gospodarze polowe tego meczu przelezeli na trawie a druga polowe symulowali faule. Szkoda czasu na takie mecze. Co do naszego stylu gry, to też daleko od ideału. Brawo Kuba, Fabianski i Robert L. |
zamiast dać szanse Boguskiemu, stary grzyb wystawia Murawskiego...
piach taki, że nie dało się oglądać. Jedna z 10 najnudniejszych rzeczy w historii. |
Ten mecz niczego nam nie powiedział bo z męskimi niańkami, wuefistami i bankierami po przeciwnej stronie boiska wygralibyśmy nawet jeśli cały ostatni miesiąc nasi zawodnicy nie robiliby nic poza chlaniem i molestowaniem tłumaczki. Grać widowiskowo też nie możemy bo mobilizacja żadna, mimo zapowiedzi Ulatowskiego, że San Marino jest "zawsze groźne". Na ocenę rzeczywistej siły naszej drużyny przyjdzie poczekać do poważniejszych meczów bo również po grillu na stadionie Śląska nie warto wyciągać zbyt daleko idących wniosków.
Cytat:
Cytat:
|
Slovenia 2 - 1 Slovakia
Northern Ireland 0 - 0 Czech Republic a co nam takie wyniki dają? widzę ze juz wszystkie druzyny w grupie spalily po jednym meczu? Ktos wrzuci tabelke? |
Cytat:
|
no to prowadzimy w grupie !!! :D
Polska 2 4 Słowenia 2 4 Słowacja 2 3 Czechy 1 1 Irlandia Płn. 2 1 San Marino 1 0 |
Cytat:
może ktoś mi powiedziec, po **** gra ten Roger, skoro jest zupełnie bez formy i tylko blokuje miejsce Polskim młodziakom, czy też innym zawodnikom, którzy w takich meczach mogą właśnie się pokazać i zdobywać doświadczenie? |
Panowie , przeczytajcie sobie BAAARDZO ciekawy wywiad M.Borka na Weszło.com lub na w.p. ,przyznam że dał mi sporo do myślenia!
|
My tu biadolimy nad San Marino, a Szwajcaria przegrała u siebie z Luksemburgiem 1-2. To jest dopiero dramat.:D
|
na to sie patrzec nie dało, a już kompletnie nie jarze zachwytów nad Krzynówkiem przy nim Rasiak to Bóg stadionów.
|
Cytat:
Ja też nie wiem, co robi Perejro w kadrze. Ale Leo, póki rządzi, bedzie na niego stawiać, bo to on go tak bardzo chciał w reprze. |
Ogranicze sie do skomentowania dwoch rzeczy.
Nie wiem czy ktos ma moze podobne zdanie, ale HSV to zdecydowanie nie jest przyspiewka, ktora by sie nadawala do natarczywego katowania przez 3/4 meczu ! Czesem jesli sie z czyms przesadzi, chocby bylo dobre, to zwyczajnie wychodzi z tego kicz. Druga sprawa, to gra Rogera. Dwa bardzo slabe mecze pod rzad, przy czym ten z kelnerami to juz wyjatkowo podly. Jakos nie chce mi sie wierzyc, aby taki Boguski byl w stanie zagrac gorzej, tyle ze raczej sie o tym nie przekonamy, skoro koucz w takim meczu, nie decyduje sie zmienic swojego brazylijskiego pupila chocby na 5 minut przed koncem. Dla porownania, Jelen po mniej nieudanym wystepie, musial pakowac walizki, gdyz uznano go za nieprzydatnego... |
Cytat:
nasi działacze dali dupy i tyle, i nic tu nie da próba deprecjonowania talentu Lewandowskiego, to nie może być przypadak że gość strzela jak na zawołanie. Cytat:
|
To nie chodzi o wepchnięcie (chociaż niektórzy też mają z tym problem.. nie będę otwarcie mówił kto ;) ), tylko raczej o znalezienie się tam, gdzie trzeba wepchnąć ;)
To naprawdę nie jest przypadek |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl