![]() |
Cytat:
Ja potrzebuję klasykę światowego rocka. Mogą być same tytuły. |
Poszukiwane wszelkie kawałki DJ Antoine'a.
Najlepiej jakieś całe albumy. |
Cytat:
http://rapidshare.com/files/11332015...rago.part1.rar http://rapidshare.com/files/11335742...rago.part2.rar |
Poszukuje Jamal - Policeman
TSW Fanatyk dzięki! |
Cytat:
|
Underwater - Sleeping Under The Stars (Radio Edit)
jak ma ktos ta nute to bede bardzo wdzieczny;D nigdzie nie moge znalezc tego |
|
Cytat:
|
http://www.youtube.com/watch?v=HL7QWio_iO8 posiada ktos?
|
Poszukuję płyty Raca/Stona/Dj Ike- "Samotność, Wolność, Pasja"
|
Cytat:
Wielkie dzięki !! |
już kiedys to było ale.. link nie działa:( wiec jeszcze raz proszę o "Historię choroby Waleriana Piątka"
|
prośba jest, jakie są tytuly tych piosenek?
z gory wielkie dzieki http://tswkamil.wrzuta.pl/audio/13FyNvDTZ9/co_to_jest i ta http://www.wrzuta.pl/audio/i8WFtZD07Q/armin_van_buuren |
Cytat:
|
Szukam piosenek
Lou Reed Płyta New York a tak ogólnie to jak macie jakieś takie fajne rock' n' rollowe nutki to bardzo prosiłbym o linki ;) Chodzi mi jednak o taki wesoły rock' n' roll... |
wrzuci ktoś Soundtrack do Never Back down?? z góry dzięki
|
potrzebuje piosenki... pamiętam tylko teledysk, który zaczynał się że 2 czarnych kolesi siedzi na fotelach przed tv i grają w jakąś strzelankę... później zasypiają czy coś takiego... ogólnie fajny lajtowy kawałek. a druga piosenka to nie wiem jak to nazwać ( house?? drum??) bo nie słucham takiej muzyki ale ta akurat mi się spodobała... motyw przewodni to akordeon:] piosenka raczej nie starsza jak 2 lata... z góry dzięki
edit: jeszcze jedna piosenka:D wykonuje ją Eminem z jakimś podejrzewam murzynem... początek teledysku to jakaś impreza gdzie ludzie się bawią a później eminem dzwoni przez ok 45 sek. do jakiegoś kolesia... |
Kojarzy ktos jak sie nazywa taka nuta ktora leci na RMF MAXXX spiewa ja pewna panii a slowa ida mniej wiecej tak " If you on to give me uuu If you on to give me " :)
|
potrzebuje pilnie muzyki typu takiej jak Boney M, czy Abba.
bo \Andrzejki się zbliżają, a wiadomo przy takiej się najlepiej bawi. ;) |
http://pl.youtube.com/watch?v=zusi9kNsKMI Molesta - Wiedziałem ze tak będzie
|
Ma ktos moze Stauros - "Jesteśmy" ?
juz mam :) |
Furbyy- wielkie dzięki!!!
|
poszukuje molesty - musze przetrwac
z gory dzieki |
widze że nikt nie czai tych 3 piosenek które opisałem wcześniej...
o nowe płyty zespołów Coma i Metallica?? |
Cytat:
Cytat:
|
Prosiłbym o nutę z tego filmiku http://pl.youtube.com/watch?v=RekhOr_fWPU :)
czyli Scorpions - rock you like a hurricane ale wersję z symfonią:]. Z góry dzięki. |
Cytat:
http://mp3.teledyski.info/index.html...k&dalej=Szukaj - Abba Masz tam pelno fajnych kawalkow do wyboru:D |
Cytat:
|
Poszukuję MC Lyte + Missy Elliott - Cold Rock A Party albo jakoś tak ten tytuł brzmiał. Najlepiej w jakiejś niezłej jakości.
|
Cytat:
|
Siema chciałbym się zpaytać czy ktoś zna muzyke Trwa do 28 sec. z tego linku. Jak by ktoś wiedział to napiszcie mi tytuł. http://www.youtube.com/watch?v=fJjfTTDx6TQ ??
Proszę o szybką odpowiedź A i jeszcze poprosiłbym o linka do przyśpiewki "Napred Zvezda le" Tylko w orginalnej wersji |
Nietypowa proźba:
muzyczka organowa grana w czasie meczu nba(bardzo charakterystyczny motyw- nigdzie nie mogę go znaleźć) oraz trąbka kawalerii usa(często grana w westernach w czasie przyjazdu kawalerii) z góry thx. |
Co to za piosenka ??
http://wyslijto.pl/files/download/6ianein8k7 |
Cytat:
|
T.Love - Love,love love poproszę i dziękuję z góry:)
|
Czy ktoś mógłby wrzucić linki do poniższych piosenek będę wdzięczny :
1 Erson Van Largo - Gracias a dios 2 Erson Van Largo - Neverland 3 Erson Van Largo - Another day |
Cytat:
|
Sokol ft. Pono - Poczekalnia Dusz ma to ktos? dla brata potrzebne.. bo dla mni to jest szajs;p
|
Cytat:
|
szukam piosenki wilkow sun of the blue sky w wersji orginalnej tzn jak on cos tam napierdziela niekulturalnie ;-)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl