![]() |
Gdzie znajdę wyniki hokeja 2 ligi czeskiej: Jihlava-Sereza, Kometa-Hr. Karlove, Havirov-Trebic?
Jeszcze ręczna szwedzka Alingsas-Lugi |
reczna masz tu
http://www.flashscore.com/handball/ linka do lajwskora z drugiej czeskiej nie znam. hockeyway.com - tu beda wyniki ale nie wiem kiedy. ps czelsi w 10 - ciezko to widze. |
Dzięki.
Akurat Chelsea dziś nie grałem. Puściłem 2 kupony ale już jeden wtopa bo Maccabi remis z Beitarem. |
Cytat:
|
Dzieki ci bardzo .Pozdrawiam Dzieki za fatyge. WŚ!!!
|
Spartak Moscow v Bars Kazan (Hokej) typ w Gamebookers powyżej 4.5 goal w meczu. Kurs 1.45
Linz - Innsbruck (Hokej) typ 1 kurs 1.60 więcej na: Typy bukmacherskie |
Eisbaren- Krefeld 1
typowy pewniak na przelamanie gram za 70zeta na necie |
Brawo. Obserwując wynik tego meczu myślałem, że się przejedziesz, a tu jednak miśki z Berlina wyszły na 4-3. Pewnie stresik lekki był :D
U mnie jest blisko: Cytat:
|
NHL na noc:
Śr 24/12/08 01:00 Philadelphia - Ottawa handicap NHL 1 (-1.5) 2.20 Śr 24/12/08 01:30 Pittsburgh - Tampa Bay akumulacyjne NHL 1 1.85 4.07 |
Cytat:
Ja na noc Filadelfie zapodalem - zobaczymy co z tego wyjdzie. |
Też mam jakiś nhl w grze na noc. Toronto i remis Calgary z Anaheim, ale to standardowo nie jest oparte na żadnych rozsądnych przesłankach :) Tak po prostu ma być :)
|
Ogladasz w ogole NHL? - ja ostatnio niezle sie zajawilem i jesli tylko moge, to z http://www.atdhe.net/ ogladam - jakosc swietna ,no i musze przyznac ze choc duzo w tym wszystkim cyrku - publika to istny piknik kantry - to skurczybyki cisna niesamowicie;) a i walki czasami sa na prawde ciekawe.
A co mnie najbardziej zadziwia to swietne sedziowanie i w ogole niezly respekt grajki maja do arbitrow.Ostatnio widzialem jak jeden dostal 2 minuty - cos tam tylko powiedzial nie tak i od razu zarobil bonusa +2 kolejne:) |
No, nie oglądam właśnie, a jak stawiam to sugeruję się kursami/ nazwą/ swoim widzimisię :) Gram oczywiście za małe stawki. ;)Teraz będzie kilka dni spokoju, a w drugi dzień świąt ruszają znowu angole :) A przy okazji świąt, panowie gracze, wysokich wygranych, cierpliwości i jak najmniej nerwowych sytuacji życzę.
|
yo Dudi wesolych swiat wszystkim !!
CSKA - Neftekhimik 1.15 1x Petersburg - Traktor 1.62 1 Dynamo M. - Barys Astana 1.70 1 Novogorod - UFA 1.60 2 kurs: 5.07 |
Jasna dupa, postawiłem przeciwko Barnsley, bo pomylili mi się z Burnley. Ja .......e, jaki wstyd. Cóż, teraz tylko spokój i duuuuży fart może mnie uratować ;-)
|
Takie moje typki na dzisiaj!
1) Graz-Alba 1 Tolzer-Riessersea 1 West Bromwich-Tottenham (1 pol) x Koeln-Strasubing 1 Fulham-Chelsea 2 kurs: 13,25 2) Alkmaar-Nijmegen 1 Salzburg-Olimpia 1 Pardubice-Boleslaw 1 Arsenal-Portsmouth 1 Esjberg-Helev 1 kurs 5,11 3) Eisbaren-Wolfsburg 1 Birmingham-Swansea 1 Everton-Sunderland 1 Davos-K.Vary 1 west B-Tottenham x2 TuTo-Titaanit 1 kurs 11,40 Pozdrawiam |
Za to ładnie wszedł handi -1 na Liverpool (przynajmniej tak mi się wydaje, że wejdzie ;-)
Myślę, że Man City wygra dziś w Blackburn. |
Jaki kurs był na Liverpool -1?
|
Cytat:
|
Na L'pool -1 było 3,10. W STS.
|
Cytat:
Ogladam mecz - bej Cristiano strzela bramke, oczywiscie na 1-0 - ja happy jak cholera. Mecz sie konczy(wynikiem 1-1) - wchodze na konto a tam - 'przegrany'.No i mnie olsnilo(w czas).Zaklad byl ze strzeli bramke a mecz skonczy sie wynikiem 1-0. Na noc lajtowo Waszyngton+Vancouver. |
Tak jak można się było spodziewać- Burnley wtopiło, Barnsley- remis. Heh. Life's a bitch :D
Dziś stawiam na remis Blackpool- Wolves i Mansfield- Burton 2 (chociaż bezpieczniej by było dać x2 lub over 2,5). |
Rewelacyjna możliwość zarobku w domu. Na początku sam sceptycznie do tego wszystkiego podchodziłem, ale pomyślałem co mi tam, spróbować można tym bardziej że nic mnie to nie kosztuje poza wkładem trochę czasu. Zainteresowanych odsyłam do linka:
http://www.okazje-cenowe.pl/?uid=1673 |
|
Stawiał ktoś mecz hokeja MVD - Voskresensk?
Jak dla mnie niezły przekręt. Gospodarze w ostatnich 10 meczach bilans 9-0-1, goście 1-0-9, mecz w regulaminowym czasie skończył sie wynikiem 4:4 mimo, że MVD prowadziło 4:1 oraz końcowe 5 min przy stanie 4:4 grali w przewadze. Potem w dogrywce oczywiście strzelili na 5:4 w 31 sekundzie :D |
A mi pięknie weszło Blackpool- Wolves X za 3,35 i Mansfield- Burton 2 za 2,15. Ako 7,20 :D
|
Tak w hokeju często jest. Mnie raz tak żydki załatwiły. Cały mecz 1-1 a w pierwszej minucie dogrywki na 2-1 strzelili. I jak tu nie być antysemitą?
|
Ja dzis tylko ladny handi na Canade w hokeju wyciagnalem.
Liga ruska to jeden wielki przekret , a juz MVD to na prawde cholernie dziwna druzyna i bylo tez tak w zeszlym sezonie. W tym najpierw przegrywala z kim popadnie, by potem wygrywac z kazdym.Ten mecz mnie kusil ale odpuscilem ze wzgledu na to ze ta passa musiala sie kiedys skonczyc - po tym co piszesz to dobrze zrobilem:).Zaluje tylko ze posralem sie i odpuscilem sobie Blues dzis - a pieknie sie odbili , przy bardzo dobrym jak na nich wspolczynniku. Na noc zastanawiam sie nad Colorado. ps. no wlasnie tak w hokeju jest - mimo wielkich plusow, sa tez minusy.Nie tak dawno w NHL byl mecz gdzie jedni wygrywali 4-0 by przegrac 4-5:) Inny mecz(nie pamietam w jakiej lidze) 4-1 na koniec 2 tercji.Juz podliczylem mamone - wrocilem jakos w nocy a na koncie zadnych zyskow - skonczylo sie 4-5 po dogrywce:> |
Cytat:
|
Ja na noc puściłem coś takiego:
Cytat:
|
Ja wybralem wariant bardziej ostrozny.
Rangers - Islanders - 1 1.43 Colorado - Nashville - 1 1.66 Oba mecze z mozliwoscia dogrywki i karnych. |
Widzę, że NHL ostatnio koledze służy. Brawo. Mi nie wszedł ten remis :/ Dziś gram na Aston Villę, Greenock 1x i na noc, już teraz bo pewnie wieczorem mnie nie będzie, puściłem na Edmonton.
|
Witam ja w bukmacherce jestem malutki wiec czy moglibyscie mi potwierdzic cos??
jest zaklad 2 z 6 i jesli trafie dwa zaklady to mam jakas czesc wygranej czy cala pule ?? |
Cytat:
|
Z bogatej oferty hokejowej na dziś wybrałem takie 2 typy:
Hannover - Straubing 1 (1,45) 2:1 :D Ml.Boleslav - Sparta (dogrywka+karne) 2 (1,55) 1:3 :D Kurs: 2,25 |
oczywiscie z zakladem 2 z 3 jest tak samo?? jak dwa trafie to nie pelną pulę mam??
|
Jeśli przez pełną pulę rozumiesz kwotę uzyskaną przez pomnożenie wniesionych pieniędzy razy ako uzyskane przez pomnożenie przez siebie kursów poszczególnych zdarzeń, to w zakładach typu 2 z 3 nigdy tego nie osiągniesz.
Normalnie ako uzyskujesz mnożąc przez siebie kursy zdarzeń a, b, c itd. Czyli a x b x c= ako Przy zakładach typu 2 z 3 wygląda to tak: a x b= ab a x c= ac b x c= bc Przy założeniu, że nie wchodzi zdarzenie C kasa jaką wygrasz to ta, uzyskana z ako z mnożenia wydarzenia a i b. Czyli z reguły **** wielki i szelki :D Tutaj masz mój stary kupon z przed roku, zakład 5 z 6: Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
A ja zrobiłem kupon na wczoraj i dziś:
Manchester Utd-Middlesbrough 1 Blackpool-Wolverhampton x2 Aalborg-Ajax K.(p.ręczna) 1 Macerata-Framasil Pineto 1 Morton-Patrick 1x Hull-Aston Villa x2 AKO: 2,30 I również pomyślne zakończenie roku:) |
Jaki jebany fart :D 88' i samobój Hull :D Teraz "tylko" Edmonton.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl