Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

ja_ka_ 22.12.2008 21:24

Gdzie znajdę wyniki hokeja 2 ligi czeskiej: Jihlava-Sereza, Kometa-Hr. Karlove, Havirov-Trebic?

Jeszcze ręczna szwedzka Alingsas-Lugi

1q2 22.12.2008 21:48

reczna masz tu
http://www.flashscore.com/handball/

linka do lajwskora z drugiej czeskiej nie znam.

hockeyway.com - tu beda wyniki ale nie wiem kiedy.

ps

czelsi w 10 - ciezko to widze.

ja_ka_ 22.12.2008 21:55

Dzięki.
Akurat Chelsea dziś nie grałem. Puściłem 2 kupony ale już jeden wtopa bo Maccabi remis z Beitarem.

konrad1991tsw 22.12.2008 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 646035)
Gdzie znajdę wyniki hokeja 2 ligi czeskiej: Jihlava-Sereza, Kometa-Hr. Karlove, Havirov-Trebic?

Jeszcze ręczna szwedzka Alingsas-Lugi

Ze świątecznymi życzeniami :D zarzucam link do hokeja: http://livemecz.pl/hokej

cola 22.12.2008 22:36

Dzieki ci bardzo .Pozdrawiam Dzieki za fatyge. WŚ!!!

bori79 23.12.2008 10:43

Spartak Moscow v Bars Kazan (Hokej) typ w Gamebookers powyżej 4.5 goal w meczu. Kurs 1.45
Linz - Innsbruck (Hokej) typ 1 kurs 1.60


więcej na:
Typy bukmacherskie

Vashut 23.12.2008 13:06

Eisbaren- Krefeld 1
typowy pewniak na przelamanie gram za 70zeta na necie

pan Dudi 23.12.2008 22:26

Brawo. Obserwując wynik tego meczu myślałem, że się przejedziesz, a tu jednak miśki z Berlina wyszły na 4-3. Pewnie stresik lekki był :D

U mnie jest blisko:

Cytat:

869923 Droylsden - Chesterfield FC (Typ) 1 3,80 http://www.bet-at-home.com/pic/accou...erstatus_1.gif 23-12-08 20:45
liczę, że nie s.......ą na koniec :)

pchelas 23.12.2008 22:37

NHL na noc:
Śr 24/12/08 01:00 Philadelphia - Ottawa
handicap NHL 1 (-1.5) 2.20
Śr 24/12/08 01:30 Pittsburgh - Tampa Bay
akumulacyjne NHL 1 1.85
4.07

1q2 23.12.2008 22:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 646721)
U mnie jest blisko:

liczę, że nie s.......ą na koniec :)

Ales wynalazka trafil:)

Ja na noc Filadelfie zapodalem - zobaczymy co z tego wyjdzie.

pan Dudi 23.12.2008 22:55

Też mam jakiś nhl w grze na noc. Toronto i remis Calgary z Anaheim, ale to standardowo nie jest oparte na żadnych rozsądnych przesłankach :) Tak po prostu ma być :)

1q2 23.12.2008 22:59

Ogladasz w ogole NHL? - ja ostatnio niezle sie zajawilem i jesli tylko moge, to z http://www.atdhe.net/ ogladam - jakosc swietna ,no i musze przyznac ze choc duzo w tym wszystkim cyrku - publika to istny piknik kantry - to skurczybyki cisna niesamowicie;) a i walki czasami sa na prawde ciekawe.
A co mnie najbardziej zadziwia to swietne sedziowanie i w ogole niezly respekt grajki maja do arbitrow.Ostatnio widzialem jak jeden dostal 2 minuty - cos tam tylko powiedzial nie tak i od razu zarobil bonusa +2 kolejne:)

pan Dudi 24.12.2008 13:59

No, nie oglądam właśnie, a jak stawiam to sugeruję się kursami/ nazwą/ swoim widzimisię :) Gram oczywiście za małe stawki. ;)Teraz będzie kilka dni spokoju, a w drugi dzień świąt ruszają znowu angole :) A przy okazji świąt, panowie gracze, wysokich wygranych, cierpliwości i jak najmniej nerwowych sytuacji życzę.

WiselkaMLP 24.12.2008 14:05

yo Dudi wesolych swiat wszystkim !!

CSKA - Neftekhimik 1.15 1x
Petersburg - Traktor 1.62 1
Dynamo M. - Barys Astana 1.70 1
Novogorod - UFA 1.60 2

kurs: 5.07

pan Dudi 28.12.2008 14:08

Jasna dupa, postawiłem przeciwko Barnsley, bo pomylili mi się z Burnley. Ja .......e, jaki wstyd. Cóż, teraz tylko spokój i duuuuży fart może mnie uratować ;-)

Tobi1906 28.12.2008 14:23

Takie moje typki na dzisiaj!

1)
Graz-Alba 1
Tolzer-Riessersea 1
West Bromwich-Tottenham (1 pol) x
Koeln-Strasubing 1
Fulham-Chelsea 2

kurs: 13,25

2)
Alkmaar-Nijmegen 1
Salzburg-Olimpia 1
Pardubice-Boleslaw 1
Arsenal-Portsmouth 1
Esjberg-Helev 1

kurs 5,11

3)
Eisbaren-Wolfsburg 1
Birmingham-Swansea 1
Everton-Sunderland 1
Davos-K.Vary 1
west B-Tottenham x2
TuTo-Titaanit 1

kurs 11,40


Pozdrawiam

pan Dudi 28.12.2008 14:34

Za to ładnie wszedł handi -1 na Liverpool (przynajmniej tak mi się wydaje, że wejdzie ;-)

Myślę, że Man City wygra dziś w Blackburn.

4fan_player 28.12.2008 14:39

Jaki kurs był na Liverpool -1?

WislakWiDoK 28.12.2008 14:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 4fan_player (Post 648705)
Jaki kurs był na Liverpool -1?

Ja widziałem 2.50 ...

pan Dudi 28.12.2008 14:56

Na L'pool -1 było 3,10. W STS.

1q2 29.12.2008 00:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 648688)
Jasna dupa, postawiłem przeciwko Barnsley, bo pomylili mi się z Burnley. Ja .......e, jaki wstyd.

hehe:) - ja kiedys mialem jeszcze lepiej - postawilem ze Ronaldo strzeli gola na 1-0(tzn tak mi sie wydawalo) - tak mnie jakos otumanilo ze nie zwrocilem uwage ze wszpolczynnik jest kosmiczny(cos ponad 20).
Ogladam mecz - bej Cristiano strzela bramke, oczywiscie na 1-0 - ja happy jak cholera.
Mecz sie konczy(wynikiem 1-1) - wchodze na konto a tam - 'przegrany'.No i mnie olsnilo(w czas).Zaklad byl ze strzeli bramke a mecz skonczy sie wynikiem 1-0.

Na noc lajtowo

Waszyngton+Vancouver.

pan Dudi 29.12.2008 13:15

Tak jak można się było spodziewać- Burnley wtopiło, Barnsley- remis. Heh. Life's a bitch :D


Dziś stawiam na remis Blackpool- Wolves i Mansfield- Burton 2 (chociaż bezpieczniej by było dać x2 lub over 2,5).

leszekpw 29.12.2008 16:15

Rewelacyjna możliwość zarobku w domu. Na początku sam sceptycznie do tego wszystkiego podchodziłem, ale pomyślałem co mi tam, spróbować można tym bardziej że nic mnie to nie kosztuje poza wkładem trochę czasu. Zainteresowanych odsyłam do linka:

http://www.okazje-cenowe.pl/?uid=1673

pan Dudi 29.12.2008 21:16

Sędzia, kończ ****a te mecze:lol::lol:


Cytat:

31'Blackpool1 - 1Wolverhampton W.
Cytat:

31'Mansfield T.0 - 1Burton

Lucas 29.12.2008 22:24

Stawiał ktoś mecz hokeja MVD - Voskresensk?
Jak dla mnie niezły przekręt. Gospodarze w ostatnich 10 meczach bilans 9-0-1, goście 1-0-9, mecz w regulaminowym czasie skończył sie wynikiem 4:4 mimo, że MVD prowadziło 4:1 oraz końcowe 5 min przy stanie 4:4 grali w przewadze. Potem w dogrywce oczywiście strzelili na 5:4 w 31 sekundzie :D

pan Dudi 29.12.2008 22:38

A mi pięknie weszło Blackpool- Wolves X za 3,35 i Mansfield- Burton 2 za 2,15. Ako 7,20 :D

4fan_player 29.12.2008 22:39

Tak w hokeju często jest. Mnie raz tak żydki załatwiły. Cały mecz 1-1 a w pierwszej minucie dogrywki na 2-1 strzelili. I jak tu nie być antysemitą?

1q2 29.12.2008 22:42

Ja dzis tylko ladny handi na Canade w hokeju wyciagnalem.
Liga ruska to jeden wielki przekret , a juz MVD to na prawde cholernie dziwna druzyna i bylo tez tak w zeszlym sezonie.
W tym najpierw przegrywala z kim popadnie, by potem wygrywac z kazdym.Ten mecz mnie kusil ale odpuscilem ze wzgledu na to ze ta passa musiala sie kiedys skonczyc - po tym co piszesz to dobrze zrobilem:).Zaluje tylko ze posralem sie i odpuscilem sobie Blues dzis - a pieknie sie odbili , przy bardzo dobrym jak na nich wspolczynniku.

Na noc zastanawiam sie nad Colorado.

ps. no wlasnie tak w hokeju jest - mimo wielkich plusow, sa tez minusy.Nie tak dawno w NHL byl mecz gdzie jedni wygrywali 4-0 by przegrac 4-5:)
Inny mecz(nie pamietam w jakiej lidze) 4-1 na koniec 2 tercji.Juz podliczylem mamone - wrocilem jakos w nocy a na koncie zadnych zyskow - skonczylo sie 4-5 po dogrywce:>

konrad1991tsw 29.12.2008 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lucas (Post 649372)
Stawiał ktoś mecz hokeja MVD - Voskresensk?
Jak dla mnie niezły przekręt. Gospodarze w ostatnich 10 meczach bilans 9-0-1, goście 1-0-9, mecz w regulaminowym czasie skończył sie wynikiem 4:4 mimo, że MVD prowadziło 4:1 oraz końcowe 5 min przy stanie 4:4 grali w przewadze. Potem w dogrywce oczywiście strzelili na 5:4 w 31 sekundzie :D

Widzę że nie tylko mnie ruskie przekręcili :-/ Dobrze że chociaż Spengler Cup (Canada + Dynamo) weszło chociaż z Dynamem było trochę ciśnienie w końcówce ( bałem się powtórki z MVD - Khimik).

pan Dudi 29.12.2008 23:26

Ja na noc puściłem coś takiego:
Cytat:

Calgary Flames - Minnesota Wild (Typ) 1 1,75

Dallas Stars - San Jose Sharks (Typ) X 4,10

Colorado Avalanche - Nashville Predators (Typ) 1 2,05
Gdyby ktoś chciał się wzorować, to niech pamięta, że nie mam pojęcia o tym sporcie :)

1q2 30.12.2008 00:16

Ja wybralem wariant bardziej ostrozny.

Rangers - Islanders - 1 1.43
Colorado - Nashville - 1 1.66

Oba mecze z mozliwoscia dogrywki i karnych.

pan Dudi 30.12.2008 10:44

Widzę, że NHL ostatnio koledze służy. Brawo. Mi nie wszedł ten remis :/ Dziś gram na Aston Villę, Greenock 1x i na noc, już teraz bo pewnie wieczorem mnie nie będzie, puściłem na Edmonton.

BRTS39 30.12.2008 12:01

Witam ja w bukmacherce jestem malutki wiec czy moglibyscie mi potwierdzic cos??

jest zaklad 2 z 6 i jesli trafie dwa zaklady to mam jakas czesc wygranej czy cala pule ??

WislakWiDoK 30.12.2008 12:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 649517)
Witam ja w bukmacherce jestem malutki wiec czy moglibyscie mi potwierdzic cos??

jest zaklad 2 z 6 i jesli trafie dwa zaklady to mam jakas czesc wygranej czy cala pule ??

Jeśli wejdzie ci 6 to cała pula, jesli 5 to juz mniej, 4 jeszcze mniej itd.

Lucas 30.12.2008 15:46

Z bogatej oferty hokejowej na dziś wybrałem takie 2 typy:

Hannover - Straubing 1 (1,45) 2:1 :D
Ml.Boleslav - Sparta (dogrywka+karne) 2 (1,55) 1:3 :D

Kurs: 2,25

BRTS39 30.12.2008 16:47

oczywiscie z zakladem 2 z 3 jest tak samo?? jak dwa trafie to nie pelną pulę mam??

pan Dudi 30.12.2008 17:39

Jeśli przez pełną pulę rozumiesz kwotę uzyskaną przez pomnożenie wniesionych pieniędzy razy ako uzyskane przez pomnożenie przez siebie kursów poszczególnych zdarzeń, to w zakładach typu 2 z 3 nigdy tego nie osiągniesz.

Normalnie ako uzyskujesz mnożąc przez siebie kursy zdarzeń a, b, c itd. Czyli a x b x c= ako

Przy zakładach typu 2 z 3 wygląda to tak:

a x b= ab
a x c= ac
b x c= bc

Przy założeniu, że nie wchodzi zdarzenie C kasa jaką wygrasz to ta, uzyskana z ako z mnożenia wydarzenia a i b. Czyli z reguły **** wielki i szelki :D

Tutaj masz mój stary kupon z przed roku, zakład 5 z 6:

Cytat:

550386 Sibir Novosibirsk - Metallurg Magnitogorsk (Typ) 2 1,80 [Źle] 15-01-08 14:00 2:2
550759 Roda Kerkrade - Excelsior Rotterdam (Typ) 1 1,30 [Prawidłowo] 15-01-08 20:00 3:0
550853 HV 71 - Södertälje SK (Typ) 1 1,50 [Prawidłowo] 15-01-08 19:00 3:1
550857 Modo Hockey - Mora IK (Typ) 1 1,60 [Prawidłowo] 15-01-08 19:00 4:2
551187 HK 36 Skalica - Liptovsky Mikulas (Typ) 1 1,35 [Prawidłowo] 15-01-08 17:00 3:0
551705 Storhamar Dragons - Stjernen Hockey (Typ) 1 1,25 [Prawidłowo] 15-01-08 18:30 2:
1
I kalkulację wygranej:

Cytat:

1,80 1,30 1,50 1,60 1,35 7,58 5,00 -
1,80 1,30 1,50 1,60 1,25 7,02 5,00 -
1,80 1,30 1,50 1,35 1,25 5,92 5,00 -
1,80 1,30 1,60 1,35 1,25 6,32 5,00 -
1,80 1,50 1,60 1,35 1,25 7,29 5,00 -
1,30 1,50 1,60 1,35 1,25 5,27 5,00 26,33
Jak widać z wniesionych 30 zeta, zamiast zakładanej wygranej ~200 PLN wygrałem 26,33 :D Wygrała ta linijka, gdzie nie było meczu ruskich. Reasumując- gówno warte. Od wtedy nie gram systemów. Raz wystarczy ;) Inna sprawa, że jeśli już masz to grać, to graj wysokie kursy, bo tylko wtedy to ma jako taki sens

Lucas 30.12.2008 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lucas (Post 649617)

Hannover - Straubing 1 (1,45) 2:1 :D
Ml.Boleslav - Sparta (dogrywka+karne) 2 (1,55) 1:3 :D

Kurs: 2,25

Udane zakończenie obstawiania w tym roku :)

luki 30.12.2008 22:48

A ja zrobiłem kupon na wczoraj i dziś:

Manchester Utd-Middlesbrough 1
Blackpool-Wolverhampton x2
Aalborg-Ajax K.(p.ręczna) 1
Macerata-Framasil Pineto 1
Morton-Patrick 1x
Hull-Aston Villa x2

AKO: 2,30

I również pomyślne zakończenie roku:)

pan Dudi 30.12.2008 23:18

Jaki jebany fart :D 88' i samobój Hull :D Teraz "tylko" Edmonton.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl