Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Maciej Stolarczyk były trener Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9971)

LucjuszWielki 25.09.2019 20:20

Dobra: SKONCZCIE pierd... przed nami najważniejszy mecz rundy (niestety ważniejszych nie mamy), więc skupmy się na tym i nie srajmy we własne gniazdo. Jakbyśmy grali teraz z łksem czy innym rakowem to możnaby się obrzucać g., ale teraz jest to niewskazane.

Levis88 25.09.2019 20:23

Serio ktoś jest w stanie tłumaczyć odpadnięcie z pucharu z II ligowcem?
Kurtyna.

Arkadiusz.Czerepach 25.09.2019 20:27

serio ktoś jest w stanie mieć pretensje do drużyny o to odpadnięcie ?


https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...ed-derbami-kra

Levis88 25.09.2019 20:47

Odpadamy z 11 drużyna drugiej ligi, z której nie wymienisz z pamięci jednego zawodnika. My wystawiamy zmienników, którzy mają się bić i pierwszy skład w ekstraklasie. Pomijając już fakt, że połowa forum wystawiała by Kumahów od pierwszej minuty żeby mogli się pokazać a nie ciągle dziadek Brożek.

rafkur 25.09.2019 20:57

A ktoś uwzględnił, że my chcieliśmy odpaść? Nie mamy na tyle przyzwoitych zawodników żeby grać na dwa fronty. Nie mamy nawet tylu żeby grać na jednym.
My mamy jeden cel główny: utrzymać się !
I mamy drugi poboczny: wejść do ósemki.

wolfy 25.09.2019 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Levis88 (Post 1543522)
Odpadamy z 11 drużyna drugiej ligi, z której nie wymienisz z pamięci jednego zawodnika. My wystawiamy zmienników, którzy mają się bić i pierwszy skład w ekstraklasie. Pomijając już fakt, że połowa forum wystawiała by Kumahów od pierwszej minuty żeby mogli się pokazać a nie ciągle dziadek Brożek.

Połowa forum domagała się Wasyla za Janickiego...
Ławkę mamy słabszą niż się wydawało, a takiego Zdybowicza czy Kumaha to nie wiem czy wszyscy kibice Wisły kojarzą, nie mówiąc o reszcie. Bądźmy poważni.

SlawekS 25.09.2019 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Levis88 (Post 1543522)
Odpadamy z 11 drużyna drugiej ligi, z której nie wymienisz z pamięci jednego zawodnika.

Wolfy wymienił parę postów wyżej połowę naszego podstawowego w tym meczu składu, piłkarze którzy na co dzień są wirtuozami w IV lidze. Ich nazwiska komukolwiek poza tym forum coś mówią?

Włącz myślenie

Griszka30KR 25.09.2019 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1543509)
a mnie jak czytam takich idiotów jak kolega powyżej , niby od 2005 na forum ,

chyba każdy rozumny człowiek wie w jakiej jesteśmy sytuacji finansowo-kadrowej

No to ewidentnie Ty nie dorosłes jeszcze.I nie nazywaj mnie idiota ,bo to dowodzi,że tylko " w internetach" mozesz grac twardziela

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1543510)
Którzy nasi? Zdybowicz, Grabowski, Szot, Kumah, Pawłowski (nie ten dobry). o.

Za Twoim tokiem myslenia to po co Oni są w Wisle (zostali przecież wybrani).W takim razie to juz lepiej ,zebysmy za Nich więli zawodników z Stargardu,a pewnie jakby zajeli sie tylko zawodowo piłką ,to by przeskoczyli nasz pierwszy skład.
A odpowiadajac na Twoje pytanie moze i Ci ,ale najpewniej Boguski, Janicki, Drzazga, Basha (67 min – Wojtkowski), Jean Carlos Silva (61 min – Mak)61 min – Savicević) .

Griszka30KR 25.09.2019 21:38

..............

sevenheaven 25.09.2019 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SlawekS (Post 1543527)
Wolfy wymienił parę postów wyżej połowę naszego podstawowego w tym meczu składu, piłkarze którzy na co dzień są wirtuozami w IV lidze. Ich nazwiska komukolwiek poza tym forum coś mówią?

Włącz myślenie

może niedzielnemu kibicowi nie..
ale nikt mi nie powie, że Zdybowicz, które zaczął strzelać w 1 lidze, Szoty reprezentant Polski itp są gorszymi piłkarzami od średniaka 2 ligii.. nawet jakby Balicki wyszedł w ataku to na takim poziomie rozgrywek strzelał aż miło.. więc nie popadajmy w skrajność

MaLk 25.09.2019 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1543528)
W takim razie to juz lepiej ,zebysmy za Nich więli zawodników z Stargardu,a pewnie jakby zajeli sie tylko zawodowo piłką ,to by przeskoczyli nasz pierwszy skład.

Ale tylko pod warunkiem, że przeszliby na zasadzie wolnego transferu. Na transfer gotówkowy całkiem możliwe, że nas nie stać...

LucjuszWielki 25.09.2019 21:49

Coś mi się zdaje, że Kumah nie zbliży się do poziomu SARKIEGO :////

A żeby tak powspominać jak to kiedyś było.... Donald.... szalony Donald z penisem na fotkach... to były czasy...

wolfy 26.09.2019 06:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1543528)
No to ewidentnie Ty nie dorosłes jeszcze.I nie nazywaj mnie idiota ,bo to dowodzi,że tylko " w internetach" mozesz grac twardziela



Za Twoim tokiem myslenia to po co Oni są w Wisle (zostali przecież wybrani).W takim razie to juz lepiej ,zebysmy za Nich więli zawodników z Stargardu,a pewnie jakby zajeli sie tylko zawodowo piłką ,to by przeskoczyli nasz pierwszy skład.
A odpowiadajac na Twoje pytanie moze i Ci ,ale najpewniej Boguski, Janicki, Drzazga, Basha (67 min – Wojtkowski), Jean Carlos Silva (61 min – Mak)61 min – Savicević) .

Są u nas ponieważ:
a) ktoś musi grać w rezerwach
b) konieczni są alternatywni młodzieżowcy z uwagi na idiotyczny przepis
c) liczymy że ktoś z nich wejdzie na wyższy poziom, z pomocą naszego sztabu, z czasem.

To absolutnie nie jest jakaś wyselekcjonowana elita. Co innego gdyby zdrowi byli Buksa i Hoyo Kowalski, oni już pokazali że mają zadatki na grę na poziomie ekstraklasy. Reszta wchodzi z braku laku...

Za jakiś czas kogoś wypożyczymy, reszta wróci do niższych lig.
Ci kolesie stanowili o naszej sile ofensywnej w tym meczu. Oni i Drzazga. Reszta wyszła ratować wynik i nawet udało się, ale nie wiem który geniusz zrobił drugiego karnego.

Sprawdź wyniki naszych rezerw. Zapewniam Cię że wymienieni zawodnicy nie golą w czwartej lidze wszystkich 4 do zera. To nie jest tak że włożenie koszulki Wisły daje Ci +10 do skilla.

Arked 26.09.2019 08:37

W punkt wolfy.

Dive Pirate 26.09.2019 08:38

Dobrze że odpadli, zaoszczędzimy kasy i czasu na organizowaniu wyjazdów oraz ograniczamy ryzyko kontuzji.
Nie ma o czym gadać, derby trzeba wygrać.

s1mone 26.09.2019 08:44

Od razu widać kto w piłkę nie grał....

1) Zerknijcie sobie jakie mieliśmy zestawienie obrony

2) Większość naszych piłkarzy grała pierwszy raz ze sobą, Błękitni cały czas grają ze sobą.

3) Z pierwszego składu na swojej pozycji zagrali Basha i Jean Carlos

4) Dyspozycja dnia jak i szczęście ma duże znaczenie

5) Determinacja - mecz życia dla jednych ; mecz ogórkowy dla drugich. W głowach jednych - muszę pokazać na co mnie stać - w głowach drugich sławetne : ch*ja grają, opie*dolimy ich.

6) W Pucharze Polski bardzo częsty obraz - odpadanie ekstraklasowców z drużynami I i II ligi. Większość jest wygranych przez zespoły z ekstraklasy, a w 20-30% przypadków niespodzianki. Dlatego też Raków w pucharze był bardzo wysoko a w lidze teraz ma lekki problem. Był w stanie się spiąć na 1-2 mecze na wyżyny swoich możliwości, a jak trzeba to robić co tydzień to wystarczy zaglądnąć w tabelę.

7) Taka jest piłka. Murowani faworyci z reguły wygrywają swoje mecze. Z reguły, nie zawsze.

------------------------------------------------

Wiadomo, że odpadnięcie ze Stargardem nikomu chluby nie przynosi. Jest to wpadka. Byliśmy faworytami, nie podołaliśmy. Ale jak czytam tą nagonkę na Stolara to mnie pusty śmiech ogarnia.

Przypomnę tylko tyle :

Lech Poznań - Wisła Kraków 2 : 5
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 5 : 2
Wisła Kraków - Cracovia 2 : 0
Korona Kielce - Wisła Kraków 2 : 6
Wisła Kraków - Cracovia 3:2
Wisła Kraków - Legia Warszawa 4:0

I co, teraz zwalniamy trenera, bo przegrał z Płockiem - a mógł wygrać? Gdyby wygrał bylibyśmy w górnej ósemce z 4 punktami straty do lidera, a tak przegraliśmy i mamy 4 punkty przewagi na strefą spadkową.

Co to oznacza? Że jeszcze sezon dobrze się nie zaczął i Wisła może grać o wszystko w tym sezonie, łącznie z walką o czołowe lokaty jak i bronieniem się przed spadkiem. Podobnie pierwsza w tabeli obecnie Pogoń. Równie dobrze może wylądować poza ósemką.

Ci płaczący to banda panikarzy, żeby nie wyzywać kogoś od damskich organów, bo to jednak na forum nie przystoi. Oceniać można po sezonie, ewentualnie po całej rundzie. Będzie naprawdę źle - to zarząd zastanowi się nad zmianą trenera. Teraz byłoby to chyba najbardziej kretyńskim ruchem jaki mogę sobie wyobrazić.

Konrad. 26.09.2019 09:19

Po 9. kolejkach ubiegłego sezonu, Cracovia zajmowała ostatnie miejsce w tabeli, cała Polska cisnęła bekę z Probierza...


A na szczycie wszyscy zachwycali się genialną Jagiellonią, która walczyła o tytuł, a puchary to już miała pewne...


Bardzo fajnie prezentowała się też Miedź Legnica, zajmująca miejsce w połowie stawki...


Naprawdę na jakiekolwiek podsumowania przyjdzie czas w styczniu...

silver03 26.09.2019 09:26

Na ten czas trzeba wytrzymać presję, a jak będzie źle to po prostu zapewnić wzmocnienia trenerowi w następnym okienku.

ReMix 26.09.2019 09:29

Moze by tak zarzad zaczal wymagac cos od trenera I zawodnikow?!!?

Arkadiusz.Czerepach 26.09.2019 10:12

a i jeszcze jedno , ale tu trzeba myślenia abstrakcyjnego , więc post bedzie zrozumiały , może dla kilku forumowiczów

(wolfy, czaro, simone, wiesniak)


ciekawe co by pisały osoby aktualnie krytykujące trenera za mecz w Stargardzie , gdyby ich "posłuchał" , puścił 1skład w tym Brożka, Kube na blokadach , i na derby zostałaby nam kadra jeszcze słabsza niż zagrała na pomorzu ? (a Paweł i Kuba , być może na cały sezon out) ??

Konrad. 26.09.2019 10:28

Arkadiusz.Czerepach - ciekawi mnie co by było gdyby dzisiaj okazało się, że przez wymieszanie pierwszego składu z rezerwami kontuzjowani na derby są Janicki, Basha, Wojtkowski i Savicevic? To wszystko, żeby ładnie odpaść z Błękitnymi.

Chcieli odpuścić i wystawić rezerwy? Ok, trzeba było je wystawić.

A tak to zrobiono mixa - paru zawodników pierwszego składu + paru z drugiego + paru z rezerw. Efekt? Skład nie zgrany (po raz pierwszy w takim układzie i zapewne ostatni) a jednocześnie i tak ryzykujemy kontuzjami zawodników kluczowych (Wojtkowski, Basha/Savicević, Janicki) plus męczymy zmienników (Boguski, Drzazga).

No i na pozycji najmniej kontuzjogennej, najmniej męczącej dajemy odpocząć pewniakowi - Buchalikowi, wystawiając Lisa...

Sensu ta cała eskapada do Stargardu nie miała, nie szukajmy go na siłę...

tas de fleia 26.09.2019 10:37

Panowie, dajmy juz spokoj z Kuba i jego walka z judaszami. Przeciez on od miesiaca nie powachal murawy i liczymy ze wyjdzie i rozjedzie lewa stronę pasków? Podobnie zresztą rzecz sie ma z Pawlem. Jak on wygladal grajac z musu, widzielismy ostatnie 3 sezony. Podsumowując, albo zagramy dobrze kolektywnie albo nie. Natomiast odpuscmy slepa wiare w naszych nestorow bo to zgubne (choc Pawla oczywiscie chetnie bym w skladzie widzial, w naszej sytuacji alternatyw nie widac).

Arked 26.09.2019 10:41

Odpuszczania nie było. Po prostu drużyna w takim składzie nie podołała i tyle. Takie mecze są często trudne, a my niestety musieliśmy sobie radzić bezładnym zlepkiem z niezgraną obroną i marną siłą rażenia.

wolfy 26.09.2019 10:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ReMix (Post 1543550)
Moze by tak zarzad zaczal wymagac cos od trenera I zawodnikow?!!?

Dziecko, zarząd wymaga od trenera i zawodników - utrzymania. Są niedawne wywiady z Obidzińskim, wszystko czarno na białym. Mamy tanich piłkarzy, przez co jest większe ryzyko sportowe.
I nie zmieni tego histeria kilku przygłupów w internecie - a piszę teraz m.in. o Tobie - po przegranym meczu, czy dwóch.

Zarząd wymaga od trenera i piłkarzy nie serii zwycięstw na wyjeździe, nie wygranych derbów, nie wygrania Pucharu Polski, miejsca gwarantującego puchary czy mistrzostwo.
Utrzymanie. Jak się uda, to w pierwszej ósemce, ale to zależy od stanu kadry.

Więc przestań histeryzować, bo nic się nie dzieje. Przeczytaj albo posłuchaj wywiadu z Obidzińskim - one nie są dla mnie, bo ja to wiem, tylko dla Ciebie.

I przestań używać tylu wykrzykników i pytajników, bo wyglądasz jak przygłup.

Karherop 26.09.2019 14:58

Jakkolwiek czarne chmury nad Stolarczykiem zbierają się tylko w rozgrzanych głowach części (mniejszej) kibiców, tak faktem jest że drużyna ma problem. Kontuzje, przeciętna kadra, nieograne młodzież , starzejący się trzon drużyny i widmo utknięcia w dolnej 8 jest bardzo duże.
Trochę niestety przypomina to ostatnia kampanię Moskala gdy pożegnał się z klubem po przegranych derbach. Co było później każdy pamięta. Chaos i panika to mało powiedziane.
Teraz w klubie na pewno maja większa (i słusznie) cierpliwość, ale trener Stolarczyk tak czy siak musi pokazać że potrafi ogarnąć te grupę piłkarzy i wyciągnąć z nich maxa.

wolfy 26.09.2019 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1543589)
Jakkolwiek czarne chmury nad Stolarczykiem zbierają się tylko w rozgrzanych głowach części (mniejszej) kibiców, tak faktem jest że drużyna ma problem. Kontuzje, przeciętna kadra, nieograne młodzież , starzejący się trzon drużyny i widmo utknięcia w dolnej 8 jest bardzo duże.
Trochę niestety przypomina to ostatnia kampanię Moskala gdy pożegnał się z klubem po przegranych derbach. Co było później każdy pamięta. Chaos i panika to mało powiedziane.
Teraz w klubie na pewno maja większa (i słusznie) cierpliwość, ale trener Stolarczyk tak czy siak musi pokazać że potrafi ogarnąć te grupę piłkarzy i wyciągnąć z nich maxa.

Inna rzecz że Obidziński wprost powiedział, że cięli koszty obniżając potencjał sportowy i mają przygotowaną kasę na transfery zimowe, gdyby była konieczność ratowania ekstraklasy. Przygotowują też listę odpowiednich nazwisk.
Innymi słowy zdają sobie sprawę że kadra jest chujowa i może sportowo nie dać rady, a to dużo. Najgorzej gdyby chcieli szukać magika który z drewna zrobi piłkarzy, jak za Cupiała, a to częsta pokusa.

s1mone 26.09.2019 22:21

No, no - dokładnie Wolfy.


Np. taki Franiu Smuda na pewno by chętnie zawalczył o spadek. Do tego pewnie by to zrobił za pół ceny :D

Karherop 27.09.2019 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1543604)
Inna rzecz że Obidziński wprost powiedział, że cięli koszty obniżając potencjał sportowy i mają przygotowaną kasę na transfery zimowe, gdyby była konieczność ratowania ekstraklasy. Przygotowują też listę odpowiednich nazwisk.
Innymi słowy zdają sobie sprawę że kadra jest chujowa i może sportowo nie dać rady, a to dużo. Najgorzej gdyby chcieli szukać magika który z drewna zrobi piłkarzy, jak za Cupiała, a to częsta pokusa.

Akurat tego tekstu o świadomym obniżeniu wartości sportowej nie słyszałem. Zresztą teoretycznie nie oslabilismy się w letnim oknie. Bilans wyszedł raczej na 0. Odszedł Kolar - wystrzelił z formą Brożek, za Peszkę przyszedł Mak, a obrona się wzmocniła (na papierze).

Przypuszczam że wzmocnienia zimowe będzie planował każdy z zespołów okupujących dolne rejony 8. Nikt nie chce spaść z ekstraklasy, a ten sezon bedzie dla wielu bardzo nerwowy.

wolfy 27.09.2019 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1543619)
Akurat tego tekstu o świadomym obniżeniu wartości sportowej nie słyszałem. Zresztą teoretycznie nie oslabilismy się w letnim oknie. Bilans wyszedł raczej na 0. Odszedł Kolar - wystrzelił z formą Brożek, za Peszkę przyszedł Mak, a obrona się wzmocniła (na papierze).

Przypuszczam że wzmocnienia zimowe będzie planował każdy z zespołów okupujących dolne rejony 8. Nikt nie chce spaść z ekstraklasy, a ten sezon bedzie dla wielu bardzo nerwowy.

Wywiad z Obidzińskim, był tu gdzieś wklejany. Podobno zostawili sobie na zakupy i wypłaty 30% budżetu.

Nie zgodzę się że wyszliśmy na zero, forma Brożka uratowała nam dupy jak na razie. I to że Stolar sprawił że nagle Mak eksplodował z formą. Razem z PP to czwarty z rzędu mecz kiedy wypracowuje nam gola. Nigdy w karierze nie miał chyba takiej serii.

Obrona jest nadal katastrofalna, a ławki brak.

donecki 27.09.2019 22:42

Nie uwazam ze trener jest do zmiany bo nie ma lepszego na te czasy.Ale zawsze jest jakies ale i jesli popatrzec na tabele to niedzielny mecz urasta nie tylko na mecz derbowy ale na mecz o cos wiecej i co wiecej o brak duzych strat do peletonu osemki.Bo patrzac tak naprawde na nasze sily to jestesmy 8,9 klubem w lidze.A PP bedzie jego Levadia bo agrow....... jak to ladnie gdzies napisali zdarza sie nie tylko niestety w europejskich pucharach ale takze w PL.My przegrani po niedzieli bedziemy miec juz 8 pkt straty do czwartego,piatego miejsca.Strach sie bac a co dalej to tylko zjazd wg mnie.Niestety.Stolar musi miec farta na derbach i on o tym juz wie a my sie ludzimy jeszcze ze wygramy z palcem w dupie.Howgh


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl