Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

BiałaGwiazda 31.07.2008 13:22

Legia powinna lekko pokonać Homel.Stawiam na skromne 1:0 dla (L) po bramce Iwańskiego.Lech ma już awans w kieszeni,a że gra u siebie to powinien stuknąć Chazar:) Coś czuje,że Lewandowski znowu błyśnie:)

Jakiekolwiek porażki byłyby kompromitacją.

Ogryzek 31.07.2008 14:38

Po tym jak białoruski BATE-Borysów pokonał na wyjeździe Anderlecht 2-1 Urban ma już gotowe alibi w przypadku porażki Legii z Homlem:)

A poważnie mam nadzieje ze 2-0 i żegnamy Białorusinów.

tofik 31.07.2008 14:40

Zagrają dzisiaj w Legii Tejksiur i Perejro ? Bo jak nie to ciężko będzie im wygrać więcej niż 1:0.

Weez3r 31.07.2008 14:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 576896)
Zagrają dzisiaj w Legii Tejksiur i Perejro ? Bo jak nie to ciężko będzie im wygrać więcej niż 1:0.

Tejksiur kontuzjowany.

dynek.pl 31.07.2008 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 576894)
Po tym jak białoruski BATE-Borysów pokonał na wyjeździe Anderlecht 2-1 Urban ma już gotowe alibi w przypadku porażki Legii z Homlem:)

A poważnie mam nadzieje ze 2-0 i żegnamy Białorusinów.

No, no bialoruska pilka zrobila niesamowity postep w ostatnich latach :D

Ja wczoraj nieopacznie po naszym meczu trafilem na pewne legijne forum i szybko zweryfikowalem swoje poglady na temat kibicowania polskim druzynom w europejskich pucharach. Los Legii jest mi zupelnie obojetny.

spidey 31.07.2008 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 576912)
No, no bialoruska pilka zrobila niesamowity postep w ostatnich latach :D

Ja wczoraj nieopacznie po naszym meczu trafilem na pewne legijne forum i szybko zweryfikowalem swoje poglady na temat kibicowania polskim druzynom w europejskich pucharach. Los Legii jest mi zupelnie obojetny.

To wystarczyło spojrzeć na własne forum i temat Wisła w pucharach. Może zmieniłbyś zdanie. :>

e 31.07.2008 16:15

Poprawi mi sie humor dopiero jak Legia i Lech dzis w dupe.

Daj Boze.

Nehiar 31.07.2008 16:41

A ja jednak kibicuje dziś Legii i Lechowi. Mam nadzieje, że uda im się awansować !!

luki 31.07.2008 16:56

Również mam taką nadzieję i liczę na zwycięstwa polskich drużyn

South 31.07.2008 17:13

niech wygra lepszy ,nie miałbym nic przeciwko gdyby to był Homel ;)

saklak1906 31.07.2008 17:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 576966)
Poprawi mi sie humor dopiero jak Legia i Lech dzis w dupe.

Daj Boze.

Zdecydowanie tak

_gilardino_ 31.07.2008 17:19

No to lipa Legia już przegrywa

e 31.07.2008 17:20

Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool!
Renan Bressan!!

pysio 31.07.2008 17:20

Polska piłka to dno dno dno dno i jeszcze raz dno.

kisiel92 31.07.2008 17:20

Ciekaw jestem czy będzie powtórka z Wilna :D

emjot 31.07.2008 17:22

o ****a
leją nas Żydzi, Białorusini...
dramat

harthausen 31.07.2008 17:22

ej, Boże . co ci warszawianie grają?
Jak ich Urban w szatni do pionu nie postawi to nawet moja sympatia do spideya, kijka i kreseqa wiele Legii nie pomoże :)

Sqall 31.07.2008 17:23

Przestańcie, przecież mistrzem Polski jest Legia :D

Barbarossa 31.07.2008 17:24

Ja się bardzo ciesze, że przegrywa Legia. Graliśmy z Schalke - kibicowało nam Bochum, graliśmy z Lazio - kibicowała nam Roma, graliśmy z Beitarem - kibicował nam cały naród wybrany z po za Jerozolimy. Dlaczego więc nie mielibyśmy wspierać ziomków Łukaszenki?

saklak1906 31.07.2008 17:26

remisuja po karnym Iwanskiego

Mrsnh 31.07.2008 17:27

radosc trwala tak krotko.....;]

edit: o, odezwala sie holota...

e 31.07.2008 17:31

Ty jestes holota. Chlopaki pojechali za swoja ukochana druzyne, nie wiesz co sie stalo przed okrzykami na psow a Ty pierdisz w fotel i komentujesz poprzez poprzez TV.

emjot 31.07.2008 17:48

Homel to drużyna z podwórka
każda drużyna która chce coś osiągnąć w Europie musi z nimi wygrać przynajmniej 3 bramkami

to co gra L to dramat i żałość

e 31.07.2008 18:00

http://pl.youtube.com/watch?v=WPPJ6ikqmGA

Gwiaździsty 31.07.2008 18:02

Beitar przy Homlu to Real Madryt ! Niech mi już nikt nie pierdzi o "wielkich" wzmocnieniach Legii. Atmosfera meczu jak piknik dzielnicy z lat 60-tych.

South 31.07.2008 18:09

Legia ratuje honor Polskiej piłki :lol:

flamengista 31.07.2008 18:13

No proszę. Legia o krok od sprawienia miłej niespodzianki.

No, odbijamy się (tzn. polska piłka) od dna. Niech tylko przed odbiciem sprawdzą, czy dno nie jest bagniste i nie wciąga.

PS. Jezus Maria i Wszyscy Święci - 4 punkty w zasięgu ręki. Chłopaki pracują na rozstawienie w przyszłym sezonie. Liga Mistrzów w 2009 na Łazienkowskiej robi się realna.

Sqall 31.07.2008 18:19

No i pierwsza ciota ekstraklasy strzela na 3:1 :]

pysio 31.07.2008 18:19

Iwański! Chłopak z Krakowa!

irman 31.07.2008 18:19

Jak tam chłopaki?Nadal co niektórzy uważają, że Iwański spala się w meczach o stawkę? :)

Białorusini to straszne ogórki (i to nawet kiszone), ale mimo wszystko trzeba docenić Legię. Postęp w grze przez ostatnie dwa tygodnie ogromny. Jeżeli my w ciągu tygodnia zrobimy coś podobnego to powinno być dobrze.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl