Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2012/13 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8799)

christof20 10.04.2013 18:32

To ma być Wisła ?? To jedenastu przypadkowych ludzi w koszulkach Wisły. Zero pomysłu na grę, zero ambicji...

domin_czyzyny 10.04.2013 18:34

Boguski wchodzi! Moze tym razem Rafał nie odstawi nogi... Żenada i wstyd.

Moze i dobrze, ze stadion nie podpisany, bo w I lidze taki duży nie bedzie potrzebny

Wojtas 10.04.2013 18:35

Rozgonić to w ....u,stadion zaorać i wynajać na dozynki.

oni sobie z nas kpią i hanbią ten klub.

DEBO 10.04.2013 18:36

cały sezon wierzyłem że będziemy świętować Puchar Polski... Jest mi przykro choć to dopiero pierwsza połowa.

63.5 Kg 10.04.2013 18:36

Przestancie kur.... hańbić Wisłe....

Watts 10.04.2013 18:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DEBO (Post 1307538)
cały sezon wierzyłem że będziemy świętować Puchar Polski... Jest mi przykro choć to dopiero pierwsza połowa.

Spoko maroko. Cupiał też wierzył. Kulawik pewnie przyjdzie jutro do klubu pozbierać rzeczy i pożegnać się z magazynierem sprzątaczką tym całym burdelem. I znowu od nowa.

domin_czyzyny 10.04.2013 18:50

Zaczęli cos grać! Ale czemu znów przespali jedna z połów.

La Furia Dell' Est 10.04.2013 19:04

Zagramy w L.E w sezonie 2013/2014. Pytanie- ilu zostanie z tej Wisły po sezonie? Jeżeli max 5-ciu- to jest szansa...

AntyMod 10.04.2013 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1307542)
Zaczęli cos grać! Ale czemu znów przespali jedna z połów.


Bo Slask odpuscil widzac ta zenade z 1 polowy ... i dostal pstryczka w nos przypadkowym golem

WiślakMyślenice 10.04.2013 19:16

Furia co tam pijesz, podziel się.

mitmichael 10.04.2013 19:25

Z całym szacunkiem dla zasluzonych pilkarzy ale ich koniec powinien po tym sezonie nastapic. Sobolewski gra coraz gorzej (2 akcje spierniczył), Głowacki sie gubi, Iliev gra jakby mu sie juz nie chcialo tylko Kosowski jako tako sie jeszcze prezentuje. A do tych zawodnikow zaliczyłbym jeszcze Wilka - juz mnie te jego strzały denerwuja. Najpierw niech sie nauczy a potem probuje. Dobrze, ze ta bramka dla Nas padła bo jeszcze jest szansa na awans a przy 0-2 byloby pozamiatane.

Kolumbus 10.04.2013 19:48

e no juz nie placzmy, pierwsza polowa katastrofa, druga walczyli - na tyle ile ich stac

Grantar 10.04.2013 19:58

To co widziałem w pierwszej połowie trudno jakoś skomentować bez emocji. Po prostu żal było patrzeć ....
Kulawik zareagował w przerwie odpowiednio i dokonał 2 dobre zmiany.
Tą wiosnę na razie ratuje nam Małecki ....
Genkov, Iliev .... na drugim biegunie (przynajmniej w tym meczu ..)
Szacunek dla Kosy przynajmniej widać że mu się chce ..
Wstawianie do pomocy Wilka i Sobola razem krytykuje od Maskanta poprzez Probierza a teraz Kulawika ...
Szanse są ale w rewanżu trzeba zagrać dwie połowy ...

kristos 10.04.2013 20:10

Cała obrona gra "katastrofę" i tylko nieudolność przeciwników pozwala w miarę mało tracić bramek.
Drużyna jest żle przygotowana ,nie zgrana , słaba szybkościowo ,nie potrafi zagrać poprawnie ataku pozycyjnego ,gra na "stojąco" ,ale ma szanse ograć Śląsk i zagrać w finale ,bo oni są też kiepscy.

comek 10.04.2013 20:16

tak szczerze, to może Sikorski nie jest ideałem, ale wybiegał chyba więcej niż Genkow. Wiem, wiem, że prawie już dwa lata nie zdobył bramki, ale dałbym mu szansę z Legią, bo na pewno gorszy nie będzie np. od Boguskiego, czy Kosowskiego...

WislaOnly 10.04.2013 20:23

wis.la/s8x7q Zgodzicie się z tym tekstem, bo ja się pod nim podpisuję! Ja nie widzę sensu, żeby Wisła startowała w LE. Bo wpierdzieli nam jeszcze jakaś drużyna pastuchów z Kazachstanu (oczywiście szanuje Kazachów, tak mi się napisało). Chciałbym aby Wisła zdobyła PP ale z drugiej strony po co nam taka kompromitacja? Trzeba dodać że eliminacje LE generują dodatkowe koszty. Na eliminacjach LE raczej się nie zarabia, a na pewno nie na wstępnych fazach. Chyba że nasze gwiazdeczki w ramach oszczędności zostały by zmuszone do pójścia... pieszo. Wtedy jestem za LE, może w końcu zbudowali by kondycję. JJJBG!

P.S. Oczywiście jest jakiś cień szansy że LE będzie impulsem do budowania kolejnej wielkiej Wisły, ale jak w to nie wierzę.

Mati_ 10.04.2013 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislaOnly (Post 1307566)
wis.la/s8x7q Zgodzicie się z tym tekstem, bo ja się pod nim podpisuję! Ja nie widzę sensu, żeby Wisła startowała w LE. Bo wpierdzieli nam jeszcze jakaś drużyna pastuchów z Kazachstanu (oczywiście szanuje Kazachów, tak mi się napisało). Chciałbym aby Wisła zdobyła PP ale z drugiej strony po co nam taka kompromitacja? Trzeba dodać że eliminacje LE generują dodatkowe koszty. Na eliminacjach LE raczej się nie zarabia, a na pewno nie na wstępnych fazach. Chyba że nasze gwiazdeczki w ramach oszczędności zostały by zmuszone do pójścia... pieszo. Wtedy jestem za LE, może w końcu zbudowali by kondycję. JJJBG!

Nie wiem czym się z tym zgadzać.

Skład będzie inny, trener najprawdopodobniej tez wiec pisanie, że Wisła zrobi wstyd jest po prostu "pisaniem, by wiecej osob sie wkurzyło i kliknęlo"

Oczywiście, że to co zagrali pilkarze w I połowie to kpina. Ale nie przesadzajmy. Połowa drużyn w lidze gra taką kiszkę i młuckę. Slask to wykorzystał, bo ma graczy szybkich, którzy dobrze sie czuja w kontrach. Ot, cała filozofia.

Watts 10.04.2013 20:30

Jako kibic mam w dupie opinię innych, zwłaszcza malkontentów z Weszło i chcę żeby drużyna zaszła najdalej jak może.

Ale nie ma co się oszukiwać, że puchary to tylko i wyłącznie fantazja Cupiała. Nawet, jeżeli zagralibyśmy w LE, wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że latem właściciel zafundowałby nam albo brak wzmocnień, albo klecone bardzo naprędce, łącznie z nowym szkoleniowcem. Wystawienie tak szybko pozszywanej kadry skończyłoby się fiaskiem, kolejnymi frustracjami Cupiała, czystkami, ponownym zaoraniem wszystkiego. Po co nam to?

Mareq 10.04.2013 20:32

Za w....... od pastuchów z Kazachstanu punktów w rankingach nie odejmują.

Szlachta 10.04.2013 21:52

Zdjęcia z meczu Śląsk Wrocław - Wisła Kraków

http://wks.pl/fotoreportaz/640,PP-Sl...ow-Kibice.html

PlayLikeAPro 10.04.2013 22:17

@comek z tym Danielem to chyba żartujesz. On nawet ze spalonego dobrze bitej piłki od Sarkiego nie potrafił dotknąć żeby skierować w stronę bramki. Napastnik ma strzelać! Niestety nie mamy takiego.

Lukasz 10.04.2013 22:52

Wynik nie jest jakiś tragiczny - po porostu trzeba wygrać i nie dać sobie wrypać bramki.
Jak nie umieją tego zrobić to nie maja czego szukać w rozgrywkach europejskich. Czyli jest/bedzie fair - nie można mówić ze sędziowie Wisłę krzywdzą albo ma pecha. Takie moje zdanie.

Elefant 10.04.2013 22:54

Czy razem z tą administracją wywieżli też sztab trenerski do Katowic ?
Bo wygląda na to, że oni nie maja kontaktu z zawodnikami.
Czy ktoś rozpracowuje przeciwnika u nas ?

Przecież średnio ogarnięty kibic wie, że Sobota dobrze strzela z dystansu. Oni tego nie wiedzą ? Nie powiedzieli obrońcom ? Czy może obrońcy żyją przeświadczeniem, że jak u nas nie ma zawodnika, który potrafi strzelić (co tam strzelić, trafić) w bramkę z szesnastu metrów, to tak jest wszędzie ?
Siedząc pod dachem wrocławskiego stadionu wiedziałem, przed wykonaniem rzutu wolnego gdzie Mila strzeli. Oni tego nie wiedzieli ? Nie pokazywali Pareice wolnych Mili ?

O grze nie ma co pisać.
Ducha nie ma w tym zespole. Niezrozumienie w grze, jakieś kłótnie na boisku, na końcu krokiem marszowym schodzą do szatni nie podchodząc do kibiców.

A najlepsze a właściwie najgorsze w tym wszystkim jest to, że wciąż mamy duże szanse na awans.

www.wroclawianie.info 10.04.2013 22:55

Zdjęcia z meczu Śląsk vs Wisła
http://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_01.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_02.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_03.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_04.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_05.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_06.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_07.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_08.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_09.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_10.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_11.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_12.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_13.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_14.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_15.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_16.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_17.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_18.jpg http://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_19.jpghttp://wroclawianie.info/galeria/alb...3/thumb_20.jpg

tofik 11.04.2013 04:48

Po co nam LE? Z taka gra w pucharach odprawia nas w pierwszej rundzie. Nic nie zarobimy, a tylko bardziej pod....imy Cupiała.
Cała nadzieja w Ślasku, że nie dadzą się ograć
.

Daja`n 11.04.2013 05:51

I jak tu nie lubić naszych kopaczy kabaret dalej trwa.Pan Kulawik to taki Bałtroczyk trawiastej sceny!

Kaan 11.04.2013 06:40

Wiedziałem, że Boguski jest drewniany ale nie przypuszczałem, że aż tak. Oglądałem wczoraj stosunkowo na luzie mecz i obserwowałem Boguskiego odkąd wszedł na murawę. Nie miał ani jednego przejęcia, był uprzedzany albo przepychany, miał tylko jedno celne podanie - podanie na skrzydło do Sarkiego ale prawdopodobnie udało mu się dlatego, że podczas zagrywania wy.......ił się.

fidello 11.04.2013 06:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1307597)
Po co nam LE? Z taka gra w pucharach odprawia nas w pierwszej rundzie. Nic nie zarobimy, a tylko bardziej pod....imy Cupiała.
Cała nadzieja w Ślasku, że nie dadzą się ograć
.

Logika miażdżąca - idźmy nawet dalej - po co nam ekstraklasa, skoro nas leją Piasty, Podbeskidzia i inne wynalazki. Rozwiążmy drużynę, przestańmy przychodzić i nie będzie powodów do frustracji i narzekań.

Drozd 11.04.2013 08:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaan (Post 1307599)
Wiedziałem, że Boguski jest drewniany ale nie przypuszczałem, że aż tak. Oglądałem wczoraj stosunkowo na luzie mecz i obserwowałem Boguskiego odkąd wszedł na murawę. Nie miał ani jednego przejęcia, był uprzedzany albo przepychany, miał tylko jedno celne podanie - podanie na skrzydło do Sarkiego ale prawdopodobnie udało mu się dlatego, że podczas zagrywania wy.......ił się.


To chyba inny mecz oglądałeś, bo ja widziałem, że podał Sarkiemu idealnie mimo że sie poślizgnął, a wcześniej dwa razy wyprowadził Sobola na przewagę. To Boguski jest od przejmowania? Może jeszcze powinien łapać na spalone.

Widziałem ostatnie 15 min meczu i Boguski był najlepszy, Małecki robił najwięcej szumu, a Sobol spieprzył dwie okazje bramkowe. I całe szczęście bo przy 2:2 pewnie byśmy odpadli, a tak jest szansa całkiem duża.

eloelo 11.04.2013 08:35

Pierwsza połowa bardzo, ale to bardzo słaba. Kulawik w szatki chyba dał im do zrozumienia, że w końcu reprezentują solidny klub i jako tako dało się ich oglądać w drugiej połowie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl