![]() |
To ma być Wisła ?? To jedenastu przypadkowych ludzi w koszulkach Wisły. Zero pomysłu na grę, zero ambicji...
|
Boguski wchodzi! Moze tym razem Rafał nie odstawi nogi... Żenada i wstyd.
Moze i dobrze, ze stadion nie podpisany, bo w I lidze taki duży nie bedzie potrzebny |
Rozgonić to w ....u,stadion zaorać i wynajać na dozynki.
oni sobie z nas kpią i hanbią ten klub. |
cały sezon wierzyłem że będziemy świętować Puchar Polski... Jest mi przykro choć to dopiero pierwsza połowa.
|
Przestancie kur.... hańbić Wisłe....
|
Cytat:
|
Zaczęli cos grać! Ale czemu znów przespali jedna z połów.
|
Zagramy w L.E w sezonie 2013/2014. Pytanie- ilu zostanie z tej Wisły po sezonie? Jeżeli max 5-ciu- to jest szansa...
|
Cytat:
Bo Slask odpuscil widzac ta zenade z 1 polowy ... i dostal pstryczka w nos przypadkowym golem |
Furia co tam pijesz, podziel się.
|
Z całym szacunkiem dla zasluzonych pilkarzy ale ich koniec powinien po tym sezonie nastapic. Sobolewski gra coraz gorzej (2 akcje spierniczył), Głowacki sie gubi, Iliev gra jakby mu sie juz nie chcialo tylko Kosowski jako tako sie jeszcze prezentuje. A do tych zawodnikow zaliczyłbym jeszcze Wilka - juz mnie te jego strzały denerwuja. Najpierw niech sie nauczy a potem probuje. Dobrze, ze ta bramka dla Nas padła bo jeszcze jest szansa na awans a przy 0-2 byloby pozamiatane.
|
e no juz nie placzmy, pierwsza polowa katastrofa, druga walczyli - na tyle ile ich stac
|
To co widziałem w pierwszej połowie trudno jakoś skomentować bez emocji. Po prostu żal było patrzeć ....
Kulawik zareagował w przerwie odpowiednio i dokonał 2 dobre zmiany. Tą wiosnę na razie ratuje nam Małecki .... Genkov, Iliev .... na drugim biegunie (przynajmniej w tym meczu ..) Szacunek dla Kosy przynajmniej widać że mu się chce .. Wstawianie do pomocy Wilka i Sobola razem krytykuje od Maskanta poprzez Probierza a teraz Kulawika ... Szanse są ale w rewanżu trzeba zagrać dwie połowy ... |
Cała obrona gra "katastrofę" i tylko nieudolność przeciwników pozwala w miarę mało tracić bramek.
Drużyna jest żle przygotowana ,nie zgrana , słaba szybkościowo ,nie potrafi zagrać poprawnie ataku pozycyjnego ,gra na "stojąco" ,ale ma szanse ograć Śląsk i zagrać w finale ,bo oni są też kiepscy. |
tak szczerze, to może Sikorski nie jest ideałem, ale wybiegał chyba więcej niż Genkow. Wiem, wiem, że prawie już dwa lata nie zdobył bramki, ale dałbym mu szansę z Legią, bo na pewno gorszy nie będzie np. od Boguskiego, czy Kosowskiego...
|
wis.la/s8x7q Zgodzicie się z tym tekstem, bo ja się pod nim podpisuję! Ja nie widzę sensu, żeby Wisła startowała w LE. Bo wpierdzieli nam jeszcze jakaś drużyna pastuchów z Kazachstanu (oczywiście szanuje Kazachów, tak mi się napisało). Chciałbym aby Wisła zdobyła PP ale z drugiej strony po co nam taka kompromitacja? Trzeba dodać że eliminacje LE generują dodatkowe koszty. Na eliminacjach LE raczej się nie zarabia, a na pewno nie na wstępnych fazach. Chyba że nasze gwiazdeczki w ramach oszczędności zostały by zmuszone do pójścia... pieszo. Wtedy jestem za LE, może w końcu zbudowali by kondycję. JJJBG!
P.S. Oczywiście jest jakiś cień szansy że LE będzie impulsem do budowania kolejnej wielkiej Wisły, ale jak w to nie wierzę. |
Cytat:
Skład będzie inny, trener najprawdopodobniej tez wiec pisanie, że Wisła zrobi wstyd jest po prostu "pisaniem, by wiecej osob sie wkurzyło i kliknęlo" Oczywiście, że to co zagrali pilkarze w I połowie to kpina. Ale nie przesadzajmy. Połowa drużyn w lidze gra taką kiszkę i młuckę. Slask to wykorzystał, bo ma graczy szybkich, którzy dobrze sie czuja w kontrach. Ot, cała filozofia. |
Jako kibic mam w dupie opinię innych, zwłaszcza malkontentów z Weszło i chcę żeby drużyna zaszła najdalej jak może.
Ale nie ma co się oszukiwać, że puchary to tylko i wyłącznie fantazja Cupiała. Nawet, jeżeli zagralibyśmy w LE, wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że latem właściciel zafundowałby nam albo brak wzmocnień, albo klecone bardzo naprędce, łącznie z nowym szkoleniowcem. Wystawienie tak szybko pozszywanej kadry skończyłoby się fiaskiem, kolejnymi frustracjami Cupiała, czystkami, ponownym zaoraniem wszystkiego. Po co nam to? |
Za w....... od pastuchów z Kazachstanu punktów w rankingach nie odejmują.
|
|
@comek z tym Danielem to chyba żartujesz. On nawet ze spalonego dobrze bitej piłki od Sarkiego nie potrafił dotknąć żeby skierować w stronę bramki. Napastnik ma strzelać! Niestety nie mamy takiego.
|
Wynik nie jest jakiś tragiczny - po porostu trzeba wygrać i nie dać sobie wrypać bramki.
Jak nie umieją tego zrobić to nie maja czego szukać w rozgrywkach europejskich. Czyli jest/bedzie fair - nie można mówić ze sędziowie Wisłę krzywdzą albo ma pecha. Takie moje zdanie. |
Czy razem z tą administracją wywieżli też sztab trenerski do Katowic ?
Bo wygląda na to, że oni nie maja kontaktu z zawodnikami. Czy ktoś rozpracowuje przeciwnika u nas ? Przecież średnio ogarnięty kibic wie, że Sobota dobrze strzela z dystansu. Oni tego nie wiedzą ? Nie powiedzieli obrońcom ? Czy może obrońcy żyją przeświadczeniem, że jak u nas nie ma zawodnika, który potrafi strzelić (co tam strzelić, trafić) w bramkę z szesnastu metrów, to tak jest wszędzie ? Siedząc pod dachem wrocławskiego stadionu wiedziałem, przed wykonaniem rzutu wolnego gdzie Mila strzeli. Oni tego nie wiedzieli ? Nie pokazywali Pareice wolnych Mili ? O grze nie ma co pisać. Ducha nie ma w tym zespole. Niezrozumienie w grze, jakieś kłótnie na boisku, na końcu krokiem marszowym schodzą do szatni nie podchodząc do kibiców. A najlepsze a właściwie najgorsze w tym wszystkim jest to, że wciąż mamy duże szanse na awans. |
Po co nam LE? Z taka gra w pucharach odprawia nas w pierwszej rundzie. Nic nie zarobimy, a tylko bardziej pod....imy Cupiała.
Cała nadzieja w Ślasku, że nie dadzą się ograć . |
I jak tu nie lubić naszych kopaczy kabaret dalej trwa.Pan Kulawik to taki Bałtroczyk trawiastej sceny!
|
Wiedziałem, że Boguski jest drewniany ale nie przypuszczałem, że aż tak. Oglądałem wczoraj stosunkowo na luzie mecz i obserwowałem Boguskiego odkąd wszedł na murawę. Nie miał ani jednego przejęcia, był uprzedzany albo przepychany, miał tylko jedno celne podanie - podanie na skrzydło do Sarkiego ale prawdopodobnie udało mu się dlatego, że podczas zagrywania wy.......ił się.
|
Cytat:
|
Cytat:
To chyba inny mecz oglądałeś, bo ja widziałem, że podał Sarkiemu idealnie mimo że sie poślizgnął, a wcześniej dwa razy wyprowadził Sobola na przewagę. To Boguski jest od przejmowania? Może jeszcze powinien łapać na spalone. Widziałem ostatnie 15 min meczu i Boguski był najlepszy, Małecki robił najwięcej szumu, a Sobol spieprzył dwie okazje bramkowe. I całe szczęście bo przy 2:2 pewnie byśmy odpadli, a tak jest szansa całkiem duża. |
Pierwsza połowa bardzo, ale to bardzo słaba. Kulawik w szatki chyba dał im do zrozumienia, że w końcu reprezentują solidny klub i jako tako dało się ich oglądać w drugiej połowie.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl