![]() |
Cytat:
|
I stało się,
Jak ludzie zaczęli gwizdać widząć co się dzieje parę meczy temu to C śpiewało że nic się nie stało i czy wygrywasz czy nie... A teraz jak będzie? Jak długo jeszcze będą nas opluwać? Mam w nosie to ile jak oni to mówią "serca włożyli w derby" - taki mecz ma być wygrany jak nie walką to podstępem. Grali od dłuższego czasu źle - kto sieje wiatr ten zbiera burzę. |
Cytat:
Cytat:
Zajebali po całości, piłkarze i trener. I muszą ponieść tego konsekwencje. |
Cytat:
|
No i stało się. Niech symbolicznym będzie dla Maaskanta gest Westersyla, koniec z "Robert I trust you". Chłopie przegrałes tym meczem wszystko. Jeszcze tego nie rozumiesz, ale wielu rzeczy nigdy nie zrozumiesz. Nie da się ciagle zakłamywać rzeczywistości. Nie nauczyłeś tej drużyny niczego. Gramy najgorszą piłkę w lidze. NAJGORSZĄ! Nasze sytuacje podbramkowe wynikają z wrzutek na aferę. Zespół nie potrafi robić pressingu, nie potrfi się bronić. Środek pola jest pusty...Nie ma nic. Chłopie ta drużyna nie gra w piłkę. Z najgorsza drużyną w lidze nie potrafiłeś wygrać. Jesteś przegrany, odejdź.
|
Wstyd i hańba!!!
Nigdy nie daruję naszym kopaczom braku zaangażowania i elementarnej ambicji wczorajszym meczu. |
Co było w MU po porażce z City? W szatni podobno jesień średniowiecza, grajki dostali od Ferguson o......., skonfrontował się z nimi. A u nas póki co Maaskaout opowiada głupie kawały na konferencji prasowej.
|
Co wy w ogóle porównujecie derby Manchesteru do naszej Świętej Wojny?? Zhańbili Klub , Nas , siebie też ale to im akurat wisi. Hańbią Wisłę i Nas całą rundę , grają jak ostatnie cipy, bez stylu bez jaj bez ambicji bez skuteczności bez monolitu w obronie. Tego się NIE da oglądać , już ciekawiej jest patrzeć się w podłogę 90min niż na tych pajaców , powinni mieć zakaz gry z Białą Gwiazdą na piersi! Od następnego meczu z Górnikiem żadnego skandowanie ich nazwisk przed meczem!! Jak to mówi Ferdek Kiepski "pałka się przegła"!
|
Cytat:
|
Cytat:
Chłopie oni nie potrafią, a nie nie chcą. Chcem ale nie mogem to ich motto. Raz- nie mają w ofensywie za grosz pomyłu, wszystko grane na udo, na afere, dwa to są braki indywidualne za które taki Kirm i inne słabiaki powinni gnić w rezerwach a grać młodzież która nie lepsza, ale to dla zasady tak powinno być. Bo w normalnym klubie to obcokrajowiec udowadnia że mu się należy, musi być dużo lepszy. Jeden nie umie podać, drugi przyjąć, trzeci wrzucić. Tragedia. W takim ustawieniu z takimi piłkarzami i niestety okazuje się że z tym trenerem (skoro Cupiał go planuje zwolnić prędzej czy później, jaki sens go trzymac nawet do zimy ?) Wisła nie ma przyszłości. |
Nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka bo dwaj zawodnicy grali zdecydowanie na wyższym zaangażowaniu niż inni. Marko i Cezary Wilk.
Widać było że oni przyjechali na derby, reszta grała po prostu kolejny zwykły mecz o punkty. |
Wester, oglądnij ostatni kwadrans i zobacz jaki pomysł na grę miał Wilk. To była jakaś głęboka B-klasa.
|
Cytat:
Nadal uważam że Maaskant powinien zostać mimo że jego po meczowych wypowiedzi się nie da czytać. |
I co teraz ? Mamy się odwrócić od Wisły ? Mamy pokazać jacy jesteśmy WIERNI ?? Ogarnijcie się bo żydostwo to zakompleksione ludziki , wiedzą dobrze , że w Europie nie pograją, na własnym podwórku dosają oklep od kazdego . Więc dla nich mecz z Wisłą to mecz jak o mistrzostwo świata . Takiej ....a ambicji zabrakło u nas . Czarek szarpał - chciało mu się - raz lepiej , raz gorzej . Jednak było widać , że gryzie trawę .Brakło Sobola , Małego ale cóz . Pokażmy swą siłe właśnie teraz !! Nie ma miejsca i czasu na obrażania się i fochy do grajków . WISŁA TO MY !!!
|
Poza tym Wilk nie jest od pomysłów, pamiętajcie że to defensywny pomocnik a mimo to brał jakoś grę na siebie strzelał, szarpał ...
|
Ja powtórzę:
To nie Maaskant, nie trafił z 2 metrów na pustą (Genkow), to nie Maaskant nie umiał skierować piłki gdzie indziej niż w Kaczmarczyka (Biton x2), to nie Maaskant nie potrafił trafić w bramkę (Wilki, Kirm, Iliev xN). Najłatwiej zwolnić trenera, ale trzeba sobie zdać sprawę z jednej rzeczy. To nie jest ten poziom piłkarski, gdzie trener ma ich na treningach uczyć "jak kopać piłkę". Gdyby wykorzystali to co mieli, to byłoby 4:1 i wszyscy byście piali z zachwytu. Maaskant popełnia dwa błędy - na konferencjach żyje w innym świecie (choć nie mała jest tu rola, wrogiego nastawienia TWSD, weszło itp. do niego), a drugi - stawianie na Jaliensa. Tylko, że z tego drugiego można go rozgrzeszyć patrząc na stan kadrowy zespołu. Kto ma tam grać? Czekaj jest na poziomie Limanovii... Bunoza - kontuzja. Chavez - pokazał wczoraj co potrafi, przy bramce. Diaz - on się potyka na prostej. Nie będę już wspominał o kontuzjach, bo wszyscy o tym wiemy, jaki mamy skład. Dla mnie piłkorze powinni dostać solidne kary finansowe za te derby - mam wrażenie, że tylko to by ich zabolało... A na wnioski przyjdzie czas w przerwie. |
@Mango nikt nie mówi o odwracaniu się ale trzeba jednoznacznie pokazać niezadowolenie z obecnej sytuacji.
Śpiewanie - czy wygrywasz czy nie ma swoje granice tak samo jak krytykowanie i bluzganie. |
Cytat:
Mecz tragedia. Pomijam,że derby ale to ostania drużyna ligi, tak kurewsko słabej ligi. Zespoły bez pomysłu na cokolwiek lały i lać będą Cracovie ile wlezie. Dlatego tak ciężko zrozumieć co się stało w kontekście chociażby meczu z Fulham. Tam piła chodziła, był pomysł. Wystarczyło zagrać na 50 procent tego co w Anglii i byłoby dobrze. Zawiedli wszyscy z wyjątkiem Jovanovica czy Bitona, Wilka, Sergeia. Reszta to jakieś nieporozumienie. Do tarcia chrzanu się nie nadają a co dopiero do gry w piłkę. Szczerze mówiąc mało mnie obchodzi co się z nimi stanie,ale nie wyobrażam sobie aby w następnej rundzie mieli biegać w barwach Wisły. Gdyby młodzież była chociaż trochę ogarnięta to powinna wchodzić do drużyny. I w dupie mam,że są teoretycznie słabsi. W tej lidze,co pokazuje Ruch czy Górnik,wystarczy walczyć a punkty będzie się zdobywać. Większego upokorzenia niż wczoraj nie doznamy. Trzeba zacząć grać na poważnie, szkolić młodzież,bo z tym szrotem z zagranicy nic nie ociągniemy. Wczoraj mieliśmy kulminację tego co nam mogą zgotować. Zanosiło się to od dawien dawna. Koniec,won. |
Z takiego założenia można powiedzieć że każda drużyn a ma przynajmniej 1 okazję na gola w meczu i czemu oni tego nie strzelają.
Jak strzelali to byliśmy MP w zeszłym sezonie. Teraz nie strzelają i król jest nagi. My nic nie gramy, zero wypracowania jakiś akcji, żeby to miało jakiś ład i skład żeby były jakieś automatyzmy. Gdzie my to mamy? |
Jak dla mnie z zaangażowaniem nie było najgorzej nie było to pewnie dla niektórych szczyty ich możliwości, ale nie było to Podbeskidzie gdzie większość przeszła obok meczu.
Natomiast tam nie było pomysłu na grę tam nikt nie umiał/nie chciał przytrzymać piłki i mądrze podać. Czy my umiemy stworzyć jakiekolwiek zagrożenie ze stałych fragmentów gry. Tam Kirm walił 10 m nad bramką, zawodnicy mieli setki idiotycznych strat. Dla mnie ten mecz w 60 % przegrał Maaskant w 40% piłkarze. |
Kolejna sprawa jest co się dzieje z Chavezem, koleś jest stoperem a w drugim ligowym meczu z z rzędu dostaje zasłużoną zmianę. Nie wiem czy dlatego że gra za dużo meczów bo przecież nie miał przerwy czy może po prostu osiadł na laurach i zadowolił się długoletnim kontraktem. Zero koncentracji, kompletnie nie myśli na boisku, ślimaczy się z każdym zagraniem. Już nie biorę tu pod uwagę jego umiejętności tylko brak właśnie myślenia oraz koncentracji.
Junior Diaz też w tym meczu wygrał zawody w robieniu z siebie błazna, w drugiej połowie niby został gdzieś tam kopnięty, sędzia nie odgwizdał faulu, zwija się niby z bólu, zobaczył że piłka jest obok niego to od razu wstał. Nie o taką Wisłę nam chodzi. |
Cytat:
|
1.Gramy słabo , nie potrafimy ustawić ataku pozycyjnego i grac szybko ,tylko ze to w sumie mozna napisać o kazdym meczu Wisły Maaskanta
2. Genkov miał piłke meczową na 1-1. Powinien byc gol ,jak dla mnie jest on glownym winowajca tej porażki 3.Kolejny stracony gol po stałym fragmencie gry..To juz jest niestety plaga 4.Nunez,Garguła - parodia srodkowych pomocnikow 5.Na plus Jovanovic,ktory dobrze gral na boku ,ale widzac co ostatnio wyrabia Chavez i jak gra Jaliens,to przydalby sie i w srodku i na boku , jedyny konkretny obronca |
Cytat:
|
Cytat:
Wystarczy jak 2 piłkarzy podbiegnie do Wiślaka odwróconego plecami i już jest po akcji. |
Cytat:
U nas obecnie tego nie ma. Piłkarze jak wychodzą z kontrą to rozglądają się na wszystkie strony, grają jak dzieciaki na boisku. Nie widać tych automatyzmów, nie widać, że każdy wie, gdzie ma biec, co ma robić. A już czarę goryczy przelewają stałe fragmenty. Co dośrodkowanie to gorsze. A jak mieli to swoje "rozegranie" w narożniku to zawsze po tym kontra szła. To był jedyny schemat, który zauważyłem. |
Dokłądnie nie ma w ogóle kontr z prawdziwego zdarzenia,tylko trzymanie piłki przy nodze,wczoraj często długie przerzuty były niemal do nogi zamiast na dobieg.Pamiętacie za czasów Żurawia,Kosy czy Franka jak wyglądały u nas kontrataki? 3-4 podania i byliśmy pod bramką rywala.Tylko tamten skład miał jaja,nie było najemników tylko głównie składał się z zawodników dla których Wisła to nie tylko pracodawca,a teraz? Dla mnie już od dłuższego czasu do wyje***** Jaliens,Lamey,Chavez,Palijc,Diaz,Garguła - tych 6 zawodników do wyrzucenia od zaraz.
|
Wczoraj obejrząlem mecz Bilbao-Barcelona. To nie były derby, to nie był najważniejszy mecz dla żadnej z drużyn ale zobaczyłem tam walkę jakiej nie widziałem u nas. Barcelona, same gwiazdy, milionerzy a wczoraj walczyli na 101%, w deszczu, w błocie. Goście dawali z siebie wszystko żeby strzelić gola. U nas ktoś podbiegł szybciej, ktoś kopnąl na oślep...zero. To nie jest drużyna. Widziałem walkę u pojedynczych piłkarzy ale nei w drużynie. Gdzie byl pressing, przecież takie ....y co grają w po drugiej stronie nie powinny mieć chwili na przyjęcie piłki. Tak się powinno na nich wyjść. Cisnąć, pare fauli. Jazda na maxa. A my mamy za mało "serducha" i rozgrywającego co cały mecz żuje gumę...widac nie martwi się że ze zmęczenia zadlawi sie nią bo zmęcznie mu nie grozi.
|
Cytat:
|
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=OzZX_qZl9gk Może jednak potrafimy tylko wykonawców brak? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl