![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Widocznie same przypadki. "Hable con ella", Kazia taka rozmowna, wytłumaczy :lol: Wychodzi na to, że nasi niemieccy przyjaciele przyjechali niechcący i niechcący obijali jednostki w barwach narodowych. Trzeba ich za to przeprosić. A co do "wylęgarni faszyzmu" i logiki "od nacjonalizmu jest już niedaleko do nazizmu" - brawo! Pociągnijmy ten wątek: od miłości do dziecka jest blisko do pedofilii a klaps prawie pobicie = rodzina - wylęgarnia patologii. Daje Ci to spokojnie spać? |
Cytat:
|
To jest wasza demokracja:
http://vod.gazetapolska.pl/709-jego-...icjant-sadysta Kundle palikota i grodzkiej.. |
w stanach za taką aferę pies by płacił odszkodowanie do końca życia a u nas sukcesem będzie wyegzekwować anulowanie wyroku.
|
Kolejne lewackie inicjatywy finansowane z publicznych pieniędzy. komuna//warszawa (ta od spektaklu pt. "Sierakowski", dawniej komuna otwock) otrzymała w prezencie od prezydent Gronkiewicz-Waltz dofinansowanie w wysokości blisko 600 tys. zł w latach 2011-2013 (szczegóły poniżej).
http://wpolityce.pl/wydarzenia/18285...wladz-warszawy W dzisiejszym expose premier/koziołek Donald/Matołek zapowiadał ostre cięcia, zwiększenie i zrównanie wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn etc. Pewnie jest to konieczne zastanawia mnie tylko dlaczego oszczędności nie są szukane tam gdzie powinny być priorytetem czyli w ograniczeniu biurokracji i likwidacji budżetowego finansowania antypaństwowych organizacji. Takich jakimi są te lewackie inicjatywy wprost odnoszące się do anarchii i bolszewizmu. |
on woli zabierać biednym żeby byli jeszcze biedniejsi. niech ....a zaczną od siebie- jak każdy polityk odda 10% swoich przychodów to budżet wzrośnie momentalnie. jeszcze chcą dać podwyżki policjantom katującym obywateli.
DONALD MATOLE |
http://www.tvp.pl/publicystyka/polit...1-2230/5639265
Co ten policjant mówi to głowa boli |
Cytat:
Jestem bardzo mile zaskoczony, że nie zaproszono żadnych lewaków! Panowie dziennikarze bardzo prawdziwie mówili o Antifie. Zabrakło mi tu większego nacisku na na tego rzecznika Od Gronkiewicz? Że wiedziała, że bd bojówka niemiecka, że tak naprawdę kolorowa to była manifestacja anty Polska, więc jak można się na coś takiego zgodzić. Tak była Anty Polską manifestacją, bo jak nazwać to, że śpiewali tam ruskie piosenki, na czele z polska pt. Dymać Orła Białego Tymona Tymańskiego. Czemu ten facet nie siedzi w więzieniu (Tymon Tymański). Pamiętam swego czasu kiedy Kazik Staszewski napisał piosenkę Jeszcze Polska (która nijak tekstowo i muzykalnie ma się do naszego Hymnu, chodziło w niej o to, że to politycy doprowadzili do burdelu w naszym kraju, stąd ten tytuł) został oskarżony, o lekceważenie Hymnu Narodowego, ale oczywiście nic mu nie zrobiono, choć oczywiście sam tytuł był trochę kontrowersyjny. Pytam się dlaczego ten pajac nie siedzi, za to, ze publicznie obraża symbole narodowe? |
Wracając do MN, zobaczcie jak niektórzy potrafią się ogarnąc a u nas połowa wypowiadających zastanawia się czy należy wyjśc w 70 min meczu mimo iż taką decyzję podjęto i czy w ogóle pojawienie się na MN nie przysporzy nam złej prasy...
http://i41.tinypic.com/2ltjz2t.jpg |
Policjant postanowił wszystkich zagadać i tym samym wybić z koncepcji. Jak się okazuje częściowo dobra metoda, bo nie docisnęli go w sprawie niemieckich turystów tak jak należy.
|
Cytat:
Nie wiemy, co się działo WCZEŚNIEJ - mamy tylko jego słowa. Ewidentnie jednak widać, że policjant skopał go po twarzy - a to wcale nie było potrzebne, by go zaaresztować. Ewidentne nadużycie siły przez policjanta, który powinien zostać za to przykładnie ukarany. Liczę, że Gazeta Polska będzie nadal monitorowała tą sprawę. PS. Proszę nie odpowiadać trollom i prowokatorom. |
Cytat:
Troli i prowokatorów powinnno sie banować z miejsca. |
Cytat:
|
Długo na forum mnie nie było , ale to co się wyprawia w tym temacie nie pozwala mi być obojętnym i muszę wyrazić swoją opinię na temat marszu Niepodległości i wydarzeń z nim związanych. Będzie krótko i treściwie.
Po pierwsze: Cieszę się, że Państwem nie rządzą tak zwane "dresy" i ludzie "spod klatek schodowych", którzy stawili się na marszu w liczbie 20 tys i myślą, że są najmądrzejszą grupą społeczną w Polsce. Po drugie: Cieszę się, że Polską nie rządzi SLD i innego typu lewactwa, które tak naprawdę niczym nie różnią się od tych panów zapisanych wyżej. Po trzecie: Każdy normalny obywatel tego kraju, pracujący uczciwie, posiadający rodzinę, nie ma czasu bawić się w takie śmieszne manifestacje organizowane przez jednych czy przez drugich. Obydwa zgromadzenia porównałbym do "marszu oburzonych niedorajdów życiowych", którym w życiu nic nie wyszło, a teraz na siłę chcą tą swoją nieporadnością zainteresować innych. Dziękuję za uwagę. |
W dupie byles gowno widziales
|
Cytat:
50% (z tego co widać na filmikach) to kibole (kibice), w dresach, barwach klubowych, w kominiarkach.. nie wmówisz mi, że to jest ELITA naszego narodu, albo chociaż jakakolwiek przyszłość tego kraju. Normalni, uczciwi Polacy ten dzień spędzali na wyjazdach weekendowych, na spacerach itp, tak aby odpocząć od pracy i obowiązków dnia codziennego. Tylko społeczeństwo konfliktowe, nierobów itp, ma czas się organizować i jeździć do Warszawy na tego typu marsze czy zgromadzenia (Niepodległa Kolorowa pff = niezłe gówno). Martwi mnie ogólne poparcie tutaj na forum do tego typu akcji.. Choć z drugiej strony to forum kibicowskie, gdzie większość pewnie ma wiele spólnego z "dresami" stąd taki wysoki współczynnik poparcia dla Marszu Niepodległości. Jestem również oburzony tym, że tak mało osób usłyszało zarzuty, a jak je usłyszało to, że są one wręcz śmieszne. Dać by tak przykładowo jednemu i drugiemu po 5 tys kary to by się oduczyli wyrywania kostek z chodników, bądź pałowania przypadkowo spotkanych osób z flagami narodowymi. |
To ciekawe jakie filmiku oglądasz. Poszukaj tego 16-minutowego i licz kominiarki.
Chyba, że nie oglądasz niczego co nie ma znaku jakości TVN. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Co najgorsze w Twoim przypadku to nawet nie trzeba byłoby być, a wystarczyłaby odrobina dobrej woli i obejrzenie czegoś poza przekazem medialnym TVN, TVP czy Polsatu, aby zastanowić się i powstrzymać rękę przed stukaniem w klawisze pierdół o 20 tys. dresów. Osobiście to najbardziej żałuję, że Ludzie tacy jak Ty, więc zbyt leniwi aby skłonić się do poszperania w internecie i zbyt odmóżdżeni aby zmusić się do odrobiny obiektywizmu, mają takie same prawa wyborcze jak ja. Właśnie dlatego, że takich jak Ty zbyt leniwych i zbyt odmóżdżonych jest większość w Naszym Kraju wciąż rządzi demagogia i PR. Proszę bardzo poniżej jest link do filmiku pokazującego cały Marsz Niepodległości, jeżeli w Twoim przekonaniu 50% uczestników ma dresy i kominiarki to zastanawiam się jak się w tych Katowicach ma nauczanie matematyki, może tam u Was 50% procent to nie połowa ale jakieś mniejsze proporcje??:> http://www.wykop.pl/link/942833/caly...-ilu-nas-bylo/ Przepraszam z góry innych Ślązaków przeglądających ten temat;) |
Cytat:
Zakładam, że popierasz prawicę Korwina? Dla mnie Korwin to największy błazen XXI wieku, jak słyszałem jego w komentarzach po wydarzeniach z 11 listopada to krew mnie zalewała jak taki człowiek w ogóle może jeszcze się w mediach wypowiadać, człowiek który nawołuje do walki z Policją, do walki młodzieży między sobą..albo że Muzułmanie przyjdą i nam gardła podetną. Człowiek kretyn i idiota i aż dziw, że ma jakiekolwiek poparcie. |
Cytat:
|
Cytat:
Szkoda słów... na szczęście za rok będzie Nas więcej. |
Cytat:
|
Cytat:
Czytaj: niewiele. |
Cytat:
Na Marszu obecny byli ludzie reprezentujący cały przekrój społeczeństwa. A tymczasem premier : Cytat:
Najgorsze,że często pada to na podatny grunt i nawet w miarę zdroworozsądkowa osoba potrafi dać się zmanipulować. |
Cytat:
Niech to wystarczy za komentarz. Ba, nawet, gdyby 70% uczestników marszu stanowili kibice, to co? Wydaje mi się, że sam uważasz się za kibica, skoro jesteś na tym forum. Czy w takim razie twoja obecność gdziekolwiek, to coś złego? Wchodząc do jakiegoś miejsca mówisz od drzwi "Przepraszam, że tu jestem i obniżam prestiż"? |
Cytat:
Cytat:
Mozna palić samochody stacji TV? Cytat: Tak jak niegdyś w Berlinie płonęły furgonetki należące do Axel Springer, tak 11 listopada br. zapłonął wielkim jasnym ogniem znienawidzony symbol zła. Skoro Joschka Fischer mógł palić - to tym bardziej Jaś Kowalski. Odp: jak widać - można. :) Tusk jest beszczelny. Walcząc z nami zaczyna nas kreować na jakąś siłę polityczną... żebyś się chłopie nie przejechał w końcu na tych gierkach. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl