Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Marsz niepodległości 11.11. 2013 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8342)

pan Dudi 18.11.2011 19:33

Cytat:

IMO z faszyzmem/nazizmem powinno sie walczyc i go likwidowac, nie rozumiem dlaczego antifa wyorzystuje ku temu argumenty silowe, ale to nie moje sprawa. Co do ludzi, ktorzy byli na marszu, to wrod srodowisk "prawych" jakby nie patrzec bylo duzo nacjonalistow (vel wylegarnia faszyzmu: stowrzyszenie Mlodziez Wszechpolska", a nacjonalizm sam w sobie zly nie jest, tylko ze od nacjonalizmu juz niedaleko do nazizmu. Co innego swietowac rocznice odzyskania niepodleglosci, a co innego przeganiac z kraju wszystkich "obcych".
Zdecydowałeś się już, o co Ci chodzi? Bo ja kompletnie nie wiem. Do czego pijesz? O czym mówisz? O marszu? O nazizmie? O nacjonalizmie, który ani nie jest zakazany, ani wbrew temu, co mówisz nie jest podłożem dla nazizmu? Sam jestem zdecydowanym wrogiem faszyzmu, nazizmu i przede wszystkim komunizmu i zgadzam się z Tobą, że należy z tymi zjawiskami walczyć. Ale tego nie robi ani kolorowa poległa, ani antifa.

Jaroo1 18.11.2011 19:34

Cytat:

Co innego swietowac rocznice odzyskania niepodleglosci, a co innego przeganiac z kraju wszystkich "obcych".
Raczej nie chodzi o to zeby wyganiac obcokrajowcow z Polski tylko, zeby nie dopuscic do ich coraz wiekszego naplywu. Jak ktos obcy tu mieszka to niech zostanie ale nie przyjmujmy taborow czarnych czy mulatow bo wlasnie ta przykladna zachodnia Europa pokazuje jaki problem pozniej jest z tymi osobnikami

Bóg Trybun (objawion) 18.11.2011 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brzydki.brzydal (Post 1192740)
IMO z faszyzmem/nazizmem powinno sie walczyc i go likwidowac, nie rozumiem dlaczego antifa wyorzystuje ku temu argumenty silowe, ale to nie moje sprawa. Co do ludzi, ktorzy byli na marszu, to wrod srodowisk "prawych" jakby nie patrzec bylo duzo nacjonalistow (vel wylegarnia faszyzmu: stowrzyszenie Mlodziez Wszechpolska", a nacjonalizm sam w sobie zly nie jest, tylko ze od nacjonalizmu juz niedaleko do nazizmu. Co innego swietowac rocznice odzyskania niepodleglosci, a co innego przeganiac z kraju wszystkich "obcych".

Co do zapraszania to widzialem ciekawy program jeszcze przed marszem (dzien lub dwa) jakis gosc (nieznany mi z facjaty) wizytowal niemieckie kluby i informowal ludzi o tym, ze w Warszawie odbedzie sie marsz nazistow, co niemcow oburzalo i wypowiadali sie, ze z nazizmem trzeba walczyc na wszelie sposoby. Wskutek niedopowiedzenia jednakze mogli sie pojawiac dziwni smieszni ludzie.

Co do Szczuki to nie rozumiem takiego podejscia - dla ochrony przeciez byla policja, ktora z zalozenia nei powinna atakowac prawych obywateli, ktorzy niczego na sumieniu nie maja.

Same zdziwienia!
Widocznie same przypadki.
"Hable con ella", Kazia taka rozmowna, wytłumaczy :lol:

Wychodzi na to, że nasi niemieccy przyjaciele przyjechali niechcący i niechcący obijali jednostki w barwach narodowych. Trzeba ich za to przeprosić.

A co do "wylęgarni faszyzmu" i logiki "od nacjonalizmu jest już niedaleko do nazizmu" - brawo! Pociągnijmy ten wątek: od miłości do dziecka jest blisko do pedofilii a klaps prawie pobicie = rodzina - wylęgarnia patologii. Daje Ci to spokojnie spać?

kubawislak 18.11.2011 19:57

Cytat:

A co do "wylęgarni faszyzmu" i logiki "od nacjonalizmu jest już niedaleko do nazizmu" - brawo! Pociągnijmy ten wątek: od miłości do dziecka jest blisko do pedofilii a klaps prawie pobicie = rodzina - wylęgarnia patologii. Daje Ci to spokojnie spać?
Święte słowa, 1906% poparcia.

Krystian14 18.11.2011 20:11

To jest wasza demokracja:

http://vod.gazetapolska.pl/709-jego-...icjant-sadysta

Kundle palikota i grodzkiej..

wiślak 86 18.11.2011 20:51

w stanach za taką aferę pies by płacił odszkodowanie do końca życia a u nas sukcesem będzie wyegzekwować anulowanie wyroku.

JEDREK76 18.11.2011 20:59

Kolejne lewackie inicjatywy finansowane z publicznych pieniędzy. komuna//warszawa (ta od spektaklu pt. "Sierakowski", dawniej komuna otwock) otrzymała w prezencie od prezydent Gronkiewicz-Waltz dofinansowanie w wysokości blisko 600 tys. zł w latach 2011-2013 (szczegóły poniżej).
http://wpolityce.pl/wydarzenia/18285...wladz-warszawy

W dzisiejszym expose premier/koziołek Donald/Matołek zapowiadał ostre cięcia, zwiększenie i zrównanie wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn etc.
Pewnie jest to konieczne zastanawia mnie tylko dlaczego oszczędności nie są szukane tam gdzie powinny być priorytetem czyli w ograniczeniu biurokracji i likwidacji budżetowego finansowania antypaństwowych organizacji. Takich jakimi są te lewackie inicjatywy wprost odnoszące się do anarchii i bolszewizmu.

19sebawro06 18.11.2011 21:47

on woli zabierać biednym żeby byli jeszcze biedniejsi. niech ....a zaczną od siebie- jak każdy polityk odda 10% swoich przychodów to budżet wzrośnie momentalnie. jeszcze chcą dać podwyżki policjantom katującym obywateli.
DONALD MATOLE

jakkfk 18.11.2011 21:56

http://www.tvp.pl/publicystyka/polit...1-2230/5639265
Co ten policjant mówi to głowa boli

kubawislak 18.11.2011 23:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jakkfk (Post 1192781)
http://www.tvp.pl/publicystyka/polit...1-2230/5639265
Co ten policjant mówi to głowa boli

Swój swojego będzie bronił, mówi to co mu kazali jego przełożeni.
Jestem bardzo mile zaskoczony, że nie zaproszono żadnych lewaków! Panowie dziennikarze bardzo prawdziwie mówili o Antifie. Zabrakło mi tu większego nacisku na na tego rzecznika Od Gronkiewicz? Że wiedziała, że bd bojówka niemiecka, że tak naprawdę kolorowa to była manifestacja anty Polska, więc jak można się na coś takiego zgodzić. Tak była Anty Polską manifestacją, bo jak nazwać to, że śpiewali tam ruskie piosenki, na czele z polska pt. Dymać Orła Białego Tymona Tymańskiego. Czemu ten facet nie siedzi w więzieniu (Tymon Tymański). Pamiętam swego czasu kiedy Kazik Staszewski napisał piosenkę Jeszcze Polska (która nijak tekstowo i muzykalnie ma się do naszego Hymnu, chodziło w niej o to, że to politycy doprowadzili do burdelu w naszym kraju, stąd ten tytuł) został oskarżony, o lekceważenie Hymnu Narodowego, ale oczywiście nic mu nie zrobiono, choć oczywiście sam tytuł był trochę kontrowersyjny. Pytam się dlaczego ten pajac nie siedzi, za to, ze publicznie obraża symbole narodowe?

Krystian14 19.11.2011 05:56

Wracając do MN, zobaczcie jak niektórzy potrafią się ogarnąc a u nas połowa wypowiadających zastanawia się czy należy wyjśc w 70 min meczu mimo iż taką decyzję podjęto i czy w ogóle pojawienie się na MN nie przysporzy nam złej prasy...

http://i41.tinypic.com/2ltjz2t.jpg

Kowalski 19.11.2011 08:42

Policjant postanowił wszystkich zagadać i tym samym wybić z koncepcji. Jak się okazuje częściowo dobra metoda, bo nie docisnęli go w sprawie niemieckich turystów tak jak należy.

flamengista 19.11.2011 09:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 1192658)
Jest sprawiedliwość w tym kraju! Facet, który na słynnym filmiku atakuje buty policjanta swoją twarzą, a potem przyczynia się do uszczuplenia ilości gazu w jego miotaczu został skazany na 3 miechy paki za napaść na funkcjonariusza!

Bardzo mocno liczę, że to tylko paranoja dziennikarzy z Gazety Polskiej Codziennie i że to nie jest prawda.

No nie wiem, gościu na filmiku pokazuje wyrok sądu i twierdzi, że się odwołał.

Nie wiemy, co się działo WCZEŚNIEJ - mamy tylko jego słowa. Ewidentnie jednak widać, że policjant skopał go po twarzy - a to wcale nie było potrzebne, by go zaaresztować.

Ewidentne nadużycie siły przez policjanta, który powinien zostać za to przykładnie ukarany.

Liczę, że Gazeta Polska będzie nadal monitorowała tą sprawę.


PS. Proszę nie odpowiadać trollom i prowokatorom.

sergio 19.11.2011 10:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 1192875)
PS. Proszę nie odpowiadać trollom i prowokatorom.


Troli i prowokatorów powinnno sie banować z miejsca.

wiślak 86 19.11.2011 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krystian88 (Post 1192852)
Wracając do MN, zobaczcie jak niektórzy potrafią się ogarnąc a u nas połowa wypowiadających zastanawia się czy należy wyjśc w 70 min meczu mimo iż taką decyzję podjęto i czy w ogóle pojawienie się na MN nie przysporzy nam złej prasy...

]

czy to że mieli flagę robi z nich ogarniętą ekipę? czy może to że race odpalili? Czy Wisły nie było na marszu? Czy źle się zaprezentowaliśmy?

HanysKce 19.11.2011 13:58

Długo na forum mnie nie było , ale to co się wyprawia w tym temacie nie pozwala mi być obojętnym i muszę wyrazić swoją opinię na temat marszu Niepodległości i wydarzeń z nim związanych. Będzie krótko i treściwie.

Po pierwsze:

Cieszę się, że Państwem nie rządzą tak zwane "dresy" i ludzie "spod klatek schodowych", którzy stawili się na marszu w liczbie 20 tys i myślą, że są najmądrzejszą grupą społeczną w Polsce.

Po drugie:

Cieszę się, że Polską nie rządzi SLD i innego typu lewactwa, które tak naprawdę niczym nie różnią się od tych panów zapisanych wyżej.

Po trzecie:

Każdy normalny obywatel tego kraju, pracujący uczciwie, posiadający rodzinę, nie ma czasu bawić się w takie śmieszne manifestacje organizowane przez jednych czy przez drugich. Obydwa zgromadzenia porównałbym do "marszu oburzonych niedorajdów życiowych", którym w życiu nic nie wyszło, a teraz na siłę chcą tą swoją nieporadnością zainteresować innych.

Dziękuję za uwagę.

Jaroo1 19.11.2011 14:04

W dupie byles gowno widziales

HanysKce 19.11.2011 14:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1192985)
W dupie byles gowno widziales

Owszem nie byłem, nie widziałem.. ale mam prawo nie popierać i jednych i drugich prawda? Uroczystości Państwowe były wcześniej i na nich wypadało być, a wszelkiego rodzaju marsze niby komu mają służyć?

50% (z tego co widać na filmikach) to kibole (kibice), w dresach, barwach klubowych, w kominiarkach.. nie wmówisz mi, że to jest ELITA naszego narodu, albo chociaż jakakolwiek przyszłość tego kraju. Normalni, uczciwi Polacy ten dzień spędzali na wyjazdach weekendowych, na spacerach itp, tak aby odpocząć od pracy i obowiązków dnia codziennego. Tylko społeczeństwo konfliktowe, nierobów itp, ma czas się organizować i jeździć do Warszawy na tego typu marsze czy zgromadzenia (Niepodległa Kolorowa pff = niezłe gówno).

Martwi mnie ogólne poparcie tutaj na forum do tego typu akcji.. Choć z drugiej strony to forum kibicowskie, gdzie większość pewnie ma wiele spólnego z "dresami" stąd taki wysoki współczynnik poparcia dla Marszu Niepodległości.

Jestem również oburzony tym, że tak mało osób usłyszało zarzuty, a jak je usłyszało to, że są one wręcz śmieszne. Dać by tak przykładowo jednemu i drugiemu po 5 tys kary to by się oduczyli wyrywania kostek z chodników, bądź pałowania przypadkowo spotkanych osób z flagami narodowymi.

jakkfk 19.11.2011 14:30

To ciekawe jakie filmiku oglądasz. Poszukaj tego 16-minutowego i licz kominiarki.
Chyba, że nie oglądasz niczego co nie ma znaku jakości TVN.

bondTSW 19.11.2011 14:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 1192995)
50% (z tego co widać na filmikach) to kibole (kibice), w dresach, barwach klubowych, w kominiarkach.. nie wmówisz mi, że to jest ELITA naszego narodu, albo chociaż jakakolwiek przyszłość tego kraju.

Czyli MN 2011, oceniasz na podstawie filmików znalezionych w sieci?

HanysKce 19.11.2011 14:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bondTSW (Post 1193007)
Czyli MN 2011, oceniasz na podstawie filmików znalezionych w sieci?

Głównie z znalezionych tutaj w temacie. Ja po prostu kwestionuje sens organizacji tego typu marszów.

JEDREK76 19.11.2011 14:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 1192980)
[...]

Widać że w d... byłeś i g... widziałeś.
Co najgorsze w Twoim przypadku to nawet nie trzeba byłoby być, a wystarczyłaby odrobina dobrej woli i obejrzenie czegoś poza przekazem medialnym TVN, TVP czy Polsatu, aby zastanowić się i powstrzymać rękę przed stukaniem w klawisze pierdół o 20 tys. dresów. Osobiście to najbardziej żałuję, że Ludzie tacy jak Ty, więc zbyt leniwi aby skłonić się do poszperania w internecie i zbyt odmóżdżeni aby zmusić się do odrobiny obiektywizmu, mają takie same prawa wyborcze jak ja. Właśnie dlatego, że takich jak Ty zbyt leniwych i zbyt odmóżdżonych jest większość w Naszym Kraju wciąż rządzi demagogia i PR.
Proszę bardzo poniżej jest link do filmiku pokazującego cały Marsz Niepodległości, jeżeli w Twoim przekonaniu 50% uczestników ma dresy i kominiarki to zastanawiam się jak się w tych Katowicach ma nauczanie matematyki, może tam u Was 50% procent to nie połowa ale jakieś mniejsze proporcje??:>
http://www.wykop.pl/link/942833/caly...-ilu-nas-bylo/

Przepraszam z góry innych Ślązaków przeglądających ten temat;)

HanysKce 19.11.2011 14:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JEDREK76 (Post 1193009)
Widać że w d... byłeś i g... widziałeś.
Co najgorsze w Twoim przypadku to nawet nie trzeba byłoby być, a wystarczyłaby odrobina dobrej woli i obejrzenie czegoś poza przekazem medialnym TVN, TVP czy Polsatu, aby zastanowić się i powstrzymać rękę przed stukaniem w klawisze pierdół o 20 tys. dresów. Osobiście to najbardziej żałuję, że Ludzie tacy jak Ty, więc zbyt leniwi aby skłonić się do poszperania w internecie i zbyt odmóżdżeni aby zmusić się do odrobiny obiektywizmu, mają takie same prawa wyborcze jak ja. Właśnie dlatego, że takich jak Ty zbyt leniwych i zbyt odmóżdżonych jest większość w Naszym Kraju wciąż rządzi demagogia i PR.

Mogę odbić piłeczkę i powiedzieć, że cieszę się, że w tym kraju jest jeszcze jednak spora liczba ludzi którzy potrafią samodzielnie myśleć i analizują wydarzenia z wielu źródeł informacji, nawet Gazetę Wyborczą.

Zakładam, że popierasz prawicę Korwina? Dla mnie Korwin to największy błazen XXI wieku, jak słyszałem jego w komentarzach po wydarzeniach z 11 listopada to krew mnie zalewała jak taki człowiek w ogóle może jeszcze się w mediach wypowiadać, człowiek który nawołuje do walki z Policją, do walki młodzieży między sobą..albo że Muzułmanie przyjdą i nam gardła podetną.

Człowiek kretyn i idiota i aż dziw, że ma jakiekolwiek poparcie.

JEDREK76 19.11.2011 14:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 1193014)
Mogę odbić piłeczkę i powiedzieć, że cieszę się, że w tym kraju jest jeszcze jednak spora liczba ludzi którzy potrafią samodzielnie myśleć i analizują wydarzenia z wielu źródeł informacji, nawet Gazetę Wyborczą.

Zakładam, że popierasz prawicę Korwina? Dla mnie Korwin to największy błazen XXI wieku, jak słyszałem jego w komentarzach po wydarzeniach z 11 listopada to krew mnie zalewała jak taki człowiek w ogóle może jeszcze się w mediach wypowiadać, człowiek który nawołuje do walki z Policją, do walki młodzieży między sobą..albo że Muzułmanie przyjdą i nam gardła podetną.

Człowiek kretyn i idiota i aż dziw, że ma jakiekolwiek poparcie.

Mylisz się nie popieram Korwina, czasem wyrażam się o Nim nawet bardziej dosadnie aniżeli Ty w tej chwili.

bondTSW 19.11.2011 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 1193008)
Głównie z znalezionych tutaj w temacie. Ja po prostu kwestionuje sens organizacji tego typu marszów.

Gdyby nie organizatorzy Marszu, (jak również zdarzenia jakie miały miejsce) to Ci wszyscy "normalni", którzy wyjechali na weekend z rodziną, nie mieli by pojęcia o rocznicy odzyskania Niepodległości.
Szkoda słów... na szczęście za rok będzie Nas więcej.

krzykacz 19.11.2011 14:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 1192995)
Owszem nie byłem, nie widziałem.. ale mam prawo nie popierać i jednych i drugich prawda? Uroczystości Państwowe były wcześniej i na nich wypadało być, a wszelkiego rodzaju marsze niby komu mają służyć?

50% (z tego co widać na filmikach) to kibole (kibice), w dresach, barwach klubowych, w kominiarkach.. nie wmówisz mi, że to jest ELITA naszego narodu, albo chociaż jakakolwiek przyszłość tego kraju. Normalni, uczciwi Polacy ten dzień spędzali na wyjazdach weekendowych, na spacerach itp, tak aby odpocząć od pracy i obowiązków dnia codziennego. Tylko społeczeństwo konfliktowe, nierobów itp, ma czas się organizować i jeździć do Warszawy na tego typu marsze czy zgromadzenia (Niepodległa Kolorowa pff = niezłe gówno).

Człowieku (celowo używam takiego zwrotu, przynajmniej nikt mi nie zarzuci, że Cię obrażam:-D), możesz sobie znaleźć jakieś inne forum do trollowania, w innych postach utrzymujesz, że normalną reakcją na stratę barw jest dzwonienie na policję, zastanawiasz się czy warto gwizdać na Surmę jak gra w Lechii w ogóle sędzia Liczmański, Maaskant to Twoje ulubione tematy, a teraz .......isz głupoty. Ale merytorycznie: po pierwsze jeśli uważasz, że kombatanci, Ziemkiewicz, Korwin-Mikke, młode, wykształcone (nie wiem czy z dużych miast:-D) kierownictwo MW starsi ludzie i rodziny z dziećmi("normalni, uczciwi Polacy", którzy właśnie tak chcieli spędzić ten dzień) to ludzie spod klatek schodowych to gratuluję. Pewnie niewiele interesuje Cię, że świnie w białych kaskach tak się rozpędziły w swojej interwencji, że przeleciały na drugi koniec placu i wielu "normalnych" Polaków zostało potraktowanych "środkami przymusu", jednak nie wyglądali na załamanych bo wielu z nich pamięta ZOMO i głośno porównywało działania policji do tamtych czasów. Co do "dresów" to nie rozpędzaj się bo kilkadziesiąt lat bez ogólnoeuropejskiego konfliktu zbrojnego to stan nienormalny i może kiedyś to właśnie Ci "bandyci" będą bronić życia i mienia tych, których w poczuciu komfortu utrzymują monitoring i patrole policji. Po drugie mówisz, że nie chcesz żeby rządziło SLD ale zwróć uwagę, że już rządziło 8 lat co daje do myślenia jak "rozliczono" komunizm i jak parszywa jest demokracja w obecnej formie. Po trzecie jeżeli Twoim zdaniem uczciwie pracujący Polacy nie mają czasu na manifestację w święto to tylko powinno otworzyć Ci oczy na to co się dzieje, jesteśmy ciężko pracującym społeczeństwem a Rudy i tak tnie ulgi i socjal (powiększa tą na troje i więcej dzieci, bo właśnie Ci, którzy mają 3 i więcej tworzą przyrost naturalny) oraz daje kasę mundurowym, a wiesz czemu... bo po 11.11 boi się własnego Narodu. Oczywiście jakieś kilkaset milionów euro znając życie się znajdzie na ratowanie greckich anarchistów brudasów, którym się nie chcę pracować i którzy mogliby się zbratać z tymi co blokowali Marsz. Aha jescze jedno Hanysie K-ce Polacy z flagami Górnego Śląska również byli obecni na Marszu więc jak spotkasz kolegę Gorzelika to powiedz mu żeby wypierdalał z prowokacjami w stylu "Oberschlesien".

regis 19.11.2011 15:01

Cytat:

Choć z drugiej strony to forum kibicowskie, gdzie większość pewnie ma wiele spólnego z "dresami" stąd taki wysoki współczynnik poparcia dla Marszu Niepodległości.
Opcja druga: Marsz Niepodległości ma tyle wspólnego z dresami, co ty z inteligencją.
Czytaj: niewiele.

Ela 19.11.2011 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 1192995)
Normalni, uczciwi Polacy ten dzień spędzali na wyjazdach weekendowych, na spacerach itp, tak aby odpocząć od pracy i obowiązków dnia codziennego. Tylko społeczeństwo konfliktowe, nierobów itp, ma czas się organizować i jeździć do Warszawy

Jest to teza z gruntu fałszywa, więc trudno podejmować polemikę z osobą, która nie jest za pan brat z faktami.
Na Marszu obecny byli ludzie reprezentujący cały przekrój społeczeństwa.


A tymczasem premier :

Cytat:

- 11 listopada pokazał z pełną stanowczością, jakie wartości prezentują ludzie atakujący policjantów, polską rodzinę, jakie wartości mają kopiąc policjanta, czy podpalając wozy transmisyjne telewizji Jeśli rzeczywiście jest tak, że z tej strony sali zawsze będą padały słowa wsparcia dla tej, jak określił prezes PiS, "dorodnej polskiej młodzieży, która przeciwstawiła się lewicy"
Nie raz już spotkałam się z mijaniem się z prawdą ale nadal mnie zdumiewa i nie potrafię dojść do porządku dziennego nad tego typu bezczelnymi kłamstwami.
Najgorsze,że często pada to na podatny grunt i nawet w miarę zdroworozsądkowa osoba potrafi dać się zmanipulować.

pan Dudi 19.11.2011 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 1192995)
50% (z tego co widać na filmikach) to kibole (kibice)

:rotfl:

Niech to wystarczy za komentarz.

Ba, nawet, gdyby 70% uczestników marszu stanowili kibice, to co? Wydaje mi się, że sam uważasz się za kibica, skoro jesteś na tym forum. Czy w takim razie twoja obecność gdziekolwiek, to coś złego? Wchodząc do jakiegoś miejsca mówisz od drzwi "Przepraszam, że tu jestem i obniżam prestiż"?

miśqu 19.11.2011 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brzydki.brzydal (Post 1192597)
Panowie, ale nie zaprzeczycie chyba, ze po obu stronach "barykady" znalezli sie jacys kretyni, ktorzy chcieli robic zadyme?

Po pierwsze to GW nawoływała do blokad i walki. Po drugie policja chętnie prowokowała to chyba oczywiste, że nie przyjechały tam jakieś lamusy? I tak się wiele nie działo bo mogło ruszyć kilka tysięcy osób. Nasi to przynajmniej się tłuką z ZOMO a nie biją przechodniów z flagą.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 1193008)
Głównie z znalezionych tutaj w temacie. Ja po prostu kwestionuje sens organizacji tego typu marszów.

ale wyrzuty społeczne będą je organizować, tak jak w latach 80. wyrzuty społeczne obaliły komune i teraz część tych wyrzutów społecznych dobrało się do koryta. Poważni obywatele nie mieli wtedy czasu na takie rzeczy jak demonstracje i strajki. :rotfl:


Mozna palić samochody stacji TV?

Cytat:

Tak jak niegdyś w Berlinie płonęły furgonetki należące do Axel Springer, tak 11 listopada br. zapłonął wielkim jasnym ogniem znienawidzony symbol zła. Skoro Joschka Fischer mógł palić - to tym bardziej Jaś Kowalski.

Odp: jak widać - można. :)

Tusk jest beszczelny. Walcząc z nami zaczyna nas kreować na jakąś siłę polityczną... żebyś się chłopie nie przejechał w końcu na tych gierkach.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl