Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

Coolpick 22.06.2011 14:25

Nie ma żadnego przejmowania współczynników.

baro1995 22.06.2011 14:26

3 runda i play-off losowane są osobno,losowanie 3 rundy odbędzie się 15 lipca,bodajże o 12 w Nyonie. :)

Bialix 22.06.2011 15:07

No dobra ale odpadają rozstawieni w IV rundzie, my jesteśmy wówczas rozstawieni i wpadamy na tych, którzy są rozpędzeni wypieprzeniem europejskiego średniaka z burtę pucharów. Wolę trafić na coś co nas nie doceni, niż na klubik będący w gazie :]

Genkov 22.06.2011 15:54

Przechodzimy Skonto, w III Rundzie gramy z Ekranas i również przechodzimy a w IV rundzie trafiamy na Bate Borysow i ogrywamy białorusinów i jest Champions League:D:D:D. A tak na poważnie to Wiślacy muszą przejść Skonto bo jak będzie kompromitacja możemy już nigdy nie zaistnieć w pucharach, ponieważ spadnie nam współczynnik.

CH. 22.06.2011 16:35

leci właśnie mecz Liepājas metalurgs (3 miejsce w lidze) - Skonto
http://sportacentrs.com/sportacentrs...talurgs_fc_sko

baro1995 22.06.2011 17:10

Powiem tak oglądałem 20 min,więcej się nie dało,poziom jest po prostu zatrważający,prawdę mówiąc lepiej mi się oglądało 1 ligę jak grał np. Łks z Flotą.To upewniło mnie jedynie w przekonaniu,że to ogórasy,które po prostu z marszu musimy przejść i to w sposób budzący respekt,liczę,że wynik dwumeczu będzie o conajmniej 5 wyższy po stronie Wisły.

jova 22.06.2011 18:03

Bez przesady, aż tacy dramatyczni to oni nie są. Tempo meczu było dość niskie, a atmosfera na trybunach jak na stypie, ale technicznie i taktycznie Skonto wyglądało przyzwoicie. Nasza liga doświadczyła gorszych spotkań. Nie ma co się napinać.

Dla mnie największym szokiem była jakość transmisji. O powtórkach albo nawet zegarze (!!!) można zapomnieć. Dobrze, że chociaż wynik łaskawie pokazywali.

tarantulaw2 22.06.2011 19:30

Tak nawiasem, wygrali 1:0. Od 4 meczy są niepokonani.

Angmir 22.06.2011 19:35

Poziom Polskiej 1 ligi - dolnych rejonów 1 ligi - Taka Nieciecza, góra GKS Katowice. czy Ruch Radzionków - co nie znaczy że ten Ruch Radzionków nie może nas upokorzyć.

baro1995 22.06.2011 19:35

Technicznie i taktycznie to ten mecz przypominał mi szlagiery typu Polonia Bytom-Arka albo Cracovia z 1 rundy bez Ntibizonkizy.Jakość była jaka była i nie ma czego więcej się spodziewać po pół-profesjonalnej 9 DRUŻYNOWEJ lidze,i powiem szczerze jeżeli ktoś obawiał się Skonto... Wpadki z ubiegłych lat nie mają prawa się powtórzyć,chociażby ze względu na to,że mamy świetnego trenera,zamiast się osłabić wzmacniamy się,przygotowanie będzie bardzo dobre,nikt rywala nie zlekceważy.Czekam na ten mecz i licze,że na Reymonta rozniesiemy ich przynajmniej 5 do 0 :)

baro1995 22.06.2011 19:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Angmir (Post 1114873)
Poziom Polskiej 1 ligi - dolnych rejonów 1 ligi - Taka Nieciecza, góra GKS Katowice. czy Ruch Radzionków - co nie znaczy że ten Ruch Radzionków nie może nas upokorzyć.

100% zgody,prawda trzeba uważać i nie można zlekceważyć ani odpuścić,bo jeden 1 ligowiec nie muszę chyba przypominać nazwy sprawił nam nie miłą niespodziankę.

mitmichael 22.06.2011 19:56

Juz same slowa Maaskanta o przeciwniku wszystko mowia i mozna byc pewnym, ze lekcewazenia rywala nie bedzie, nikt nie odpusci i bedzie biegał na maxa przez 90 minut

arti 22.06.2011 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcelo97 (Post 1114725)
Cztery zespoły z wyższym współczynnikiem muszą odpaśc by Wisła była rozstawiona w 4 rundzie, są to :

Glasgow Rangers 56.028
FC Kobenhavn 51.110
BATE Borisov 23.216
Maccabi Haifa 21.400
Dinamo Zagreb 20.224
Rosenborg BK 19.375
Partizan Belgrade 15.850
APOEL Nicosia 13.124

Maccabi Haifa (Izrael) - Borac Banja Luka (Bośnia i Hercogowina)
Skenderbeu Korcza (Alpania) - APOEL Nikozja (Cypr)
Dynamo Zagrzeb (Chorwacja) - Neftczi Baku (Azerbejdżan)
Partizan Belgrad (Serbia) - Skendija Tetovo (Macedonia)
Rosenborg Trondheim (Norwegia) - Breidablik (Islandia)
Linfield FC (Irlandia Północna) - BATE Borysów (Białoruś)

może byc ciekawie...

daj spokój. może zagrzeb ma jakies szanse odpasc, ale tj. z 20%, reszta par tj. przepaść na korzysc faworytów. nie ma się co łudzić

-Goral- 22.06.2011 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1114897)
daj spokój. może zagrzeb ma jakies szanse odpasc, ale tj. z 20%, reszta par tj. przepaść na korzysc faworytów. nie ma się co łudzić

Ale te 4 zespoły muszą odpaść albo teraz w 2 rundzie albo w 3 rundzie jeszcze. Innymi słowy, żeby było jasne, razem w tych dwóch rundach muszą odpaść 4 zespoły.

Jeśli teraz np Dinamo odpadnie to w 3 rundzie, jeszcze 3 rywali musi odpaść.

Jakby teraz dwa zespoły odpadły byłoby już super.

Żaden z zespołów rozstawionych nie trafił na totalnych amatorów jak np(W owcze, san marino) więc losowanie było dobre.

A z tą przepaścią aż tak bardzo dużej nie ma. Np taka Skonto Ryga odpadła w zeszłym roku z Portadown, średniakiem z ligi Irlandii północnej a takie Linfield jak do tej pory w Irlandii Północnej komplet zwycięstw, wcale Bate Borisow nie musi mieć łatwej przeprawy. Tak samo zespoły z Bałkanów(Albania, Macedonia, BiH) oczywiście słabsze od przeciwników ale też będą walczyć i może jakaś niespodzianka się trafić.

tomasz_19 22.06.2011 21:17

nie to, żebym uważał że nasza ekstraklasa jest cudowna, ale po obejrzeniu skrótu meczu naszego przyszłego rywala dochodzę do wniosku iż prezentuje on poziom podwórkowy... jeżeli z nimi wtopimy będziemy ostatnimi frajerami, tyle... w ogóle cała otoczka tego ekhm "widowiska" liczba osób na stadionie, "doping"? a raczej jego brak, to wszystko pozostawia wiele do życzenia...

Kibic - tu masz skrót http://www.lff.lv/lv/virsliga/fixtur.../lap2/match59/

Kibic1928 22.06.2011 21:18

Gdzie jest jakiś skrót?

JarekTSW 22.06.2011 21:19

http://www.wisla.tv/?v=257

CH. 22.06.2011 21:22

http://www.lff.lv/lv/virsliga/fixtur.../lap2/match59/

długo się ładuje bo dużo osób teraz tam zagląda ( to liga Łotewska i normalnie taki skrót łotewskich kibiców ogląda 100 osób, wystarczy wrzucić na naszą stronę i przeciążenie), ale szczerze nic nie tracicie..przejrzałem 90% skrótu i jedyne co się rzuca w oczy to strzały na pałę zza pola karnego, słabe i większośc po ziemi gdzieś obok bramki. wygląda to tak : podanie od kolegi = od razu strzał na pałę, wybicie piłki przez rywala pod nogi przeciwnika = od razu strzał na pałę itd.. żadnych akcji, żadnej wymiany podań, widocznej taktyki..

fialo 22.06.2011 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JarekTSW (Post 1114918)

Nie wiem czy to z moim internetem jest coś nie tak, ale filmik ładuje mi się pół wieku już chyba...

Kibic1928 22.06.2011 21:26

No mnie też się ładuje i ładuje....

kadziolek1906 22.06.2011 21:32

Ten sam problem.

ziooom 22.06.2011 22:25

Z 40 min się ładowało co najmniej :p Mecz raczej wyrównany, Skonto ma przyzwoite rzuty wolne, poziom takiej Polonii Bytom.
A poza tym dopiero po strzelonej bramce załapałem, że Skonto było na niebiesko :D

River 22.06.2011 23:08

Chryste Panie wy ogladaliscie skrot/mecz Skonto?:shock: Widze, ze niektorzy maja za duzo czasu i lubia go marnowac na ogladanie ligi lotewskiej:rotfl:

biała gwiazda 22.06.2011 23:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez River (Post 1114969)
Chryste Panie wy ogladaliscie skrot/mecz Skonto?:shock: Widze, ze niektorzy maja za duzo czasu i lubia go marnowac na ogladanie ligi lotewskiej:rotfl:

Daj im spokój oglądali tylko skrót, który ma raptem 3 i pół minuty. Po 2 wcześniejszych wpadkach, kibice chcą lepiej rozpracować rywala niż legendarny już Rafał Janas :P.

KaRaSTSW 22.06.2011 23:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez River (Post 1114969)
Chryste Panie wy ogladaliscie skrot/mecz Skonto?:shock: Widze, ze niektorzy maja za duzo czasu i lubia go marnowac na ogladanie ligi lotewskiej:rotfl:

O co Ci chodzi ? Chcemy wiedziec mniej wiecej jak gra Skonto i jak w ogóle wyglada liga łotewska :) Normalna rzecz.
A ze za duzo my sie nie dowiedzieli z tych trzech i pół minuty to juz inna sprawa.

Kibic1928 22.06.2011 23:28

Jedynym wnioskiem po obejrzeniu tego skrótu jest to że jak ich nie przejdziemy to Basałaj powinien zawodników wystawić na allegro.

1q2 22.06.2011 23:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic1928 (Post 1114974)
Jedynym wnioskiem po obejrzeniu tego skrótu jest to że jak ich nie przejdziemy to Basałaj powinien zawodników wystawić na allegro.

Jeśli wysnuwasz takie wnioski po obejrzeniu jakiegoś gównianego skrótu to zgłoś się do Janasa juniora - on też jest ekspertem od wschodnich mało znanych zespołów a rozpracowanie Levadii to największy jego sukces.Dogadacie się na pewno

Do tych co oglądali mecz - grał tam w ataku Skonto ten Brazylijczyk Junior?Pytam bo to ich gość zdecydowanie nr 1 a ponoć pojechał na testy do Cottbus

baro1995 22.06.2011 23:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic1928 (Post 1114974)
Jedynym wnioskiem po obejrzeniu tego skrótu jest to że jak ich nie przejdziemy to Basałaj powinien zawodników wystawić na allegro.

A ja powiem,że nie ma takiej opcji żebyśmy ich nie przeszli,pierwszy raz dziś oglądałem spotkanie ligi łotewskiej,i całkiem niezły kabaret,spotkanie na poziomie średniaków 1 ligi polskiej a może nawet gorzej niż średniaków,wiadomo nie można ich lekceważyć,bo jeden 1 ligowiec o nazwie Podbeskidzie już nam numer wywinął.Ktoś ostatnio napisał,że liga białoruska,oglądałem pare razy ,,szlagiery'' ligi białoruskiej i ta liga jest co najwyżej lepsza od 1 ligi polskiej :) Czekam z niecierpliwością na rewanż ze Skonto,i liczę,że z naszym dopingiem wygramy różnicą bramkową większą niż 5,i musimy tak wygrać,żeby przyszli rywale poczuli respekt i żeby gracze uwierzyli,że Liga Mistrzów jest dla nas,bo jeżeli byśmy się męczyli ze Skonto,to możemy liczyć na co najwyżej LE.

CH. 22.06.2011 23:58

Junior rozegrał całe spotkanie

Wojtas 22.06.2011 23:59

Skonto to tylko przystawka ,rozgrzewka przed prawdziwa walka o LM.

Poziom meczu ,trybuny....nie wyglada to atrakcyjnie,ale na Lotwie pilka nozna chyba zbyt popularna nie jest,


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl