Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   WISLA -LEGIA 12.11.2010 godz 20.00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7709)

TymonPRO 12.11.2010 20:59

Fenomenalny doping!!! Dobra gra,ale Bunoza katastrofa w obronie,Chavez w kratkę :raz super ,a raz za wolny

BRTS39 12.11.2010 21:00

Ale strasznie nie kontrolowanie upadł Broziu.

Filippo 12.11.2010 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Undertaker (Post 1009815)
Człowieku ogarnij się! Sędzia poza tymi sytuacjami ze strzałem Bunozy i akcji dla Legii gdzie niby Vrdolijak faulował bardzo dobrze prowadzi zawody! A żółtą oszczędził także Sobolewskiego, a więc nie wiem czy ten mecz oglądasz czy tylko relacje czytasz?

G..prawda. Akcja z faulem Borysiuka i Komorowskiego, 1 zasluzyl na zółtko, drugi na czerwien, sedzia? Nawet k..faulu nie widział. Noge trzeba zlamac by zauwazyl?!?

Komentarz Mielcarskiego i Smokowskiego dotyczący Komorowskiego w meczu z Jagą: " kompromiacja komisji", ciekawe jak będzie po dzisiejszym meczu..pewnie kolejna kompromitacja..

Elendil 12.11.2010 21:01

póki co jak dla mnie do zmiany Małecki. Nic nie wnosi do drużyny. Dawać Nordina albo Riosa, trzeba poszanować piłkę.

Heero 12.11.2010 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Undertaker (Post 1009815)
Człowieku ogarnij się! Sędzia poza tymi sytuacjami ze strzałem Bunozy i akcji dla Legii gdzie niby Vrdolijak faulował bardzo dobrze prowadzi zawody! A żółtą oszczędził także Sobolewskiego, a więc nie wiem czy ten mecz oglądasz czy tylko relacje czytasz?

1. minuta - Sobol mija Astiza, ten go zahacza
Borysiuk - akcja przed bramką - traci piłkę i fauluje Gargułę;nie ma kartki, bo odgwizdany przywilej korzyści
Komorowski - szkoda słów.

I kto tu czyta relację?

anthony09 12.11.2010 21:01

Dawno się tak nie cieszyłem na meczu Wisełki :D ! Zaciesz :D! Brożek światowa klasa !

Kluvi 12.11.2010 21:02

jeszcze jedna akcja sędziego z pierwszych minut jak Astiz walna noga Sobola w klatkę sędzia puścił grę a później nawet nie upomniał Astiza...

dziki 12.11.2010 21:02

Hm może ja inny mecz oglądam ale z tego co widziałem to Bunoza odzyskał najwiecej piłek z wszystkich piłkarzy na boisku. Robi błędy, nie gra wybitnie, ale tragedii też nie. Bez przesady.

atomek21 12.11.2010 21:03

Oczywiście .......ona komisja nie usankcjonuje faulu Komorowskiego na Kirmie... Bo i po co przecież.

Filippo 12.11.2010 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1009825)
póki co jak dla mnie do zmiany Małecki. Nic nie wnosi do drużyny. Dawać Nordina albo Riosa, trzeba poszanować piłkę.

Psssyyyt, bo wykraczesz i Boukhari wejdzie....

moce 12.11.2010 21:03

Brozek niesamowity gol

TymonPRO 12.11.2010 21:04

Faul na Kirmie zdecydowanie na kartkę,wejście prosto w nogi bardzo niebezpieczne

PS:Niech ten stadion będzie w końcu gotowy bo nie załapałem się na mecz bo biletów już nie było
A atmosfera jak na R22 przystało

moce 12.11.2010 21:06

wchodzi parowa w legii

Undertaker 12.11.2010 21:07

To tak samo Sobolewski za faul na Borysiuk, a Chavez za rękę.

For_FuN_ 12.11.2010 21:07

Narazie Manu i Komorowski daja nam prowadzenie :). Spudlowac w takich sytuacjach, to sztuka. Wynik zdecydowanie lepszy, niz gra. Cieszy kolejna bramka Brozka :).

moce 12.11.2010 21:08

Maly jeszcze pokaze na co go stac

Teqcontroller 12.11.2010 21:09

w....ia mnie to bicie piłki w górę przez naszych ..;/

Bialix 12.11.2010 21:10

2:0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

krowczax 12.11.2010 21:10

Patryyyk Maałeckiiii !!!

Niech stolica pada na kolana !

leszekpw 12.11.2010 21:11

Teqcontroller i co Małecki gra słabo tak???

calieri 12.11.2010 21:11

Może i mały nie wnosi ale znajdzie się zawsze tam gdzie trzeba:) to też trza umić:d

Bialix 12.11.2010 21:11

moce, pożycz szklanej kuli sprawdzę totolotka :D

Wiślak709 12.11.2010 21:11

Mały!!!!!!

Elendil 12.11.2010 21:11

dobra, nic nie mówiłem...

PhantomRanger 12.11.2010 21:12

JEST!!!!!!!

HOOLIGANSWISŁANH 12.11.2010 21:12

jeeeeeeeeee!!!!!!!!!

tarantulaw2 12.11.2010 21:12

2: 0
Mały :D

calieri 12.11.2010 21:12

Pięknie się nam trybuny rozśpiewały:)

Teqcontroller 12.11.2010 21:12

Mały Kocham Cię !!

HEDu 12.11.2010 21:12

Wygralismy to :D Mały nic nie grał, ale brama jest !


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl