![]() |
Cytat:
|
Cytat:
tak przynajmniej twierdził po meczu. |
http://vids.myspace.com/index.cfm?fu...mp=vid_OEV_P_P - na jednej z powtórek (0:23 - specjalnie dla kolegi Lysy który twierdzi, że jeśli strzał jest lekki i w środek bramki :P) macie co widzi bramkarz przy takiej sytuacji. Ciężko takie coś obronić.
Jovanić miał parę niepewnych interwencji, ale nie przesadzajcie, żadnej bramy nie zawalił. Z dość niepewną obroną, ciężko się broni, to też trzeba wziąć pod uwagę. |
Nie pamiętam wiele z meczu ; ) przeanalizowałem go więc na spokojnie dopiero w domu.Cóż gdybyśmy nie rozsprzedali całej defensywy mogłoby być naprawdę ciekawie.Tymczasem obrona widać że jest nie zgrana martwi mnie przede wszystkim Cleber i Cikos...Co do bramek nie winie Jovanicia co miał zrobić w tych sytuacjach??Szkoda że po powrocie nie zapisaliśmy sobie 3 punktów.Teraz ciężki wyjazd do Bełchatowa a najpierw PP.Trzeba w końcu zacząć wygrywać bo styl naszej gry troszkę się poprawił na lepsze.
|
ja w ogóle nie rozumiem tego gadania ze strzał był w środek, bo co prawda był lekki ale bardzo dobrze wymierzony po za tym on nie mógł zobaczyć tej piłki odpowiednio szybko żeby zareagować. Jovanić przy bramkach nie popełnił błędu no ale gra nogami to faktycznie nie jest jego mocna strona, ale to akurat można poprawić, mam nadzieje że to też przez presje grania z taką odpowiedzialnościom
|
Nie chcę nic mówić, ale wynikiem na R22 odrobiliśmy punkt do lidera :D jeszcze 3 i będziemy na czele! JAZDA!
|
Cytat:
|
Jestem daleki od gloryfikowania Jovanića ale co najmniej 1 raz w tym meczu uratował nam tyłek.
Trzeba też wziąć jednak pod uwagę fakt, że murawa była śliska. Mam nadzieję, że temat pt. "Wisła szuka bramkarzy już się zakończył"? Przyjmuje baty na swój "grzbiet" Maciek Żurawski. Niemniej, można powiedzieć, że to od niego "zaczęła" się jedna z sytuacji bramkowych. Wykorzystana. |
Cytat:
Bo gadasz głupoty. On tej piłki nie widział i nie mógł zobaczyć. w momencie jak przelatywała nad murem, był na wykroku (spodziewał się strzału w lewo, skoro mur nie skacze) i nie miał fizycznej możliwości żeby się do tej piłki wybić. Nie mowiąc już o tym, żeby do niej zdążyć. |
jakby ktoś jeszcze nie widział na KIKS.tv jest relacja z konferencji:
http://kiks.tv/2010/09/maaskant-czek...ny-mecz-tutaj/ |
Lysy - w sumie przedmówcy napisali już to, co bym Ci sam odpisał. Ustawił bramkarz mur, stanął nieco bliżej lewego słupka, tak jak to się robi przy wolnych w takiej odległości od bramki. Vuko dobrze uderzył, bo nie dość, że udało mu się przerzucić piłkę nad murem, to jeszcze trafił w bramkę.
Po powtórkach oceniał nie będę, bo na tych udostępnionych na ekstraklasa tv kamera jest ustawiona pod kontem, który niewiele daje przy takiej analizie. Najlepsze porównanie dawałby materiał z kamery, która zostałaby ustawiona na balkonie dawnego E, ale tam chyba takiej nie było. Pozostaje mi więc ocenić, to co widziałem na żywo. Jovanić miał swoje dobre interwencje w tym meczu i nadal będę się upierał, że zasługuje na grę w kolejnych meczach. Ostatnie bowiem czego nam trzeba, to jeszcze balansowanie bramkarzami w pierwszym składzie. Pozdrawiam |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl