Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [6. Kolejka] Wisła Kraków - Korona Kielce 17 września, piątek godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7601)

1q2 19.09.2010 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 982998)
Strzał był lekki i praktycznie w sam środek bramki, proponuje jeszcze raz zapoznać się z powtórką. Gdyby takiego gola puścił Pawełek, jest więcej niż pewne , że byłby rugany za niego na forum.

To nawet nie był strzał a podanie i to nie dość że w środek, to dokładnie w ręce leciało.Jovanic się niestety przestraszył piłki i tak padł gol, proponuje jeszcze raz zapoznać się z powtórką.

szprotson 19.09.2010 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 983012)
To nawet nie był strzał a podanie i to nie dość że w środek, to dokładnie w ręce leciało.Jovanic się niestety przestraszył piłki i tak padł gol, proponuje jeszcze raz zapoznać się z powtórką.

Jovanic nie widzial pilki.
tak przynajmniej twierdził po meczu.

JrQ- 19.09.2010 17:29

http://vids.myspace.com/index.cfm?fu...mp=vid_OEV_P_P - na jednej z powtórek (0:23 - specjalnie dla kolegi Lysy który twierdzi, że jeśli strzał jest lekki i w środek bramki :P) macie co widzi bramkarz przy takiej sytuacji. Ciężko takie coś obronić.

Jovanić miał parę niepewnych interwencji, ale nie przesadzajcie, żadnej bramy nie zawalił. Z dość niepewną obroną, ciężko się broni, to też trzeba wziąć pod uwagę.

DJ Hazel 19.09.2010 17:36

Nie pamiętam wiele z meczu ; ) przeanalizowałem go więc na spokojnie dopiero w domu.Cóż gdybyśmy nie rozsprzedali całej defensywy mogłoby być naprawdę ciekawie.Tymczasem obrona widać że jest nie zgrana martwi mnie przede wszystkim Cleber i Cikos...Co do bramek nie winie Jovanicia co miał zrobić w tych sytuacjach??Szkoda że po powrocie nie zapisaliśmy sobie 3 punktów.Teraz ciężki wyjazd do Bełchatowa a najpierw PP.Trzeba w końcu zacząć wygrywać bo styl naszej gry troszkę się poprawił na lepsze.

neq. 19.09.2010 17:41

ja w ogóle nie rozumiem tego gadania ze strzał był w środek, bo co prawda był lekki ale bardzo dobrze wymierzony po za tym on nie mógł zobaczyć tej piłki odpowiednio szybko żeby zareagować. Jovanić przy bramkach nie popełnił błędu no ale gra nogami to faktycznie nie jest jego mocna strona, ale to akurat można poprawić, mam nadzieje że to też przez presje grania z taką odpowiedzialnościom

s1mone 19.09.2010 18:40

Nie chcę nic mówić, ale wynikiem na R22 odrobiliśmy punkt do lidera :D jeszcze 3 i będziemy na czele! JAZDA!

Sensej 19.09.2010 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sensej (Post 982177)
Szczęśliwego znalawce swetra z G2, prosze o kontakt na priv. Liczę że ktoś znalazł :)

Licze ze moze ktos nie doczytał :)

yarow 19.09.2010 22:40

Jestem daleki od gloryfikowania Jovanića ale co najmniej 1 raz w tym meczu uratował nam tyłek.
Trzeba też wziąć jednak pod uwagę fakt, że murawa była śliska.
Mam nadzieję, że temat pt. "Wisła szuka bramkarzy już się zakończył"?

Przyjmuje baty na swój "grzbiet" Maciek Żurawski. Niemniej, można powiedzieć, że to od niego "zaczęła" się jedna z sytuacji bramkowych. Wykorzystana.

dj_ibutti 19.09.2010 23:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 982998)
Strzał był lekki i praktycznie w sam środek bramki, proponuje jeszcze raz zapoznać się z powtórką. Gdyby takiego gola puścił Pawełek, jest więcej niż pewne , że byłby rugany za niego na forum.

Jesteś bramkarzem? Broniłeś kiedyś czegoś oprócz krzesełka? Czy jesteś takim samym specjalistą bramkarskim jak ja z fizyki jądrowej?

Bo gadasz głupoty. On tej piłki nie widział i nie mógł zobaczyć. w momencie jak przelatywała nad murem, był na wykroku (spodziewał się strzału w lewo, skoro mur nie skacze) i nie miał fizycznej możliwości żeby się do tej piłki wybić. Nie mowiąc już o tym, żeby do niej zdążyć.

spinna 19.09.2010 23:39

jakby ktoś jeszcze nie widział na KIKS.tv jest relacja z konferencji:
http://kiks.tv/2010/09/maaskant-czek...ny-mecz-tutaj/

Vinci 20.09.2010 04:05

Lysy - w sumie przedmówcy napisali już to, co bym Ci sam odpisał. Ustawił bramkarz mur, stanął nieco bliżej lewego słupka, tak jak to się robi przy wolnych w takiej odległości od bramki. Vuko dobrze uderzył, bo nie dość, że udało mu się przerzucić piłkę nad murem, to jeszcze trafił w bramkę.

Po powtórkach oceniał nie będę, bo na tych udostępnionych na ekstraklasa tv kamera jest ustawiona pod kontem, który niewiele daje przy takiej analizie. Najlepsze porównanie dawałby materiał z kamery, która zostałaby ustawiona na balkonie dawnego E, ale tam chyba takiej nie było. Pozostaje mi więc ocenić, to co widziałem na żywo.
Jovanić miał swoje dobre interwencje w tym meczu i nadal będę się upierał, że zasługuje na grę w kolejnych meczach. Ostatnie bowiem czego nam trzeba, to jeszcze balansowanie bramkarzami w pierwszym składzie.

Pozdrawiam


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl