Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [25. kolejka] WISŁA Kraków - LECH Poznań, 24.04.2010 sobota 16:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7205)

PiotrG 26.04.2010 23:53

Meczu nie oglądałem, jednak sądząc po komentarzach, to kolejny mecz z Lechem który mogliśmy i powinniśmy wygrać. Gdyby Wisła miała chociaż jednego napastnika na wysokich obrotach, to mecz jesienny powinien skończyć się dla Wisły zwycięstwem i to nawet nie tylko jedno bramkowym.
Wiśle niestety ciągle brakuje jakiegokolwiek napadu, od dłuższego czasu żeby strzelić gola nasi potrzebują wleźć z piłką do bramki przeciwnika. Nie ma co kombinować gry i strzelania po wrzutkach ze skrzydeł, bo dobra wrzutka wychodzi naszym raz na 5 meczy albo i rzadziej. Brakuje tutaj tej odwagi którą Wisła miała kiedyś, strzały zza pola karnego, strzały z końcówki pola karnego. Zamiast szukać tej jednej okazji aby wepchnąć piłkę do siatki z metra, wypadłoby naszym wmówić aby strzelali częściej, a z większej odległości. Nie wierzę, że Brożek, Baa czy Boguski nie potrafią strzelić w światło bramki z 15-16m, a tam często nasi mają okazję oddać strzał. Zamiast tego szukają tylko podania aby zrzucić tą odpowiedzialność na kogoś innego - podaniem. Przykładem niech będzie chociaż Brożek, który w okazjach strzelecki nawet z bliższych odległości podaje do krytego kolegi.

arti 27.04.2010 08:44

W dzisiejszej PN jest nieco śmieszny wywiad z Kasperczakiem po meczu z Amiką w którym mówi On miedzy innymi, że ważnym powodem słabego poziomu sobotniego meczu była wczesna godzina=wysoka temperatura:) Inny kwiatek to porównanie obecnej gry i formy Łobo do najlepszej gry Uche...

szczebrzeszcz 27.04.2010 10:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 889218)
W dzisiejszej PN jest nieco śmieszny wywiad z Kasperczakiem po meczu z Amiką w którym mówi On miedzy innymi, że ważnym powodem słabego poziomu sobotniego meczu była wczesna godzina=wysoka temperatura:) Inny kwiatek to porównanie obecnej gry i formy Łobo do najlepszej gry Uche...

Kasperczak zna naszych ligowych kopaczy na wylot stąd pewnie wspomniał o godzinie :p
wie co im nie pasuje:D

a Łobo
może chłopak potrzebuje zachęty, różne są sposoby motywacji
Urban dal piłkarzy Legii był zbyt dołujący :>

arti 27.04.2010 10:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczebrzeszcz (Post 889241)
Kasperczak zna naszych ligowych kopaczy na wylot stąd pewnie wspomniał o godzinie :p
wie co im nie pasuje:D
a Łobo
może chłopak potrzebuje zachęty, różne są sposoby motywacji
Urban dal piłkarzy Legii był zbyt dołujący :>

No tak-wszystko da się wytłumaczyć.
Choć jak dla mnie mówienie o wysokiej temperaturze 18, a niechby nawet 20st. w końcu kwietnia to dość śmieszne.

MCX 27.04.2010 11:12

Za zimno, za ciepło, za jasno, za ciemno... ****a mać, tego się już słuchać nie da. Oni mają tylko grać dobrze w piłkę. W zdecydowanej większości są ze sobą w drużynie od kilku sezonów, przepracowali razem kilka okresów przygotowawczych, no i nie robią w życiu zawodowym NIC poza grą w piłkę. Praktycznie od zawsze. Potem taki piłkarz weźmie do ręki ten numer "PN", przeczyta wywiad z Kasperczakiem i co sobie pomyśli? Że zagrał całkiem ok, jak na panujące warunki. W końcu usprawiedliwia go własny trener. Stadiony rosną, obozy przygotowawcze w najlepszych hotelach, wysokie kontrakty... ale jak ktoś zaczyna wymagać to wielkie oburzenie. I nie chodzi mi tu tylko o ten konkretny mecz z Lechem. Chodzi mi o cały sezon, który jest dla nas - pomimo zajmowanej pozycji w lidze - fatalny. Jak patrzę na grę naszych piłkarzy to nasuwa mi się na myśl tylko jedno - oni są już po prostu wypaleni. Gra Wisły nie wskoczy na wyższy poziom dopóki w klubie nie pojawi się 3-4 dobrych zawodników, którzy mogą od zaraz powalczyć o miejsce w składzie. Tyle, że potrzeba na to pieniędzy...

madziar 27.04.2010 11:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 889247)
No tak-wszystko da się wytłumaczyć.
Choć jak dla mnie mówienie o wysokiej temperaturze 18, a niechby nawet 20st. w końcu kwietnia to dość śmieszne.

tak jak smieszne jest narzekanie na czestotliwosc meczow... Normalnie gra sie co 3 dni i w europie nikt sie nie dziwi a u nas jak przyjdzie zagrac dwa mecze co 3 dni to polowa kopaczy ledwo zipie;/

RAFi89 27.04.2010 11:57

Jak dla mnie to problem nie był w pogodzie czy zmęczeniu.Oba zespoły zagrały solidnie w defensywie i obnażyły problemy z konstruowaniem akcji ofensywnych. W naszym wypadku to żadna sztuka bo napastnicy bez formy, skrzydłowi może i się starali ale jakości piłkarskiej w tym było mało. a w środku pola dwóch defensywnych zawodników. Natomiast w Lechu wystarczyło pokryć Stillica i gość nie wie co na boisku ma robić i Lewandowskiego i zabrakło im atutów.
Poprostu ten mecz pokazał słabości tych zespołów w ofensywie i mieliśmy widowisko jakie każde widział.

felipe 27.04.2010 12:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 889218)
W dzisiejszej PN jest nieco śmieszny wywiad z Kasperczakiem po meczu z Amiką w którym mówi On miedzy innymi, że ważnym powodem słabego poziomu sobotniego meczu była wczesna godzina=wysoka temperatura:) Inny kwiatek to porównanie obecnej gry i formy Łobo do najlepszej gry Uche...

Kurna, gdyby to jeszcze było 30 stopni to ok, MOŻNABY częściowo zrozumieć. Choć i tak paranoja, no ale ok, przecież to liga de facto półamatorska (w KAŻDEJ kwestii, oprócz kontraktów).
Ale 20? Przeciez to chyba najlepsza możliwa temperatura do gry :D Słonko? Masakra.

A najlepsze, że tu jeszcze nie tak dawno toczyłem zażarte boje ze zwolennikami teorii, jak to ta liga podnosi poziom... Na szczęście co raz rzadziej znajduje się smiałek głoszący tak irracjonalne tezy.


Co do Łobo - porównywanie do Uche komiczne, ale trzeba uczciwie przyznać, że ostatnio poczynił postępy. Jako jeden z niewielu.

KOMINEK 29.04.2010 18:58

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html : Ukarana została również Wisła Kraków. Mistrz Polski będzie musiał zapłacić 10 000 złotych w związku z zajściami w trakcie spotkania z Lechem Poznań (rzucanie niebezpiecznymi przedmiotami w kierunku sektora kibiców gości oraz udział zawodników "Białej Gwiazdy" w wulgarnym dopingu po zakończeniu zawodów).:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

qchar90 29.04.2010 19:10

to sa jaja co wyrabia Komisja Ligi, niech sie wezmą za sędziów, jakos Gancarczyk nie zostal ukarany za pyskowanie do sedziego, Pavol Stano za podsczypywanie Tschibamby takze nie zostal ukarany choc kamery C+ swietnie to sprawe pokazaly...zalosne

crazykaro 29.04.2010 19:25

Ale Arboledy już nie ukarali. Niech się pir**lą z takimi karami. Obiektywizm jak za PRL

Adamek21 29.04.2010 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 890785)
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html : Ukarana została również Wisła Kraków. Mistrz Polski będzie musiał zapłacić 10 000 złotych w związku z zajściami w trakcie spotkania z Lechem Poznań (rzucanie niebezpiecznymi przedmiotami w kierunku sektora kibiców gości oraz udział zawodników "Białej Gwiazdy" w wulgarnym dopingu po zakończeniu zawodów).:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

A co takiego śpiewali???

avangarda 29.04.2010 19:40

ten news się bardziej nadaje do tematu 'śmieszne zdjęcia, filmiki itp' :rotfl:
parodią jest również to, że za pobicie prezesa Śląska Zagłębie dostało 4 000 zł, a Wisła dostała 10 000 zł za, de facto, przyśpiewkę 'Lidera mamy...'
parodia, parodia...

Żuczek 29.04.2010 19:43

Zagłębie chyba dostało 40 tys, a nie 4, ale to nie zmienia faktu, że cholera wie za co ta nasza kara. To są po prostu jaja...

tommiyacht 29.04.2010 19:44

przecież ta śpiewka jest po kazdym meczu, przynajmniej po wszystkich na Suchych Stawach była. moze wstecz zadziałają jeszcze ?

prober 29.04.2010 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siuśmajtek (Post 890803)
a Wisła dostała 10 000 zł za, de facto, przyśpiewkę 'Lidera mamy...'
parodia, parodia...

Musicie jednak przyznać, że dalsze słowa tej przyśpiewki wulgarne jak najbardziej są i udział zawodników miał tam miejsce...

KOMINEK 29.04.2010 20:00

Ponieważ ta przyśpiewka jest przez nas śpiewana co najmniej od trzech lat z małymi przerwami proponuje by po przejrzeniu zapisu obciążyć klub również do tyłu. Ważne by po odczycie monitoringu ukarać każdego kibica który to śpiewał.
Kogoś bardzo boli że możemy taką przyśpiewkę śpiewać

South 29.04.2010 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 890813)
Musicie jednak przyznać, że dalsze słowa tej przyśpiewki wulgarne jak najbardziej są i udział zawodników miał tam miejsce...


straszne....

Eleusis 29.04.2010 20:07

Mam pomysł. Niech w każdej lidze- poczynając od trampkarzy, a kończąc na seniorach od C klasy wprowadzą "obserwatorów", aby kibice nie śpiewali tak "wulgarnych" po wygranym meczu i prowadzenia w tabeli... Dajcie spokój, toć wystarczy przyjść na byle jaki mecz, byle jakiego lidera z byle jakiej ligi to na pewno po meczu coś takiego się usłyszy. A że u nas jest tak od lat, to kogoś widocznie to gnębi... Paranoja.

dj_ibutti 29.04.2010 20:09

Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale w którymś z newsów o żalobie informowali że będą piętnować wulgarny doping...

gigant 29.04.2010 20:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 890813)
Musicie jednak przyznać, że dalsze słowa tej przyśpiewki wulgarne jak najbardziej są i udział zawodników miał tam miejsce...

Mam prośbę do Ciebie. Nie pisz już nic na tym forum. Chcesz więcej,napiszę ci na privie.

Jaroo1 29.04.2010 20:12

Cytat:

Ponieważ ta przyśpiewka jest przez nas śpiewana co najmniej od trzech lat z małymi przerwami proponuje by po przejrzeniu zapisu obciążyć klub również do tyłu. Ważne by po odczycie monitoringu ukarać każdego kibica który to śpiewał.
a ja bym proponował jakis proces przeciw tej calej smiesznej kimisji- jest takie cos mozliwe? Przeciez to jest robienie sobie zartow z polskiej pilki klubowej, z tego kraju. Od kilku lat pilkarze intonuja ta przyspiewke po zakonczeniu meczow a dopiero teraz to zauwazono? Teraz stało sie to złe a jeszcze kolejke temu było zgodne z prawem? No ****a to przechodzi ludzie pojecie. Rozumiem zle było zaspiewanie "zawsze nad wami pier... ..." ale takie cos?! Dzisiaj kara finansowa jutro zakaz stadionowy...

palladynTS 29.04.2010 20:12

ja nie wiem czy komisyja mogła sie jeszcze bardziej osmieszyc.Powiem słowami pani frau...'-natentychmiast rozwiazac ten wylengarni korupcyii zwionzek.mondziole i oszołomstwo pierwszej wody!!!

wolfy 29.04.2010 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 890816)
Kogoś bardzo boli że możemy taką przyśpiewkę śpiewać

Kogoś bardzo bolą świetne stosunki piłkarzy Wisły z kibicami. Nawet jak są jakieś nieporozumienia, to zawsze jest spotkanie z radą drużyny i wszystko zostaje wyjaśnione.
Nie dziwi mnie, że "warszafkę" może to boleć.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 890813)
Musicie jednak przyznać, że dalsze słowa tej przyśpiewki wulgarne jak najbardziej są i udział zawodników miał tam miejsce...

...

Brak mi słów.

palladynTS 29.04.2010 20:21

...wolfy potwierdzam......niestety...mi też brak słów...o co kaman...ale tak bez znaku zapytania.no comments

gigant 29.04.2010 20:21

Niestety ale niedługo po meczu 24.04 napisałem:

Cytat:

Trzeba się spodziewać kolejnego donosu, bo dyżurni prokuratorzy w pasiaste togi, oglądali chyba w TV transmisję do końca, i wsłuchali się w nasze śpiewy z piłkarzami i chyba zabolało ich słowo "ch.uja" czyli wymienienie każdego z nich.
Smierdzi parchem i Amicą na odległość.

Znajdę tę wypowiedź ****y z Kałuży jesli jeszcze szmaciarz nie usunął.

Jest, znalazłem.

Parch kludi wysapał:
Cytat:

I znowu nieświadome śpiewanie piłkarzyków z kibicami, skala nie ta co po derbach w PE ale tradycja zachowana.
No i oklaski też nieświadome, heh.
Serdeczny **** ci w dupę konfidencka ****o.

Hetfield 29.04.2010 20:50

To jest już po prostu żenujące co ta komicja ligi robi. Niech się wszyscy lepiej zniej schowają bo tylko wstyd robią. Po każdym meczu tak śpiewamy prawie już od dwóch lat.

tofik 29.04.2010 20:55

Chyba im się kasa na wódę i zakąski skończyła.

Hetfield 29.04.2010 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 890852)
Chyba im się kasa na wódę i zakąski skończyła.

No wiesz Legła nie będzie mistrzem to trzeba się czymś pocieszyć:lol:

crazykaro 29.04.2010 21:57

Ciekawe co by komisja zrobiła jakby przez pół meczu z Koroną leciała ta przyśpiewka z trybun:lol:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl