Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - inne dyscypliny (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=9)
-   -   KOSZYKARKI - Wisła Can-Pack Kraków w sezonie 2009/2010 - informacje, komentarze etc. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6300)

Invisible 09.03.2010 12:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AMF (Post 866693)
jak jechaliśmy do barcelony to autokar wychodził chyba 600 zł na osobe, i poniedziałek-piątek w trasie:)

Barcelona jest nieco bliżej. Szacowana długość jazdy autokarem na trasie Kraków - Walencja to 35h.
Także trochę długo...

TEDAN 09.03.2010 17:59

Wizz Airem do Barcelony z Katowic nawet za mniej niż 200 zł za bilet, niecałe trzy godziny lotu, no ale wtedy tylko plecaczek z paluszkami i nic więcej
I jakie winiety ?? W Francji i Hiszpanii płaci się za przejazd autostradą na bramkach i tyle. Winiety to są ale w Czechach.
Samochodem to bardziej preferuje wyprawę przez Brno, Graz, Genua, Lazurowe Wybrzeże, Barcelona, Walencja

Konrad. 10.03.2010 11:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TEDAN (Post 866903)
I jakie winiety ?? W Francji i Hiszpanii płaci się za przejazd autostradą na bramkach i tyle. Winiety to są ale w Czechach.

No i właśnie tyle ile napisałem na tych bramkach zapłacisz...

zig 10.03.2010 11:26

Tu macie fajne połączenie Kraków- Alicante za ok 300 zł w obie strony(wczoraj było jeszcze 250)!!!

http://www.bookryanair.com/skysales/FRSelect.aspx

Z Alicante do Walencji jest 180 km, więc jakimś ichniejszym PKS-em można podjechać. Tyle, że to pobyt od czwartku do wtorku, więc dochodzą noclegi.

Ukasz 11.03.2010 17:22

Wybiera się ktoś autem ?

Roger_biezanow 11.03.2010 20:40

Wisła Kraków - Muks Poznań - galeria

massoud 13.03.2010 18:40

trwa mecz z liderem z tabeli - http://live.plkk.pl/plkk/mecz.html?game_id=2647

Wiselka1906PBZ 13.03.2010 19:46

co kilka sekund inny wynik :)
na szczęście dobrze się skończyło :)

ori363 13.03.2010 19:46

ale emocje!!! Wygrana z liderem!!!

SpoXsteR 13.03.2010 19:51

Ja pierdziele, znów nerwy do samego końca.. to jest ambicja.. tyle tracić, wyjśc na prowadzenie z liderem na ich terenie i wygrać ? BRAWO!

szkoda że przez te chore przepisy nie mozemy wystawić optymalnego składu.. nie byłoby na nas mocnych

armani199 13.03.2010 19:53

KSSSE AZS PWSZ 77:78 Wisła Can Pack
[26:19] [25:21] [11:16] [15:22]
Fernandez 20, Castro 16, Burse 15, Cohen 7, Kobryn 6, Majewska 6, Pawlak 5, Gburczyk 2, Wielebnowska 1

universe 13.03.2010 20:03

Alez te nasze wislaczki sa niesamowite, koncowka meczu musiala byc horrorem oczywiscie! Marta Fernandez rulez :) Gratulacje!

massoud 13.03.2010 20:12

ostatni rzut za 3 maaaax !!

mlody_ale_wierny 13.03.2010 20:24

będzie ciężko w play-offach

Dean 13.03.2010 20:36

To prawda, że to pierwsza przegrana KSSSE AZS PWSZ ?
Brawo Marta.:D

krzysiek85_TSW 13.03.2010 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dean (Post 868862)
To prawda, że to pierwsza przegrana KSSSE AZS PWSZ ?
Brawo Marta.:D

Z tabeli tak wynika. Brawo Wisełka :D

wswit 13.03.2010 21:12

piłkarze uczcie sie ambicji od koszykarek, one nawet jak przegrywają to po walce i zostawieniu serca na parkiecie. Brawo dziewczyny za piekne zwyciestwo i w srode wszyscy na hale - one na to zasluguja

DarekK_11 14.03.2010 15:07

Wygrana z liderem zawsze cieszy nawet jeśli to tylko mecz o prestiż :D
Dziewczyny pokazały, że w play-offach będą groźne :) Mistrzostwo czeka :D

WISŁA!

mlody_ale_wierny 14.03.2010 19:48

tak pokazały to wygrywając 1 pkt...

kondzio7 14.03.2010 19:52

pokazaly walczac do konca! pokazaly ambicje!

Wisslak 14.03.2010 20:06

Kawał dobrego kosza ... i ambicji

mlody_ale_wierny 14.03.2010 20:44

w srode kolejny mecz ostatni juz przed playofami zobaczymy co ciekawego pokaza;) mam zle przeczucia przed finalami

DarekK_11 14.03.2010 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mlody_ale_wierny (Post 869372)
tak pokazały to wygrywając 1 pkt...

po prostu wygrywając z liderem :>
Cytat:

mam zle przeczucia przed finalami
a ja wręcz przeciwnie :P

mlody_ale_wierny 14.03.2010 21:05

dobre przeczucia można by mieć jeśli mielibyśmy 1-2 miejsce w tabeli a ostatni mecz wygrali 20 pkt ;)
w lidze nam nie idzie i niby dlaczego miałoby się coś zmienić.
chociaż nadzieja jest ;)

daba 15.03.2010 21:34

Znamy terminarz play-off


15.03.2010 | źródło: redakcja

http://wislakosz.pl/n/foto/528.jpg 20 marca w Hali Sportowej - Polkowice Wisła Kraków rozpocznie drugą rundę Ford Germaz Ekstraklasy. W fazie play-off podopieczne Jose Hernandeza staną naprzeciw miejscowej drużynie CCC. Rywalizacja będzie się toczyć do dwóch zwycięstw.

Pierwszy mecz odbędzie się 20.03.2010 (sobota), spotkanie rewanżowe, które odbędzie się w hali przy ulicy Reymonta zaplanowano na 24.03.2010 (środa). Ewentualny trzeci mecz odbędzie się ponownie w Polkowicach trzy dni później, czyli 27.03.2010 (sobota).

W rundzie zasadniczej krakowska Wisła dwukrotnie ulegała podopiecznym Krzysztofa Koziorowicza. Pierwszy pojedynek odbył się na inaugurację sezonu (01.10.2009). Krakowianki, które przystąpiła do tego meczu podbudowane zdobytym SuperPucharem Polski oraz zwycięstwem w czeskim turnieju Jako Cup po bardzo wyrównanym meczu uległy polkowiczanką 73:67.

Drugie starcie miało miejsce 12 grudnia 2009 (14. kol.). Tym razem ponownie lepsza okazała się drużyna z Polkowice, która zwyciężyła 69:57. Dla Białej Gwiazdy była to już piata ligowa porażka.


Po 25. kolejce FGE wyklarowała nam się sytuacja na pozycjach 1-6. Po rundzie zasadniczej pierwsze miejsce przypadnie ekipie z Gorzowa Wielkopolskiego, drugie Lotosowi Gdynia a trzecie Enerdze Toruń, wiślaczki uplasowały się dopiero na piątej pozycji.


Źródło: WislaKosz.pl

Czy jest organizowany jakiś wyjazd do Valencji?

CarloResoort 15.03.2010 22:02

Tak .. jeszcze w tym tygodniu poinformujemy na wszystkich wislackich portalach ..

Invisible 16.03.2010 16:00

Informacja ze strony Stowarzyszenia odnośnie planowanego samolotu do walencji na F4:

"Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków, we współpracy z Towarzystwem Sportowym Wisła Kraków oraz firmą CAN-PACK S.A orgazniuje przelot samolotem czarterowym na sportową imprezę roku - FINAL FOUR damskiego basketu, na trasie Kraków-Walencja-Kraków.
Koszt przelotu w obie strony to jedyne 900 zł.
Cena ta obejmuje przelot na trasie Kraków- Walencja - Kraków (nie obejmuje oczywiście zakwaterowania oraz trensferu na lotnisko).
Wylot samolotu czarterowego (w którym w swoją podróż do Walencji udadzą się również koszykarki Białej Gwiazdy) zaplanowano na 08.IV.2010(czwartek) w godzinach południowych. Powrót natomiast planowany jest późnymi godzinami wieczornymi dnia 11.IV.2010 (niedziela) - tuż po zakończonym spotkaniu finałowym kończącym turniej FINAL FOUR.
Zainteresowanych zapisaniem się na czarter zapraszamy przed jutrzejszym spotkaniem Wisły Can-Pack Kraków z Liderem Pruszków do restauracji "U Wiślaków" w godzinach 16.30-18.00. O kolejnych terminach zapisów będziemy informowali na bieżąco na naszym portalu.
SKWK "

armani199 21.03.2010 20:51

Polski Związek Koszykówki informuje o zmianie wymiarów boisk do koszykówki od jesieni tego roku .
http://www.plkk.pl/index.php?id=5270
Najważniejsza zmiana to przesunięcie linni rzutu za 3 punkty z 6,25m do 6,75. Poszerzenie boiska w hali na Reymonta o 1 m wydaje się raczej niemożliwe - no chyba że ławki drużyn oraz stół sędziowski przeniesie się na trybuny :-) Ciekawe zatem gdzie będziemy grali w nowym sezonie? Może w gabinecie u Majchrowskiego bo zapewne ma gabinecik wymiarowy ?

SpoXsteR 25.03.2010 10:34

http://wislacanpack.pl/home/?akcja=news&id=2302

usiu 25.03.2010 14:08

czy ktoś się orientuje, czy ta kontuzjowana wczoraj zawodniczka Polkowic (Nadia Parker) będzie zdolna do gry w sobotę?

po jej "zejściu" Polkowice praktycznie nie istniały pod koszem


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl