![]() |
Cytat:
Także trochę długo... |
Wizz Airem do Barcelony z Katowic nawet za mniej niż 200 zł za bilet, niecałe trzy godziny lotu, no ale wtedy tylko plecaczek z paluszkami i nic więcej
I jakie winiety ?? W Francji i Hiszpanii płaci się za przejazd autostradą na bramkach i tyle. Winiety to są ale w Czechach. Samochodem to bardziej preferuje wyprawę przez Brno, Graz, Genua, Lazurowe Wybrzeże, Barcelona, Walencja |
Cytat:
|
Tu macie fajne połączenie Kraków- Alicante za ok 300 zł w obie strony(wczoraj było jeszcze 250)!!!
http://www.bookryanair.com/skysales/FRSelect.aspx Z Alicante do Walencji jest 180 km, więc jakimś ichniejszym PKS-em można podjechać. Tyle, że to pobyt od czwartku do wtorku, więc dochodzą noclegi. |
Wybiera się ktoś autem ?
|
|
trwa mecz z liderem z tabeli - http://live.plkk.pl/plkk/mecz.html?game_id=2647
|
co kilka sekund inny wynik :)
na szczęście dobrze się skończyło :) |
ale emocje!!! Wygrana z liderem!!!
|
Ja pierdziele, znów nerwy do samego końca.. to jest ambicja.. tyle tracić, wyjśc na prowadzenie z liderem na ich terenie i wygrać ? BRAWO!
szkoda że przez te chore przepisy nie mozemy wystawić optymalnego składu.. nie byłoby na nas mocnych |
KSSSE AZS PWSZ 77:78 Wisła Can Pack
[26:19] [25:21] [11:16] [15:22] Fernandez 20, Castro 16, Burse 15, Cohen 7, Kobryn 6, Majewska 6, Pawlak 5, Gburczyk 2, Wielebnowska 1 |
Alez te nasze wislaczki sa niesamowite, koncowka meczu musiala byc horrorem oczywiscie! Marta Fernandez rulez :) Gratulacje!
|
ostatni rzut za 3 maaaax !!
|
będzie ciężko w play-offach
|
To prawda, że to pierwsza przegrana KSSSE AZS PWSZ ?
Brawo Marta.:D |
Cytat:
|
piłkarze uczcie sie ambicji od koszykarek, one nawet jak przegrywają to po walce i zostawieniu serca na parkiecie. Brawo dziewczyny za piekne zwyciestwo i w srode wszyscy na hale - one na to zasluguja
|
Wygrana z liderem zawsze cieszy nawet jeśli to tylko mecz o prestiż :D
Dziewczyny pokazały, że w play-offach będą groźne :) Mistrzostwo czeka :D WISŁA! |
tak pokazały to wygrywając 1 pkt...
|
pokazaly walczac do konca! pokazaly ambicje!
|
Kawał dobrego kosza ... i ambicji
|
w srode kolejny mecz ostatni juz przed playofami zobaczymy co ciekawego pokaza;) mam zle przeczucia przed finalami
|
Cytat:
Cytat:
|
dobre przeczucia można by mieć jeśli mielibyśmy 1-2 miejsce w tabeli a ostatni mecz wygrali 20 pkt ;)
w lidze nam nie idzie i niby dlaczego miałoby się coś zmienić. chociaż nadzieja jest ;) |
Znamy terminarz play-off
15.03.2010 | źródło: redakcja http://wislakosz.pl/n/foto/528.jpg 20 marca w Hali Sportowej - Polkowice Wisła Kraków rozpocznie drugą rundę Ford Germaz Ekstraklasy. W fazie play-off podopieczne Jose Hernandeza staną naprzeciw miejscowej drużynie CCC. Rywalizacja będzie się toczyć do dwóch zwycięstw. Pierwszy mecz odbędzie się 20.03.2010 (sobota), spotkanie rewanżowe, które odbędzie się w hali przy ulicy Reymonta zaplanowano na 24.03.2010 (środa). Ewentualny trzeci mecz odbędzie się ponownie w Polkowicach trzy dni później, czyli 27.03.2010 (sobota). W rundzie zasadniczej krakowska Wisła dwukrotnie ulegała podopiecznym Krzysztofa Koziorowicza. Pierwszy pojedynek odbył się na inaugurację sezonu (01.10.2009). Krakowianki, które przystąpiła do tego meczu podbudowane zdobytym SuperPucharem Polski oraz zwycięstwem w czeskim turnieju Jako Cup po bardzo wyrównanym meczu uległy polkowiczanką 73:67. Drugie starcie miało miejsce 12 grudnia 2009 (14. kol.). Tym razem ponownie lepsza okazała się drużyna z Polkowice, która zwyciężyła 69:57. Dla Białej Gwiazdy była to już piata ligowa porażka. Po 25. kolejce FGE wyklarowała nam się sytuacja na pozycjach 1-6. Po rundzie zasadniczej pierwsze miejsce przypadnie ekipie z Gorzowa Wielkopolskiego, drugie Lotosowi Gdynia a trzecie Enerdze Toruń, wiślaczki uplasowały się dopiero na piątej pozycji. Źródło: WislaKosz.pl Czy jest organizowany jakiś wyjazd do Valencji? |
Tak .. jeszcze w tym tygodniu poinformujemy na wszystkich wislackich portalach ..
|
Informacja ze strony Stowarzyszenia odnośnie planowanego samolotu do walencji na F4:
"Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków, we współpracy z Towarzystwem Sportowym Wisła Kraków oraz firmą CAN-PACK S.A orgazniuje przelot samolotem czarterowym na sportową imprezę roku - FINAL FOUR damskiego basketu, na trasie Kraków-Walencja-Kraków. Koszt przelotu w obie strony to jedyne 900 zł. Cena ta obejmuje przelot na trasie Kraków- Walencja - Kraków (nie obejmuje oczywiście zakwaterowania oraz trensferu na lotnisko). Wylot samolotu czarterowego (w którym w swoją podróż do Walencji udadzą się również koszykarki Białej Gwiazdy) zaplanowano na 08.IV.2010(czwartek) w godzinach południowych. Powrót natomiast planowany jest późnymi godzinami wieczornymi dnia 11.IV.2010 (niedziela) - tuż po zakończonym spotkaniu finałowym kończącym turniej FINAL FOUR. Zainteresowanych zapisaniem się na czarter zapraszamy przed jutrzejszym spotkaniem Wisły Can-Pack Kraków z Liderem Pruszków do restauracji "U Wiślaków" w godzinach 16.30-18.00. O kolejnych terminach zapisów będziemy informowali na bieżąco na naszym portalu. SKWK " |
Polski Związek Koszykówki informuje o zmianie wymiarów boisk do koszykówki od jesieni tego roku .
http://www.plkk.pl/index.php?id=5270 Najważniejsza zmiana to przesunięcie linni rzutu za 3 punkty z 6,25m do 6,75. Poszerzenie boiska w hali na Reymonta o 1 m wydaje się raczej niemożliwe - no chyba że ławki drużyn oraz stół sędziowski przeniesie się na trybuny :-) Ciekawe zatem gdzie będziemy grali w nowym sezonie? Może w gabinecie u Majchrowskiego bo zapewne ma gabinecik wymiarowy ? |
|
czy ktoś się orientuje, czy ta kontuzjowana wczoraj zawodniczka Polkowic (Nadia Parker) będzie zdolna do gry w sobotę?
po jej "zejściu" Polkowice praktycznie nie istniały pod koszem |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl