![]() |
Cytat:
|
@Bronowianin jeśli wszystko co napisałeś w swoich niedawnych postach w tym temacie to Twoje faktyczne poglądy to współczuję Ci jako... człowiekowi, nie kibicowi rywala Legii. Masz chłopie kompleksy, mówią Ci to bracia po szalu, ochłoń trochę i spróbój prowadzić rzeczową dyskusję.
@pietruch stadion Legii będzie miał klasę "ellite" Zupełnie nie rozumiem pretensji, że i Groclin będzie miał swój porządny stadion? Inwesotr się znalazł, chce tam pewnie wybudwać sklepy itp. i jego sprawa, jeśli MIASTO (z dedykacją dla @Bronowianin) Warszawa udostępni im tereny sprawa prosta. Kraków (Cracovia) też mogła postarać się o inwestora, najwidoczniej nie wyszło, nie wiem dlaczego. Co do Narodowego nie będę pisał dlaczego w Warszawie bo wiele już zostało napisane w sposób jak są sądzę obiektywny. Zastanawiam się tylko, czy pomysł, żeby repra grała w Warszawie, Chorzowie, a może jeszcze w innych miastach jest dobry. Pozytywną rzeczą jest, żeby reprezentacja miała swój "dom", stadion, który pomoże w odnoszeniu sukcesów. |
Dla repry powinien być stadion w mieście, gdzie jest najlepszy dojazd :D
|
|
No piękna sprawa, jeszcze tylko elewacja i będzie perełka:)
|
|
Cytat:
Ale ogólnie jest dobrze, nie ma się czego wstydzić w Europie |
Cytat:
|
Cytat:
|
tylko szkoda ze są to hale, stadiony dla wielkiego sportu...a nadal brakuje tego typu obiektów ogólno dostępnych. W miastach, miasteczkach, wsiach. Tak aby dzieciaki za darmo mogły uprawiać obojętnie jaki sport...
tego nam brakuje abyśmy zaczeli odnosić sukcesy w różnych dziedzinach. ale i tak fajnie że idzie ku lepszemu! ;) |
Cytat:
|
Cytat:
Martwi natomiast zaniedbanie lekkiej atletyki. To wstyd by tak duże państwo z silnymi tradycjami w tym pięknym sporcie nie miało obiektu z prawdziwego zdarzenia. Coś ostatnio słyszałem, że z racji faktu, że nowo budowany Narodowy będzie obiektem stricte piłkarskim lobbuje się, aby odchodzący w cień Śląski wyposażono w profesjonalną bieżnię. Miałoby to ręce i nogi moim zdaniem, wykorzystanoby istniejącą sporą przestrzeń między trybunami a boiskiem. |
Cytat:
|
Cytat:
|
możliwe że na Śląskim coś z tego wypali. Sam Drzewiecki mówił o przemianowaniu Śląskiego na lekkoatletyczny stadion i o staraniach o organizacje ME czy MŚ...nie pamiętam.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
W Jaworznie jest basen 50 metrowy:]
|
Oświęcim tez ma basen olimpijski przeciez właśnie Korzeniowski jest z Oświęcimia :)
|
W Dębicy jest basen o wymiarach olimpijskich.
|
wirtualny spacer po nowym stadionie Legii
http://wirtualnyspacer.legia.com/high_night/index.html
Można obejrzeć z każdej strony i trochę od wnętrza stadion Legii jak będzie wyglądać, bez kibiców to tak sobie ale jak się trybuny zapełnią o ile się zapełnią to może być całkiem fajnie. |
Cytat:
|
a po co ci jakis wirtualny spacer po stadionie??
|
|
A u nich te boczne trybuny wzdłóż boiska nie miały byc 3 poziomowe? Z tego co widac są 2 poziomy w tym bardzo duży jesy ten 2. Narzekamy na nasz stadion a ten w Poznaniu to jeszcze wiekszy składak. Trybuny za bramkami mogliby juz zrobic symetryczne. Byłoby te 2 tys widzów mniej ale by miało ręce i nogi.
|
no gdyby stadion był w calosci w jednolitym charaktrerze to by była miód malina a tak to niestety składak.. 3/4 dachu inna a 1/4 inna..
|
Cytat:
PS. Ale zdjęcia ładne. U nas też by mogli takie zrobić. |
|
ale zaje...ze te stadiony sie w Polsce buduja...zobaczycie jak to wszystko sie wreszcie u nas ruszy...wreszcie przyjda pieniadze, kibice i puchary..liga bedzie mocna...dzieki Euro bedzie boom na pilke w Polsce na ogromna skale. wreszcie polskie duzyny beda sie liczyly w europie bo wreszcie beda pieniadze
|
Cytat:
u nas powinni zrobić taką prezentację bo przyjemnie się ogląda. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl