Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=607)

Aaarrgh 23.08.2009 18:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gromaders (Post 783268)
z tego co wiadomo to stadion narodowy również będzie miał zamykany dach

Mój błąd. Masz rację - na stadiony.net coś tam piszą o rozsuwanym dachu. Pojemność 55tyś. + ewentualnie ileś tam tyś. na płycie to chyba za dużo na wymogi AEG.

Marcin(L) 24.08.2009 08:56

@Bronowianin jeśli wszystko co napisałeś w swoich niedawnych postach w tym temacie to Twoje faktyczne poglądy to współczuję Ci jako... człowiekowi, nie kibicowi rywala Legii. Masz chłopie kompleksy, mówią Ci to bracia po szalu, ochłoń trochę i spróbój prowadzić rzeczową dyskusję.
@pietruch stadion Legii będzie miał klasę "ellite"
Zupełnie nie rozumiem pretensji, że i Groclin będzie miał swój porządny stadion? Inwesotr się znalazł, chce tam pewnie wybudwać sklepy itp. i jego sprawa, jeśli MIASTO (z dedykacją dla @Bronowianin) Warszawa udostępni im tereny sprawa prosta. Kraków (Cracovia) też mogła postarać się o inwestora, najwidoczniej nie wyszło, nie wiem dlaczego.

Co do Narodowego nie będę pisał dlaczego w Warszawie bo wiele już zostało napisane w sposób jak są sądzę obiektywny. Zastanawiam się tylko, czy pomysł, żeby repra grała w Warszawie, Chorzowie, a może jeszcze w innych miastach jest dobry. Pozytywną rzeczą jest, żeby reprezentacja miała swój "dom", stadion, który pomoże w odnoszeniu sukcesów.

GemHZR 24.08.2009 11:13

Dla repry powinien być stadion w mieście, gdzie jest najlepszy dojazd :D

donPedro23 24.08.2009 17:52

KATOWICKI SPODEK ZMODERNIZOWANY ZA PRAWIE 70 MLN ZŁOTYCH

http://www.tvs.pl/informacje/15170/

Marcin(L) 24.08.2009 21:31

No piękna sprawa, jeszcze tylko elewacja i będzie perełka:)

M89 02.09.2009 10:56

Otwarcie stadionu w Doniecku

ToTylkoJa 02.09.2009 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez donPedro23 (Post 783844)
KATOWICKI SPODEK ZMODERNIZOWANY ZA PRAWIE 70 MLN ZŁOTYCH

http://www.tvs.pl/informacje/15170/

fajnie, że odnawiają Spodek. Piękna Hala powstała w Łodzi, coraz bliżej jest do inwestycji Hali Podium w Gliwicach. Widać, że w sporcie(infrastruktura) idzie ku lepszemu (piłka nozna-stadiony, koszykówa, siatkówka-Hale, nawet skoki narciarskie- skocznia w Malince). Brakuje tylko jednego -jednej porządnej pływalni, z basenem olimpijskim. Trochę wstyd, że w tak dużym kraju nie ma basenu 50 metrowego.
Ale ogólnie jest dobrze, nie ma się czego wstydzić w Europie

wisl@k_TS 02.09.2009 12:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 788325)
Brakuje tylko jednego -jednej porządnej pływalni, z basenem olimpijskim. Trochę wstyd, że w tak dużym kraju nie ma basenu 50 metrowego.

A czasem w Ostrowcu Świętokrzyskim nie ma 50 metrowej pływalni?

ToTylkoJa 02.09.2009 12:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 788346)
A czasem w Ostrowcu Świętokrzyskim nie ma 50 metrowej pływalni?

Mogę się mylić, moliżwe, że jest. Kiedyś czytałem artykuł o tym, że w Polsce nie ma pływali 50-metrowej.

Proud 02.09.2009 12:58

tylko szkoda ze są to hale, stadiony dla wielkiego sportu...a nadal brakuje tego typu obiektów ogólno dostępnych. W miastach, miasteczkach, wsiach. Tak aby dzieciaki za darmo mogły uprawiać obojętnie jaki sport...

tego nam brakuje abyśmy zaczeli odnosić sukcesy w różnych dziedzinach.

ale i tak fajnie że idzie ku lepszemu! ;)

Hamas_kr 02.09.2009 13:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 788351)
Mogę się mylić, moliżwe, że jest. Kiedyś czytałem artykuł o tym, że w Polsce nie ma pływali 50-metrowej.

Jest rzeczywiście w Ostrowcu, ale to i tak marne pocieszenie.

felipe 02.09.2009 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 788325)
fajnie, że odnawiają Spodek. Piękna Hala powstała w Łodzi, coraz bliżej jest do inwestycji Hali Podium w Gliwicach. Widać, że w sporcie(infrastruktura) idzie ku lepszemu (piłka nozna-stadiony, koszykówa, siatkówka-Hale, nawet skoki narciarskie- skocznia w Malince). Brakuje tylko jednego -jednej porządnej pływalni, z basenem olimpijskim. Trochę wstyd, że w tak dużym kraju nie ma basenu 50 metrowego.
Ale ogólnie jest dobrze, nie ma się czego wstydzić w Europie

Dobrze mówisz, ja bym jeszcze dodał ponoć najnowocześniejszy obiekt żużlowy na świecie ;)

Martwi natomiast zaniedbanie lekkiej atletyki. To wstyd by tak duże państwo z silnymi tradycjami w tym pięknym sporcie nie miało obiektu z prawdziwego zdarzenia. Coś ostatnio słyszałem, że z racji faktu, że nowo budowany Narodowy będzie obiektem stricte piłkarskim lobbuje się, aby odchodzący w cień Śląski wyposażono w profesjonalną bieżnię. Miałoby to ręce i nogi moim zdaniem, wykorzystanoby istniejącą sporą przestrzeń między trybunami a boiskiem.

IndykTSW 02.09.2009 13:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 788357)

Martwi natomiast zaniedbanie lekkiej atletyki. To wstyd by tak duże państwo z silnymi tradycjami w tym pięknym sporcie nie miało obiektu z prawdziwego zdarzenia. Coś ostatnio słyszałem, że z racji faktu, że nowo budowany Narodowy będzie obiektem stricte piłkarskim lobbuje się, aby odchodzący w cień Śląski wyposażono w profesjonalną bieżnię. Miałoby to ręce i nogi moim zdaniem, wykorzystanoby istniejącą sporą przestrzeń między trybunami a boiskiem.

A Bydgoszcz?

felipe 02.09.2009 13:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez IndykTSW (Post 788364)
A Bydgoszcz?

Mimo szczerych chęci i wrodzonego optymizmu nie widzę w Bydgoszczy Mistrzostw Świata ? Ani Europy.

Proud 02.09.2009 13:34

możliwe że na Śląskim coś z tego wypali. Sam Drzewiecki mówił o przemianowaniu Śląskiego na lekkoatletyczny stadion i o staraniach o organizacje ME czy MŚ...nie pamiętam.

saklak1906 02.09.2009 13:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 788372)
możliwe że na Śląskim coś z tego wypali. Sam Drzewiecki mówił o przemianowaniu Śląskiego na lekkoatletyczny stadion i o staraniach o organizacje ME czy MŚ...nie pamiętam.

Tak jest pomysl zeby ze Slaskiego zrobic stadion lekkoatletyczny. I to jest moim zdaniem dobry pomysl

Martinho 03.09.2009 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 788351)
Mogę się mylić, moliżwe, że jest. Kiedyś czytałem artykuł o tym, że w Polsce nie ma pływali 50-metrowej.

Jest za to w Mielcu na 48,5 metra :D Polscy budowniczowie uznali że nic się nie stanie jeśli tego metra zabraknie, jakis czas czytalem o tym w gazecie.

Kolumbus 04.09.2009 16:56

W Jaworznie jest basen 50 metrowy:]

medyk 06.09.2009 12:47

Oświęcim tez ma basen olimpijski przeciez właśnie Korzeniowski jest z Oświęcimia :)

wonski_eNHa 06.09.2009 12:51

W Dębicy jest basen o wymiarach olimpijskich.

krwawy 25.09.2009 18:00

wirtualny spacer po nowym stadionie Legii
 
http://wirtualnyspacer.legia.com/high_night/index.html
Można obejrzeć z każdej strony i trochę od wnętrza stadion Legii jak będzie wyglądać, bez kibiców to tak sobie ale jak się trybuny zapełnią o ile się zapełnią to może być całkiem fajnie.

igortsw 25.09.2009 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krwawy (Post 797085)
http://wirtualnyspacer.legia.com/high_night/index.html
Można obejrzeć z każdej strony i trochę od wnętrza stadion Legii jak będzie wyglądać, bez kibiców to tak sobie ale jak się trybuny zapełnią o ile się zapełnią to może być całkiem fajnie.

No przynajmniej widać że Warszawie się postarali, bo u nas o takiej wizualizacji, czy też spacerze to tylko można pomarzyć...

diablo885 25.09.2009 18:39

a po co ci jakis wirtualny spacer po stadionie??

skttrbrain 26.09.2009 00:10

Poznań
http://www.europoznan2012.com.pl/foto/0581.jpg

http://www.europoznan2012.com.pl/foto/0565.jpg

http://www.europoznan2012.com.pl/foto/0572.jpg

MichauSzczu 26.09.2009 08:17

A u nich te boczne trybuny wzdłóż boiska nie miały byc 3 poziomowe? Z tego co widac są 2 poziomy w tym bardzo duży jesy ten 2. Narzekamy na nasz stadion a ten w Poznaniu to jeszcze wiekszy składak. Trybuny za bramkami mogliby juz zrobic symetryczne. Byłoby te 2 tys widzów mniej ale by miało ręce i nogi.

medyk 26.09.2009 10:18

no gdyby stadion był w calosci w jednolitym charaktrerze to by była miód malina a tak to niestety składak.. 3/4 dachu inna a 1/4 inna..

Gordian 26.09.2009 15:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MichauSzczu (Post 797235)
A u nich te boczne trybuny wzdłóż boiska nie miały byc 3 poziomowe? Z tego co widac są 2 poziomy w tym bardzo duży jesy ten 2. Narzekamy na nasz stadion a ten w Poznaniu to jeszcze wiekszy składak. Trybuny za bramkami mogliby juz zrobic symetryczne. Byłoby te 2 tys widzów mniej ale by miało ręce i nogi.

Pisałem o tym przy okazji dyskusji o naszym stadionie :)

PS. Ale zdjęcia ładne. U nas też by mogli takie zrobić.

killzone 27.09.2009 10:02

http://www.youtube.com/watch?v=QlM7v...layer_embedded

Szpen 27.09.2009 10:12

ale zaje...ze te stadiony sie w Polsce buduja...zobaczycie jak to wszystko sie wreszcie u nas ruszy...wreszcie przyjda pieniadze, kibice i puchary..liga bedzie mocna...dzieki Euro bedzie boom na pilke w Polsce na ogromna skale. wreszcie polskie duzyny beda sie liczyly w europie bo wreszcie beda pieniadze

TSW Fanatyk 27.09.2009 10:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez killzone (Post 797606)

zajebista i profesjonalnie zrobiona wizualizacja, ale teraz widać jak beznadziejne będą np wejścia na ich stadion...

u nas powinni zrobić taką prezentację bo przyjemnie się ogląda.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl