![]() |
dj_ibutti
Twoj wczesneijszy post cytujący mnei nei był zbytnio mądry..... Wyraźnie pisałem "BYŁ" czyli odnosiłem się do PRZESZŁOŚCI i wydaje mi się, że porównanie jak najbardziej TRAFNE!! Nie wiem jak gra teraz Kukła bo nie śledzę jego poczynań na niemieckich boiskach..... co to ma do rzeczy , że nawet teraz może grac lepiej skoro chodzi o porównanie sprzed lat kiedy razem grali w Wiśle???? PS> Grzegorz K. dobra partię dzisiaj rozegrał.... |
Cytat:
|
Cytat:
|
MK raz był w jedenastce kolejki Bundesligi poza tym jest pewniakiem w Energie i tyle jego sukcesów... Cottbus to nie jest nawet średni zespół u nich. Jak był w Wiśle i obaj rywalizowali jako def. pom. to nie było porównania w ogóle... wiadomo na czyją korzyść.
Dziś zresztą byłoby moim zdaniem podobnie bo technikę i wydolność Mauro ma lepszą, dalekie podanie może Kukła, a szybkość obaj są równie żółwiowaci. dj_Ibutti dlaczego udupiasz Mauro i.. to na rzecz podobnej klasy gracza? |
Cytat:
nie wiem czy już Diaz nie jest lepszym def. pomocnikiem p.s. nie chce za bardzo oceniać Cantoro bo mam alergie na jego przeważnie nie potrzebne kółeczka i notoryczne wymuszanie wolny, wiec moge nie być obiektywny ale mam odczucie że zdecydowanie jest za bardzo forowany w zespole kosztem innych graczy |
Cytat:
edit: tak czytam temat i zeszła rozmowa na Cantoro to wg mnie ten pan nie powienien być już w Wiśle od dawna. Ten człowiek chodzi do pracy na boisko, co dzień trenuje żeby być lepszym, zarabia mnóstwo pieniędzy a swoją grą jak to ktoś trafnie ujął "obraża nasz klub" kawał chłopa a po jego strzale albo piłka gdzieś ląduje na trybunie co sie zdarza ciągle(już juniorzy celniej strzelają) albo poleci...tzn dotoczy się do bramki. Dramat. |
Czemu ten Kwiek dostaje szanse dopiero w ostatnich 15 minutach i nie było go w żadnym wczesniejszym meczu? Chłopak zagrał 15 minut a zrobił więcej niż połowa piłkarzy co grali cały mecz. Chyba nie stracił żadnej piłki, wszystkie podania celne i to do przodu. Do tego ma technike i szybkość. Powinien dostać więcej szans bo jak patrze na gre Szabata, Janika i Mączyńskiego to ręce opadają. Nie mówiąc o Dawidowskim wyjeżdżającym na auty i Kmieciku który sie przewraca przy każdej próbie przyjęcia piłki
|
A skąd ktoś miał wiedzieć że tak zagra od początku?
gdyby, gdyby..po fakcie to każdy mądry :) |
Puchar Ekstraklasy
Śląsk Wrocław vs Wisła Kraków Zdjęcia -> http://wroclawianie.info/galeria/thu....php?album=117 |
Puchar Ekstraklasy
Śląsk Wrocław vs Wisła Kraków Zdjęcia z meczu--> http://www.szlachta.wroclaw.pl/test/...z.php?f_id=218 |
Cytat:
Ja powiem swoje zdanie na ten temat, ktos chce niech sie zgodzi kto nie chce nie musi, nie bede bil:) I otóż Żmijko jedną ze złych rzeczy które zrobil Dan bylo posadzenie Mauro na lawie, choc ta sama sytuacja byla z Baszczem i 2-3 innymi zawodnikami, ale no najbardziej odczuli to na sobie dwaj ww zawodnicy. Jesli zawodnik nie gra przez dluszy okres czasu to traci ogranie, pewność siebie, czucie piłki, gorzej jest z ustawianiem sie na boisku i ponadto przybil go troche psychicznie, ponieważ jesli zawodnik czuj ze nalezy mu sie gra a wie ze nie ma szans to go doluje, dlatego nie raz mozna bylo zauwazyc w innych sytucjach jak zawodnicy odzywaja po zmianie trenera, jak i Mauro w pewnym stopniu. Druga sprawa przygotowanie fizyczne, Wisla swietnie wygladala, ale frycowe zaplacilo wielu zawodników ktorzy nie wytrzymali trudow treningowych. I nie mozna tego traktowac ze sie obijali, bo wielu tak mowilo jakby byli na kazdym treningu Wisly... Poprostu kazdy ma inny organizm i indywidualnie trzeba go dostosowac do natezen treningowych. Pamietacie jak czesto zawodnicy lapali kontuzje za Dana? A teraz np taki Glowa lacznie z 1,5 msc kontuzji przez 1,5 roku mial, a wtedy to tyle gral.. Uwazam za Mauro mimo wszystko nie gra tak zle, kiedys trzymal irobil kolka bylo dobrze, teraz robi kolka i trzyma jest zle, bo sie tak przyjelo. Oczywiscie ze ga duzo gorzej niz 3 lata temu. Ale gdyby byl tak slabym zawodnikiem, to w srodku caly czas by gral Sobol z Jrsakiem badz jak sezon wczesniej Dudka, gdzie nawet nie raz sie zdarzalo ze Mauro sadzal Dudke na lawce. |
Dla mnie Cantoro to obok Baszczynskiego i Glowackiego LEGENDA Wisly. Szczerze mowiac to troche smieszne, ze za tyle lat gry macie do niego pretensje, ze mniej powaznie potraktuje mecz w PE czy
z jakimis leszczami w lidze. Wazne, ze w najwazniejszych meczach daje z siebie wszystko i szczegolnie w europejskich pucharach z silnymi rywalami byl nieoceniony. Tyle offtopu. Co do meczu szkoda, ze szansy nie dostal Baretto (czyzby to jego koniec w Wisle ?, troche dziwne). Kwiek wykorzystal swoja szanse. |
Cracovia Kraków - Piast Gliwice 1:1 (1:0)
Widzów 300. Co za szalona frekwencja przy kałuży :D |
Cytat:
drugie podkreślone zdanie to :rotfl: Cytat:
|
Cytat:
poza tym nie stawiałbym Cantoro na jednej półce z Głową czy Baszczem a już na pewno nie nazwałbym go legendą |
Cytat:
|
Cytat:
Co do treningów to Mauro ZAWSZE sie na nich oboja(ł) (ostatnio nie bywam, to może się zmienił - ale watpie). Tylko, że inni trenerzy to tolerowali. Petrescu postanowił nie akcepotować takiego zachowania. Jesli chodzi o kółka to coraz częsciej one świadczą nie o umiejętnościach, a raczej o braku pomysłu na to co dalej zrobić z piłką. A tak w ogólę odchodzac od tematu sportowego, to niestety, ale ogólna postawa Mauro jaką prezentuje od pewnego czasu (olewanie swoich obowiązków, olewanie kibiców, traktowanie Wisły jedynie jako dojnej krowy, bez zadnego zaangazowania) "fanów" mu napewno nie dostarcza. Ale to trudno zauwazyć nie będąc w Krakowie, chociazby na meczach. Więc nie dziw się, że coraz więcej pojawia się jego przeciwników niz zwolenników. Pisałam to ja, kiedyś wieeeeelka fanka Mauro. I bynajmniej nie fanka Dana. Pzdr |
Cytat:
Żmijka: To ze nie ma mnie w Krakowie to nie znaczy ze na meczach nie bywam ,bylem w tym sezonie na obu meczach z Barca, w Londynie, z Beitarem w krk, z Polonia B, Belchatowem i Arka, wiec troche tego bylo plus wszystkie inne mecze ktore byly w TV, choc oczywiscie lepiej wszystko widać na zywo. Jesli ktos narzeka o Mauro z Tottenhamem to mysle ze o mecz w Krakowie, gdzie wiekszosc dala po dupie, bo w Londynie gral dobrze i mial sporo odbiorow... Ja nie chce stac sie jego wielkim obronca, ale oceniam jego gre ktora w moim mniemaniu jak i Skorzy jest niezla. Nawet jesli byl leniwy, choc tylko Dan mial taka opinie, poprzedni trenerzy na niego stawiali i odplacal im dobra gra, byl uwazany za jednego z najlepszych pomocnikow w lidze, a nawet nie raz panowie z C+ nie raz mowili o nim najlepszy gracz ligi, za darmo tego nie mial. Teraz jest gorzej, trudno ale jesli za niby taka fatalna gre i zaangazowanie za caly pobyt w Wisle, to idac tym torem to bysmy nie uzbierali 11. Mam ogromny szacunek dla Glowy Brozkow Baszcza i Mauro, za to co zrobili i robia dla Wisly. OK musze do nauki wracac najwyzej jutro odpisze... |
brawa za dzisiejszy mecz dla Dawida Kwieka, więcej szans dla niego proszę.
i szkoda że się Wtorek dalej nie odblokował, okazje miał.. Patryk! podawaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj! edyt: aa i Kmiecia proponuje.. nie wiem.. na pomoc przestawić? dziś ze 3 razy ładnie podał i tyle, a w ataku to on bezużyteczny jest. |
Cytat:
|
Cytat:
a ja mam nieodparte wrażenie, że Reyman miałby dzisiaj ciężko- pod koniec kariery grał mniej skutecznie i słabiej a że nie wiedział nawet o zamiarze powstania BKS-u to nie miałby żadnego alibi :lol: |
Cytat:
|
Fajnie się pokazał ze Śląskiem Dawid Kwiek. Ma taką łatwość poruszania się, płynnie biega widać, że gra mu sprawia radość. Inni nasi młodzi to człapią po boisku. No i trochę dobrze Sebastian Janik się zaprezentował. Małecki widać, że jest w formie, powinien zastąpić Łobodzińskiego, tylko żeby tak długo piłki nie przetrzymywał bo się z niego zrobi drugi Cantoro.
|
Cytat:
1.olewanie swoich obowiązków: 2. olewanie kibiców: 3. traktowanie Wisły jedynie jako dojnej krowy: 4.bez zadnego zaangazowania: |
Cytat:
SKWK jest zakochane w oczernianiu Mauro i zawsze po złych meczeach lubi wspominać sprawę w której walczył z klubme o parę złotych. Dla mnie jest jasne że SKWK zrobi wszystko aby w momencie odejścia teog piłkarza jak najbardziej go oczernić, a to co dla nas zrobił będzie kwestią drugoplanową. Skoro Mauro jest taki zły i gra w pierwszym składzie to jacy muszą być nasi rezerwowi, frajerzy, śmiecie, złodzieje ? Przecież skoro nie grają to robia jeszcze mniej od Mauro i do tego pobierają kase ! |
Cytat:
ale głupoty pie....sz |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
2. Zobacz sobie jak zachowuje się gdy podchodzi "podziekować" pod sektory, praktycznie nigdy nie można na niego liczyć jeśli chodzi o jakies spotkania z kibicami, gdy na Wisle są jakies dzieciaki niepełnosprawne to albo przechodzi udając, że nie widzi (gdy większość chociaz ręke poda) albo podchodzi z miną wielkiego meczennika (to nie jednorazowe sytuacje, które możnaby zwalić na zmęczenie/gorszy dzień). 3/4. (to jedno zdanie) To co wyzej daje w efekcie właśnie takie wnioski. Prosze. Ale i tak nie uwierzysz, poprostu się uczepiłam biednego Argentyńczyka ... Aha no i nie reprezentuje tu żadneog zdania SKWK (:shock: ) tylko swoje własne, prywatne. |
Cytat:
Wiecie co jest przykre?? Nie mamy napastników prócz Pawła.... nie mamy... Wtorek chyba gra gozej niz S.Svitlica:( W zeszłym sezonie było większe pole manewru, byli : DUDU i PAULISA , moze nie byli wybitnymi snajperami (chociaz paulsita strzelil 5 goli w ostatniej rondzie) to i tak przewazali o klase naszych obecnych rezerwowych. GRZESIU>>>>?? OGARNIJ SIĘ CHŁOPIE zacznij cos robic w tej WIŚLE!!! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl