![]() |
Wiecie, i Barca i Chelsea mi zwisają, gratuluję, ale teksty o pięknie to moglibyście sobie darować, bo świetle 1 strzału na bramkę to brzmi tragikomicznie :)
|
Cytat:
|
ale Panowie...gdyby Drogba wykorzystał swoje dwie SETY, to nikt nie płakałby że sędzia karnych nie gwizdnął. Nie wykorzystał, zemściło się i to jest PIĘKNO FUTBOLU!
|
Z perspektywy finału mecz Manchester-Barca zapowiada się ciekawiej niż gdyby miał to być finał angielski. Co do meczu to dzisiaj napewno lepiej grała Chelsea która umiejętnie rozbijała ataki Barcelony i wyprowadzała groźne kontrataki. Tyle rażących błędów sędziowskich w dwumeczu na poziomie LM chyba nigdy nie widziałem.
|
Jest to forum Wisły i żeby trochę ochłodzić atmosferę napiszę że limit "sędziów" na ten tydzień chyba wyczerpaliśmy i nie będziemy musieli pisać o tym w niedzilę późnym wieczorem. Nie ważne kto gra w finale LM wazne żeby Wisła była mistrzem.
A finał wygra i tak MU:P |
A wiecie może kiedy jest Finał? 13 maja czy poźniej?
|
Cytat:
|
jebac barcelone i jebanego norwega
Jezus Maria 3 karne do chuja wacława!! ja .......e większy szacunek mam do żydów niż do tych putek z katalonii ;| |
Troszkę spokojnie, czy uważasz że czerwona kartka należała się dla gracza Barcelony?
Jeśli sądzisz że tak, to oglądnij sobie powtórke. |
Pewnie, że się nie należała, ale chyba przyznasz, że 2 karne miałyby *trochę* większe znaczenie dla dwumeczu.
Generalnie szkoda, że wynik tego ekscytującego dwumeczu wypaczył sędzia. Z gry w półfinałach estetycznie awans należał się Chelsea, jeśli chodzi o cały sezon to mimo dzisiejszego niesmaku mamy zasłużony finał marzeń. Dobranoc, pozdrawiam |
Banasik napinaczu chyba za mocno się zjarales wieśniaku, hamuj bajere. Z jednej strony karny dla chelsea z drugiej nie było kartki czerwonej dla Abidala. Gdyby ten dwumecz był w innej kolejności to nie byłoby tego całego pieprzenia, bo sędzia okradł Barcelone w pierwszym meczu. A to że masz większy szacunek do parchow niż do Barcy to wybacz, ale zachowaj dla siebie. Bez odbioru biedactwo
|
czerwona kartka < TRZY KARNE
przy 3-0 by sobie putki nie pohulały co do Krisa - tak, mam wiekszy szacunek do parchów niż do barcelony i nie zachowam tego dla siebie. co do "wiesniaka i biedactwa" to może lepiej spakuj się na jutro do szkoły a nie wygaduj głupot "szefuńciu" |
Maksymalnie to bym dla Chelsea dał jeden rzut karny(ten za ręke Pique) nic wiecej.Czerwona kartka z kapelusza dla Abidala i się wyrównało.
|
Gdzie ty widziałeś 3 karne? Czelpsiaczki byłyby załatwione jakby w pierwszym meczu sędzia nie okradł Barcelony
|
Cytat:
Żeby nie było offtopu. Finał arcyciekawy. Pytanie jaka jest realna dyspozycja Barcelony, czy ta z dzisiaj, czy ta z soboty. Z tego co tu czytam, np. po wypowiedzi ToTylkoJa, niestety nie mogąc oglądnać pierwszego meczu, widze, że po prostu szczeście, które Chelsea miała w Barcelonie sie od niej odwróciło. Zresztą oni juz mieli wystarczająco dużo fartów. Mam nadzieję, że MU obroni tytuł, po ładnym meczu:) Myśle, że spotkaja sie 2 najlepsze obecnie druzyny na świecie. Pozdrawiam |
dwie reki oraz popychany Drogba w polu karnym ewidentnie przez bodajrze pike (nie chce mi sie sprawdzac jak sie pisze nazwisko tej putki)
W finale tylko jeden wynik - wysokie zwycięstwo ManU, bo to oni grają najlepszy futbol na swiecie i pokazują to w lidze i LM |
Cytat:
Przypomnę: niepodyktowany karny dla Barcy za faul na Henry'm. Eto w 42 min wychodzi sam na sam a sędzia gwizdze spalonego, którego nie było w tym meczu czerwo z dupy dla Abidala. Jak widać, los lubi być sprawiedliwy. Zapomniałbym też o sytuacji sprzed lat, kiedy to VV był faulowany a Terry strzelił gola dającego awans Chelsea:] pozdrawiam i mniej nerwów |
ToTylkoJa
zsumujmy błędy przyjmijmy że z tych sytuacji które opisujesz padły dwie bramki dla putek, 2-0 ale kiedy łysy norweg odgwizdałby wszystko w tym meczu to byłoby 4-1 dla Chelsea i awans |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ale jezeli spekulujemy to mamy na uwadze, że NIE BYŁOBY po wszystkim.
i po raz kolejny tłumaczę - 3 karne bo: dwie ręki popychany Drogba w polu karnym |
Koledzie Banasikowi polecam spacer naokoło bloku i kubeł zimnej wod, boś się deka zagotował. A sądzę, że jak wpadnie mod to chętnie da Ci trochę czasu na ochłonięcie ...
Co do meczu to takie chwile uwielbiam. Emocje związae z awansem w ostatniej chwili sąo wiele fajniejsze niż pewne prowadzenie cały mecz ... :) No i ta radość Guardioli :) Tylko teraz mamproblem komu kibicować w finale ... Bo obie ekipy są akurat tymi, którym zawsze kibicuję za granicą ... Co będze to będzie, wygra lepszy. Ale zapowiada się święto piłki! |
Żmijko - niechaj mod wpada, jesli ja mialbym dostac za cos takiego bana to trzy czwarte forum powinno odpoczywać po każdych straconych przez Wisłę punktach.
Porównajcie styl gry ManU z wczoraj i dziś putek i macie najlepszy zespół Europy wyłoniony |
To myślisz że gdyby Barca grała w 11 pozwoliła by sobie na te niby karne(1 tylko słuszny)?? ale nie 4 czy 3 jak napisałeś, a poprzedniego meczu chyba też nie widziałeś.
|
banasik zamierzasz tak teraz plakac po forum przez pare dni ? Chcesz byc obiektywny to popatrz tez ta druga strone.
I z ciekawosci, ile masz lat ? E: Teraz rozumiem, "real madrid fan" :lol: 6-2 boli nadal :) |
styl ManU było widać, jak ostatnio grali z Barcą, która była w kryzysie. A MU ponoć miało najlepszą ekipę w dziejach ;)
Poza tym Barca dziś była osłabiona i to nieźle. Brak Henry'ego, Marqueza i Puyola. Z konieczności Toure poszedł na obronę, Iniesta zamiast rządzić w środku pola, to musiał łatać dziurę po Henrym. Chelsea takich kłopotów nie miała na SB. A mimo to i tak się murowali, gdy Barca gała w 10...i to u siebie hmmm. |
Cytat:
Cytat:
|
staram sie patrzec, patrze i widze:
przewage Chelsea przez cały mecz karne JEDEN celny strzał barcelony w dodatku był to klasyczny "wacek" mic - mam na tyle lat, żeby móc zgodnie z prawem pić alkohol na całym świecie, zadowolony z odpowiedzi? |
Putka tu putka tam...rywala trzeba szanowac. Czujesz sie lepiej wyzywajac klub?
Jak widze jestes fanem Realu i mozesz nadal przezywac lansko jakie dostal od Barcelony. Barcelona grala jak juz pisalem slabiej, sedzia byl do niczego itp itd. Ktos kto jednak pisze o trzech karnych musi odwiedzic okuliste. 100% jedenastka to byla reka Piqué i nic wiecej. Czerwona kartka tez zupelnie z kosmosu. W pierwszym meczu sedzia mylil sie w druga strone :) Tak czy siak, jak juz ktos wspomnial gdyby napastnicy u niebieskich mieli wiecej dokladnosci to by nikt o karnych nie pamietal. Licze ze w finale wygra Barcelona. Czekamy tylko na wysyp 15 letnich fanow Chelsea ktorzy kibicuja jej od 30 lat i twierdza ze ten mecz zostal sprzedany :D |
Sory za pomyłkę ale, ten koleś mnie słabi.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl