Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

d 06.05.2009 21:56

Wiecie, i Barca i Chelsea mi zwisają, gratuluję, ale teksty o pięknie to moglibyście sobie darować, bo świetle 1 strzału na bramkę to brzmi tragikomicznie :)

Zwierze 06.05.2009 21:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez d (Post 722378)
Wiecie, i Barca i Chelsea i zwisają, gratulacje, ale teksty o pięknie to moglibyście sobie darować, bo świetle 1 strzału na bramkę to brzmi tragikomicznie :)

Dokładnie też nie lubię Chelsea ale jeszcze bardziej nie lubie jak ktoś gada głupoty. W 2 meczu lepsi Angole a w finale już się nie uda Barcelonie wylować sędziego który był chyba na praktykach w Polsce

rafalek 06.05.2009 21:59

ale Panowie...gdyby Drogba wykorzystał swoje dwie SETY, to nikt nie płakałby że sędzia karnych nie gwizdnął. Nie wykorzystał, zemściło się i to jest PIĘKNO FUTBOLU!

RAFi89 06.05.2009 22:01

Z perspektywy finału mecz Manchester-Barca zapowiada się ciekawiej niż gdyby miał to być finał angielski. Co do meczu to dzisiaj napewno lepiej grała Chelsea która umiejętnie rozbijała ataki Barcelony i wyprowadzała groźne kontrataki. Tyle rażących błędów sędziowskich w dwumeczu na poziomie LM chyba nigdy nie widziałem.

Zwierze 06.05.2009 22:03

Jest to forum Wisły i żeby trochę ochłodzić atmosferę napiszę że limit "sędziów" na ten tydzień chyba wyczerpaliśmy i nie będziemy musieli pisać o tym w niedzilę późnym wieczorem. Nie ważne kto gra w finale LM wazne żeby Wisła była mistrzem.
A finał wygra i tak MU:P

rafalek 06.05.2009 22:04

A wiecie może kiedy jest Finał? 13 maja czy poźniej?

igortsw 06.05.2009 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 722389)
A wiecie może kiedy jest Finał? 13 maja czy poźniej?

Chyba 27 maja.

banasik 06.05.2009 22:14

jebac barcelone i jebanego norwega

Jezus Maria 3 karne do chuja wacława!!

ja .......e większy szacunek mam do żydów niż do tych putek z katalonii ;|

Strzala 06.05.2009 22:16

Troszkę spokojnie, czy uważasz że czerwona kartka należała się dla gracza Barcelony?
Jeśli sądzisz że tak, to oglądnij sobie powtórke.

d 06.05.2009 22:19

Pewnie, że się nie należała, ale chyba przyznasz, że 2 karne miałyby *trochę* większe znaczenie dla dwumeczu.

Generalnie szkoda, że wynik tego ekscytującego dwumeczu wypaczył sędzia. Z gry w półfinałach estetycznie awans należał się Chelsea, jeśli chodzi o cały sezon to mimo dzisiejszego niesmaku mamy zasłużony finał marzeń.

Dobranoc, pozdrawiam

Kris54 06.05.2009 22:24

Banasik napinaczu chyba za mocno się zjarales wieśniaku, hamuj bajere. Z jednej strony karny dla chelsea z drugiej nie było kartki czerwonej dla Abidala. Gdyby ten dwumecz był w innej kolejności to nie byłoby tego całego pieprzenia, bo sędzia okradł Barcelone w pierwszym meczu. A to że masz większy szacunek do parchow niż do Barcy to wybacz, ale zachowaj dla siebie. Bez odbioru biedactwo

banasik 06.05.2009 22:25

czerwona kartka < TRZY KARNE

przy 3-0 by sobie putki nie pohulały

co do Krisa - tak, mam wiekszy szacunek do parchów niż do barcelony i nie zachowam tego dla siebie.

co do "wiesniaka i biedactwa" to może lepiej spakuj się na jutro do szkoły a nie wygaduj głupot "szefuńciu"

PotiWisla 06.05.2009 22:26

Maksymalnie to bym dla Chelsea dał jeden rzut karny(ten za ręke Pique) nic wiecej.Czerwona kartka z kapelusza dla Abidala i się wyrównało.

Kris54 06.05.2009 22:27

Gdzie ty widziałeś 3 karne? Czelpsiaczki byłyby załatwione jakby w pierwszym meczu sędzia nie okradł Barcelony

grzechu1991 06.05.2009 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 722411)
czerwona kartka < TRZY KARNE

przy 3-0 by sobie putki nie pohulały

może byś jednak szanował przeciwnika?? Nie wiem czy obrażanie Barcelony coś tu pomoże.
Żeby nie było offtopu. Finał arcyciekawy. Pytanie jaka jest realna dyspozycja Barcelony, czy ta z dzisiaj, czy ta z soboty.
Z tego co tu czytam, np. po wypowiedzi ToTylkoJa, niestety nie mogąc oglądnać pierwszego meczu, widze, że po prostu szczeście, które Chelsea miała w Barcelonie sie od niej odwróciło. Zresztą oni juz mieli wystarczająco dużo fartów. Mam nadzieję, że MU obroni tytuł, po ładnym meczu:) Myśle, że spotkaja sie 2 najlepsze obecnie druzyny na świecie. Pozdrawiam

banasik 06.05.2009 22:29

dwie reki oraz popychany Drogba w polu karnym ewidentnie przez bodajrze pike (nie chce mi sie sprawdzac jak sie pisze nazwisko tej putki)

W finale tylko jeden wynik - wysokie zwycięstwo ManU, bo to oni grają najlepszy futbol na swiecie i pokazują to w lidze i LM

ToTylkoJa 06.05.2009 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 722411)
czerwona kartka < TRZY KARNE

przy 3-0 by sobie putki nie pohulały

jedno pytanie, oglądałeś pierwszy mecz? (chyba nie, bo nie był w tv;))
Przypomnę:
niepodyktowany karny dla Barcy za faul na Henry'm.
Eto w 42 min wychodzi sam na sam a sędzia gwizdze spalonego, którego nie było


w tym meczu czerwo z dupy dla Abidala.
Jak widać, los lubi być sprawiedliwy. Zapomniałbym też o sytuacji sprzed lat, kiedy to VV był faulowany a Terry strzelił gola dającego awans Chelsea:] pozdrawiam i mniej nerwów

banasik 06.05.2009 22:32

ToTylkoJa

zsumujmy błędy

przyjmijmy że z tych sytuacji które opisujesz padły dwie bramki dla putek, 2-0



ale kiedy łysy norweg odgwizdałby wszystko w tym meczu to byłoby 4-1 dla Chelsea i awans

PotiWisla 06.05.2009 22:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 722420)
ToTylkoJa
ale kiedy łysy norweg odgwizdałby wszystko w tym meczu to byłoby 4-1 dla Chelsea i awans

Nie było podstaw do podyktowania wiecej niż jednego karnego.

ToTylkoJa 06.05.2009 22:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 722420)
ToTylkoJa

zsumujmy błędy

przyjmijmy że z tych sytuacji które opisujesz padły dwie bramki dla putek, 2-0



ale kiedy łysy norweg odgwizdałby wszystko w tym meczu to byłoby 4-1 dla Chelsea i awans

gdyby w pierwszym meczu było 2-0 dla Barcy,to było by już po wszystkim. Mecz inaczej by się toczył. I na serio ochłoń, po co wyzywasz? To, że piszesz słowo kur*a (i nie ważne czy zdrobniale czy nie) w innym języku, nie znaczy, że nie obrażasz.

banasik 06.05.2009 22:35

Ale jezeli spekulujemy to mamy na uwadze, że NIE BYŁOBY po wszystkim.

i po raz kolejny tłumaczę - 3 karne bo:

dwie ręki
popychany Drogba w polu karnym

Żmijka 06.05.2009 22:36

Koledzie Banasikowi polecam spacer naokoło bloku i kubeł zimnej wod, boś się deka zagotował. A sądzę, że jak wpadnie mod to chętnie da Ci trochę czasu na ochłonięcie ...

Co do meczu to takie chwile uwielbiam. Emocje związae z awansem w ostatniej chwili sąo wiele fajniejsze niż pewne prowadzenie cały mecz ... :) No i ta radość Guardioli :)

Tylko teraz mamproblem komu kibicować w finale ... Bo obie ekipy są akurat tymi, którym zawsze kibicuję za granicą ... Co będze to będzie, wygra lepszy. Ale zapowiada się święto piłki!

banasik 06.05.2009 22:39

Żmijko - niechaj mod wpada, jesli ja mialbym dostac za cos takiego bana to trzy czwarte forum powinno odpoczywać po każdych straconych przez Wisłę punktach.

Porównajcie styl gry ManU z wczoraj i dziś putek i macie najlepszy zespół Europy wyłoniony

Strzala 06.05.2009 22:41

To myślisz że gdyby Barca grała w 11 pozwoliła by sobie na te niby karne(1 tylko słuszny)?? ale nie 4 czy 3 jak napisałeś, a poprzedniego meczu chyba też nie widziałeś.

mic 06.05.2009 22:41

banasik zamierzasz tak teraz plakac po forum przez pare dni ? Chcesz byc obiektywny to popatrz tez ta druga strone.

I z ciekawosci, ile masz lat ?

E:
Teraz rozumiem, "real madrid fan" :lol: 6-2 boli nadal :)

ToTylkoJa 06.05.2009 22:43

styl ManU było widać, jak ostatnio grali z Barcą, która była w kryzysie. A MU ponoć miało najlepszą ekipę w dziejach ;)

Poza tym Barca dziś była osłabiona i to nieźle. Brak Henry'ego, Marqueza i Puyola. Z konieczności Toure poszedł na obronę, Iniesta zamiast rządzić w środku pola, to musiał łatać dziurę po Henrym. Chelsea takich kłopotów nie miała na SB. A mimo to i tak się murowali, gdy Barca gała w 10...i to u siebie hmmm.

grzechu1991 06.05.2009 22:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Strzala (Post 722433)
To myślisz że gdyby Barca grała w 11 pozwoliła by sobie na te niby karne(1 tylko słuszny)?? ale nie 4 czy 3 jak napisałeś, a poprzedniego meczu chyba też nie widziałeś.

Karny(e) powinny byc przed katką, tak gwoli ścisłości
Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 722436)
styl ManU było widać, jak ostatnio grali z Barcą, która była w kryzysie. A MU ponoć miało najlepszą ekipę w dziejach ;)

No chyba nie powiesz, że MU gra bez stylu...

banasik 06.05.2009 22:44

staram sie patrzec, patrze i widze:

przewage Chelsea przez cały mecz

karne

JEDEN celny strzał barcelony w dodatku był to klasyczny "wacek"

mic - mam na tyle lat, żeby móc zgodnie z prawem pić alkohol na całym świecie, zadowolony z odpowiedzi?

kreseq 06.05.2009 22:45

Putka tu putka tam...rywala trzeba szanowac. Czujesz sie lepiej wyzywajac klub?
Jak widze jestes fanem Realu i mozesz nadal przezywac lansko jakie dostal od Barcelony.

Barcelona grala jak juz pisalem slabiej, sedzia byl do niczego itp itd.

Ktos kto jednak pisze o trzech karnych musi odwiedzic okuliste. 100% jedenastka to byla reka Piqué i nic wiecej.
Czerwona kartka tez zupelnie z kosmosu. W pierwszym meczu sedzia mylil sie w druga strone :)
Tak czy siak, jak juz ktos wspomnial gdyby napastnicy u niebieskich mieli wiecej dokladnosci to by nikt o karnych nie pamietal.

Licze ze w finale wygra Barcelona.
Czekamy tylko na wysyp 15 letnich fanow Chelsea ktorzy kibicuja jej od 30 lat i twierdza ze ten mecz zostal sprzedany :D

Strzala 06.05.2009 22:45

Sory za pomyłkę ale, ten koleś mnie słabi.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl