![]() |
Cytat:
To panowie z WŚ bardzo często podają błędne info ! w 1 dniu podobno zeszło tyle że jakiś tam rekord nawet był! Zawsze kłamią że zeszło więcej biletów niż naprawdę nie wiem po co ale... |
Jak użyć karnetu żeby wejść na stadion? Pierwszy raz mam karnet.
|
Cytat:
Pierwsze 3 dni sprzedaży faktycznie zwiastowały rekord- być może nawet sprzedaż wszystkich karnetów. Niestety, im dalej w las, tym ciemniej. Sprzedaż zaczęła siadać z dnia na dzień. Coś mi się wydaje, że to była ostatnia runda, kiedy można było tak tanio kupić karnet, skoro zawsze kupuje je ta sama grupa ludzi (a w tej rundzie nawet mniej). Aż strach pomyśleć, bo jak ktoś w klubie przeanalizuje, popatrzy na poprzednie lata i wpływy z karnetów i biletów, to wywali za karnet cenę o wiele wyższą i znów trzeba będzie płacić po 300 zł za karnet i 40 zł za najtańszy bilet... |
Cytat:
|
Cytat:
Jeśli chodzi o karnety to przy wznowieniach na D czyli do terminu 02.21 zostało 1000 miejsc na E około 2000 , nie powinno byc żle może sprzedano 8000 ale dziwne że przy promocyjnej cenie dla członków SKWK nic nie ruszyło ponad to . |
Cytat:
Niestety od jakiegoś czasu karnety kupują cały czas ci sami ludzie, większość kibiców woli chodzić na bilety żeby przyjść sobie na Legię, Lecha i derby i ewentualnie jeszcze coś kiedy akurat im się nudzi. Smutne. @kohprzem: na jesieni zeszło ok. 7000. Teraz zeszło mniej. Także 8000 nie ma. |
Cytat:
|
Nie mam na myśli obecnych ale tych którzy chcą się zapisac może warto nagłośnic od czasu do czasu na jakie korzyści z tego tytułu mogą liczyc .
|
Czy jest jeszcze mozliwosc kupienia karnetu na ta runde ?
|
pewnie tak
|
Cytat:
Prosze o argumenty "materialne" bo to one najbardziej przekonują potencjalnych nowych członków... Co do karnetów - wszystko wyjaśnił droho . Pozostaje czekać na powrót sukcesów, ładnej gry, czyli czasy, gdy groszem na karnety rzucą nawet pikniki. W innym przypadku pozostaje nam oglądanie na meczach wielu błękitnych krzesełek... Smutne, ale fanatykami stadionu nie wypełnimy bo ich po prostu nie ma na tyle, nie oszukujmy się. |
|
To bedzie na takiej zasadzie jak kiedys na R22 zanim wprowadzili karty chipowe? Tzn: dajesz typowi przy bramce karnet, od robi 'dziurke' przy danym meczu i wchodzisz?
|
Czy będzie sprzedaż biletów w Sosnowcu ??
|
Witam.
No i zrobiła Wisła z karnetami to, czego się bałem. Wliczona na stałe opłata za przejazd pociągiem. Nie rozumiem dlaczego mam płacić PKP za bilet skoro go nie wykorzystam. Wolę jeździć na mecze samochodem i te 20zł wystarczy mi co najmniej na 2 mecze (4 osoby w aucie). Także bardzo dziękuję. Na Levadii byłem. Zobaczymy się na meczu za rok, przy R22. Szkoda jeszcze, że na oficjalnej stronie Wisły po przebudowie nie można komentować artykułów. Było to bardzo pożyteczne i akurat by się przydało w powyższej sytuacji. Pozdrawiam wszystkich. Jarek. |
Proponuję aby Wisła ustaliła taką cenę karnetu by 1 mecz wychodził 30 zł, a pociąg za darmo :) ;)
|
Cytat:
|
tzn ze Hutnik już nie aktualny!??przecież od września maja tam stac juz jupitery; dzwina decyzja.
|
Mam pytanko, może trochę za wcześnie, ale: jeśli mimo wszystko przeboleję karnet z doliczonym pociągiem (bo mieszkam 20 minut od stadionu Ludowego), to czy będę miał problem z wejściem na sektor Wisły poza kolumną z dworca i analogicznie z wyjściem ze stadionu?...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
ps. wszystkim sie nie dogodzi, a że wiekszosc osob woli jechac pkp, to reszta musi sie dostosowac albo w ogole nie jezdzic, nikt ich nie bedzie zmuszal ani prosil zeby jechali na mecz! |
Moim skromnym zdaniem cena karnetu jest w miare dobra! 30 zł za mecz to porównywalna cena z R22 z sektora D! Rozumiem że w tygodniu ( Środa ) niektórzy nie dali rady jechać pociągiem, ale przecież liga jest w weekend więc nie widzę żadnego problemu! A osoby z poza Krakowa zawsze miały większe koszty bilet + transport ale skoro bilet jest w podobnej cenie jak na R22 to nie rozumiem niektórych rozżalonych kibiców !!??
|
Cytat:
Jeśli Ci to poprawi nastrój to sam bilet kosztuje 30zł, a przejazd gratis:) --> znajdź jedną róznicę:lol: |
Cytat:
|
mógłby ktoś wkleić tutaj tekst tej informacji bo niestety strona mi nie działa. będę wdzięczna:)
|
Wskutek braku wiążącej decyzji o ostatecznym kształcie ligi, klub zastrzega sobie prawo do zmiany kolejności meczów oraz rywali w meczach wchodzących w skład karnetu.
Zgodnie ze stanem na dzisiaj (16 lipca 2009) Wisła rozegra w rundzie jesiennej 9 następujących spotkań ligowych w roli gospodarza: Mecz Data rozpoczęcia kolejki Wisła Kraków [FONT="]–[/FONT] Ruch Chorzów 1 sierpnia 2009 Wisła Kraków [FONT="]–[/FONT] GKS Bełchatów 15 sierpnia 2009 Wisła Kraków [FONT="]– [/FONT]Jagiellonia Białystok 29 sierpnia 2009 Wisła Kraków [FONT="]–[/FONT] Polonia Bytom 12 września 2009 Wisła Kraków [FONT="]– [/FONT]Polonia Warszawa 26 września 2009 Wisła Kraków [FONT="]– [/FONT]Piast Gliwice 24 października 2009 Wisła Kraków [FONT="]– [/FONT]Legia Warszawa 7 listopada 2009 Wisła Kraków[FONT="] – [/FONT]Korona Kielce 21 listopada 2009 Wisła Kraków [FONT="]– [/FONT]Zagłębie Lubin 12 grudnia 2009 Sprzedaż karnetów na te spotkania rozpocznie się w czwartek 23 lipca w sklepie Wiślacki Świat i będzie prowadzona do 15 sierpnia. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 18:00 oraz w soboty w godzinach od 10:00 do 14:00. W sprzedaży znajdą się wyłącznie karnety na trybunę odkrytą w cenie 270 zł. Cena karnetu obejmuje wejście na każdy mecz w cenie 10 zł oraz przejazd pociągiem na każde z rozgrywanych spotkań w cenie 20 zł. Bilety w wolnej sprzedaży kosztować będą 35 zł na każde spotkanie (15 zł bilet + 20 zł przejazd). Podobnie jak bilety, karnety dostępne będą jedynie w formie papierowej. Nie będą one nabijane na elektroniczną Kartę Kibica. Przy zakupie będzie wymagane okazanie dokumentu tożsamości ze zdjęciem lub legitymacji szkolnej w przypadku osób poniżej 18. roku życia. Więcej informacji o karnetach pod adresem mailowym [email protected] oraz pod numerem telefonu (012) 623 95 95. Informacje o meczach w Sosnowcu znajdują się pod adresem www.wisla.krakow.pl/pl/Stadion_2009_2010/. Biuro Prasowe Wisły Kraków SA Bardzo proszę o to i tekst:-D |
po pierwszej wizycie w sosnowcu takie pytanie - karnety w starej formie papierkowej maja byc - a co bedzie jezeli znowu dopadnie nas wczorajsza aura i wszystko bedzie mokre i nie bedzie sie nadawac do uzytku...?
wiem czarny scenariusz ale po pierwszej wizycie w sosnowcu zyciowy... |
Cytat:
Ceny męśle optymalne, trzeźwe podejście klubu do sprawy, brawo. |
Cytat:
Jak sobie to wyobrażasz mam jechać np. z południa polski dajmy na to Bielsko Biała do Krakowa (samochodem) dość wcześnie bo przecież muszę zdążyć na zbiórkę. Docieram na miejsce wsiadam do pociągu dojeżdżamy do sosnowca jest ok po meczu wracamy pociągiem do Krakowa, ja wsiadam do samochodu i udaję się w drogę powrotną do domu. Nie dość że tracę w cholerę czasu dodatkowo wygodniej jest mi jechać samochodem co nie stwarza żadnych problemów na trasie i bezpiecznie docieram pod obiekt na kresowej. To jeszcze muszę zapłacić za przejazd którym nie jadę i dodatkowo płacę za benzynę aby dojechać na stadion.\ No wybacz ale nie mam zamiaru jechać 130km (w dwie strony 260 z hakiem) do krakowa kiedy mogę zrobić to w nie całe 80 w jedną stronę. Moim zdaniem powinny być dwa rodzaje z przejazdem i bez !! Koniec kropka! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl