![]() |
Czyli za 45 min chyba można będzie zaśpiewać to co nam najlepiej ostatnio wychodzi, " Nic sie nie stało, Polacy nic sie nie stało"
|
Jeszcze 45 minut i nasz dramat prawdopodobnie sie skonczy, czyli Polska zasluzenie wrcoci do domu.
To jest zwyczajnie jeden wielki marazm. Zero skladnej i przemyslanej gry. Bezpluciowy futbol prymitywny - taka definicja naszej gry mi tu najbardziej pasuje. Szacunek dla Boruca, ze po raz kolejny uchronil nas przed 0:4 po pierwszej polowie. |
Krzynówek, Lewandowski, Wasilewski, Łobodziński to szkoda pisac - reszta nie wiele lepiej....
|
Powiem tak, jakby nie Boruc, to w kazdym meczu dostalibyśmy sromotny wpierd.ol. Az dziw biere, ze przy takiej obronie w 225 minut dostalismy tylko 3 bramki... Skrzydla nie istnieja, najgorszy mecz Lewandowskiego, jaki widzialem, Brazylijczyk tez nic nie pokazuje. Jednym slowem: DRAMAT!
|
Podobno mamy tak świetną lewą pomoc, że Zieńczuk jest za słaby....
|
ale ****a gramy, mecz o wszystko :lol:
ja mam dość Tuska wpuścić, CUDU TRZEBA CUDU PS Mogliśmy mieć jedną przewage: zgranie.a teraz dojdź w 100 słowach od słowa 'Polska' do słowa 'zgranie' W naszym zespole dominuje podanie piłki w kierunku bramki przeciwnika. Jest to bardzo trudne zagranie, wykonywane najcześciej pod presja przeciwnika: 1.Piłkę odzyskujemy, spada nam pod nogi, kolega z drużyny podaje ja nam w okolice wątroby 2. Piłkę dotykamy ok 52 razy, tak aby już nie podskakiwała, stosowana jest metoda iteracyjna, najbardziej skuteczna jednak pracochłonna(51 razy musimy zacząć przyjmowac od początku) 3. Po przyjęciu piłki orientujemy sie, że a) piłkę nam odebrano b)wcale nie przyujmowalismy piłki tylko staraliśmy sie nie potknąćo własne nogi c)przeciwnik nas naciska Jeżeli zachodzi podpunkt c) przechodzimy do pkt 4, jeśli a )lub b), za 15 min będziemy mieli nowa szanse na takie zagranie. 4.Ponieważ nie ma czasu do zastanowienia intuicyjnie wybieramyu kierunek gdzie moze znajdować sie bramka, a później korzystając z zaawansowanych metod naukowych(mech na kamieniach, kierunek wiatru, swędzenie jajek lub zapach łani)lokalizujemy partnera z zespołu 5. Ułamek sekundy po pkcie 4 ile Bozia dała siły kopiemy w wybranym uprzednio kierunku. 6. Za 15 min będziemy mieli kolejną okazje by kopnąć. PS W żargonie wiejskich klubów 'klasowych' takie zagranie nosi ,w zależności od cześci kraju, nazwy:"na pałę", "na aferę", na" petresku" "RATUNKU!" Niech druga połowa nam lekką będzie.. |
Gorzej będzie jak okaże się że Austria jakimś fartem wygra to spotkanei z Niemcami a my dostaniemy w dupe..
|
Jeszcze się w tym temacie chyba nie wpisywałem, ale dziś muszę.
Qrw..... mać, ja pinkolę, oglądanie tego show w pierwszej połowie było ponad moje siły. Oczy bolą jak widzę jakie widowisko tworzy nasza 11. Jeśli mamy na nast. turnieju się tak popisywać to ... Niemcy - Austria 1-0 |
Pierwsze 5 minut drugiej połówki i Łobo kopie się w czoło. Za co?!!
|
No niestety, Niemaszki prowadzą 1:0 po strzale Ballacka z wolnego:(
No i 0:1.. Bardzo dobrze!! Należało im się!! |
i goool
idealne podsumowanie "na stojąco gramy" |
I gol hehe masakra.
|
Chuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.............. ............
I jeden zeroooooooooooooooooooooooooooooooooo... Klasniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiccccccccccc cccccccc.... Łobodziński zbiera same znakomite oceny, Kokosza na 2 metry od obrońcy, Wasilewski uprawia zapasy. Czy oni wiedzą qrw.... że grają w mistrzostwach europy, że oglądają ich setki milionów ludzi? |
Schodzi najgorszy gracz meczu -> Lobo
Dobre i to. Jedyny plus dzisiejszego wieczoru. |
Myślę że wielki BOBO i Leon powinni już szykować tajną broń w ofensywie czyli postawić na metalowy słupek w 16-stce...chwila wszedł Pan Smolarek.
Podsumowanie turnieju pod katem "armat" strzeliliśmy 1 bramkę i to z pozycji spalonej :) Good job Leo, very good job. |
Cytat:
|
jak Boruca nie lubie tak napiszę, czapki z głów. reszta gra tak że moją teściową boli sztuczna szczęka
|
Jesteśmy ZAJEBIŚCIIIIIIIIIIIIIIIIII !!
Takiej żenady to ja w życiu nie widziałem |
Gra Łobodzińskiego to jakaś parodia footbolu. Najgorsze jest to że ta jego "słabsza forma" trwa od kilku dobrych miesięcy. Jak my mamy grać o jakiekolwiek puchary bez prawego pomocnika, a nic nie wskazuje żeby w najbliższym czasie coś się zmieniło (dla mnie to on jest zwyczajnie słaby jak barszcz, i te 320k€ które podobno zarabia to poprostu skandal)
|
Proszę o powazną odpowiedź. Czy my wysłalismy tam druzynę uprawiającą tę dyscyplinę w której rozgrywane są mistrzostwa?
|
lubią się Kołtoń z Borkiem "ale widzisz, MATI " :D
nie ma się co nad naszymi pastwić. Grają słabiej od Chorwatów bo są słabsi. Jedna jaskółka w bramce wiosny nie uczyni, cała nasza piłka od góry do dołu zorganizowana jest na komuno-przekręciarską modłę, przyjdzie czas, degrengolada potrwa jeszcze minimum do 2012 roku. No to co wymagać od grajków, dostosowali się do systemu. Tyle naszej radości z gry, co się sprawozdawcy nad Borucem i Rogerem pozachwycają. |
Nasi powinni teraz dogadać się z sędzią, żeby jakiegoś karniaka z kapelusza dla Chorwatów gwizdnął. Będzie znów na kogo zwalić winę za kiepski wynik.
|
szczerze?
Ciesze sie ze przegrywają, moze otworzą wreszcie oczy wyznawcy LEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEOOOO, gramy piach taki sam jak dwa lata temu o ile nie większy. Sczerze jestem za tym by rozstać sięw pokoju z Benkakkerem oraz z jego nieudacznikami oraz mega galacticos Krzynówkiem, Bąkiem i resztą patałachów. Chorwacja B z Polską B 1-0 Bo chorwacja A siedzi na ławce a połowa Polski A przed telewizorami. |
Leoś zmienia jednego z najlepiej graczy, czyli Sagana. Na boisku nadal Murawski. Cymbał...
|
Zszedł najlepszy zawodnik w ofensywie Saganowski a za niego Zachorski wchodzi - idę po kolejne piwo komedie najlepiej ogląda się z dobrym browarkiem :lol:
|
z innego forum post sirCoolek'a:
Moja jedyna konkluzja może być taka - Kołtoń na selekcjonera Jak on wszystko widzi, jak on wszystko wie... Mówcie co chcecie, klasa światowa dodam, Borek na menago |
Kiedy wejdzie as nad asy Pazdan? Brożek, Głowacki, Jeleń czy Wichniarek pewnie pokładają się ze smiechu. W sumie Leo mógł wziąc Matusiaka, grał taką sama pytę jak reszta.
|
Cytat:
|
Uśmiechnijcie sie! Nastepna kompromitacja dopiero za dwa lata - mundial!
|
Do Polski, czy gdzieś tam niech zapieprzają z buta!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl