Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Karta Kibica (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4354)

SZYMEK_TSW 10.08.2015 12:34

Czy w przypadku wyrabiania karty dla dziecka poniżej 13 lat, obecność rodziców jest konieczna czy da się to "załatwić", ewentualnie czy jakieś upoważnienie wystarczy?

17wojownik 25.08.2016 14:02

1 Załącznik(ów)
Może ktoś wie - jak przedłużam kartę kibica przez internet i daję opcję dostawy "wysyłka", to jak ją mogę aktywować? Czy to robi pracownik Klubu czy ja w jakiś sposób i muszę jechać na stadion po to?

Póki nie jest aktywowana, nie mogę kupić biletu przez sieć.

WISŁAZWE 25.08.2016 14:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 17wojownik (Post 1451544)
Może ktoś wie - jak przedłużam kartę kibica przez internet i daję opcję dostawy "wysyłka", to jak ją mogę aktywować? Czy to robi pracownik Klubu czy ja w jakiś sposób i muszę jechać na stadion po to?

Póki nie jest aktywowana, nie mogę kupić biletu przez sieć.


Karta jest aktywowana przez klub. Wtedy można już na nią kupić bilet, jednak nie dojdzie ona do Ciebie do jutrzejszego meczu. Standardowo wysyłka trwa do 5 dni roboczych.

JacobCFC 25.08.2016 19:43

Zawsze mogłeś spróbować aktywować kk i w momencie gdy była już aktywna kupić bilet nawet jeśli karta nie ma szans dojść do Cb do jutra. Drukujesz potwierdzenie zakupu, przy wchodzeniu mówisz ze ją zgubiłeś, albo, że jesteś z daleka i nie dojechała na czas, a bardzo chciałeś być na meczu. Spokojnie byś wszedł.

Jaroo1 25.08.2016 20:38

Cytat:

Zawsze mogłeś spróbować aktywować kk i w momencie gdy była już aktywna kupić bilet nawet jeśli karta nie ma szans dojść do Cb do jutra. Drukujesz potwierdzenie zakupu, przy wchodzeniu mówisz ze ją zgubiłeś, albo, że jesteś z daleka i nie dojechała na czas, a bardzo chciałeś być na meczu. Spokojnie byś wszedł.
A co jeśli by kupić bilet, mieć go nabitego na kartę, karty nie posiadać bo własnie nie doszła lub się ją zgubiło i sobie pójść do strefy w dniu meczu i powiedzieć, że karta zgubiona a bilet na niej był? Może wyrobią nową i przeniosą na nią bilet?

JacobCFC 25.08.2016 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1451598)
A co jeśli by kupić bilet, mieć go nabitego na kartę, karty nie posiadać bo własnie nie doszła lub się ją zgubiło i sobie pójść do strefy w dniu meczu i powiedzieć, że karta zgubiona a bilet na niej był? Może wyrobią nową i przeniosą na nią bilet?

Nie mam pojęcia jak wtedy wygląda procedura,ale wydaje mi się, że dostał byś nową kk ale biletu ze starej na nową nie przeniosą więc i tak wchodził, byś na potwierdzenie zakupu. Jednak tak jak mówię, nie mam pojęcia jak wygląda to od strony formalnej- WISŁAZWE na pewno lepiej orientuje się w tej kwestii.

wislakrakow124 21.09.2016 10:54

Zlozylem wniosek online o nowa karte kibica w poniedzialek rano. Od wczoraj karta jest juz aktywna ale Wisla miala mi przyslac maila o odbiorze:

Witaj.

Dziękujemy za złożenie wniosku o Kartę Kibica w sklepie www.bilety.wisla.krakow.pl. Procedura wyrobienia Karty Kibica zajmuje do 5 dni roboczych. O możliwości odbioru karty poinformujemy Cię kolejnym mailem.

Pozdrawiamy!

Przysylaja oni faktycznie tego maila? Mam ten problem ze dopiero przed meczem bede mogl odebrac KK. A specjalnie do Krakowa nie bede jechal ponad 200km.

ArturBarlinek 21.09.2016 10:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1451598)
A co jeśli by kupić bilet, mieć go nabitego na kartę, karty nie posiadać bo własnie nie doszła lub się ją zgubiło i sobie pójść do strefy w dniu meczu i powiedzieć, że karta zgubiona a bilet na niej był? Może wyrobią nową i przeniosą na nią bilet?

Bilet jest nabity na KK, nawet jak ją zgubisz, wyrobisz nową to na niej i tak będzie bilet :) nie trzeba iść i "przebijać" biletu na KK :) system bierze to z systemu podczas wchodzenia przez kołowrotki, że dany użytkownik (o danym nr pesel) ma bilet.

kicur 21.09.2016 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislakrakow124 (Post 1453915)
Zlozylem wniosek online o nowa karte kibica w poniedzialek rano. Od wczoraj karta jest juz aktywna ale Wisla miala mi przyslac maila o odbiorze:

Witaj.

Dziękujemy za złożenie wniosku o Kartę Kibica w sklepie www.bilety.wisla.krakow.pl. Procedura wyrobienia Karty Kibica zajmuje do 5 dni roboczych. O możliwości odbioru karty poinformujemy Cię kolejnym mailem.

Pozdrawiamy!

Przysylaja oni faktycznie tego maila? Mam ten problem ze dopiero przed meczem bede mogl odebrac KK. A specjalnie do Krakowa nie bede jechal ponad 200km.


Najwyżej wyrób drugą przed meczem z legią w piątek i po problemie ;). Jak masz bilet kupiony, to i tak to już jest w systemie, więc wejdziesz

luke1906 20.10.2016 10:19

Ktoś wie ile trzeba czekać, aż ktoś w klubie łaskawie ruszy dupsko i aktywuje kartę? Transakcja ma status 'opłacono' od wczoraj rano, a karta ojca nadal nie jest aktywna i ku.rwa nie mogę kupić zasranego biletu.

krzaq12 20.10.2016 10:34

Najlepiej zadzwoń tam do strefy kibica, powinni zrobić to od ręki.

WISŁAZWE 20.10.2016 10:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 1455306)
Ktoś wie ile trzeba czekać, aż ktoś w klubie łaskawie ruszy dupsko i aktywuje kartę? Transakcja ma status 'opłacono' od wczoraj rano, a karta ojca nadal nie jest aktywna i ku.rwa nie mogę kupić zasranego biletu.


Do pięciu dni roboczych.

luke1906 20.10.2016 13:09

Po interwencji przez email już jest aktywna :)

R33 14.01.2017 13:36

http://www.wisla.krakow.pl/pl/bilety/karta_kibica/

Cytat:

Od 10 stycznia 2017 roku zmianie uległy zasady wyrabiania Kart Kibica. Dotychczasowa karta, istniejąca od 2011 nie będzie już wydawana. Wszystkie Karty Kibica wydane do 10.01.2017 będą mogły być używane do końca daty ważności.
Czyli rozumiem, że nowej karty nie trzeba już wyrabiać i ogólnie teraz tylko te Lyoness wchodzą?

heoij 14.01.2017 15:40

Przecież masz wszystko wyjaśnione, nie wiem czego nie rozumiesz. Nie wyrobisz już innej Karty Kibica niż Lyoness a stare będą działałby dokąd mają datę ważności.

R33 14.01.2017 16:51

Bardziej pisałem dla upewnienia.

Kamson 07.02.2017 21:55

głupie pytanie, ale wole sie upewnic. znajomy ma karte kibica ważną do 20 marca. w przypadku zakupienia teraz karnetu nie będzie potem żadnych problemów z wejściem na stadion z nową KK?

mgl 07.02.2017 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1463811)
głupie pytanie, ale wole sie upewnic. znajomy ma karte kibica ważną do 20 marca. w przypadku zakupienia teraz karnetu nie będzie potem żadnych problemów z wejściem na stadion z nową KK?

Nie będzie, ja teraz wyrabiałem kartę Cashback, to starą po prostu dezaktywowali a karnet przerzucili na nową.

regan 10.02.2017 12:42

No i czemu za zakup karnetu nie dostalem zadnego cashbacku?

gris 30.08.2018 10:32

Można przyjść z czyimś wnioskiem o Kartę Kibica czy koniecznie trzeba osobiście? Jak to wygląda w praktyce?

regan 30.08.2018 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 1513383)
Można przyjść z czyimś wnioskiem o Kartę Kibica czy koniecznie trzeba osobiście? Jak to wygląda w praktyce?

można przyjść tylko wypelnionym i podpisanym przez wlasciciela karty

ciacho 18.09.2018 17:48

Witam. Czy karta kibica jest bez zdjęcia?

mitmichael 18.09.2018 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1514744)
Witam. Czy karta kibica jest bez zdjęcia?

Tak jest bez zdjęcia

laurence 21.01.2019 13:05

Nie widzę opcji przedłużenia KK z poziomu strony. Mogę tylko zrobić duplikat.A gdzies czytalem ze online mozna przedluzyc KK. Karte mam ważną do połowy lutego i już teraz chciałbym ja przedłużyć, przed zakupem karnetu. Pomoże ktos?

mitmichael 21.01.2019 13:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez laurence (Post 1531292)
Nie widzę opcji przedłużenia KK z poziomu strony. Mogę tylko zrobić duplikat.A gdzies czytalem ze online mozna przedluzyc KK. Karte mam ważną do połowy lutego i już teraz chciałbym ja przedłużyć, przed zakupem karnetu. Pomoże ktos?

Musisz wyrobic duplikat, innej opcji nie ma.

PSYCHOLTSW 21.01.2019 13:45

@laurence kiedyś to było możliwe, zresztą ten opis to potwierdza:
https://bilety.wisla.krakow.pl/aktua...kibica,12.html
ostatni akapit

laurence 21.01.2019 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1531305)
Musisz wyrobic duplikat, innej opcji nie ma.

A czy przypadkiem duplikat nie będzie miał takiej samej daty ważności co obecną KK?

mitmichael 21.01.2019 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez laurence (Post 1531344)
A czy przypadkiem duplikat nie będzie miał takiej samej daty ważności co obecną KK?

Nie, sam w taki sposob przedłuzałem KK, obecna karta zostaje zablokowana a nowa zostaje wydana na kolejne 2 lata. Mozna potem zaznaczyc czy chce sie aby klub wysłał ja na podany adres albo wybrac odbior osobisty.

Zwitter 25.01.2019 14:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez laurence (Post 1531344)
A czy przypadkiem duplikat nie będzie miał takiej samej daty ważności co obecną KK?

Duplikat to jest to samo co przedłużenie karty kibica, możesz to zrobić przez neta, sam tak robiłem dwa razy, obecnie czekam na wysyłkę.

Brozinho_23 05.02.2019 18:39

Jako, że informacje na stronie nie zawsze są aktualne to zapytam czy KK można przedłużyć komuś bez posiadania karty tej osoby przy sobie?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl