![]() |
Czy w przypadku wyrabiania karty dla dziecka poniżej 13 lat, obecność rodziców jest konieczna czy da się to "załatwić", ewentualnie czy jakieś upoważnienie wystarczy?
|
1 Załącznik(ów)
Może ktoś wie - jak przedłużam kartę kibica przez internet i daję opcję dostawy "wysyłka", to jak ją mogę aktywować? Czy to robi pracownik Klubu czy ja w jakiś sposób i muszę jechać na stadion po to?
Póki nie jest aktywowana, nie mogę kupić biletu przez sieć. |
Cytat:
Karta jest aktywowana przez klub. Wtedy można już na nią kupić bilet, jednak nie dojdzie ona do Ciebie do jutrzejszego meczu. Standardowo wysyłka trwa do 5 dni roboczych. |
Zawsze mogłeś spróbować aktywować kk i w momencie gdy była już aktywna kupić bilet nawet jeśli karta nie ma szans dojść do Cb do jutra. Drukujesz potwierdzenie zakupu, przy wchodzeniu mówisz ze ją zgubiłeś, albo, że jesteś z daleka i nie dojechała na czas, a bardzo chciałeś być na meczu. Spokojnie byś wszedł.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Zlozylem wniosek online o nowa karte kibica w poniedzialek rano. Od wczoraj karta jest juz aktywna ale Wisla miala mi przyslac maila o odbiorze:
Witaj. Dziękujemy za złożenie wniosku o Kartę Kibica w sklepie www.bilety.wisla.krakow.pl. Procedura wyrobienia Karty Kibica zajmuje do 5 dni roboczych. O możliwości odbioru karty poinformujemy Cię kolejnym mailem. Pozdrawiamy! Przysylaja oni faktycznie tego maila? Mam ten problem ze dopiero przed meczem bede mogl odebrac KK. A specjalnie do Krakowa nie bede jechal ponad 200km. |
Cytat:
|
Cytat:
Najwyżej wyrób drugą przed meczem z legią w piątek i po problemie ;). Jak masz bilet kupiony, to i tak to już jest w systemie, więc wejdziesz |
Ktoś wie ile trzeba czekać, aż ktoś w klubie łaskawie ruszy dupsko i aktywuje kartę? Transakcja ma status 'opłacono' od wczoraj rano, a karta ojca nadal nie jest aktywna i ku.rwa nie mogę kupić zasranego biletu.
|
Najlepiej zadzwoń tam do strefy kibica, powinni zrobić to od ręki.
|
Cytat:
Do pięciu dni roboczych. |
Po interwencji przez email już jest aktywna :)
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/bilety/karta_kibica/
Cytat:
|
Przecież masz wszystko wyjaśnione, nie wiem czego nie rozumiesz. Nie wyrobisz już innej Karty Kibica niż Lyoness a stare będą działałby dokąd mają datę ważności.
|
Bardziej pisałem dla upewnienia.
|
głupie pytanie, ale wole sie upewnic. znajomy ma karte kibica ważną do 20 marca. w przypadku zakupienia teraz karnetu nie będzie potem żadnych problemów z wejściem na stadion z nową KK?
|
Cytat:
|
No i czemu za zakup karnetu nie dostalem zadnego cashbacku?
|
Można przyjść z czyimś wnioskiem o Kartę Kibica czy koniecznie trzeba osobiście? Jak to wygląda w praktyce?
|
Cytat:
|
Witam. Czy karta kibica jest bez zdjęcia?
|
Cytat:
|
Nie widzę opcji przedłużenia KK z poziomu strony. Mogę tylko zrobić duplikat.A gdzies czytalem ze online mozna przedluzyc KK. Karte mam ważną do połowy lutego i już teraz chciałbym ja przedłużyć, przed zakupem karnetu. Pomoże ktos?
|
Cytat:
|
@laurence kiedyś to było możliwe, zresztą ten opis to potwierdza:
https://bilety.wisla.krakow.pl/aktua...kibica,12.html ostatni akapit |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jako, że informacje na stronie nie zawsze są aktualne to zapytam czy KK można przedłużyć komuś bez posiadania karty tej osoby przy sobie?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl