Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

wisl@k_TS 02.07.2008 20:14

Czym dojechac z Dworca Głównego pod Tesco na Kapelance? I ile sie gdzies jedzie?

gigant 02.07.2008 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 561228)
Czym dojechac z Dworca Głównego pod Tesco na Kapelance? I ile sie gdzies jedzie?

Tramwaj 19, w zależności od pory jedzie się około 15-20 minut.

Żmijka 02.07.2008 20:59

Ma ktoś najnowsze gg (7.7 bodaj)? Jak tak to czy da się zmienić jakoś to, aby emotki nie zamienialo mi w tym oknie co pisze tylko dopiero w oknie rozmowy?

AniaD303 02.07.2008 21:01

Mam problem z kompem. Zalągł mi się jakiś syf. Internetowy mks_virznajduje jakieś trojany, usuwa, a po kilku minutach znowu są. Poza tymco jakiś czas zamiast paska zadań pojawia się czarne pole, znikawszystko z pulpitu, a w lewym górnym rogu pojawia się okienko"Ustawienia spersonalizowane" i jakiś fragment wpisu w rejestrze.Skanowałam rejestr EasyCleanerem, ale po usunięciu zbędnych wpisówdalej to samo. Poza tym strasznie się przycina net. Mam pytanie, czymożna kompa jeszcze uratować, czy muszę zrobić formata, czego robić misię bardzo nie chce :P

Lupo 02.07.2008 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 561228)
Czym dojechac z Dworca Głównego pod Tesco na Kapelance? I ile sie gdzies jedzie?

Albo autobusem 124 w kierunku Ruczaju lub też tramwajem 19 w kierunku "Borek Fałęcki"

swirson 02.07.2008 21:40

Ktoś wie, jak wygląda sprawa z przemeldowaniem - jakie dokumenty potrzebuje -akt własności mieszkania, książeczka ze spółdzielni???

Misztż. 02.07.2008 22:02

mam pytanie: jaką literką w bbcodes przekresla się wyraz?

Kurt 02.07.2008 22:18

Taki Avatar a'la south park można zrobić gdzieś czy nie? ;) czy znalezione w necie już gotowe? jeśli można to gdzie?

Misztż. 02.07.2008 22:23

http://www.discretos.net/go-1143-fab...outh-park.html pozdrawiam :)

karmel1906 02.07.2008 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bieluu (Post 560886)
Mam takie może dziwne pytanie. Czy ktoś wie jak pozbyć się pnia? Ostał mi się taki po wycięciu orzecha i nie wiem jak się go pozbyć. Pień ma około metra średnicy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bieluu (Post 560914)
Próbowałem już środków chemicznych o wiele silniejszych od soli i nic :/

musisz znalezc wyrwideba, jesli on nie pomoze to tylko dziadek do orzechow da rade.
tak na powaznie to albo sprobuj go podkopac i porabac, albo jak masz taka mozliwosc sprobuj go troche nadpalic, przy okazji kielbachy upieczesz...
pozdrawiam

DYRU 03.07.2008 07:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swirson (Post 561299)
Ktoś wie, jak wygląda sprawa z przemeldowaniem - jakie dokumenty potrzebuje -akt własności mieszkania, książeczka ze spółdzielni???

do wymeldowania: osobiscie z dowodem osobisty i książeczką wojskową.
do zameldowania: dowód osobisty, książeczka wojskowa, druk podpisany przez właściciela lokalu, jego dowód osobisty oraz tytuł prawny do lokalu (akt notarialny, wyciąg z księgi wieczystej, ogólnie taki dokument, z którego jasno wynika kto jest właścicielem konkretnego lokalu połozonego pod konkretnym adresem) dobrze bedzie jak przyjdziecie razem :) chyba ze Ty jestes włascicielem.
procedura zameldowania jest taka sama dla pobytu stałego jak i czasowego.

P.S. ksiazeczka za spóldzielni niet.
pozdarwiam

swirson 03.07.2008 08:03

Dzięki DYRU

filip_wislak 03.07.2008 08:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Misztż. (Post 561324)
mam pytanie: jaką literką w bbcodes przekresla się wyraz?

[s] :-) Pozdro.

Provident 03.07.2008 08:55

Mam pytanie jak mam niby termin odbiory karty kibica w dniu 26 czerwca a przyjade po nia 30 lipca to mi ja wydadza? Prosze o dpowiedź

PvD 03.07.2008 08:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Provident (Post 561459)
Mam pytanie jak mam niby termin odbiory karty kibica w dniu 26 czerwca a przyjade po nia 30 lipca to mi ja wydadza? Prosze o dpowiedź

tak

niektórzy kibice z 2004 roku nie odebrali i zastanawiam sie na co czekają albo po co wyrabiali

adam09 03.07.2008 11:12

da sie jakos naprawic to zajebane gg ? on kilku dni nie moge go włączyć :/ a jak już zacznie działać to na jeden dzień i znowu lipa :( i to w momentach kiedy pilnie potrzebuje sie z kims skontaktować :/

medyk 03.07.2008 11:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AniaD303 (Post 561269)
Mam problem z kompem. Zalągł mi się jakiś syf. Internetowy mks_virznajduje jakieś trojany, usuwa, a po kilku minutach znowu są. Poza tymco jakiś czas zamiast paska zadań pojawia się czarne pole, znikawszystko z pulpitu, a w lewym górnym rogu pojawia się okienko"Ustawienia spersonalizowane" i jakiś fragment wpisu w rejestrze.Skanowałam rejestr EasyCleanerem, ale po usunięciu zbędnych wpisówdalej to samo. Poza tym strasznie się przycina net. Mam pytanie, czymożna kompa jeszcze uratować, czy muszę zrobić formata, czego robić misię bardzo nie chce :P

chyba format..

WiślakNH 03.07.2008 11:30

Wie ktoś jak sie daje hasło na profil na najnowszym gg?

RiCo_TSW 03.07.2008 11:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adam09 (Post 561513)
da sie jakos naprawic to zajebane gg ? on kilku dni nie moge go włączyć :/ a jak już zacznie działać to na jeden dzień i znowu lipa :( i to w momentach kiedy pilnie potrzebuje sie z kims skontaktować :/

spróbuj tutaj
http://web.gadu-gadu.pl/

Misztż. 03.07.2008 11:45

ktora literka w bbcodes odpowiada za przekreslenie tekstu?

wroobel88 03.07.2008 11:59

Wisła pany !!!
 
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Misztż. (Post 561534)
ktora literka w bbcodes odpowiada za przekreslenie tekstu?

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...ostcount=16557 :>

wislak_olkusz 03.07.2008 12:05

zna ktoś może wynik meczu kosza WENEZUELA - URUGWAJ ?

mecz był grany dziś o 3:00 w ramach Mistrzostw Ameryki Południowej

Kamil_mchw 03.07.2008 12:10

czy są jakieś akademiki w Krakowie z pokojami 1-osobowymi?? jak tak to prosiłbym chociaż o nazwę takowych :] głównie chodzi mi o miasteczko :]

TSW Fanatyk 03.07.2008 13:26

jak ściągacie z RS macie normalne transfery czy zaniżone?

swirson 03.07.2008 13:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 561552)
czy są jakieś akademiki w Krakowie z pokojami 1-osobowymi?? jak tak to prosiłbym chociaż o nazwę takowych :] głównie chodzi mi o miasteczko :]

http://www.uj.edu.pl/dydaktyka/news.php?id=15 punkt V, poszukaj także na stronach AP, UJ i AGH.

wislak_92 03.07.2008 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 561587)
jak ściągacie z RS macie normalne transfery czy zaniżone?

Dzisiaj ściągałem to szło 60 kb/s a zawsze mam ~200kb/s.

Pijus 03.07.2008 14:36

Jedno drobne pytanko.Posiadam telefon Nokia 9300. Gdy dostaje smsa od znajomych nie wyświetla mi nazwy klienta tylko sam numer. natomiast gdy ktos do mnie dzwoni z listy pojawia sie imię i nazwisko dzwoniącego.Zaznaczam ze mam zapisane wszystkie kontakty na karcie sim. Pojecia nie mam jak to ustawić. Czy ktoś mi pomoże ??

Skipper 03.07.2008 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_olkusz (Post 561546)
zna ktoś może wynik meczu kosza WENEZUELA - URUGWAJ ?

mecz był grany dziś o 3:00 w ramach Mistrzostw Ameryki Południowej

Uruguay - Venezuela 88:70

63.5 Kg 03.07.2008 15:22

da sie ustawic w tynm chorym tlenie(bo zesralo mi sie gg) emotikonki wlasnie z GG ??

medyk 03.07.2008 15:30

można jakos bez zbednych programow ustawic haslo na dany folder? by nikt niepowolany nie mogl do niego wejsc?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl