![]() |
Sprzedam Nokie 5300 uzywany trzy miesiace .Dorzucam karte 1 giga . gwarancja obejmuje okres jeszcze 9 miesiecy . Stan bardzo dobry
|
Do sprzedania Nokia
|
|
Witam mam do sprzedania telefon Nokia N95 stan idealny , cały komplet w pudełku .
Telefon jest z fabrycznie zdjętym simlockiem , nie będą sie rozpisywał o telefonie bo każdy kto jest zainteresowany zna ten model . Cena jaka mnie interesuje to 1050zł Pisać PRV jak coś Do telefonu posiadam fakturę zakupu na kwotę 2800zl |
Do telefonu posiadam fakturę zakupu na kwotę 2800zł
|
Witam , Panowie zapraszam na moją aukcję na której można nabyć koszulkę Wisły a pieniążki zostaną przekazane na ciężko chore dziecko ...
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=482635288 |
|
Sprzedam Beret Wisły Czarny Gratis dodaje Koszulke Wisły aukcja od 1 zł
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=483820628 |
Kupię szal Dynastia Jagiellonów. Jak coś to pw.
|
NOWA BLUZA BERSHKA za 79 zeta !!!
http://www.allegro.pl/item477059075_...armani_xl.html NOWA BLUZA ATHLETIC za 59 zeta !!! http://www.allegro.pl/item481420157_...sprawdz_l.html NOWA BLUZA ADIDAS za 99 zeta !!! http://www.allegro.pl/item482166021_...cenowy_xl.html KURTKA REEBOK za 79 zeta !!! http://www.allegro.pl/item483190476_..._okazja_l.html |
Kupię stół do ping-ponga.. może być używany, ważne żeby był składany, tzn nie było problemów z jego złożeniem i postawieniem pod ściana :)
kontakt oczywiście priv albo przez gg(w profilu) |
KUPIE ! ! !
http://imguser.gandalf.com.pl/pd_69470.jpgOd Platona do Webera Furier Andrzej red. wyd. Uniwersytet Szczeciński Oprawa: miękka |
Sprzedam TANIO 2 fullcapy NewEra : Chicago Bulls i Milwaukee Brewers.
Oba w stanie bdb! Rozmiar Bulls: 7 1/4 http://iv.pl/images/ebddgh50u0usxk7wj0wi_thumb.jpg Rozmiar Brewers: 7 5/8 http://iv.pl/images/mrfxvtm78m6xjanbj_thumb.jpg Oferty i pytania na priv. PS. Wiecej zdjec na priv! |
Sprzedam HP IPAQ RX3715
Procesor: Samsung S3C2440 400MHz; System operacyjny: Microsoft Windows for Pocket 2003; Typ wyświetlacza: 3,5" Transflective TFT 240x320 64k color, możliwość pracy w trybie Landscape; Zainstalowana pamięć: 64 MB; Pamięć Flash ROM: 128 MB; Rodzaj baterii: litowo-jonowe ładowalne; Porty komunikacji: Infrared, USB, Secure Digital lub Multimedia Card expansion slot, RS 232, Wireless LAN 802.11b, Bluetooth; Aparat: 1,2 MPx http://www.livingroom.org.au/camerap...q_3715_med.jpg Idealny do nawigacji, wgrana najnowsza Automapa oraz iGo. Stan bdb. Posiada wiele wgranych programów tj. MobileGadu, TCPMP (świetny odtwarzacz filmów, które na dużym wyświetlaczu ipaq'a wyglądają fenomenalnie), pakiet Office, OpereMobile (przeglądanie internetu jest o wiele przyjemniejsze niż na standartowym IE). Istnieje możliwość oglądania youtuba oraz tym podobnych serwisów. Urządzenie to można wykorzystać także jako pilot uniwersalny do różnego rodzaju sprzętu RTV (działa ze sporych odległości). Urządzenie to świetnie nadaje sie do szkoły, nauki, rozrywki oraz nawigacji. Jeśli ktoś jest zainteresowany mogę wysłać zdjęcia na maila. Zestaw zawiera PDA, stację dokująco-ładującą (do synchronizacji z komputerem), rysik oraz oryginalny pokrowiec HP! (Do zestawu mogę dorzucić moduł GPS Navibe, dzięki któremu nie pozostanie nic innego jak tylko ruszyć w trasę;)). Kontakt: GG - 1985008 tel. kom. - 503643469 |
Sprzedam Dysk 750 GB ! ! Pisac na Piriv albo GG:8510979
|
Sprzedam:
- nowe kurtki narciarskie blizzard męskie XL (2 szt) (info i fotki takiej samej na http://www.allegro.pl/item482843394_..._48_s_men.html) w razie potrzeby mogę wystawić na aukcji TRANSPORT KURIEREM GRATIS CENA : 300PLN - nowe koszulki PUMA naszej reprezentacji (białe)(replika L,XL) (6 i 11 szt) CENA: 50PLN Koszt wysyłki wg cennika poczty polskiej, bądz 10PLN kurierem - żarówki OSRAM LED CC (zmienne barwy światła) (ponad 100 sztuk) (tak to działa http://www.youtube.com/watch?v=SlzC1fX6UpI) specyfikacja http://domswiatla.pl/produkt/230/zar..._gu10_kolorowa tu wersja GU10 WERSJA z trzonkiem E14 CENA: 20PLN sztuka (poniżej 50% ceny sugerowanej) cena wysyłki wg cennika poczty polskiej bądź Kurier:10PLN Przy zakupie 3 i więcej szt. wysyłka kurierem gratis - apteczki samochodowe SAGAFORM (Szwedzka firma) w ładnym materiałowym etui. (20 sztuk) http://www.sagaform.com.pl/index.php...2&kategoria=42 CENA: 30PLN wysyłka wg cennika poczty polskiej bądź 10PLN kurier przy zakupie 2 i więcej szt. wysyłka gratis kontakt na priv bądź na adres email: [email protected] |
http://galeria.wislakrakow.com/20081115/rzepa/02.jpg
Kupię taką koszulkę. Kontakt na priv lub [email protected] |
Smycze Ultras Nasze Trybuny - Nasze Zasady!
|
Kurtka ATOMIC!!!
http://allegro.pl/show_item.php?item=485750226 |
Lacoste Red http://allegro.pl/item486234373_laco..._mikolaja.html
Lacoste Elegance http://allegro.pl/item486242614_laco...a_prezent.html DKNY be Delicious http://allegro.pl/item486251996_dkny...a_prezent.html |
|
|
|
|
Sprzedam telefon Sony Ericsson K 550i . Stan idealny. Kupiony w salonie plusa. Praktycznie nieuzywany bo traktowany jako 'telefon domowy' :) Sprzedaje caly komplet z ładowarką słuchawkami i pudełkiem. Tanio. Na pewno sie dogadamy. Zainteresowani pisać na priv. :)
|
Taki sam plecak mam do sprzedania: http://jabbafoto.bazarek.pl/opis/250...tpa-02325.html (stan: nowy, z metkami)
Za 125zl. Do zobaczenia chociazby jutro, w Centrum. |
Bluza Bramkarska Adidas Windstopper. Stan bdb-,ciekawy wzór, lekko przetarty numer z tyłu i delikatne przetarcie na łokciu. Materiał solidny, nie przepuszczajacy powietrza (jak wieje, to nie marzniesz), pod pachami lekka siateczka-wywietrznik. Rozmiar z metki XL, ale sugerowane dla ludzi noszących L-ke. Atrakcyjna Cena.
http://i34.tinypic.com/2u4ldz4.jpg http://i38.tinypic.com/b7carm.jpg http://i36.tinypic.com/30u4ytk.jpg |
|
sprzedam gre na PS3- ratchet Quest Of Booty. nowka, folia.
kupie: uncharted, heavenly sword, GTA4, MGS4, Dead Space, Far Cry2, Burnout Paradise i inne Pisac na PM jak cos:) |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl