Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

wonski_eNHa 14.02.2010 22:51

może jednak BG na koszulce ?? Panie Bogusławie?? Nasz dziele marketingu, który u NAS nie istnieje. Przecież Biała Gwiazda jest bardziej rozpoznawalnym znakiem niż stwór który nosi miano "herbu/loga" Wisła Kraków S.A..
Ten "stworek" mógł by pozostać na wszystkich materiałach związanych z Wisłą Kraków S.A., na spodenkach "piłkarzy" logo a na koszulkach BG. Jak podczas jubileuszu. Wilk syty i owca cała. Nikt Nie traci, a Wisła jako S.A i T.S mogło by zyskać. No ale chyba nikt w klubie nie ma głowy na karku i nie wpadnie na taki genialny pomysł, a szkoda. Czy są tutaj jacyś ludzie którzy myślą inaczej??

NIKE
http://img519.imageshack.us/img519/4382/1906c.th.png http://img230.imageshack.us/img230/5923/1906b.th.png http://img689.imageshack.us/img689/5412/1906.th.png

ADIDAS
http://img237.imageshack.us/img237/3305/1906d.th.png http://img713.imageshack.us/img713/3837/1906e.th.png http://img32.imageshack.us/img32/321/1906f.th.png http://img230.imageshack.us/img230/2117/1906g.th.png

koyoot 15.02.2010 00:25

Ostatnia i przedostatnia wizualizacja rewelacja, choc ta ostatnia mnie bardziej przypada do gustu.

ChinoRios 15.02.2010 00:49

łoł niesamowite podgląd, z biała gwiazda i było kupić koszulki. A miły szczegółów można napisz na szyi "Wiślak" jaki representacji nike z Polska

http://pl.tinypic.com/r/any9mx/6

Coglin 15.02.2010 07:57

jesli mamy miec adidasa to jak dla mnie te opcje najlepsze:

http://img237.imageshack.us/img237/3305/1906d.png http://img713.imageshack.us/img713/3837/1906e.png

filoo 15.02.2010 10:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 854920)

Uważam ,że jesłi już mamy mieć tego Adidasa, to te dwa projekty są najlepsze, szczególnie ten niebieski paseczek, dodaje delikatnie takiej klasy. Lux pomysł :)

rafkur 15.02.2010 11:29

no ta z tym niebieskim paseczkiem faktycznie "daje rade"

Adamek21 17.02.2010 19:26

Moim zdaniem nie pasuje ten niebieski pasek ładniej wygląda bez no ale to jest moje zdanie.Najlepiej poczekać do lipca wtedy sie rozstrzygnie czy Adidas będzie sponsorował koszuli Wisły.

surdut 18.02.2010 16:52

a wiecie moze co bedzie na koszulkach Wisły? TF kable, beta at home czy nic nie bedzie?

Mango 18.02.2010 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adamek21 (Post 855852)
Moim zdaniem nie pasuje ten niebieski pasek ładniej wygląda bez no ale to jest moje zdanie.Najlepiej poczekać do lipca wtedy sie rozstrzygnie czy Adidas będzie sponsorował koszuli Wisły.

My kibice dowiemy sie o tym na szarym końcu :P

w0lno. 19.02.2010 13:44

wonski_eNHa mógłbyś zrobić projekt stroju Wisełki w TYM stylu? Jeśli pozostalibyśmy przy UMBRO, to myślę, że te koszulki prezentowałyby się miło dla oka ;)

wonski_eNHa 21.02.2010 22:57

zrobiłbym, ale to jest bez stylu :P

maciekTSW 21.02.2010 23:09

Yyy Nie czytałem ostanich postów dokłandnie, ale z tego co wiem to NIE MOŻEMY mieć na strojach gwiazdy zamiast herbu, gwiazda możę być obok. Nie jestem pewny, ale jakiś czas temu poruszany był ten temat. :PP

bravelukas 24.02.2010 10:28

Wie ktoś co bet-at-home?czy już definitywnie współpraca zakończona i będziemy grać bez sponsora na koszulkach?...
Takie Amiki zerwały z betClickiem i prawdopodobnie będą mieli Samsunga....a u nas działacze nie potrafią znaleźć żadnego sponsora???

kangurekm 24.02.2010 10:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bravelukas (Post 858639)
Wie ktoś co bet-at-home?czy już definitywnie współpraca zakończona i będziemy grać bez sponsora na koszulkach?...
Takie Amiki zerwały z betClickiem i prawdopodobnie będą mieli Samsunga....a u nas działacze nie potrafią znaleźć żadnego sponsora???

Będą mieli jakiś koncern odzieżowy z Niemiec - S.Oliver czy coś takiego =P Dawny sponsor Borussi Dortmund . To już jest raczej info oficjalne ;-)

bravelukas 24.02.2010 10:56

^^^no ale i to dobre, lepsze niż nasze gołe koszulki.......

masterlag 24.02.2010 11:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kangurekm (Post 858645)
Będą mieli jakiś koncern odzieżowy z Niemiec - S.Oliver czy coś takiego =P Dawny sponsor Borussi Dortmund . To już jest raczej info oficjalne ;-)

S.Oliver to kojarzy mi się z butami. W Krk raz byłam i ceny "za nic" mnie powaliły. Ale nie wiem czy o to chodzi... W każdym bądź razie mam nadzieję, że nie będzie nasza koszulka tak paskudna jak zanosi się być trykot Ruchu: http://www.weszlo.com/fotonews/12668...eenShot247.jpg
Bo "banerami reklamowymi" to sobie mogą być koszulki siatkarskie...

MłodePokolenie 24.02.2010 12:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masterlag (Post 858661)
S.Oliver to kojarzy mi się z butami. W Krk raz byłam i ceny "za nic" mnie powaliły. Ale nie wiem czy o to chodzi... W każdym bądź razie mam nadzieję, że nie będzie nasza koszulka tak paskudna jak zanosi się być trykot Ruchu: http://www.weszlo.com/fotonews/12668...eenShot247.jpg
Bo "banerami reklamowymi" to sobie mogą być koszulki siatkarskie...

Omg. Te koszulki Ruchu są na prawde paskudne. Pierwsze skojarzenie to "tanie koszulki turniejowe".

filoo 24.02.2010 12:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kangurekm (Post 858645)
Będą mieli jakiś koncern odzieżowy z Niemiec - S.Oliver czy coś takiego =P Dawny sponsor Borussi Dortmund . To już jest raczej info oficjalne ;-)

Hmm To ciekawe, skąd pewność? a może ktoś spróbuje wlkeić S.Olivier na nasze obecne trykoty Umbro, a może też Adidasa?

kangurekm 24.02.2010 12:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filoo (Post 858671)
Hmm To ciekawe, skąd pewność? a może ktoś spróbuje wlkeić S.Olivier na nasze obecne trykoty Umbro, a może też Adidasa?

Nie potrafie teraz przytoczyć w jakiej ,ale czytałem o tym parę dni temu w jakiejś wielkopolskiej gazecie ;-)
Zarzekali się , że prawda , że kontrakt juz podpisany ...

Żurawek 24.02.2010 16:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filoo (Post 858671)
Hmm To ciekawe, skąd pewność? a może ktoś spróbuje wlkeić S.Olivier na nasze obecne trykoty Umbro, a może też Adidasa?

s.Oliver przecież dotyczy koszulek Lecha...

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,title,Samsung-czy-sOliver-zastapia-BetClicka,wid,12004507,wiadomosc.html

filoo 25.02.2010 02:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żurawek (Post 858755)

Rety noprawda....eh czytanie ze zrozumieniem.... :0 Sorry

bravelukas 25.02.2010 10:32

wp.pl

Wisła zagra bez sponsora na koszulkach


Ważą się losy współpracy Wisły Kraków ze sponsorem strategicznym, firmą bet-at-home. Wiadomo, że na inaugurację ligi krakowianie zagrają bez logo bukmachera na koszulkach.

O decyzji poinformowała "Gazeta Wyborcza". Wisła zdecydowała się zagrać bez reklamy sponsora, bo boi się potężnych, wielomilionowych kar. Jak wiadomo, zgodnie z nową ustawą hazardową od 1 stycznia zakazana jest reklama internetowych zakładów bukmacherskich.

W Bełchatowie Biała Gwiazda zagra więc z logo firmy właściciela klubu Bogusława Cupiała.

Za kilka dni okaże się także, czy współpraca z bet-at-home będzie kontynuowana. W przyszłym tygodniu dojdzie do decydujących rozmów w tej sprawie. Przedstawiciele firmy bukmacherskiej twierdzą, że działają zgodnie z prawem unijnym i kary im nie straszne. Wisła się jednak obawia.

Jak na razie klubowi nie udało się dojść do porozumienia z bukmacherem. W niemal identycznej sytuacji jest Lech Poznań, który jednak musiał się rozstać z BetClickiem. Kolejorz na dniach ma jednak przedstawić nowego sponsora.

Jeśli Wisła nie porozumie się z bet-at-home, wówczas straci ok 4 mln zł. Tyle powinna dostawać za rok współpracy.

wonski_eNHa 25.02.2010 22:37

To wszystko jasne, przecież jesteśmy tak bogaci że nie potrzebujemy szukać sponsorów.

Pisaliście o sponsorze Amiki "indukcyjni" Poznań i ktoś poprosił żeby inny ktoś pokazał jak tyo by u NAS wyglądało:

http://img694.imageshack.us/img694/268/oli.png

ps. Z pierwszej ręki informacja: nijaki Lew Mesik podpisał półroczny kontrakt z Wisłą. :P

http://img715.imageshack.us/img715/1384/asq.png
Skorża o nim powiedział: "Nie jest to zbyt wysoki zawodnik i nie jest typem lisa pola karnego, ale postanowiłem dać mu szansę. Niestety nie pasuje do mojej koncepcji, ale spróbujemy go wprowadzać na końcówki spotkań."


tak na rozluźnienie :]

filoo 26.02.2010 00:56

w sumie fajnie wygląda "moje " złożenie S. Oliviera i Wisły :);)

a co do Lwa to wiele o nim słyszałem i jest mistrzem ostanich kwadransów :):):):):):)

dobre

sayek89 28.02.2010 12:00

No i mamy stare dobre logo telefoniki. Jak za tych dobrych czasów kiedy była niezła ekipa pod Wawelem. Dziwi mnie fakt że jak na mistrza polski przystało, nie możemy znaleźć porządnego sponsora takiego jak np Samsung chociażby.

crazykaro 28.02.2010 12:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 861402)
No i mamy stare dobre logo telefoniki. Jak za tych dobrych czasów kiedy była niezła ekipa pod Wawelem. Dziwi mnie fakt że jak na mistrza polski przystało, nie możemy znaleźć porządnego sponsora takiego jak np Samsung chociażby.

Samsung przejął Amice i dlatego będzie u Koziołków a nie pod Wawelem. Mnie by pasowała do tych czerwonych strojów Coca-Cola:D

surdut 28.02.2010 12:20

Nawet podoba mi sie ta ,,stara" telefonika jak kiedys w Uefa co ladnie pykalismy :)
Niemniej jednak przydalby sie nowy sponsor zeby kasa byla :)

filoo 28.02.2010 14:18

Ta stara Telefonika wygląda Oldschoolowo, wszystkim się dobrze kojarzy, byłem w knajpce na meczu i każdy zaczął wspominać dobre czasy ......

hmm ze sponsorem ciężko, nie pchają się drzwiami i oknami, a po deszczu też nie rosną :) Mam nadzieję, jak to już tuu ktoś kiedyś napisał, że: nowy stadion = więcej kibiców= zainteresowanie wzrasta = kumaty sponsor

crazykaro 28.02.2010 14:50

Na te pół roku przydałby się jakiś sponsor nawet za ten 1-1,5 mln zł bo nie ma co marnwać pustego miejsca na koszulkach

wonski_eNHa 28.02.2010 15:01

Dokładnie, Tele-Fonika na koszulkach przywołuje miłe wspomnienie, ale klub tak utytułowany i 'jeszcze' medialny nie może sobie pozwalać na straty pierniędzy z tytułu braku sponsora. Nasz dział marketingu i zajmujący się 'finansami' w Wiśle okropnie kuleje. Tak jak powiedział dzisiaj Borek w studiu Cafe Futbol, polskie kluby powinny się otworzyć na media. Powinien być czas na trening i czas na wywiad dla naszych 'piłkarzy'!
W 80% to media moim zdaniem kreują wielkie kluby z którymi chętnie wiążą się inwestorzy i rzesze kibiców, którzy przychodzą na mecze i robią zakupy w klubowych sklepach. Także panie w działu 'marketing' do roboty! Samo się nie zrobi! Klub ma być wielki nie tylko na boisku ale też poza nim!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl