![]() |
może jednak BG na koszulce ?? Panie Bogusławie?? Nasz dziele marketingu, który u NAS nie istnieje. Przecież Biała Gwiazda jest bardziej rozpoznawalnym znakiem niż stwór który nosi miano "herbu/loga" Wisła Kraków S.A..
Ten "stworek" mógł by pozostać na wszystkich materiałach związanych z Wisłą Kraków S.A., na spodenkach "piłkarzy" logo a na koszulkach BG. Jak podczas jubileuszu. Wilk syty i owca cała. Nikt Nie traci, a Wisła jako S.A i T.S mogło by zyskać. No ale chyba nikt w klubie nie ma głowy na karku i nie wpadnie na taki genialny pomysł, a szkoda. Czy są tutaj jacyś ludzie którzy myślą inaczej?? NIKE http://img519.imageshack.us/img519/4382/1906c.th.png http://img230.imageshack.us/img230/5923/1906b.th.png http://img689.imageshack.us/img689/5412/1906.th.png ADIDAS http://img237.imageshack.us/img237/3305/1906d.th.png http://img713.imageshack.us/img713/3837/1906e.th.png http://img32.imageshack.us/img32/321/1906f.th.png http://img230.imageshack.us/img230/2117/1906g.th.png |
Ostatnia i przedostatnia wizualizacja rewelacja, choc ta ostatnia mnie bardziej przypada do gustu.
|
łoł niesamowite podgląd, z biała gwiazda i było kupić koszulki. A miły szczegółów można napisz na szyi "Wiślak" jaki representacji nike z Polska
http://pl.tinypic.com/r/any9mx/6 |
jesli mamy miec adidasa to jak dla mnie te opcje najlepsze:
http://img237.imageshack.us/img237/3305/1906d.png http://img713.imageshack.us/img713/3837/1906e.png |
Cytat:
|
no ta z tym niebieskim paseczkiem faktycznie "daje rade"
|
Moim zdaniem nie pasuje ten niebieski pasek ładniej wygląda bez no ale to jest moje zdanie.Najlepiej poczekać do lipca wtedy sie rozstrzygnie czy Adidas będzie sponsorował koszuli Wisły.
|
a wiecie moze co bedzie na koszulkach Wisły? TF kable, beta at home czy nic nie bedzie?
|
Cytat:
|
wonski_eNHa mógłbyś zrobić projekt stroju Wisełki w TYM stylu? Jeśli pozostalibyśmy przy UMBRO, to myślę, że te koszulki prezentowałyby się miło dla oka ;)
|
zrobiłbym, ale to jest bez stylu :P
|
Yyy Nie czytałem ostanich postów dokłandnie, ale z tego co wiem to NIE MOŻEMY mieć na strojach gwiazdy zamiast herbu, gwiazda możę być obok. Nie jestem pewny, ale jakiś czas temu poruszany był ten temat. :PP
|
Wie ktoś co bet-at-home?czy już definitywnie współpraca zakończona i będziemy grać bez sponsora na koszulkach?...
Takie Amiki zerwały z betClickiem i prawdopodobnie będą mieli Samsunga....a u nas działacze nie potrafią znaleźć żadnego sponsora??? |
Cytat:
|
^^^no ale i to dobre, lepsze niż nasze gołe koszulki.......
|
Cytat:
Bo "banerami reklamowymi" to sobie mogą być koszulki siatkarskie... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Zarzekali się , że prawda , że kontrakt juz podpisany ... |
Cytat:
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,title,Samsung-czy-sOliver-zastapia-BetClicka,wid,12004507,wiadomosc.html |
Cytat:
|
wp.pl
Wisła zagra bez sponsora na koszulkach Ważą się losy współpracy Wisły Kraków ze sponsorem strategicznym, firmą bet-at-home. Wiadomo, że na inaugurację ligi krakowianie zagrają bez logo bukmachera na koszulkach. O decyzji poinformowała "Gazeta Wyborcza". Wisła zdecydowała się zagrać bez reklamy sponsora, bo boi się potężnych, wielomilionowych kar. Jak wiadomo, zgodnie z nową ustawą hazardową od 1 stycznia zakazana jest reklama internetowych zakładów bukmacherskich. W Bełchatowie Biała Gwiazda zagra więc z logo firmy właściciela klubu Bogusława Cupiała. Za kilka dni okaże się także, czy współpraca z bet-at-home będzie kontynuowana. W przyszłym tygodniu dojdzie do decydujących rozmów w tej sprawie. Przedstawiciele firmy bukmacherskiej twierdzą, że działają zgodnie z prawem unijnym i kary im nie straszne. Wisła się jednak obawia. Jak na razie klubowi nie udało się dojść do porozumienia z bukmacherem. W niemal identycznej sytuacji jest Lech Poznań, który jednak musiał się rozstać z BetClickiem. Kolejorz na dniach ma jednak przedstawić nowego sponsora. Jeśli Wisła nie porozumie się z bet-at-home, wówczas straci ok 4 mln zł. Tyle powinna dostawać za rok współpracy. |
To wszystko jasne, przecież jesteśmy tak bogaci że nie potrzebujemy szukać sponsorów.
Pisaliście o sponsorze Amiki "indukcyjni" Poznań i ktoś poprosił żeby inny ktoś pokazał jak tyo by u NAS wyglądało: http://img694.imageshack.us/img694/268/oli.png ps. Z pierwszej ręki informacja: nijaki Lew Mesik podpisał półroczny kontrakt z Wisłą. :P http://img715.imageshack.us/img715/1384/asq.png Skorża o nim powiedział: "Nie jest to zbyt wysoki zawodnik i nie jest typem lisa pola karnego, ale postanowiłem dać mu szansę. Niestety nie pasuje do mojej koncepcji, ale spróbujemy go wprowadzać na końcówki spotkań." tak na rozluźnienie :] |
w sumie fajnie wygląda "moje " złożenie S. Oliviera i Wisły :);)
a co do Lwa to wiele o nim słyszałem i jest mistrzem ostanich kwadransów :):):):):):) dobre |
No i mamy stare dobre logo telefoniki. Jak za tych dobrych czasów kiedy była niezła ekipa pod Wawelem. Dziwi mnie fakt że jak na mistrza polski przystało, nie możemy znaleźć porządnego sponsora takiego jak np Samsung chociażby.
|
Cytat:
|
Nawet podoba mi sie ta ,,stara" telefonika jak kiedys w Uefa co ladnie pykalismy :)
Niemniej jednak przydalby sie nowy sponsor zeby kasa byla :) |
Ta stara Telefonika wygląda Oldschoolowo, wszystkim się dobrze kojarzy, byłem w knajpce na meczu i każdy zaczął wspominać dobre czasy ......
hmm ze sponsorem ciężko, nie pchają się drzwiami i oknami, a po deszczu też nie rosną :) Mam nadzieję, jak to już tuu ktoś kiedyś napisał, że: nowy stadion = więcej kibiców= zainteresowanie wzrasta = kumaty sponsor |
Na te pół roku przydałby się jakiś sponsor nawet za ten 1-1,5 mln zł bo nie ma co marnwać pustego miejsca na koszulkach
|
Dokładnie, Tele-Fonika na koszulkach przywołuje miłe wspomnienie, ale klub tak utytułowany i 'jeszcze' medialny nie może sobie pozwalać na straty pierniędzy z tytułu braku sponsora. Nasz dział marketingu i zajmujący się 'finansami' w Wiśle okropnie kuleje. Tak jak powiedział dzisiaj Borek w studiu Cafe Futbol, polskie kluby powinny się otworzyć na media. Powinien być czas na trening i czas na wywiad dla naszych 'piłkarzy'!
W 80% to media moim zdaniem kreują wielkie kluby z którymi chętnie wiążą się inwestorzy i rzesze kibiców, którzy przychodzą na mecze i robią zakupy w klubowych sklepach. Także panie w działu 'marketing' do roboty! Samo się nie zrobi! Klub ma być wielki nie tylko na boisku ale też poza nim! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl