Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Praca (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3012)

Kamyk 19.06.2012 07:13

Niestety nie mam takich informacji. Może ktoś się wypowie w tym temacie.

michael 19.06.2012 10:09

Ma ktoś może jakieś informacje o pracy za granicą np. ma magazynie, przy owocach i innych tego typu pracach nie wymagających większych kwalifikacji?
Bo szukam jakiejś pracy za granicą na wakacje i jakby ktoś coś słyszał, czy jechał i miał miejsce to proszę o info ;)
Może akurat tu uda się coś znalezc ;)

felipe 19.06.2012 22:15

Urząd Marszałkowski - z tych trzech "największych" Urzędów (Marszałkowski, Wojewódzki, Miasta) płaci podobno najlepiej. Ale szczegółów nie znam.

Urząd Miasta - na ich BIPie przy naborach odkąd pamiętam podają wielkość wynagrodzenia zasadniczego. Można popatrzeć. Zawsze jakiś konkret. Świeżo upieczony absolwent musi niestety brać dolne widełki.

Gucio25 21.06.2012 12:41

znacie jakieś ciekawe firmy, miejsca, gdzie możnaby się było bez problemu dostać na praktykę do działu marketingu?

szprotson 21.06.2012 12:44

a w Wiśle próbowales?

adam_09 21.06.2012 20:45

Nie wiem czy to dobre miejsce do nauki...

Gucio25 21.06.2012 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1258953)
a w Wiśle próbowales?

to był mój pierwszy pomysł.
napisałem do nich maila, póki co bez odpowiedzi. :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adam_09 (Post 1259080)
Nie wiem czy to dobre miejsce do nauki...

hehe, co racja to racja.. ale dobre czy nie dobre - myśle, że większość kibiców chociażby z ciekawości chciałaby zobaczyć jak to wygląda "od środka".

Zdzis 21.06.2012 23:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 1259097)
to był mój pierwszy pomysł.
napisałem do nich maila, póki co bez odpowiedzi. :)

Pisz do TS a nie SA :)

Gucio25 21.06.2012 23:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zdzis (Post 1259100)
Pisz do TS a nie SA :)

a o tym nie pomyślałem, też ciekawa opcja. :)

macie jeszcze jakieś inne pomysły, gdyby z Wisłą się nie udało?

maciekTSW 21.06.2012 23:47

A właśnie może przydałby się ktoś komu wreszcie zależy na tym co się dzieje w tym klubie.. Na pewno nie miałby za dużo do gadania ale może jakiś punk widzenia kibola.. :>

felipe 11.07.2012 19:12

http://wup-krakow.pl/o-wup/praca-w-u...ds.-kontroli-2

taka praca w wojewódzkim urzędzie pracy - jakie to mogą być zarobki ?

888 24.07.2012 23:34

http://krakow.gumtree.pl/c-Praca-pra...AdIdZ398837019 - może ktoś skorzysta :tsw_wislazkrakowa: :>:rotfl:

R33 16.08.2012 22:03

Da się w Krakowie gdzieś załapać na dorywczą robotę? Chodzi mi o coś typu praca 1dno, kilkudniowa. Nie coś stałego. Bo niestety na coś stałego nie mogę sobie obecnie pozwolić. Orientuje się ktoś w tym?

chopin 24.08.2012 08:34

http://krakow.gumtree.pl/c-Praca-pra...AdIdZ407390322 jakby ktoś chciał:)

AS82 30.08.2012 15:32

http://krakow.gumtree.pl/c-Praca-bar...AdIdZ409140446

peele 01.09.2012 22:00

Jest ktoś kto pracuje w Tele-Fonika Kable w Krakowie na Wielickiej? Jeśli tak to proszę o odpowiedź na prv, mam kilka pytań, których nie chciałbym zadawać publicznie :)

L U Z N Y 11.10.2012 09:50

Jak by ktoś miał jakąś ciekawą ofertę pracy to zapraszam na priv.
Obecnie jestem mistrzem na wydziale montażu jednej z firm produkujących armaturę .

Natkan 17.10.2012 08:54

http://krakow.gumtree.pl/c-Praca-pra...AdIdZ423137754 wie coś ktoś o tym?

Sylwek1906 17.10.2012 09:44

Jakby ktoś miał jakieś namiary na prace jako kucharz to chętnie podejme temat :)

gress 01.12.2012 21:55

Ktoś z was może myślał o pracy w Sylwestra ? Nie zależy mi specjalnie na jakiś rozrywkach w tym dniu, dodatkowo ostatnio budżet dość drastycznie zmalał i napływ gotówki byłby wskazany. Wydaje się więc, że jest to dobra okazja. W tym mieście dużo się dzieje w Sylwestra, a większość ludzi woli go spędzić na zabawie. Macie może jakieś propozycje gdzie można by się załapać ?

Kamil_mchw 08.12.2012 20:28

mam L4 do 13 stycznia... (problemy zdrowotne - 20 godz. na dobę w łóżku)

od początku tego miesiąca siedzę w domu i nic nie robię... ch0j mnie "szczela"... potrzebuje zajęcia! a raczej pracy w warunkach domowych. nie muszę zarabiać nie wiadomo ile... potrzebuje tylko jakoś zagospodarować swój czas w ciągu dnia... już chyba wszystkie filmy, seriale itp. obejrzałem. :D
jak ktoś coś słyszał, albo coś takiego to proszę o prv.

jestem chyba pracoholikiem :/

Pablo84 08.12.2012 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 1290347)
mam L4 do 13 stycznia... (problemy zdrowotne - 20 godz. na dobę w łóżku)

od początku tego miesiąca siedzę w domu i nic nie robię... ch0j mnie "szczela"... potrzebuje zajęcia! a raczej pracy w warunkach domowych. nie muszę zarabiać nie wiadomo ile... potrzebuje tylko jakoś zagospodarować swój czas w ciągu dnia... już chyba wszystkie filmy, seriale itp. obejrzałem. :D
jak ktoś coś słyszał, albo coś takiego to proszę o prv.

jestem chyba pracoholikiem :/

Może popróbował byś coś telemarketingiem ?Zdaje się, że niektóre firmy pozwalają z domu dzwonić -nie wiem czy tam nie ma w firmach ubezpieczeniowych.Gadane byś sobie wyrobił, podejscie do klienta, co w pózniejszej pracy(np przedstawiciel handlowy) było by sporym plusem.

Kamil_mchw 08.12.2012 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 1290366)
Może popróbował byś coś telemarketingiem ?Zdaje się, że niektóre firmy pozwalają z domu dzwonić -nie wiem czy tam nie ma w firmach ubezpieczeniowych.Gadane byś sobie wyrobił, podejscie do klienta, co w pózniejszej pracy(np przedstawiciel handlowy) było by sporym plusem.


Raczej myślałem nad czymś "po znajomości" od forumowiczów... tylko na miesiąc.

Mam pracę... na bardzo fajnych warunkach z której nie zrezygnuje. Aktualnie mam "kontuzję" (dosyć poważną i muszę cały czas leżeć... mogę tylko do kibelka, albo coś ugotować), ale dalej mój pracodawca mi płaci. Wkręciłem moją kobietę do tej pracy i nie ma jej teraz w krk... nudzi mi się... :D oglądanie meczów mi się już znudziło (brak atmosfery stadionowej), z gier wyrosłem. Znajomi cały czas przychodzą ale tylko mnie w....iają bo przynoszą alkohol kiedy ja pić nie mogę, albo .......ą jaki to ja biedny jestem "taki połamany". MASAKRA!! muszę się czymś zająć...

to o czym piszesz to pewnie musiałbym iść na rozmowę, szkolenia, zbędne .......enie... a ja mam tylko miesiąc laby... mam nadzieje że nie więcej.

reni2211 18.12.2012 18:38

Siemaneczko,
jestem absolwentką studiów dziennych na AGH, kierunek Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, mgr inż.
szukam pracy...niekoniecznie w mojej branży...telemarketing i wszelkie "domokrążctwo" odpada...mam sumienie, które nie pozwala mi wciskać ludziom kitów, których sam bym nie kupiła;P
jakby ktoś coś miał to proszę pisać:)
z góry dzięki:)

d.j 05.01.2013 01:06

Nowa firma na rynku bukmacherskim posiadająca koncesję Ministra Finansów nr: SC/12/7251/2/LBU//2011/1337 zaprasza zainteresowanych otwarciem lokali ajencyjnych.

Jako jedyna firma bukmacherska na rynku nie wymagamy żadnych opłat za przystąpienie do sieci!

Jeżeli na forum jest osoba która byłaby zainteresowana prowadzeniem takiej działalności zapraszam na priv. Zapraszam do współpracy osoby posiadające już działalność a chcące ją rozszerzyć o zakłady bukmacherskie.
NAPRAWDĘ WARTO!

wojtole14 12.01.2013 21:23

Cześć wszystkim!

Na rynek krakowski wchodzi firma DRB Centrum Odszkodowań, czołowa kancelaria odszkodowawcza w Polsce. Działająca od 2005, ponad 7000 prowadzonych spraw, wszystkie wygrane na korzyść klienta! Ponadto DRB wywalczyło najwyższą kwotę odszkodowania w historii tj. 1.520.000zł i sprawa jest wciąż w toku!
Gwarancja Polskiej Izby Doradców i Pośredników Odszkodowawczych!

Poszukujemy przede wszystkim studentów z zapałem i energią do pracy. Wymaga ona bezpośredniego kontaktu z klientem, dlatego osoba musi odznaczać się komunikatywnością, bardzo przydatna również kreatywność, gdyż firma dopiero zaczyna swoją działalność w Krakowie. Każdy przejaw twórczego myślenia może zaprocentować w Twojej karierze!

Gdyby ktoś z Was poszukiwał pracy, zapraszam do współpracy. Klarowny system awansów i kariery, zaliczki od złożonych spraw w 10 dni roboczych.

Wszelkie zapytania na priv, CV proszę słać pod adres mailowy: [email protected]

Kamil_mchw 12.01.2013 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojtole14 (Post 1294447)
Cześć wszystkim!

Na rynek krakowski wchodzi firma DRB Centrum Odszkodowań, czołowa kancelaria odszkodowawcza w Polsce. Działająca od 2005, ponad 7000 prowadzonych spraw, wszystkie wygrane na korzyść klienta! Ponadto DRB wywalczyło najwyższą kwotę odszkodowania w historii tj. 1.520.000zł i sprawa jest wciąż w toku!
Gwarancja Polskiej Izby Doradców i Pośredników Odszkodowawczych!

Poszukujemy przede wszystkim studentów z zapałem i energią do pracy. Wymaga ona bezpośredniego kontaktu z klientem, dlatego osoba musi odznaczać się komunikatywnością, bardzo przydatna również kreatywność, gdyż firma dopiero zaczyna swoją działalność w Krakowie. Każdy przejaw twórczego myślenia może zaprocentować w Twojej karierze!

Gdyby ktoś z Was poszukiwał pracy, zapraszam do współpracy. Klarowny system awansów i kariery, zaliczki od złożonych spraw w 10 dni roboczych.

Wszelkie zapytania na priv, CV proszę słać pod adres mailowy: [email protected]

mam nadzieje że nie odbierzesz mojego posta za atak... ale kilka rzeczy mi się nie podoba...

1. najwyższa spraw odszkodowawcza w historii miała miejsce w USA... sprawa przeciwko Philip Morris (kwota kilkudziesięciu mln dolarów)
2. jeśli miałeś na myśli PL to również jest to nie prawda... z tego typu firm prym wiedzie firma Feniks (czy Fenix? jakoś tak...) nie pamiętam. kolejny przykład z brzegu... mój profesor w zeszłym roku wygrał 3 mln zł. odszkodowania - był niesłusznie oskarżony o dawanie zaliczeń za lodzika, ew. sexik w gabinecie ze studentką... sprawę przegrała pewna gazeta. głośna sprawa... poszukaj w google.
3. proszenie o CV na prywatny (nie firmowy) adres e-mail nie jest profesjonalnym posunięciem
4. warto również dodać że jeśli potencjalny pracownik będzie tyrał przez równy rok i nie uda mu się podpisać ani jednej umowy to nie zarobi ani grosza... za benzynę nikt mu nie zwraca, za tel również...

Wojtole... jeśli jeszcze kolego nie założyłeś własnej działalności gospodarczej to nie pchaj się w to gówno.

Wiślacy... jeśli chcecie to wysyłajcie CV i próbujcie... ja Wam tylko pisze swoją opinię na ten temat.

Pozdro

wojtole14 13.01.2013 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 1294454)
mam nadzieje że nie odbierzesz mojego posta za atak... ale kilka rzeczy mi się nie podoba...

1. najwyższa spraw odszkodowawcza w historii miała miejsce w USA... sprawa przeciwko Philip Morris (kwota kilkudziesięciu mln dolarów)
2. jeśli miałeś na myśli PL to również jest to nie prawda... z tego typu firm prym wiedzie firma Feniks (czy Fenix? jakoś tak...) nie pamiętam. kolejny przykład z brzegu... mój profesor w zeszłym roku wygrał 3 mln zł. odszkodowania - był niesłusznie oskarżony o dawanie zaliczeń za lodzika, ew. sexik w gabinecie ze studentką... sprawę przegrała pewna gazeta. głośna sprawa... poszukaj w google.
3. proszenie o CV na prywatny (nie firmowy) adres e-mail nie jest profesjonalnym posunięciem
4. warto również dodać że jeśli potencjalny pracownik będzie tyrał przez równy rok i nie uda mu się podpisać ani jednej umowy to nie zarobi ani grosza... za benzynę nikt mu nie zwraca, za tel również...

Wojtole... jeśli jeszcze kolego nie założyłeś własnej działalności gospodarczej to nie pchaj się w to gówno.

Wiślacy... jeśli chcecie to wysyłajcie CV i próbujcie... ja Wam tylko pisze swoją opinię na ten temat.

Pozdro


Witam
Nie bardzo rozumiem tej nagonki...
Ad 1. Firma DRB zajmuje się WYŁĄCZNIE szczególnymi przypadkami jeśli chodzi o odszkodowania tj. wypadki komunikacyjne i błędy medyczne. Takich firm jest sporo w Polsce, a DRB jest drugą co do wielkości, pierwsze miejsce ma EUCO. Nie bierzemy jakichkolwiek przypadków, które podchodzą pod kodeks cywilny tylko szczególne przypadki. Więc kwota, którą podałem jest najwyższa w tej kategorii.
Ad 2. DRB nie zajmuje się takimi sprawami, więc nie wnikam, aczkolwiek o firmie Feniks nigdy nie słyszałem i patrząc na opinie w Internecie nie wyglądają najlepiej.
Ad 3. W obecnej chwili czekam na adres mailowy, który mi zostanie nadany przez firmę. Jest bardzo dużo zgłoszeń, dużo nowych agentów i nie jest to dokonywane w jednej chwili. Firma dopiero zaczyna działalność w Krakowie, stąd ten problem.
Ad 4. Zupełnie bezsensowny argument. Praca w DRB nie jest pracą obowiązkową, a raczej dodatkową. Każdy kto przystępuje do firmy działa na zlecenie. Firma oferuje darmowe szkolenia, na odpowiednim poziomie są już dofinansowania do samochodu i inne premie. Z klientami umawiamy się przez telefon i przedstawiają oni wstępnie swoją sprawę. Jeśli sprawa nadaje się to jedziemy już po dokumenty, tyle. Nikt nie każe nam jeździć codziennie po Krakowie i błagać ludzi.
W firmie pracuje już sporo moich znajomych z Lublina, nigdy nie słyszałem żeby ktokolwiek nie miał ani jednej sprawy na miesiąc. To nie jest taki zły wynik. Mówienie przez cały rok nic się nie może trafić jest zupełnie niezgodne z realiami.

Od lutego DRB rozpoczyna na wszystkich uczelniach wyższych w Krakowie wykłady uświadamiające ludzi jakie prawa im się należą. Ponad 90% osób, nie wie jakie im prawa przysługują lub otrzymali zbyt niskie kwoty odszkodowań.
Mam nadzieję, że akcja się uda i tacy jak Ty zmienią zdanie. Kto jest niedowiarkiem, zapraszam na spotkania informacyjne.
Rozumiem, że wszędzie znajdą się krytycy i malkontenci... Pozdrawiam tych pozytywnie nastawionych do świata.

Piotrek87 14.01.2013 10:57

Tak przejzysta ścieżka kariery , awanse itp. Wszędzie tak mówią Aegon, Grupon teraz na firma. Obiecują cuda i g dają. Tak kolego wielka firma a mejla firmowe nie masz ha ha , dobre bajki ze jeszcze nie przydzielone.
Dzisiaj mnóstwo firm tak kusi co nie obiecują szkolenia , wszystko zapewniają itp a prawda taka ze robi sie na działalności i te wielkie firmy żadnych kosztów nie ponoszą a ty płacić ZUS co miesiąc musisz.
Bez urazy ale wielka firma która walczy o odszkodowania i jest niby najlepsza itp szuka pracownikow na forum kibiców klubu piłkarskiego ?? Bądźmy powazni ;)

mic 14.01.2013 14:25

Przeciez kolega za polecenie nowych 'pracownikow' dostanie plusika...

Bez urazy


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl