![]() |
Man U pewny, ale ja bym szedl na bramki do tego Real smierdzi spora iloscia bramek! Juve raczej wygra minimalnie 1:0, Arsenal w tv wiec licze na duza ilosc bramek :>
|
Ja dziś zagrałem na Niceę i Javor w Serbii.
|
ryzyko jak pan Dudi napisał zajebiste.
Arsenal. widziałeś skład Arsenalu na ten mecz? Almunia; Fabianski; Hoyte; Gibbs; Silvestre; Gallas; Djourou; Denilson; Song; Eboue; Ramsey; Randall; Merida; Diaby; Wilshere; Vela; Bendtner; Simpson... Co prawda obie drużyny mają pewny awans, a do 1msc Kanonierom wystarczy remis to mimo wszystko skłaniałbym się na Porto... albo 1X. Real. Nowy trener, nowe zasady. Barca wczoraj rezerwa uległa Szchtarowi ( stawiałem X2:D), wszystko dlatego, że Gran Derbi Ojropa w sobote. Dziś myślę że Zenit jest w stanie powalczyć o punkty. ManU. nie wiem, dla mnie no bet. nawet sie nie opłaca po takim kursie. Juve. pan Dudi powiedzaił już wszystko. Ja dziś proponuję handicap TAU -19.5 :Olimpia. DKV Olimpii sprawiło baty, więc boje się myśleć o tym co TAU zrobi w tym meczu biorąc pod uwagę ich formę. tak więc TAU -19.5 @1.85 singielek. za 40/60zł TAU kolejny raz ponad 100pkt.. czuję że to oni wygrają ACB i Euroligę... z taką formą.. aż miło :) Iraklis - Fenerbahce @1.45 Rumunia -3,5 : Ukraina @1.85 tyle moich pomysłów. może potem coś przyjdzie. dzisiejszy dzień pod znakiem "no bet LM" powodzenia wszystkim. |
Narazie nie jest zle Manu 1-0 i Real 1-0 i 25minuta
|
Cytat:
poza tym nie ma co przedwcześnie kalkulować.. dopiero po końcowym gwizdku;) dalej 3mam kciuki ;) i juz Manu 1 - 2... Arsenal też już w plecy ma... |
Mi wszedł pierwszy gol dla Porto na livie za 2,10. Postawę Nicei przemilczę. Jebane żabojady. Hehe.
Teraz myślę, czy nie zainwestować w kolejną bramkę dla Porto ;) |
hm. ja bym się chyba do overa 2.5 składniał:)
mam nadzieje ze druga połowa będzie lepsza.. ale młodzieży z Arsenalu ciężko coś będzie zdziałać... panie Dudi u :) u mnie na BAHu jest live kurs 2.35 na over2.5 :) no w tym samym :) ładnie, gratuluję wyczucia :) ja nie lubię live... :D teraz chyba czas na Kanonierów.. ManU 2 - 2.. sporo dziś overów jest widze.. |
Over 2,5 za 1,6. Trochę mało w sumie. Postawiłem na brameczkę do 60. minuty :D
ManU- Alborg 1-2 do przerwy. Edit: Over 2,5 jest za 2,35. Nie wiem co mnie napadło, że popatrzyłem na undera. |
No, widzę, że edytowaliśmy w tym samym czasie. Brawo Porto ;-)
|
Nooo to kupon popłynoł z Arsenalem już nigdy nie postawie na tą drużyne
|
Myślę, że w weekend mogą Ci poprawić humor, bo pewnie wygrają z Boro.
Cytat:
Też nie lubię live'ów. Pierwszy raz na tym gram :D . Krew mnie zalała jak zobaczyłem remis Nice i musiałem się odegrać, co mi się udało. Teraz byle do piątku, bo jutro widzę niewiele się dzieje z interesujących mnie rzeczy. Mam nadzieję, że mecz Juve- Bate nie zakończy się remisem, bo mam półpoważny kupon z Fiorą, Bayerem, remisem Juve i Zenitem. Liczę, że wyłoży się więcej niż na 1 meczu. |
MiZo Pécs - Nadezhda 1 (Euroliga Kobiet)
JYP - Ilves 1 (Hokej) AKO: 1.88 Stawka 10/100 więcej na: Typy bukmacherskie |
Można w stsie puścic 2 z 4 albo 2 z 5, 3 z 5?? I ile to kosztuje?? Dawno nei grałem blokiem i zapomniałem...
Więc jakby ktoś napisał mi czy można i ile kosztuje psozczególna opcja to byłbym wdzięczny bardzo:) |
wpisz sobie 'liczba kombinacji w zakładach systemowych' w google.pl
tam sobie znajdziesz tabelke. potem z tabelki odczytasz np. ze przy systemie 2z4 masz 6 kombinacji. stawka na jedną kombinację to min 1zł, więc za cały kupon płacisz 6zł. w przypadku systemu np. 3 z 5 masz 10 kombinacji, więc gdybyś na każdą kombinacje przeznaczył 2 zł to za cały kupon płacisz 20zł :) nic trudnego ;) u każdego buka można systemem grać ;) |
Na dzis gram:
Panathinaikos - Regal FC Barcelona 1,26 DKV Joventut - Lottomatica 1,30 Vitoria Sc - Noliko Maaseik 1,45 AKO:2,38 I singiel Sluc Nancy - Asecco Prokom 2,30 |
Na weekend:
Valencia - Espanyol 1 Barcelona - Real 1 Celtic - Hearts 1 Chelsea - West Ham 1 Atl. Madryt - Betis 1 Hoffenheim - Schalke 1 Stawka: 10 zł Ew. wygrana: 136 zł |
Na weekend :
Hamburg -Frankfurt 1 kurs 1.46 Hertha -Karlsruhe 1 kurs 1.47 Rennes -Nantes 1 kurs 1.61 Fiorentina -Catania 1 kurs 1.48 Valencia -Espanyol 1 kurs 1.47 |
Na weekend:
Feyenoord - Alkmaar 1x 1,52 Stawka: 10.00 złBarcelona - Real M. 1 1,60 Valencia - Espanyol 1 1,52 Hamburger - Eintracht 1 1,47 Atl. Madryt - Betis 1 1,70 Zakładana wygrana 83.20 |
Na mecz Feye na pewno bym nie stawiał, a jeśli już, to przeciw nim. Podobnie Barca i Valencia. Barca, bo w tych meczach (Barca- Real) rzadko dzieją się rzeczy przewidywalne, a Valencia jakby złapała zadyszkę i nie gra już tak pięknie jak jeszcze niedawno.
A dziś piękny dubelek sobie wszedł troszkę grubiej pograny- BVB i Ajax. :D Jutro przyjrzę się meczom i wrzucę coś od siebie. |
Kurde, ciężko wybrać coś, do czego byłbym w 100% przekonany :/
HSV, Arsenal, Napoli. Na te drużyny liczę. |
A to ja sie pochwalę moją zdobycz wczorajszą
Dortmund - Moenchengladbach 1 Ajax - Breda 1 Al Ahly - Pachuca PODWÓJNA SZANSA 1 Minnesota - San Antonio (9:0) 2 A na dziś naturanie barcelona - REAL MADRYT |
Sochaux-Caen p_k X
Werder-Wolfsburg +2.5 Barcelona-Real M. +2.5 Kurs ogólny: 3.60 Wkład: 25.00 zł Przewidywana wygrana: 80.91 zł |
No to się Arsenal pokazał. Nasze braki kadrowe są niczym przy nich ;-) Zobaczymy co jeszcze przyniesie dzień. Mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej :)
|
A co jeszcze na dzisiaj masz ?
|
Valencia, Napoli, Alkmaar.
|
Na weszlo.pl też pięknie się wydupcyli :D
Barcelona – Real 1, 1.60 Hertha – Karlsruher 1, 1.55 Bayer – Energie 1, 1.33 Roma – Cagliari 1, 1.45 Dundee – Rangers 2, 1.67 Atletico – Betis 1, 1.67 Celtic – Heart 1, 1.35 Hibernian – Hamilton 1, 1.55 Watford – Coventry 1, 2.20 Reading – Norwich 1, 1.50 Liverpool – Hull 1, 1.35 Rennes – Nantes 1, 1.65 Naval – Portimonense 1, 1.60 Napoli – Lecce 1, 1.45 Vicenza – Treviso 1, 1.80 Wolverhampton – Barnsley 1, 1.45 Union – Kickers 1, 1.85 Nancy – Grenoble 1, 1.95 Bnei – Maccabi Hajfa 2, 1.95 Beitar – Hakoach 1, 1.35 Gent - Korkijk 1, 1.55 Generalnie wyniki raczej nieciekawe :/ |
Jakby mi jeszcze Austria Wiedeń nie weszła, to bym się chyba pociął. Dzięki Bogu wygrali.
|
Valencja przegrywa ...jasny gwint !
Napoli wygrywa 2:0 |
I pewnie wtopią. Czerwień dla Espanyolu. Będą murować bramkę. Podupcony dzień strasznie.
O 1-1 :D |
jeszcze moze byc róznie...
2:1 Valencja wygrywa ! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl