Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

Lechista69 10.12.2008 13:03

Man U pewny, ale ja bym szedl na bramki do tego Real smierdzi spora iloscia bramek! Juve raczej wygra minimalnie 1:0, Arsenal w tv wiec licze na duza ilosc bramek :>

pan Dudi 10.12.2008 13:05

Ja dziś zagrałem na Niceę i Javor w Serbii.

PrawdziwośćDlaGry 10.12.2008 13:50

ryzyko jak pan Dudi napisał zajebiste.
Arsenal.
widziałeś skład Arsenalu na ten mecz?
Almunia; Fabianski; Hoyte; Gibbs; Silvestre; Gallas; Djourou; Denilson; Song; Eboue; Ramsey; Randall;
Merida; Diaby; Wilshere; Vela; Bendtner; Simpson...
Co prawda obie drużyny mają pewny awans, a do 1msc Kanonierom wystarczy remis
to mimo wszystko skłaniałbym się na Porto... albo 1X.

Real. Nowy trener, nowe zasady. Barca wczoraj rezerwa uległa Szchtarowi ( stawiałem X2:D), wszystko dlatego, że Gran Derbi Ojropa w sobote. Dziś myślę że Zenit jest w stanie powalczyć o punkty.

ManU. nie wiem, dla mnie no bet. nawet sie nie opłaca po takim kursie.

Juve. pan Dudi powiedzaił już wszystko.

Ja dziś proponuję handicap TAU -19.5 :Olimpia. DKV Olimpii sprawiło baty, więc boje się myśleć o tym co TAU zrobi w tym meczu biorąc pod uwagę ich formę.
tak więc TAU -19.5 @1.85 singielek. za 40/60zł
TAU kolejny raz ponad 100pkt.. czuję że to oni wygrają ACB i Euroligę... z taką formą.. aż miło :)

Iraklis - Fenerbahce @1.45
Rumunia -3,5 : Ukraina @1.85


tyle moich pomysłów. może potem coś przyjdzie. dzisiejszy dzień pod znakiem "no bet LM"

powodzenia wszystkim.

HarryTB 10.12.2008 21:11

Narazie nie jest zle Manu 1-0 i Real 1-0 i 25minuta

PrawdziwośćDlaGry 10.12.2008 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HarryTB (Post 640937)
Narazie nie jest zle Manu 1-0 i Real 1-0 i 25minuta

ale już jest 1 -1 w meczu ManU. widzę że Kuszczak gra..:)
poza tym nie ma co przedwcześnie kalkulować.. dopiero po końcowym gwizdku;)
dalej 3mam kciuki ;)

i juz Manu 1 - 2...
Arsenal też już w plecy ma...

pan Dudi 10.12.2008 21:35

Mi wszedł pierwszy gol dla Porto na livie za 2,10. Postawę Nicei przemilczę. Jebane żabojady. Hehe.

Teraz myślę, czy nie zainwestować w kolejną bramkę dla Porto ;)

PrawdziwośćDlaGry 10.12.2008 21:42

hm. ja bym się chyba do overa 2.5 składniał:)
mam nadzieje ze druga połowa będzie lepsza.. ale młodzieży z Arsenalu ciężko coś będzie zdziałać...

panie Dudi u :) u mnie na BAHu jest live kurs 2.35 na over2.5 :)

no w tym samym :) ładnie, gratuluję wyczucia :) ja nie lubię live... :D
teraz chyba czas na Kanonierów.. ManU 2 - 2.. sporo dziś overów jest widze..

pan Dudi 10.12.2008 21:46

Over 2,5 za 1,6. Trochę mało w sumie. Postawiłem na brameczkę do 60. minuty :D


ManU- Alborg 1-2 do przerwy.


Edit: Over 2,5 jest za 2,35. Nie wiem co mnie napadło, że popatrzyłem na undera.

pan Dudi 10.12.2008 21:56

No, widzę, że edytowaliśmy w tym samym czasie. Brawo Porto ;-)

HarryTB 10.12.2008 22:18

Nooo to kupon popłynoł z Arsenalem już nigdy nie postawie na tą drużyne

pan Dudi 10.12.2008 22:24

Myślę, że w weekend mogą Ci poprawić humor, bo pewnie wygrają z Boro.

Cytat:

ja nie lubię live... :D

Też nie lubię live'ów. Pierwszy raz na tym gram :D . Krew mnie zalała jak zobaczyłem remis Nice i musiałem się odegrać, co mi się udało. Teraz byle do piątku, bo jutro widzę niewiele się dzieje z interesujących mnie rzeczy.

Mam nadzieję, że mecz Juve- Bate nie zakończy się remisem, bo mam półpoważny kupon z Fiorą, Bayerem, remisem Juve i Zenitem. Liczę, że wyłoży się więcej niż na 1 meczu.

bori79 11.12.2008 17:35

MiZo Pécs - Nadezhda 1 (Euroliga Kobiet)
JYP - Ilves 1 (Hokej)

AKO: 1.88
Stawka 10/100

więcej na:
Typy bukmacherskie

Arkas 11.12.2008 19:01

Można w stsie puścic 2 z 4 albo 2 z 5, 3 z 5?? I ile to kosztuje?? Dawno nei grałem blokiem i zapomniałem...
Więc jakby ktoś napisał mi czy można i ile kosztuje psozczególna opcja to byłbym wdzięczny bardzo:)

PrawdziwośćDlaGry 11.12.2008 19:12

wpisz sobie 'liczba kombinacji w zakładach systemowych' w google.pl
tam sobie znajdziesz tabelke. potem z tabelki odczytasz np. ze przy systemie 2z4 masz 6 kombinacji. stawka na jedną kombinację to min 1zł, więc za cały kupon płacisz 6zł.
w przypadku systemu np. 3 z 5 masz 10 kombinacji, więc gdybyś na każdą kombinacje przeznaczył 2 zł to za cały kupon płacisz 20zł :) nic trudnego ;) u każdego buka można systemem grać ;)

WislakWloszczowa 11.12.2008 19:29

Na dzis gram:
Panathinaikos - Regal FC Barcelona 1,26
DKV Joventut - Lottomatica 1,30
Vitoria Sc - Noliko Maaseik 1,45
AKO:2,38

I singiel
Sluc Nancy - Asecco Prokom 2,30

Rafał_TS 12.12.2008 13:37

Na weekend:

Valencia - Espanyol 1
Barcelona - Real 1
Celtic - Hearts 1
Chelsea - West Ham 1
Atl. Madryt - Betis 1
Hoffenheim - Schalke 1


Stawka: 10 zł Ew. wygrana: 136 zł

kuczmen 12.12.2008 22:40

Na weekend :

Hamburg -Frankfurt 1 kurs 1.46
Hertha -Karlsruhe 1 kurs 1.47
Rennes -Nantes 1 kurs 1.61
Fiorentina -Catania 1 kurs 1.48
Valencia -Espanyol 1 kurs 1.47

Mario Nh 12.12.2008 23:08

Na weekend:

Feyenoord - Alkmaar 1x 1,52
Barcelona - Real M. 1 1,60
Valencia - Espanyol 1 1,52
Hamburger - Eintracht 1 1,47
Atl. Madryt - Betis 1 1,70

Stawka: 10.00 zł
Zakładana wygrana 83.20

pan Dudi 12.12.2008 23:58

Na mecz Feye na pewno bym nie stawiał, a jeśli już, to przeciw nim. Podobnie Barca i Valencia. Barca, bo w tych meczach (Barca- Real) rzadko dzieją się rzeczy przewidywalne, a Valencia jakby złapała zadyszkę i nie gra już tak pięknie jak jeszcze niedawno.

A dziś piękny dubelek sobie wszedł troszkę grubiej pograny- BVB i Ajax. :D Jutro przyjrzę się meczom i wrzucę coś od siebie.

pan Dudi 13.12.2008 10:59

Kurde, ciężko wybrać coś, do czego byłbym w 100% przekonany :/

HSV, Arsenal, Napoli. Na te drużyny liczę.

3michal_04 13.12.2008 11:13

A to ja sie pochwalę moją zdobycz wczorajszą

Dortmund - Moenchengladbach 1
Ajax - Breda 1
Al Ahly - Pachuca PODWÓJNA SZANSA 1
Minnesota - San Antonio (9:0) 2


A na dziś naturanie

barcelona - REAL MADRYT

matheo91 13.12.2008 12:03

Sochaux-Caen p_k X
Werder-Wolfsburg +2.5
Barcelona-Real M. +2.5
Kurs ogólny: 3.60
Wkład: 25.00 zł
Przewidywana wygrana: 80.91 zł

pan Dudi 13.12.2008 16:16

No to się Arsenal pokazał. Nasze braki kadrowe są niczym przy nich ;-) Zobaczymy co jeszcze przyniesie dzień. Mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej :)

kuczmen 13.12.2008 18:23

A co jeszcze na dzisiaj masz ?

pan Dudi 13.12.2008 19:11

Valencia, Napoli, Alkmaar.

pan Dudi 13.12.2008 19:25

Na weszlo.pl też pięknie się wydupcyli :D

Barcelona – Real 1, 1.60
Hertha – Karlsruher 1, 1.55

Bayer – Energie 1, 1.33
Roma – Cagliari 1, 1.45

Dundee – Rangers 2, 1.67
Atletico – Betis 1, 1.67

Celtic – Heart 1, 1.35
Hibernian – Hamilton 1, 1.55

Watford – Coventry 1, 2.20
Reading – Norwich 1, 1.50

Liverpool – Hull 1, 1.35
Rennes – Nantes 1, 1.65

Naval – Portimonense 1, 1.60
Napoli – Lecce 1, 1.45

Vicenza – Treviso 1, 1.80
Wolverhampton – Barnsley 1, 1.45

Union – Kickers 1, 1.85
Nancy – Grenoble 1, 1.95

Bnei – Maccabi Hajfa 2, 1.95
Beitar – Hakoach 1, 1.35
Gent - Korkijk 1, 1.55

Generalnie wyniki raczej nieciekawe :/

pan Dudi 13.12.2008 19:53

Jakby mi jeszcze Austria Wiedeń nie weszła, to bym się chyba pociął. Dzięki Bogu wygrali.

kuczmen 13.12.2008 21:05

Valencja przegrywa ...jasny gwint !






Napoli wygrywa 2:0

pan Dudi 13.12.2008 21:15

I pewnie wtopią. Czerwień dla Espanyolu. Będą murować bramkę. Podupcony dzień strasznie.


O 1-1 :D

kuczmen 13.12.2008 21:19

jeszcze moze byc róznie...



2:1 Valencja wygrywa !


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl