![]() |
Pomiędzy 2 a 10 jest 5 punktów różnicy!
Kod:
# Zespół Mecze Pkt |
Coś mi się zdaje, że w tym roku to i 62 pkt mogą już dać awans.
|
Cytat:
32 punkty drużyny z drugiego miejsca na tym etapie sezonu to najniższy wynik z ostatnich 13 sezonów, od kiedy liga gra osiemnastką. Zdarzył się w tym czasie jednak aż 4 razy. W tych sezonach awans na koniec dawały następujące zdobycze: 62 (23/24), 61 (13/14) i dwa razy 58 (16/17, 17/18). |
Niewiarygodnie wygląda ta tabela. Nawet 13 Odra jest w walce o baraże a przy jakimś cudownym renesansie formy to i od biedy Puszcza
|
Jakichś tam większych zależności nigdy nie ma. Może sie zawsze zdarzyć sezon wyjątkowy i tak jak GKS wysiudał Arkę z awansu na wiosnę tak teraz może dwa zespoły wygrają prawie wszystko i będzie trzeba mieć 70 pkt do awansu, a Wisła mając 69 zdobędzie 3cie miejsce.
Statystyki to ą fajne ale już po fakcie. Trzeba robić swoje to awans bedzie. |
|
Jeszcze porównanie obecnego sezonu z poprzednim:
https://i.imgur.com/uhZ6Yd9.png |
Zaraz zaraz.Czyli według tej tabeli 63 pkt to 98% szans na awans a 64 pkt 97% ?
|
Cytat:
Jeśli dodawałeś to tak wychodzi, jeśli odejmowałeś od 100 punkty za 3 miejsce to wychodzi 98%. Matematyka dyskretna pozdrawia :> |
To wtedy przy 63 też 98%. Matematyka dyskretna,księgowość kreatywna u ciebie to chyba norma ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
62 pkt to wciaz jest tylko prognoza. Na pewno jest parę klubów ktore starć na wyskok 30-33 pkt w rundzie wiosennej. Szczególnie Miedź i Polonia maja do tego potencjał ustabilizowana kadre i doswiadczenie Natomiast fakt że między 1 a 2 jest taka sama roznica jak miedzy 2 a 13 jest zjawiskiem niespotykanym |
Pogoń przegrała, mamy 10 punktów przewagi nad drugim miejscem.
|
W ostatniej "jesiennej" kolejce najbardziej istotne spotkania:
11. ŁKS (25 pkt) z 1. Wisła (42) 6. Ślask (29) z 5. Stala (30) 3. Polonia B (31) z 4. Chrobrym (31) 2. PGM (32) z 14. Puszcza (18) 17. Tychy (12) z 7. Polonia Warszawa (29) Przewaga nad 2 miejscem wyniesie min 7, max 13 pkt z obecnych 10 Przewaga nad 3 miejscem wyniesie min 8 max 13 pkt z obecnych 11 |
11. ŁKS (25 pkt) z 1. Wisła (42) oczywiście 2
6. Ślask (29) z 5. Stala (30) najlepszy X 3. Polonia B (31) z 4. Chrobrym (31) najlepszy X ewentualnie 2 2. PGM (32) z 14. Puszcza (18) najlepszy 2 17. Tychy (12) z 7. Polonia Warszawa (29) najlepszy 1 ale tu obawiam się 0-5 dla PWWA idę postawić taki kupon ciekawe co mi z niego wejdzie |
Cytat:
|
Cytat:
Dobry wynik dla nas w Tychach |
Koniec roku, koniec grania (do lutego).
Jest dobrze mimo nieszczególnych humorów w tym tygodniu. Mamy 10 punktów przewagi nad 3 miejscem, a za nami ścisk, więc te 64 punkty powinny wystarczyć. TRZEBA JESZCZE 7 ZWYCIĘSTW, a dół tabeli - 5 zespołów z miejsc 12-18 (z 2 już graliśmy) przyjedzie na R22. Kod:
razem dom wyjazd |
Najciekawsza statystka
Wisla bez wzgledu na inne wyniki przy bilansie na wiosne 12-0-3 awansuje do ekstraklasy ;) Przy zremisowaniu meczu z Polonia Bytom to mawet 11-1-3 No i co istotne: owszem, mamy wiosną trudne wyjazdy, ale jest ich 7 versus 8 spotkań na Reymonta. |
Po dwóch meczach po przerwie zimowej dołożyliśmy 4 punkty. Brakuje jeszcze 6 zwycięstw w 13 meczach (jeśli dobrze liczę). Ewentualnie 5 zwycięstw i 2 remisów i powinno być dobrze.
|
Poki co średnia 2,24 w trendzie idziemy na 76 punktów
|
Staty po 21 kolejce:
Kod:
razem dom wyjazd |
Cytat:
|
Wieczysta jest kandydatem do awansu więc nie ma co płakać nad remisem.
Kod:
razem dom wyjazd |
Zakładając 64 pkt na 99% na awans, potrzeba jeszcze 16 pkt, czyli do końca bilansów:
6-0-6 5-1-6 4-4-4 3-7-2 2-10-0 Nie wiem jak bardzo mielibysmy zdziadziec nie ugrywajac tych 4 wygranych w 12 meczach. |
W naszym najgorszym sezonie w 1 lidze zrobilismy srednia 1.47 a to byl sezon wprost dramatyczny pod katem wynikow.
Gdybysmy do konca rundy punktowali na tym dramatycznym poziomie to i tak zrobilibysmy 65-66 punktow. |
Cytat:
Mamy do końca rundy u siebie, wg stanu na dziś: #2, #9, #13, #14, #15, #16 Jak na razie na R22 zremisowaliśmy z #3 i #12 a przegraliśmy z #4. Jak wygramy wszystko u siebie to mamy na pewno awans. |
w ostatnich 7 kolejkach mamy 1,42
|
ciekawostka w LM drużyna za 57 mln euro wyeliminowała drużynę za 666 mln.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl