![]() |
drużyny na którę chciałbym, żeby Wisła trafiła powoli odpadają :/ - Celtic, Sparta, Trnava, Crvena. Ale za to Schalke daje rade. Na prawdę chciałbym ich trafić z pierszego koszyka. Tottenham też by siadł. Co do Partizana, zajeb.ie by było !
|
Schalke nieee, po co psuć ładne wspomnienia, Schalke0-4, a raczej 1-4 ...Poproszę jakąs inną druzynę, najlepiej wielką markę w głebokim kryzysie, tak jak Amica trafiła na Juve.
|
Grupa śmierci: Athletico Madryt, Fulham, Lazio. Ale taką grupę wylosuje Legia :D My trafimy na Kopenhagę, Spartę Praga i PAOK Saloniki.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Najlepsza grupa to wg mnie Kopenhaga, Hapoel Tel Awiw i FC Zurich.
Ale szansa na trafienie Kopenhagi jest 1/12, więc może byc trudno na nią trafić. Najważniejsze, żebyśmy nie trafili na Besiktas, Rubin lub Fulham z II koszyka, ani na Lazio, Bilbao lub Udinese z trzeciego. Pozostałe drużyny z II i III koszyka są w naszym zasięgu. |
Roma odpadnie chyba... szok 1:1...!!! Faktycznie, Sparta odpadła więc zgadzam się Edsonem ale PAOK o ile wejdzie będzie łatwiejszy od Zurichu.
|
Cytat:
|
Slovan wyje.bal przed chwila z LE Rome. Kto ogladal ten widzial ze Roma nie grala z najwiekszym mozliwym zaangazowaniem. Dlatego nie mam nic przeciwko wylosowaniu jutro jakiejs topowej marki.
|
Ja bym chciał jakiś klub z najwyższej półki, najlepiej Atletico i dwa do powalczenia o wyjście z grupy.
A Slovan dziś ładnie pojechał. Jaki oni mają współczynnik? |
Partizan odpada z Shamrock Rovers :shock:
Niewiarygodne. I kubeł zimnej wody dla niektórych pieniaczy. Dzisiaj w Europie każdy może wygrać z każdym. Bez wyjątku jak widać. |
Powiem tak: Patrząc na grupę APOELU, to pomijając mityczne 7kk euro, to cieszę się, że nie gramy w tej lidze mistrzów. Ani nie trafili na zespoły atrakcyjne dla publiczności, ani na zespoły w ich zasięgu ( oczywiście zakladając, że Wisła byłaby na ich miejsci). Liczę na ciekawą grupę w LE, osobiście bardzo chciałbym wylosować jeden mocny zespół w stylu Tottenhamu, PSG, żeby zmierzyć siły nawet z ich drugim garniturem. Jutro losowanie i zobaczymy co da nam los. Obyśmy byli zadowoleni.
|
Panathinaikós Ateny, Celtic Glasgow, ...odpadły, szkoda bo idealni rywale, znane marki i w kryzysie.
I chciałbym abyśmy byli zadowoleni po meczach a nie tylko po losowaniu. |
Kopenhaga
AEK Austria Wisła Moja grupa marzeń :) |
Ja się nie cieszę bo do kasy klubu wpadło by 7-10 mln e
Żeby w LE zarobić choć 3/4 z tego to trzeba dojść tam gdzie amica rok temu. |
Jak znam nasze szczęście, to dostaniemy Hannover, Udinese i Tottenham...
|
Cytat:
"Jak znam nasze szczęście, to dostaniemy Hannover, Udinese i Tottenham..." weż daj spokój, bo jeszcze wykraczesz. |
Grupa marzeń? Najgorsza z możliwych wg mnie. Od każdego z tych zespołów można spokojnie wyłapać spory w....... i potem znów będzie jazda w mediach, że to i tamto. Druga rzecz, że mało atrakcyjna ta grupa. Jeżeli Wisła ma coś zarobić na tej LE to jedynie z praw do transmisji, a na w/w zespołach to się nie dorobimy. Trzecia sprawa, z takiej grupy może być piekielnie ciężko wyjść dalej. Jak ktoś zauważył, mniejsze kluby się spinają na LE.
|
A takie podejście do LE ma trener Kogutów: http://www.sportfan.pl/artykul/27737...trener-marudzi
|
Cytat:
"Moja grupa": Tottenham Hotspur FC Club Brugge KV FK Austria Wiedeń Wisła Kraków |
Cytat:
|
Tak tłumaczy to (chęc wystawiania piłkarzy młodych i rezerwowychw LE) Harry Redknapp, trener "Kogutów".
" W Lidze Europy musisz jeździć do szalonych miejsc." ... Niby do nas :). |
Cytat:
|
Dla mnie: Tottenham, Brugge, Odense, WISLA. Z kogutami mamy jeszcze otwarte rachunki i na dodatek oni maja w dupie LE.
|
Ja tam wole mocnejsze zespoły bo sa atrakcyjne kibicowsko ale tez i marketingowo.Tutaj tez mozna zarobic .
Apoel trafil do beznadziejnej grupy,nie zdziwil bym sie jakksbysmy to my jutro wylosowali ciekawszych i atrakcyjniejszych rywali. |
Cytat:
|
Myślę, że ciekawa byłaby następująca grupa:
Tottenham, Steaua Bukareszt, Lokomotiv Moskwa Ewentualnie: Kopenhaga, Club Brugge, PAOK/Austria Wiedeń Są to rywale do powalczenia, a z drugiej strony też całkiem atrakcyjni :) |
Gdybym mógł wybierać...
1. Tottenham/PSV/Atletico/PSG/Alkmaar/Twente 2. Fulham/Udinese/Lazio 3. Birmingham/Stoke/Stade Rennais |
1. Tottenham lub jakaś holenderska
2. Club Brugge 3. PAOK/Austria Wiedeń 4. WISŁA Byle nie portugalskie i ruskie. Be złośliwości: 1. Sporting - obojętnie który 2. Besiktas/Hapoel 3. Lokomotiv 4. Legia |
1. Anderlecht
2. Steaua 3. Birmingham 4. Wisła ja to widzę tak :) |
Moja grupa:
1. Tottenham 2. Slovan Bratysława (wyeliminowali Romę, gratulacje dla Cikosa) 3. PAOK - chcę rewanżu na nich 4. WISŁA |
Slovan jest w 4 koszyku.... Graliśmy z Iraklisem i wygraliśmy... więc jaki rewanż?
|
Moje typy a zarazem nadzieje co do jutrzejszego losowania.
1.Tottenham Hotspur FC 2.Athletic Club de Bilbao 3.Hannover 96 4.Wisła |
Cytat:
|
Cytat:
EDIT Na Tottenhamie faktycznie rewanż by się przydał, tym bardziej, że chcą sobie odpuścić te rozgrywki. Mogło by być też np. Udinese i Rapid Bukareszt :D |
Udinese i Rapid Bukareszt raczej będą się starać więc to marne losowanie
|
:)
1.Tottenham 2.Lazio 3.Austria Wien :-/ 1.Dinamo Kiev 2.Steaua Bucuresti 3.Lokomotiv Moscow |
FC Kopenhaga
Anderlecht Schalke O4 Steaua AEK Standard Liege FC Zurich PAOK Autria Wiedeń byle nie Portugalczycy , Hiszpanie , Ruski , Izraelczycy + Hannover 96 4 kolejka , to bedzie zdaje sie 100 mecz Wisły w europejskich pucharach ? Fajnie by było ten jubileusz odpowiednio uczcić ;) np wygrywając z teoretycznie silniejszym rywalem. |
Zgadza się, 4 kolejka to będzie 100 mecz. Oczywiście nie licząc pucharu śmietnika, znaczy się Intertoto. Bo jezeli liczyć wszystkie to tych meczów już było 142.
Więcej tutaj |
Dobrze by było aby ten 4 mecz był na R22, to byłoby święto a w Krakowie lubimy takie jubileusze. Setny mecz, fajne info.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl