Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

Krav 25.08.2011 21:01

drużyny na którę chciałbym, żeby Wisła trafiła powoli odpadają :/ - Celtic, Sparta, Trnava, Crvena. Ale za to Schalke daje rade. Na prawdę chciałbym ich trafić z pierszego koszyka. Tottenham też by siadł. Co do Partizana, zajeb.ie by było !

milosz 25.08.2011 21:07

Schalke nieee, po co psuć ładne wspomnienia, Schalke0-4, a raczej 1-4 ...Poproszę jakąs inną druzynę, najlepiej wielką markę w głebokim kryzysie, tak jak Amica trafiła na Juve.

thechris 25.08.2011 21:14

Grupa śmierci: Athletico Madryt, Fulham, Lazio. Ale taką grupę wylosuje Legia :D My trafimy na Kopenhagę, Spartę Praga i PAOK Saloniki.

Fiti 25.08.2011 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez trybek (Post 1155115)
Chodziło mi o to, kiedy będzie podane z kim, gdzie i w jakim terminie gramy mecz?

To chyba po losowaniu nie sądzisz ?

Wasiu 25.08.2011 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1155153)
Grupa śmierci: Athletico Madryt, Fulham, Lazio. Ale taką grupę wylosuje Legia :D My trafimy na Kopenhagę, Spartę Praga i PAOK Saloniki.

No zważywszy, ze Sparta odpadla, a PAOK walczy o zycie to rzeczywiscie mozliwe. Ale Kopenhaga z pierwszego koszyka bylaby idealna :)

Edson 25.08.2011 21:18

Najlepsza grupa to wg mnie Kopenhaga, Hapoel Tel Awiw i FC Zurich.

Ale szansa na trafienie Kopenhagi jest 1/12, więc może byc trudno na nią trafić. Najważniejsze, żebyśmy nie trafili na Besiktas, Rubin lub Fulham z II koszyka, ani na Lazio, Bilbao lub Udinese z trzeciego. Pozostałe drużyny z II i III koszyka są w naszym zasięgu.

thechris 25.08.2011 21:25

Roma odpadnie chyba... szok 1:1...!!! Faktycznie, Sparta odpadła więc zgadzam się Edsonem ale PAOK o ile wejdzie będzie łatwiejszy od Zurichu.

trybek 25.08.2011 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fiti (Post 1155155)
To chyba po losowaniu nie sądzisz ?

ale zaraz po? czy np. na następny dzień?

sportnh 25.08.2011 21:41

Slovan wyje.bal przed chwila z LE Rome. Kto ogladal ten widzial ze Roma nie grala z najwiekszym mozliwym zaangazowaniem. Dlatego nie mam nic przeciwko wylosowaniu jutro jakiejs topowej marki.

Gordian 25.08.2011 21:55

Ja bym chciał jakiś klub z najwyższej półki, najlepiej Atletico i dwa do powalczenia o wyjście z grupy.

A Slovan dziś ładnie pojechał. Jaki oni mają współczynnik?

fialo 25.08.2011 21:57

Partizan odpada z Shamrock Rovers :shock:

Niewiarygodne. I kubeł zimnej wody dla niektórych pieniaczy. Dzisiaj w Europie każdy może wygrać z każdym. Bez wyjątku jak widać.

grzechu1991 25.08.2011 22:14

Powiem tak: Patrząc na grupę APOELU, to pomijając mityczne 7kk euro, to cieszę się, że nie gramy w tej lidze mistrzów. Ani nie trafili na zespoły atrakcyjne dla publiczności, ani na zespoły w ich zasięgu ( oczywiście zakladając, że Wisła byłaby na ich miejsci). Liczę na ciekawą grupę w LE, osobiście bardzo chciałbym wylosować jeden mocny zespół w stylu Tottenhamu, PSG, żeby zmierzyć siły nawet z ich drugim garniturem. Jutro losowanie i zobaczymy co da nam los. Obyśmy byli zadowoleni.

milosz 25.08.2011 22:16

Panathinaikós Ateny, Celtic Glasgow, ...odpadły, szkoda bo idealni rywale, znane marki i w kryzysie.

I chciałbym abyśmy byli zadowoleni po meczach a nie tylko po losowaniu.

Heero 25.08.2011 22:18

Kopenhaga
AEK
Austria
Wisła

Moja grupa marzeń :)

TommyTSW 25.08.2011 22:19

Ja się nie cieszę bo do kasy klubu wpadło by 7-10 mln e
Żeby w LE zarobić choć 3/4 z tego to trzeba dojść tam gdzie amica rok temu.

Uran235 25.08.2011 22:22

Jak znam nasze szczęście, to dostaniemy Hannover, Udinese i Tottenham...

milosz 25.08.2011 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Heero (Post 1155286)
Kopenhaga
AEK
Austria
Wisła

Moja grupa marzeń :)

Oki. tylko zamiast Duńczyków jakaś fajniejsza druzyna bardzej znana z ...minionych sukcesów.

"Jak znam nasze szczęście, to dostaniemy Hannover, Udinese i Tottenham..." weż daj spokój, bo jeszcze wykraczesz.

Gordian 25.08.2011 22:23

Grupa marzeń? Najgorsza z możliwych wg mnie. Od każdego z tych zespołów można spokojnie wyłapać spory w....... i potem znów będzie jazda w mediach, że to i tamto. Druga rzecz, że mało atrakcyjna ta grupa. Jeżeli Wisła ma coś zarobić na tej LE to jedynie z praw do transmisji, a na w/w zespołach to się nie dorobimy. Trzecia sprawa, z takiej grupy może być piekielnie ciężko wyjść dalej. Jak ktoś zauważył, mniejsze kluby się spinają na LE.

Blaszczu16 25.08.2011 22:27

A takie podejście do LE ma trener Kogutów: http://www.sportfan.pl/artykul/27737...trener-marudzi

Piotson 25.08.2011 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Semper Fidelis 1985 (Post 1155054)
Watts nie wyszłeś na debila bo ja myślę tak samo, z małą różnicą - chce PSG Rome i np Sparte Praga :)

Kto inny wyszeszł :D
"Moja grupa":
Tottenham Hotspur FC
Club Brugge KV
FK Austria Wiedeń
Wisła Kraków

Uran235 25.08.2011 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gordian (Post 1155296)
Grupa marzeń? Najgorsza z możliwych wg mnie. Od każdego z tych zespołów można spokojnie wyłapać spory w....... i potem znów będzie jazda w mediach, że to i tamto. Druga rzecz, że mało atrakcyjna ta grupa. Jeżeli Wisła ma coś zarobić na tej LE to jedynie z praw do transmisji, a na w/w zespołach to się nie dorobimy. Trzecia sprawa, z takiej grupy może być piekielnie ciężko wyjść dalej. Jak ktoś zauważył, mniejsze kluby się spinają na LE.

W pełni się zgadzam. Lepiej zebrać oklep od mocnych niż przegrać ze "słabymi". Gdyby na miejscu APOELU była w tym roku znowu Panata, to nikt by się nie ważył na nas złego słowa powiedzieć, a przecież Apoelowi do Greków coraz bliżej. Nam nie powinno teraz zależeć na powtórzeniu wyczynu Lecha, tylko na wygraniu ligi.

milosz 25.08.2011 22:31

Tak tłumaczy to (chęc wystawiania piłkarzy młodych i rezerwowychw LE) Harry Redknapp, trener "Kogutów".
" W Lidze Europy musisz jeździć do szalonych miejsc." ... Niby do nas :).

TommyTSW 25.08.2011 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1155300)
A takie podejście do LE ma trener Kogutów: http://www.sportfan.pl/artykul/27737...trener-marudzi

Dla topowych zespołów to strata czasu bo dla nich to śmieszne pieniądze, sam udział w lidze krajowej to większy prestiż.W LM płacą do 8x więcej niż w LE.

ItaloPolak 25.08.2011 22:34

Dla mnie: Tottenham, Brugge, Odense, WISLA. Z kogutami mamy jeszcze otwarte rachunki i na dodatek oni maja w dupie LE.

Wojtas 25.08.2011 22:34

Ja tam wole mocnejsze zespoły bo sa atrakcyjne kibicowsko ale tez i marketingowo.Tutaj tez mozna zarobic .

Apoel trafil do beznadziejnej grupy,nie zdziwil bym sie jakksbysmy to my jutro wylosowali ciekawszych i atrakcyjniejszych rywali.

Heero 25.08.2011 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 1155305)
W pełni się zgadzam. Lepiej zebrać oklep od mocnych niż przegrać ze "słabymi". Gdyby na miejscu APOELU była w tym roku znowu Panata, to nikt by się nie ważył na nas złego słowa powiedzieć, a przecież Apoelowi do Greków coraz bliżej. Nam nie powinno teraz zależeć na powtórzeniu wyczynu Lecha, tylko na wygraniu ligi.

Też jestem zdania, że zdobycie mistrzostwa jest priorytetem, ale tak czy siak musimy zdobyć trochę punktów do rankingu klubowego, bo na dzień dzisiejszy rozstawienie w III rundzie kwalifikacji LM byłoby trudne.

Matti_tswk 25.08.2011 23:00

Myślę, że ciekawa byłaby następująca grupa:
Tottenham, Steaua Bukareszt, Lokomotiv Moskwa
Ewentualnie: Kopenhaga, Club Brugge, PAOK/Austria Wiedeń
Są to rywale do powalczenia, a z drugiej strony też całkiem atrakcyjni :)

Kamson 25.08.2011 23:07

Gdybym mógł wybierać...

1. Tottenham/PSV/Atletico/PSG/Alkmaar/Twente
2. Fulham/Udinese/Lazio
3. Birmingham/Stoke/Stade Rennais

thechris 25.08.2011 23:08

1. Tottenham lub jakaś holenderska
2. Club Brugge
3. PAOK/Austria Wiedeń
4. WISŁA
Byle nie portugalskie i ruskie.

Be złośliwości:

1. Sporting - obojętnie który
2. Besiktas/Hapoel
3. Lokomotiv
4. Legia

tomasz_19 25.08.2011 23:11

1. Anderlecht
2. Steaua
3. Birmingham
4. Wisła

ja to widzę tak :)

PlacekTSW 25.08.2011 23:11

Moja grupa:
1. Tottenham
2. Slovan Bratysława (wyeliminowali Romę, gratulacje dla Cikosa)
3. PAOK - chcę rewanżu na nich
4. WISŁA

thechris 25.08.2011 23:13

Slovan jest w 4 koszyku.... Graliśmy z Iraklisem i wygraliśmy... więc jaki rewanż?

Blaszczu16 25.08.2011 23:14

Moje typy a zarazem nadzieje co do jutrzejszego losowania.

1.Tottenham Hotspur FC
2.Athletic Club de Bilbao
3.Hannover 96
4.Wisła

PlacekTSW 25.08.2011 23:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1155356)
Slovan jest w 4 koszyku.... Graliśmy z Iraklisem i wygraliśmy... więc jaki rewanż?

Powaliło mi się z panathinaikosem :D Ogólnie szok w LE, bez Romy, Celticu i Seviili :D. Na Tottenhamie chciałbym rewanżu też.

Gercu 25.08.2011 23:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PlacekTSW (Post 1155354)
Moja grupa:
1. Tottenham
2. Slovan Bratysława (wyeliminowali Romę, gratulacje dla Cikosa)
3. PAOK - chcę rewanżu na nich
4. WISŁA

Za co chcesz rewanżu na PAOKu Saloniki?

EDIT Na Tottenhamie faktycznie rewanż by się przydał, tym bardziej, że chcą sobie odpuścić te rozgrywki. Mogło by być też np. Udinese i Rapid Bukareszt :D

thechris 25.08.2011 23:22

Udinese i Rapid Bukareszt raczej będą się starać więc to marne losowanie

zidanemarcin 25.08.2011 23:24

:)
1.Tottenham
2.Lazio
3.Austria Wien

:-/
1.Dinamo Kiev
2.Steaua Bucuresti
3.Lokomotiv Moscow

Mareq 25.08.2011 23:32

FC Kopenhaga
Anderlecht
Schalke O4

Steaua
AEK
Standard Liege

FC Zurich
PAOK
Autria Wiedeń


byle nie Portugalczycy , Hiszpanie , Ruski , Izraelczycy + Hannover 96

4 kolejka , to bedzie zdaje sie 100 mecz Wisły w europejskich pucharach ?
Fajnie by było ten jubileusz odpowiednio uczcić ;) np wygrywając z teoretycznie silniejszym rywalem.

Gordian 25.08.2011 23:46

Zgadza się, 4 kolejka to będzie 100 mecz. Oczywiście nie licząc pucharu śmietnika, znaczy się Intertoto. Bo jezeli liczyć wszystkie to tych meczów już było 142.

Więcej tutaj

milosz 25.08.2011 23:54

Dobrze by było aby ten 4 mecz był na R22, to byłoby święto a w Krakowie lubimy takie jubileusze. Setny mecz, fajne info.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl