Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Elendil 20.03.2012 23:57

http://galeria.wislakrakow.com/20120...l/DSC_2213.jpg

Nasz nowy skrzydłowy :D

brylant17 21.03.2012 22:20

Niedzielan strzelił dwie bramki Ruchowi Zdzieszowice i zagrał pełne 90 minut.Łukasz Burliga(tak wiem ,że nasz piłkarz, ale nie chce śmiecić) także 90 minut

Voin 21.03.2012 22:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1232386)

Kto to?

.....................

Proud 21.03.2012 22:49

Łobodziński...

TOMEK 11 21.03.2012 22:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Voin (Post 1232706)
Kto to?

.....................

Wojciech Ł.

mitmichael 21.03.2012 23:19

Media tureckie podały, ze Celtic nie wykupi Brozia a dzisiaj pojawila sie informacja, ze jeszcze nic nie wiadomo Paweł strzelił gola w rezerwach i byc moze dostanie szanse w meczu z Rangersami

Babba 21.03.2012 23:42

Co ten człowiek tam robi w ogóle..oczom nie wierzę.

PS.Popatrzcie na ściany..

felipe 22.03.2012 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Babba (Post 1232726)

PS.Popatrzcie na ściany..

A to jest sektor VIP? Poważnie pytam, nie wiem.

_ukoL 22.03.2012 21:24

Wrócił Jacek Bednarz, wróci też nadzieja na dynamiczne prawe skrzydło, Wojciech "Łobo" Łobodzińsky.

wolfy 22.03.2012 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Babba (Post 1232726)
PS.Popatrzcie na ściany..

Brutalizm...

qbbba 22.03.2012 22:18

Zatem jaka będzie książka o Andrzeju Iwanie? Formą różni się od tej o Wojciechu Kowalczyku?

KS: Myślę, że tak. W wielu fragmentach jest o wiele ostrzejsza. Jest to książka o dużych problemach z jakimi spotykają się ludzie, którzy spadają z samego szczytu. Jest to historia m.in. o alkoholizmie, uzależnieniu od hazardu i o bardzo wielu przykrych rzeczach, o których niekoniecznie chcę teraz mówić.
Myślę, że wiele faktów będzie wstrząsających dla ludzi, którzy dobrze znają Andrzeja, bo są w tej książce rzeczy, o których nie wiedziała nawet jego najbliższa rodzina. Andrzej na początku chciał napisać książkę żartobliwą. Kiedy zaczęliśmy nad nią pracować szybko okazało się, że Andrzej się bardzo odkrył i zaczął być tak brutalnie szczery, że nawet ja byłem zszokowany treścią. Myślę, że to będzie bardzo ciekawa lektura zwłaszcza dla kibiców Wisły, którzy będą mogli się dowiedzieć mnóstwa fajnych ale i smutnych historii o swoim klubie z lat 70 i 80. Momentami ta książka dla fanów „Białej Gwiazdy” może być dosyć trudna. To będzie dla nich pewnego rodzaju test, czy potrafią pogodzić się z historią swojego klubu.

Więcej tutaj http://wislalive.pl/polecamy/tylko_u...eszlo_com-498/

szlaQ 23.03.2012 11:39

Fajny na prawde fajny wywiad z Markiem Zieńczukiem w Przeglądzie sportowym oto fragment :)

Co takiego jest w Wiśle, że tak wielu z was się do niej przywiązuje? Pan, Jakub Błaszczykowski czy Kamil Kosowski nazywacie siebie wiślakami.

Powiedziałbym, że tam jest wszystko. Tradycja, sukcesy, wspaniali kibice. Wychowałem się w Gdańsku, gdzie Wisła z racji przyjaźni z kibicami Lechii zawsze była obecna. To dwa wyjątkowe dla mnie kluby. Na Wiśle zawsze czułem się jak w domu, pewnie nie wszyscy obecni piłkarze tak mają, trudno. Gdyby ktoś zaproponował mi powrót do tego klubu, nie zastanawiałbym się ani jednej chwili.

Po tych słowach miło mogą się poczuć kibice Ruchu.
Nie jestem żadnym lizusem, kibice w Chorzowie wiedzą, komu kibicuję. Nigdy ich nie oszukiwałem, nie całowałem herbu Ruchu. Szybko wyczuliby fałsz.

Pero 23.03.2012 11:39

Marek Źieńczuk:

"Wisła? To klub, który uwielbiam. Tam jest wszystko. Tradycja, sukcesy, wspaniali kibice. Fani w Chorzowie wiedzą komu kibicuję, a ja nigdy nie byłem lizusem"

Jurand 23.03.2012 12:35

Tutaj całość:
http://ruch.przegladsportowy.pl/Pilk...172,1,725.html

Blaszczu16 23.03.2012 12:36

To co grał w sezonie 2007/2008 kiedy to praktycznie w pojedynkę odrodził Wisłę zasługuje na ogromny szacunek. Zieniu zawsze będzie mile widziany na Wiśle.

Coś niesamowitego http://www.youtube.com/watch?v=_WY_EkaeoFw

farben 23.03.2012 13:46

Ciekawocha.
Były piłkarz Wisły Kraków - Marek Dragosz - trenuje powstającą reprezentację niepełnosprawnych

mitmichael 23.03.2012 17:17

Marek Zieńczuk: Gdybym dostał propozycję, nie wahałbym się wrócić do Wisły Kraków


Wielka szkoda, ze nikt z zarzadu nie chcial ponownie zatrudnic Marka - kazdy widzi jak sie Zieniu prezentuje, czemu nie mogł tak grac w Wisle - znowu. Marcin Baszczynski to samo, Kamil Kosowski tez - fajnie by bylo miec znowu stara gwardie w kadrze. Tym bardziej szkoda, ze tak sie nie stalo - przynajmniej ja tak mysle

X-Ray 23.03.2012 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1233100)
Marek Zieńczuk: Gdybym dostał propozycję, nie wahałbym się wrócić do Wisły Kraków


Wielka szkoda, ze nikt z zarzadu nie chcial ponownie zatrudnic Marka - kazdy widzi jak sie Zieniu prezentuje, czemu nie mogł tak grac w Wisle - znowu. Marcin Baszczynski to samo, Kamil Kosowski tez - fajnie by bylo miec znowu stara gwardie w kadrze. Tym bardziej szkoda, ze tak sie nie stalo - przynajmniej ja tak mysle

Można gdybać, z jednej strony szkoda że tak się stało i Zieńczuk czy Kosowski nie wrócili do Wisły, ale z drugiej...do Wisły wrócił lepszy od tej trójki - Maciek Żurawski i każdy widział jak wyglądała jego gra. Przed przyjściem do Wisły każdy się cieszył, a potem było już tylko gorzej. Nikt nie wiedział że z tymi Panami było by inaczej.

jerry.lii.lewis 23.03.2012 17:31

Obawy obawami ale Zieniu i Kosa prezentują się w lidze o niebo lepiej niż Żuraw - o tyle mniejsze ryzyko.

michu-k 23.03.2012 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1233100)
Marek Zieńczuk: Gdybym dostał propozycję, nie wahałbym się wrócić do Wisły Kraków


Wielka szkoda, ze nikt z zarzadu nie chcial ponownie zatrudnic Marka - kazdy widzi jak sie Zieniu prezentuje, czemu nie mogł tak grac w Wisle - znowu. Marcin Baszczynski to samo, Kamil Kosowski tez - fajnie by bylo miec znowu stara gwardie w kadrze. Tym bardziej szkoda, ze tak sie nie stalo - przynajmniej ja tak mysle

My mamy budować silny zespół, odmłodzić go, nie stawiać na emerytów którzy u nas się nie sprawdzili w rozgrywkach na arenie europejskiej.

archi33 23.03.2012 18:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-k (Post 1233110)
My mamy budować silny zespół, odmłodzić go, nie stawiać na emerytów którzy u nas się nie sprawdzili w rozgrywkach na arenie europejskiej.

oczywiscie mamy mlode gniewne wilki Brud,Czekaj i inni.zzbudujemy silny zespól tylko z polakow.Mlodzi beda sie uczc gry z playstation i balowac w energy lub goraczce.

LucjuszWielki 23.03.2012 19:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez archi33 (Post 1233123)
oczywiscie mamy mlode gniewne wilki Brud,Czekaj i inni.zzbudujemy silny zespól tylko z polakow.Mlodzi beda sie uczc gry z playstation i balowac w energy lub goraczce.

oni do takich dziur dla dresiarzy nie chodza

_ukoL 23.03.2012 19:30

Kilka lat temu większość psy na Zieńczuku wieszała, że w grupie pucharu UEFA mieliśmy skrzydłowego, który nie zrobił ani jednej porządnej akcji, a teraz wielce by go ściągali na Reymonta. To co było nie wróci i trzeba szukać świeżej krwi, a nie zlot emerytów i rencistów robić na stadionie. Z takim podejściem to powinniście podjąć pracę w ZUS-ie. Kosę, Zieńczuka, jeszcze Pawełka na bramkę i Kukiełkę do drugiej linii.

kacpaw91 23.03.2012 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-k (Post 1233110)
My mamy budować silny zespół, odmłodzić go, nie stawiać na emerytów którzy u nas się nie sprawdzili w rozgrywkach na arenie europejskiej.

Lepiej mieć takich co nawet do tych pucharów nie awansują? No skoro tak uważacie.

Najlepiej byłoby odmłodzić zespół, ale mieć w nim także kilku piłkarzy doświadczonych. Tutaj Zieńczuk byłby dość dobrym wyborem.

arti 23.03.2012 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1233023)
To co grał w sezonie 2007/2008 kiedy to praktycznie w pojedynkę odrodził Wisłę zasługuje na ogromny szacunek. Zieniu zawsze będzie mile widziany na Wiśle.

Coś niesamowitego http://www.youtube.com/watch?v=_WY_EkaeoFw

Jeśli już ktoś odrodził wtedy Wisłę w pojedynkę to był to Kosa.
Plus Skorża, plus Paweł się wziął w garść, plus Zieniu plus Rafał Boguski po powrocie z Bełchatowa - to były najważniejsze elementy progresu w porównaniu z 2006/2007.

cfa 23.03.2012 21:48

Ładnie byli Wiślacy się rozprawiają z pasiastymi.
Kwiek bramka, Magiera asysta.

Wojtas 24.03.2012 00:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _ukoL (Post 1233133)
Kilka lat temu większość psy na Zieńczuku wieszała, że w grupie pucharu UEFA mieliśmy skrzydłowego, który nie zrobił ani jednej porządnej akcji, a teraz wielce by go ściągali na Reymonta. To co było nie wróci i trzeba szukać świeżej krwi, a nie zlot emerytów i rencistów robić na stadionie. Z takim podejściem to powinniście podjąć pracę w ZUS-ie. Kosę, Zieńczuka, jeszcze Pawełka na bramkę i Kukiełkę do drugiej linii.



Nie wiem jak ty ale ja jakbym mial wybierac pary Zieniu-Kosa vs Kirm-Pajlic to wybieram tą pierwszą ,o dziwo.

HEDu 25.03.2012 12:38

wszyscy tęsknimy za tamtymi piłkarzami sprzed lat (mimo, że często na nich narzekaliśmy) dlatego że mamy coraz gorszych piłkarzy z każdym rokiem ...

Galonek 25.03.2012 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 1233531)
wszyscy tęsknimy za tamtymi piłkarzami sprzed lat (mimo, że często na nich narzekaliśmy) dlatego że mamy coraz gorszych piłkarzy z każdym rokiem ...

I tyle w temacie. Zwłaszcza tęskno za takim manifestowaniem radości po bramce, jakie prezentowali ówcześni wiślacy.

TOMEK 11 25.03.2012 18:03

...a Zieńczukowi wielki murzyński h.uj w dupę za rażenie powietrzem

amauri1990 25.03.2012 18:23

Wojciech Kaczmarek (Cracovia) - bramkarz
Łukasz Nawotczyński (Cracovia) - obrońca
Paweł Nowak (Lechia) - pomocnik
Mateusz Mak (Bełchatów) - pomocnik
Michał Mak (Bełchatów) - napastnik
Mariusz Magiera (Górnik) - obrońca
Aleksander Kwiek (Górnik) - pomocnik
Krzysztof Mączyński (Górnik) - pomocnik
Michał Jończyk (Górnik) - napastnik
Dariusz Łatka (Podbeskidzie) - pomocnik
Kamil Kuzera (Korona) - obrońca
Adam Kokoszka (Polonia) - obrońca
Łukasz Burliga (Ruch) - obrońca
Piotr Stawarczyk (Ruch) - obrońca


Każdy w początkowych latach kariery w Wiśle, każdy były teraz wzmocnieniem/uzupełnieniem.
To co, teraz pozostaje tylko przeprosić kibiców?

ypeeh 25.03.2012 18:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez amauri1990 (Post 1233702)
Każdy w początkowych latach kariery w Wiśle, każdy były teraz wzmocnieniem/uzupełnieniem.
To co, teraz pozostaje tylko przeprosić kibiców?

Powiedz który z nich konkretnie, bo np. Nawot czy Kwiek to jakiś dowcip.

TOMEK 11 25.03.2012 18:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez amauri1990 (Post 1233702)
Wojciech Kaczmarek (Cracovia) - bramkarz
Łukasz Nawotczyński (Cracovia) - obrońca
Paweł Nowak (Lechia) - pomocnik
Mateusz Mak (Bełchatów) - pomocnik
Michał Mak (Bełchatów) - napastnik
Mariusz Magiera (Górnik) - obrońca
Aleksander Kwiek (Górnik) - pomocnik
Krzysztof Mączyński (Górnik) - pomocnik
Michał Jończyk (Górnik) - napastnik
Dariusz Łatka (Podbeskidzie) - pomocnik
Kamil Kuzera (Korona) - obrońca
Adam Kokoszka (Polonia) - obrońca
Łukasz Burliga (Ruch) - obrońca
Piotr Stawarczyk (Ruch) - obrońca


Każdy w początkowych latach kariery w Wiśle, każdy były teraz wzmocnieniem/uzupełnieniem.
To co, teraz pozostaje tylko przeprosić kibiców?

wpadnięcia w gówno nie czyści się kąpielą z gówna

Lysy 25.03.2012 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TOMEK 11 (Post 1233744)
wpadnięcia w gówno nie czyści się kąpielą z gówna


Większość to przeciętniacy (podobnie zresztą jak nasza kadra) ale braćmi Mak bym nie pogardził. Sam Kosowski wypowiada się o nich w samych superlatywach, odpowiednio prowadzeni powinni zajść wysoko.

cassius31krakow 29.03.2012 17:05

Marcelo przyjeżdża do Krakowa obejrzeć mecz z Legią!

A tu krótki wywiad i pozdrowienia dla kibiców Wisły:
http://www.weszlo.com/news/9970-Braz..._Wisla_-_Legia

Respect Marcelo!

neq. 29.03.2012 17:14

diament, brylant, rubin, szmaragd
Z całego serca kibicuje mu żeby kiedyś zagrał w kadrze. ;)

TymonPRO 29.03.2012 17:42

Marcelo to jest gość,nigdy nie można było narzekać na jego zaangażowanie,fajnie że wpadnie mam nadzięję że te ofiary (nasi kopacze) nie zrobią mu nie miłej niespodzianki i pokażą jak to na co dzień grają


Marcelo 1906% Wisła



PS: Ponoć Werder i VFB Stuttgart chcą Marcelo u siebie


http://www.goal.com/de/news/3643/exk...die-bundesliga

jcts 29.03.2012 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cassius31krakow (Post 1235203)
Marcelo przyjeżdża do Krakowa obejrzeć mecz z Legią!

A tu krótki wywiad i pozdrowienia dla kibiców Wisły:
http://www.weszlo.com/news/9970-Braz..._Wisla_-_Legia

Respect Marcelo!

Jak sprowadzać obcokrajowców to takich jak Marcelo czy Cleber!
Miło by było pokazać jakieś wsparcie dla Marcelo, pokazać tym obecnym najemnikom że nawet obcokrajowiec, który przyjechał się wybić do Polski może się starać się, gryźć trawę i mieć Wisłę w sercu.
Marcelo - 1906% szacunku

A z innej beczki, oglądałem przed chwilą konferencje Skorży przed meczem i widać że chłop ma wielki sentyment do Wisły, sam jego sposób wypowiedzi o Wiśle i o wspomnieniach pokazuje że tęskni. W którymś z wywiadów nawet wspomniał że różnicą między Wisłą a Legią jest taka że Wisła to jak rodzina i jest bardziej nastawiona na wynik sportowy a Legia to wielki biznes i marketing.

Dariook 30.03.2012 09:39

To nam się Marcelo rozczaruje...

Choć z drugiej strony, spotka człowieka który go wylansował, czyli J.Bednarza.

Lysy 30.03.2012 10:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jcts (Post 1235217)
A z innej beczki, oglądałem przed chwilą konferencje Skorży przed meczem i widać że chłop ma wielki sentyment do Wisły, sam jego sposób wypowiedzi o Wiśle i o wspomnieniach pokazuje że tęskni. W którymś z wywiadów nawet wspomniał że różnicą między Wisłą a Legią jest taka że Wisła to jak rodzina i jest bardziej nastawiona na wynik sportowy a Legia to wielki biznes i marketing.



Panie trenerze - co ma Legia, czego nie ma Wisła, i co ma Wisła czego nie ma Legia?
- Patrząc na oba kluby mogę chyba stwierdzić, że Legia to jest wielka korporacja i panują tu relacje korporacyjne. W Wiśle jest bardziej rodzinnie, że tak powiem. Natomiast jeśli chodzi o inne sprawy, to oba kluby są do siebie podobne. Wisła – jako duża firma i rozpoznawalna marka powinna otworzyć akademię piłkarską. W Warszawie zrobiono to wcześniej i dlatego Legia najszybciej ma tego efekty. Ja się z tego bardzo cieszę i zarazem liczę na to, że będzie to impuls dla reszty klubów.


Gdzie jest większy komfort pracy? W Krakowie czy w Warszawie?
- W Krakowie po jedenastu porażkach w sezonie chyba nie miałbym szans dalej pracować…


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl