![]() |
A ja dzisiaj spotkałem Franka Smudę w hotelu w Legnicy, z jakąś młodą blondynką siedział :D.
|
http://euro2012.interia.pl/news-matu...ami,nId,384693
Piątkowe spotkanie Polski z Włochami rozegrane zostanie 11 listopada, czyli w dniu święta Niepodległości. Matuszczyk pytany przez dziennikarzy czy wie, z czym w Polsce związana jest ta data, przyznał, że nie. |
Cytat:
|
Podobno w takich podkoszulkach (piżamach) ma wystąpić drużyna PZPN na Euro:
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/27940/stroje_400.jpeg http://euro2012.wp.pl/title,Zobacz-s...wiadomosc.html |
O ku***...
O-brzy-dli-we! Tandetne. No i dlaczego nie ma na nich godła Polski tylko jakieś komercyjne logo pzpn? Już wolałbym prostą białą/czerwoną koszulkę + godło. |
Cytat:
|
Pewnie będzie je można dostać w biedronce za 19.99 zł :D
|
te koszulki są idealne jak reklamy Biedronki ;)
idealnie obrazują że to nie jest kadra Polski ;) ani barw właściwych ani godła ;) ZA-JE-BIS-TE przynajmniej nie będę się musiał wstydzić za polską kadre na euro bo powiem że nie grała ;) |
Jednak tradycja zobowiązuje, by był orzełek na piersi. A teraz.. no cóż... jedynie co, to mieć nadzieję, ze nikt tego gówna nie pocałuje.
|
Prawdziwe koszulki na pewno mają pod tymi piżamami.
|
Ja już dawno przestałem się identyfikować z tą zbieraniną najemników z przygłupem Smudą na czele. Ale te wszystkie akcje PZPN: farbowane lisy, kupiony "fanklub reprezentacji", reklamy Biedronki, wypowiedzi Smudy na konferencjach, żule Lato i Kręcina, teraz te koszulki z bazaru bez godła. To wszystko jest tak żałosne, że po prostu brakuje słów.
|
Albo w biedronce, albo u Biedronia - różowawe toto, i nieszczególnie ładne :-P
|
|
Cytat:
Tyle w temacie http://www.youtube.com/watch?v=xGdDX730wwg |
Jedyne co mi się ciśnie na usta.
http://www.youtube.com/watch?v=o5G1vG_QT7U |
A może po prostu w końcu przyznali, że:
TO NIE JEST REPREZENTACJA POLSKI weszło ma przynajmniej pożywkę http://www.weszlo.com/news/8435-Kosz...ate_do_podlogi |
Wstyd, wstyd, wstyd... jak widać machina aby "odpolszczyć" wszystko co się da działa we wszystkich zakamarkach życia społecznego... Mogli na prezentacje jakiegoś pedała w to ubrać albo transwestytę najlepiej żeby pokazać jacy to my jesteśmy wyzwoleni i europejscy....
|
Lajkujcie, może jak zbierzemy się liczbą paru tysięcy to coś z tym zrobimy bo to jest parodia!!!! https://www.facebook.com/pages/Chcem...70534892990470
|
A ja np bardzo się cieszę, ze nie ma tam ORŁA i mam nadzieje, ze ta tzw "reprezentacja Polski" nigdy go już nie będzie miała.. Szanujmy swój symbol.
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Broniłem tej drużyny do dzisiaj ale tak koszulka bez orła to kpina i skandal.
Nike strzeliło sobie w stopę - ciekawe czy ktoś będzie chciał wydać 200 zł na szmatę z logo leśnych dziadów. PZPN, PZPN, jebać, jebać PZPN !! |
Cytat:
więc to nie Nike ;) |
Skoro z Polski robią państwo polskopodobne to drużyna kopaczy (zbieranina z całego świata) będzie też miała adekwatne koszulki żeby wymazać z pamięci historię i tradycję.
|
W ogole niektorzy to mają zajebistą robotę. Designerzy z adidasa 2 lata pracowali nad dodaniem kołnierzyka do koszulek Wisly, a mózgi z Nike'a potrzebowali 18 miesięcy żeby zaprojektować taką szmatę.
|
To jest jakaś wielka masakra. Ja nie wyobrażam sobie aby nasz reprezentacja grała bez Orzełka na piersi. Ja osobiście bojkotuję PZPN i wszystko co jest z nim powiązane. Puki nie wróci nasze godło narodowe na koszulkę reprezentacji nie będę jeździł na mecze RN.
MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! |
To logo PZPN zamiast orzełka to świetny pomysł. Zwalnia człowieka całkowicie z jakichkolwiek resztek chęci utożsamienia się z tą pseudoreprezentacją - i dobrze.
|
Przecież to nie jest reprezentacja Polski. To jest reprezentacja całego świata. Mogą mieć cokolwiek na sercu, nawet krowi placek. Na ME nie będzie reprezentacji kadry naszego kraju. A obecni prawdziwi Polacy reprezentanci tej śmiesznej kadry, nawet nie mają jaj, żeby powiedzieć: Co to ku.wa jest? Gdzie orzeł? Ja wiem, że pzpn zabronił im pewnie źle się wypowiadać o pewnych sprawach ale są pewne granice.
|
Cytat:
|
a mnie zaskoczyły słowa Błaszczykowskiego (wydawało mi się że koleś nie boi się mówić co myśli) a tutaj udziela wywiadu że w sumie to moze i dziwnie wyszło ale mu to nie przeszkadza bo to jest "coś nowego bardziej dynamicznego".
noż ....a mać? to może tańczącego orła przegłosujemy w referendum. |
Cytat:
|
Jak z wykorzenionej /wynarodowionej/ubeckiej rodziny trzeba pochodzić ,żeby ....a na koszulce REPREZENTACJI za.......ić jakieś wywijasy i nie dać orzełka. To nie jest REPREZENTACJA . To jest banda małp w cyrku pijaka i zera intelektualnego ,pana Laty. Ktoś bardzo s.......ił sprawę. Ale durny polski plebs pewnie łyknie i te wygibasy. Jebać PZPN i ubecję.
PS. to może zamiast hymnu też jakiś inny "przebój" się puści przed meczem. co za pojeby rządzą w tym PZPN-ie. |
olejkowska czy jak tam tej suce jest wypowiedziala sie ,że chodzi o kase w skrócie bo godła nie da sie zastrzec a teraz tylko PZPN bedzie mógł rozprowadzać koszulki :)
|
Czyli oficjalnie mogę uznać, że nie jest to moja Reprezentacja. Tylko Orzełek trzymał mnie przy niej.
Teraz to mam na nią zupełnie wyjeb*ne. |
Teraz można spalić taką koszulke bez obaw że naraziłeś na szwank dobro narodowe :D jeba ć reprezentacje odpadów z całego świata
|
To logo i koszulki to jest jakiś ....a skandal.......
Teraz wywiady będą takie: To Twój debiut w reprezentacji.... jak się czułeś w koszulce z logiem PZPN na piersi? SKANDAL K U R W A SKANDAL |
nie przesadzacie?
mam tę koszulkę... jest całkiem fajna, to logo z przodu (nie to na zdjeciu Perquisa) to bardzo wyraźny orzeł w koronie. Barwy sa ewidentnie bialo-czerwone a nie żadne obsydianowe. Polakom, jak zwykle, nic się nie podoba |
Cytat:
|
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=P-Xn9czjT3g JEBAĆ to cale PZPN |
Cytat:
To nie ma przypominać orła w koronie tylko to ma być orzeł w koronie a dokadniej Godło Rzeczypospolitej Polskiej Framat oficjalny sponsor pzpnu :rotfl: |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl