Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

lukaku 07.11.2011 18:23

A ja dzisiaj spotkałem Franka Smudę w hotelu w Legnicy, z jakąś młodą blondynką siedział :D.

piotrek06 07.11.2011 18:48

http://euro2012.interia.pl/news-matu...ami,nId,384693
Piątkowe spotkanie Polski z Włochami rozegrane zostanie 11 listopada, czyli w dniu święta Niepodległości. Matuszczyk pytany przez dziennikarzy czy wie, z czym w Polsce związana jest ta data, przyznał, że nie.

Teqcontroller 08.11.2011 00:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek06 (Post 1188178)
http://euro2012.interia.pl/news-matu...ami,nId,384693
Piątkowe spotkanie Polski z Włochami rozegrane zostanie 11 listopada, czyli w dniu święta Niepodległości. Matuszczyk pytany przez dziennikarzy czy wie, z czym w Polsce związana jest ta data, przyznał, że nie.

Miałem to wkleić , co do linka to ja .......e :shock: Nie mam pytań.

kornd 08.11.2011 15:48

Podobno w takich podkoszulkach (piżamach) ma wystąpić drużyna PZPN na Euro:
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/27940/stroje_400.jpeg


http://euro2012.wp.pl/title,Zobacz-s...wiadomosc.html

Voin 08.11.2011 16:01

O ku***...
O-brzy-dli-we!
Tandetne. No i dlaczego nie ma na nich godła Polski tylko jakieś komercyjne logo pzpn?
Już wolałbym prostą białą/czerwoną koszulkę + godło.

Luu... 08.11.2011 16:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Voin (Post 1189087)
O ku***...
O-brzy-dli-we!
Tandetne. No i dlaczego nie ma na nich godła Polski tylko jakieś komercyjne logo pzpn?
Już wolałbym prostą białą/czerwoną koszulkę + godło.

bardzo dobrze że nie ma, bo byłoby to zbezczeszczenie symboli narodowych

brylant17 08.11.2011 16:22

Pewnie będzie je można dostać w biedronce za 19.99 zł :D

neq. 08.11.2011 16:36

te koszulki są idealne jak reklamy Biedronki ;)
idealnie obrazują że to nie jest kadra Polski ;) ani barw właściwych ani godła ;)
ZA-JE-BIS-TE
przynajmniej nie będę się musiał wstydzić za polską kadre na euro bo powiem że nie grała ;)

Voin 08.11.2011 16:38

Jednak tradycja zobowiązuje, by był orzełek na piersi. A teraz.. no cóż... jedynie co, to mieć nadzieję, ze nikt tego gówna nie pocałuje.

pan Dudi 08.11.2011 16:44

Prawdziwe koszulki na pewno mają pod tymi piżamami.

kornd 08.11.2011 16:57

Ja już dawno przestałem się identyfikować z tą zbieraniną najemników z przygłupem Smudą na czele. Ale te wszystkie akcje PZPN: farbowane lisy, kupiony "fanklub reprezentacji", reklamy Biedronki, wypowiedzi Smudy na konferencjach, żule Lato i Kręcina, teraz te koszulki z bazaru bez godła. To wszystko jest tak żałosne, że po prostu brakuje słów.

el Nuero 08.11.2011 17:05

Albo w biedronce, albo u Biedronia - różowawe toto, i nieszczególnie ładne :-P

Voin 08.11.2011 17:07

http://img148.imageshack.us/img148/423/z10610872x.jpg
:D
http://www.facebook.com/pages/Chcemy...99409540077611

Teqcontroller 08.11.2011 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kornd (Post 1189076)
Podobno w takich podkoszulkach (piżamach) ma wystąpić drużyna PZPN na Euro:
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/27940/stroje_400.jpeg


http://euro2012.wp.pl/title,Zobacz-s...wiadomosc.html

No Chyba ich pojebało ? czemu tam jest Komunistyczny znak a nie Orzeł Biały , co za wstyd...

Tyle w temacie http://www.youtube.com/watch?v=xGdDX730wwg

Eternit 08.11.2011 17:09

Jedyne co mi się ciśnie na usta.
http://www.youtube.com/watch?v=o5G1vG_QT7U

kornd 08.11.2011 17:14

A może po prostu w końcu przyznali, że:
TO NIE JEST REPREZENTACJA POLSKI
weszło ma przynajmniej pożywkę http://www.weszlo.com/news/8435-Kosz...ate_do_podlogi

legol 08.11.2011 17:46

Wstyd, wstyd, wstyd... jak widać machina aby "odpolszczyć" wszystko co się da działa we wszystkich zakamarkach życia społecznego... Mogli na prezentacje jakiegoś pedała w to ubrać albo transwestytę najlepiej żeby pokazać jacy to my jesteśmy wyzwoleni i europejscy....

vodzu91 08.11.2011 18:13

Lajkujcie, może jak zbierzemy się liczbą paru tysięcy to coś z tym zrobimy bo to jest parodia!!!! https://www.facebook.com/pages/Chcem...70534892990470

Krystian14 08.11.2011 18:24

A ja np bardzo się cieszę, ze nie ma tam ORŁA i mam nadzieje, ze ta tzw "reprezentacja Polski" nigdy go już nie będzie miała.. Szanujmy swój symbol.

Uran235 08.11.2011 18:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kornd (Post 1189076)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Voin (Post 1189139)

Bardziej od koszulek interesuje mnie gość na drugim zdjęciu i gość z dolnego lewego rogu pierwszego zdjęcia. Nie śledzę reprezentacyjnych transferów, więc może ktoś mi powie - kto to ....a jest?

mitmichael 08.11.2011 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 1189206)
Bardziej od koszulek interesuje mnie gość na drugim zdjęciu i gość z dolnego lewego rogu pierwszego zdjęcia. Nie śledzę reprezentacyjnych transferów, więc może ktoś mi powie - kto to ....a jest?

Ten obok Kuby to przeciez Ludovic Obraniak, a ten na drugim zdjeciu to Damien Perquis

dynek.pl 08.11.2011 18:47

Broniłem tej drużyny do dzisiaj ale tak koszulka bez orła to kpina i skandal.
Nike strzeliło sobie w stopę - ciekawe czy ktoś będzie chciał wydać 200 zł na szmatę z logo leśnych dziadów.
PZPN, PZPN, jebać, jebać PZPN !!

neq. 08.11.2011 20:07

Cytat:

Nike dla Weszło tłumaczy się z koszulek. Przywrócenie orzełka praktycznie niemożliwe!

8 listopada 2011 - 17:50


Szef Nike na Polskę nie chciał rozmawiać na temat nowych koszulek, natomiast odesłał nas do Macieja Lasonia, odpowiadającego za PR Nike Poland. Oto, jak tłumaczy skandaliczny projekt na Euro 2012...


- Kto wpadł na taki pomysł, żeby te koszulki tak wyglądały?
- To skomplikowane pytanie. Proces projektowania trwa mniej więcej 18 miesięcy. Zaczyna się od tego, że ludzie odpowiedzialni za to badają dany kraj, symbole narodowe, kolory... Potem wchodzimy w proces
wspólny, gdzie działamy my i federacja. Tak to wygląda w każdym kraju, nie tylko w Polsce. My przedstawiamy projekty, oni akceptują, ale generalnie założenie jest takie, że Nike jako sponsor odpowiada za to, żeby to było przygotowane od strony technicznej. Czyli lekkie, przewiewne, przepuszczające powietrze. Wspólnie Nike i federacja odpowiadają za to, jak dobrane są kolory. Ostatnia rzecz to wszelkiego rodzaju nadruki, logotypy, godła itd., które się znajdują na koszulce.

- Właśnie o to mi chodzi.

- To już decyzja federacji.

- Rozumiem, że w takim razie skoro badacie te symbole narodowe, to zaproponowaliście godło Polski?

- Ciężko mi powiedzieć, jak ta procedura wyglądała, bo nie brałem w niej udziału. Zapewne złożyliśmy projekt biały z tym czerwonym prostokątem, odwołując się do flagi, bo uznaliśmy, że flaga jest najważniejsza. To, co jest nadrukowane u góry, czyli logo reprezentacji, to wyłączna decyzja federacji w każdym kraju. Federacja mówi, co mamy nadrukować.

- Ten projekt został bardzo negatywnie odebrany. Pierwszy raz od wielu lat nie ma orzełka, tylko logo PZPN.

- Logo reprezentacji Polski dosłownie. Logo PZPN wygląda trochę inaczej, one się różnią głównie podpisem. My to dostajemy od nich i to respektujemy. My możemy tylko powiedzieć, że ta koszulka jest zrobiona z materiału Atom i żadna drużyna na świecie w takiej koszulce nie gra. Raz na jakiś czas wdrażamy taką innowację. Polska jest pierwszym krajem, który dostał koszulki na Euro. Inne kraje dostaną za kilka miesięcy, z podobnego materiału. Jest lekka i doskonale przepuszcza powietrze. Od siebie mogę powiedzieć, że różnica między tą a poprzednią koszulką jest olbrzymia. Nowy materiał jest niesamowicie lekki i opinający. Nieporównywalny skok jakościowy.

- Materiał materiałem, ale od prezentacji minęło kilka godzin i już widać, że nowy wzór się nie przyjął. Jak wy, jako Nike Poland, podchodzicie do tego?

- Nie jest nam to obojętne, ale my odpowiadamy za określone rzeczy. Mogę panu zagwarantować, że w obszarze tego, za co odpowiada Nike, to jest najlepsza piłkarska koszulka na świecie. Nikt nie ma koszulki z takiego materiału, tak lekkiej i z takimi innowacjami. Jeśli chodzi o logotyp, to my respektujemy to, co nam daje federacja.

- Istnieje możliwość nadrukowania orzełka czy projekt został już zamknięty?

- Procedura projektowania trwa 18 miesięcy. Trzeba zebrać insight, zaprojektować, wyprodukować. Nie mogę panu odpowiedzieć jednoznacznie, bo nie odpowiadam za proces produkcji, ale... jest to praktycznie niemożliwe.
z weszło
więc to nie Nike ;)

Gwiaździsty 08.11.2011 20:23

Skoro z Polski robią państwo polskopodobne to drużyna kopaczy (zbieranina z całego świata) będzie też miała adekwatne koszulki żeby wymazać z pamięci historię i tradycję.

dynek.pl 08.11.2011 20:30

W ogole niektorzy to mają zajebistą robotę. Designerzy z adidasa 2 lata pracowali nad dodaniem kołnierzyka do koszulek Wisly, a mózgi z Nike'a potrzebowali 18 miesięcy żeby zaprojektować taką szmatę.

inimicus 08.11.2011 20:59

To jest jakaś wielka masakra. Ja nie wyobrażam sobie aby nasz reprezentacja grała bez Orzełka na piersi. Ja osobiście bojkotuję PZPN i wszystko co jest z nim powiązane. Puki nie wróci nasze godło narodowe na koszulkę reprezentacji nie będę jeździł na mecze RN.
MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

fond 08.11.2011 21:30

To logo PZPN zamiast orzełka to świetny pomysł. Zwalnia człowieka całkowicie z jakichkolwiek resztek chęci utożsamienia się z tą pseudoreprezentacją - i dobrze.

Etiop 08.11.2011 21:32

Przecież to nie jest reprezentacja Polski. To jest reprezentacja całego świata. Mogą mieć cokolwiek na sercu, nawet krowi placek. Na ME nie będzie reprezentacji kadry naszego kraju. A obecni prawdziwi Polacy reprezentanci tej śmiesznej kadry, nawet nie mają jaj, żeby powiedzieć: Co to ku.wa jest? Gdzie orzeł? Ja wiem, że pzpn zabronił im pewnie źle się wypowiadać o pewnych sprawach ale są pewne granice.

Rosomak 08.11.2011 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Voin (Post 1189119)
Jednak tradycja zobowiązuje, by był orzełek na piersi. A teraz.. no cóż... jedynie co, to mieć nadzieję, ze nikt tego gówna nie pocałuje.

Zgadzam się, ja tego nie pocałuje, tak samo jak loga S.S.A na koszulce Wisły.

wiślak 86 08.11.2011 21:51

a mnie zaskoczyły słowa Błaszczykowskiego (wydawało mi się że koleś nie boi się mówić co myśli) a tutaj udziela wywiadu że w sumie to moze i dziwnie wyszło ale mu to nie przeszkadza bo to jest "coś nowego bardziej dynamicznego".

noż ....a mać?

to może tańczącego orła przegłosujemy w referendum.

killzone 08.11.2011 22:08

Cytat:

Godło narodowe to symbol, którego w żaden sposób nie da się zastrzec i tak naprawdę może być używane przez każdego. Ostatnio np. widziałam drużynę z bardzo niskiej ligi, która miała biało-czerwone koszulki z orzełkiem. Chyba nawet sponsorem technicznym był Nike. Właśnie dlatego wykorzystaliśmy zastrzeżony logotyp, którego nikt nie będzie mógł używać - nie ukrywa Olejkowska.
pani rzecznik pzpn

Bronex 08.11.2011 22:11

Jak z wykorzenionej /wynarodowionej/ubeckiej rodziny trzeba pochodzić ,żeby ....a na koszulce REPREZENTACJI za.......ić jakieś wywijasy i nie dać orzełka. To nie jest REPREZENTACJA . To jest banda małp w cyrku pijaka i zera intelektualnego ,pana Laty. Ktoś bardzo s.......ił sprawę. Ale durny polski plebs pewnie łyknie i te wygibasy. Jebać PZPN i ubecję.

PS. to może zamiast hymnu też jakiś inny "przebój" się puści przed meczem. co za pojeby rządzą w tym PZPN-ie.

AntyDrozd 08.11.2011 22:39

olejkowska czy jak tam tej suce jest wypowiedziala sie ,że chodzi o kase w skrócie bo godła nie da sie zastrzec a teraz tylko PZPN bedzie mógł rozprowadzać koszulki :)

Proud 08.11.2011 23:04

Czyli oficjalnie mogę uznać, że nie jest to moja Reprezentacja. Tylko Orzełek trzymał mnie przy niej.

Teraz to mam na nią zupełnie wyjeb*ne.

AntyDrozd 08.11.2011 23:31

Teraz można spalić taką koszulke bez obaw że naraziłeś na szwank dobro narodowe :D jeba ć reprezentacje odpadów z całego świata

Devonisch 08.11.2011 23:38

To logo i koszulki to jest jakiś ....a skandal.......

Teraz wywiady będą takie:
To Twój debiut w reprezentacji.... jak się czułeś w koszulce z logiem PZPN na piersi?

SKANDAL K U R W A SKANDAL

FraMat 08.11.2011 23:41

nie przesadzacie?
mam tę koszulkę... jest całkiem fajna, to logo z przodu (nie to na zdjeciu Perquisa) to bardzo wyraźny orzeł w koronie. Barwy sa ewidentnie bialo-czerwone a nie żadne obsydianowe.
Polakom, jak zwykle, nic się nie podoba

0 22 08.11.2011 23:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak 86 (Post 1189442)
a mnie zaskoczyły słowa Błaszczykowskiego (wydawało mi się że koleś nie boi się mówić co myśli) a tutaj udziela wywiadu że w sumie to moze i dziwnie wyszło ale mu to nie przeszkadza bo to jest "coś nowego bardziej dynamicznego". .

A to dziwne, bo ja słyszałem z wielu stron teksty, że w środowisku wszyscy wiedzą, że Błaszczykowski się w mediach lansuje na dupowłaza (swoją drogą ciekawa spraw :D), a jak ludzie wyłączą mikrofon czy kamerę to poznają jego prawdziwą wersję.

LanceTS 09.11.2011 00:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 1189206)
Bardziej od koszulek interesuje mnie gość na drugim zdjęciu i gość z dolnego lewego rogu pierwszego zdjęcia. Nie śledzę reprezentacyjnych transferów, więc może ktoś mi powie - kto to ....a jest?

Powiem szczerze, że oglądam wszyskie mecze reprezentacji, a po Twoim poście skojrzałem na zdjęcie i zauważyłem, że żadnego z nich nie jestem w stanie wymienić nazwiska. Weźmy jeszcze Meliksona i Arbolede, na trenera Granta a zamiast tego czerwonego paska dajmy tęcze. I na stadion wpuszczajmy tylko zwolenników PZPN, którzy mieli w szkole zachowanie wzorowy, żeby czasem na meczu nie przeklinali. Za bicie brawa zakazy stadionowe, bo przecież nie może być za głośno, a ta zbieranina przegrywa dlatego, że nie słyszą co trener krzyczy. a doping byłby ewentualnie dopuszczany tylko w przerwie i to tylko taki:
http://www.youtube.com/watch?v=P-Xn9czjT3g


JEBAĆ to cale PZPN

AntyDrozd 09.11.2011 01:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1189541)
nie przesadzacie?
mam tę koszulkę... jest całkiem fajna, to logo z przodu (nie to na zdjeciu Perquisa) to bardzo wyraźny orzeł w koronie. Barwy sa ewidentnie bialo-czerwone a nie żadne obsydianowe.
Polakom, jak zwykle, nic się nie podoba

Gratuluje wyboru to teraz dyndaj sobie w tej koszulce na pewno Ci w niej do twarzy :lol:

To nie ma przypominać orła w koronie tylko to ma być orzeł w koronie a dokadniej Godło Rzeczypospolitej Polskiej

Framat oficjalny sponsor pzpnu :rotfl:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl