Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

-Szymek79- 19.07.2025 18:51

Stroje dla Venezii i Kallithea projektowało niemieckie studio Bureau Borsche, Kappa była tylko producentem. Faktem jest, że dużo ciekawsze i ładniejsze projekty dostarczają najczęściej zewnętrzni projektanci, jak w przypadku wspomnianej Jagielloni. My niestety kolejny raz byliśmy więźniem terminów, bo Kappa przybiła się na współpracę pod koniec maja, więc możliwości były ograniczone i widać to nawet po wzorach koszulek - nie ma żadnej ingerencji w strukturę materiału, wszystkie wzory to sublimacja. Co ciekawe, na X przeczytałem wczoraj, że projekty na sezon 2026/2027 są już na ukończeniu, więc może za rok dostaniemy koszulki, które lepiej wykorzystają technologię oferowaną przez Kappę.

serek.c2 19.07.2025 18:54

Dokładnie tak - koszulki na przyszły sezon są na etapie projektów, niedługo powinny być "klepnięte".

Levis88 19.07.2025 20:03

U nas wszystko jest dokładnie zaplanowane na następny sezon. Co sezon awans...co sezon sponsor...co sezon właściciel...teraz koszulki

AgresywnyChomik 19.07.2025 20:15

Czerwona i czarna całkiem ok.

Witalis 20.07.2025 00:21

nie pamiętam tak brzydkich koszulek Wisły, szkoda

bocian23 21.07.2025 06:29

Chciałem kupić, ale wygląda to bardzo marnie. Biała gwiazda nie wyszywana tylko klejona, wszystko klejone i to za prawie 400zł. Porównałem ostatnio w factory z nową koszulką PSG, która po pierwsze jest kotem, a po drugie jest duuuuuużo lepsza jakościowo. Jeszcze raz szkoda.

Karherop 21.07.2025 07:16

Na szczęście za rok będą nowe, dedykowane i zaprojektowane przez wonderkitz. + Jeszcze wczesniej jubileuszowe.

Dla mnie czarna must have, reszta to kwestia gustu. Dobry motyw w koncu z herbem na bialej. Czerwona z perpsektywy tv za bardzo kojarzy mi sie z Widzewem. Na pewno z bialymi spodenkami komponowałby sie lepiej i bardziej klasycznie.

Arkadiusz.Czerepach 21.07.2025 10:02

no fajna dyskusja, ale gdzie zdjecia tych koszulek ?

Arkadiusz.Czerepach 02.11.2025 15:34

szkoda że te prążki są tylko z przodu takie niedopracowanie troche imho


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl