![]() |
Stroje dla Venezii i Kallithea projektowało niemieckie studio Bureau Borsche, Kappa była tylko producentem. Faktem jest, że dużo ciekawsze i ładniejsze projekty dostarczają najczęściej zewnętrzni projektanci, jak w przypadku wspomnianej Jagielloni. My niestety kolejny raz byliśmy więźniem terminów, bo Kappa przybiła się na współpracę pod koniec maja, więc możliwości były ograniczone i widać to nawet po wzorach koszulek - nie ma żadnej ingerencji w strukturę materiału, wszystkie wzory to sublimacja. Co ciekawe, na X przeczytałem wczoraj, że projekty na sezon 2026/2027 są już na ukończeniu, więc może za rok dostaniemy koszulki, które lepiej wykorzystają technologię oferowaną przez Kappę.
|
Dokładnie tak - koszulki na przyszły sezon są na etapie projektów, niedługo powinny być "klepnięte".
|
U nas wszystko jest dokładnie zaplanowane na następny sezon. Co sezon awans...co sezon sponsor...co sezon właściciel...teraz koszulki
|
Czerwona i czarna całkiem ok.
|
nie pamiętam tak brzydkich koszulek Wisły, szkoda
|
Chciałem kupić, ale wygląda to bardzo marnie. Biała gwiazda nie wyszywana tylko klejona, wszystko klejone i to za prawie 400zł. Porównałem ostatnio w factory z nową koszulką PSG, która po pierwsze jest kotem, a po drugie jest duuuuuużo lepsza jakościowo. Jeszcze raz szkoda.
|
Na szczęście za rok będą nowe, dedykowane i zaprojektowane przez wonderkitz. + Jeszcze wczesniej jubileuszowe.
Dla mnie czarna must have, reszta to kwestia gustu. Dobry motyw w koncu z herbem na bialej. Czerwona z perpsektywy tv za bardzo kojarzy mi sie z Widzewem. Na pewno z bialymi spodenkami komponowałby sie lepiej i bardziej klasycznie. |
no fajna dyskusja, ale gdzie zdjecia tych koszulek ?
|
szkoda że te prążki są tylko z przodu takie niedopracowanie troche imho
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl