![]() |
Jak zarchiwizować maile w Mozilli Thunderbird?
|
Cytat:
lub Cytat:
|
Cytat:
jesli masz jakis ip filtr to tylko te ze znaczkiem "ksiazki" po prawej stronie. najlepiej wlacz mula, wejdz na strone http://edk.peerates.net/metlist.php?lang=0 i kliknij "Evaluated servers list ". powinno przerzucic ci serwery do mula. najwiecej zrodel - eDonkeyServer No2 (zazwyczaj, ale moga byc wyjatki) i wlaczaj Kad oczywiscie. |
Jeżeli nie mam karty kibica to mogę już kupić bilety ? czy to jest przed sprzedaż dla osób posiadających KK ?.Na mecz z jagielonią .
|
Cytat:
|
takie cos znalazlem przypadkiem -> http://chocolissimo.pl/do/cat/WIELKANOC/Wielkanoc
ktos kojarzy jakis sklep realizujacy taka usluge w Krakowie ? |
Pytanie do chemików :)
Wiązanie koordynacyjne jest liczone jako spolaryzowane czy tylko jako sigma? Bo już się pogubiłam... |
być może trywialny problem, ale nie potrafię go rozwiązać
otóż, jak zarejestrować się na forum kibice.net? [nie widzę tym podobnej opcji na stronie forumowej] |
W Wiślackim Świecie
|
Jakis dobry sklep z duzym wyborem alufelg do Opla Astry 3.
Bardzo prosze o jakies namiary.......pilne... |
http://www.medsport.info/
http://www.alucar.krakow.pl/oferta.php tylko te dwa sklepy mi przyszły do głowy. |
Z dnia nadzień coś mi się poprzestawiało w Mozilli...
Nie wyświetlają mi się te zakładki u góry typu nasza-klasa, po kliknięciu na zakładkę " Historia " również mi się ona nie wyświetla i nie mogę wracać do poprzedniej strony tym przyciskiem wstecz. Wszystko to ogromnie komplikuje życie. ;) Mozilla 3.0.8 Z góry dzięki za pomoc ! |
HELP
Gdy oglądam jakąś audycje z SopCasta bądz MediaPlayera to zamiast normalnych kolorów mam fioletowo, błękitno, s.......one (tak jakby odwrócone kolory). CO ROBIĆ ?!?! PILNE |
Zmień dilera :)
|
Dżołku - bez docinek - nie wiesz jak mi pomóc, to nic nie pisz lepiej.
|
Cytat:
Ewewntualnie sproboj odinstalowac stare kodeki (wszystkie jakie masz), potem zrob reboot, na nowa zainstaluj jedne, reboot i dopiero wtedy sproboj cos otworzyc. |
Tak, ale ten probkem mam juz od dłuższego czasu nie tylko z Sopem
Również jak jakieś filmiki są przez Media Playera odtwarzane to dzieje się identycznie |
sciagnij k-lite codec pack i wmp10, mi ten zestaw wystarcza do wszystkiego
|
Geniu - jak podasz linki do ściągnięcia to będę wdzięczny
ja nie mam głowy to takiego wyszukiwania kodeków itp. Wielkie dzięki! |
www.instalki.pl
tu znajdziesz na stówę ;) |
zainstalowałem te kodeki i gówno - sopcast dalej s.......ony
macie jeszcze jakies pomysly? |
najwazniejszy jest ten wmp10 - http://www.idg.pl/ftp/pc_7854/Window...uild.3923.html
a stad - http://www.free-codecs.com/K_lite_co...k_download.htm sciagnij 4.7.5 FULL |
Czy xbox360 odtwarza pliki filmów z rozszerzeniem rmvb?
|
Da się w rowerze zamontować manetkę 7-biegową jak mam kasetę 6-rzędową tak, żeby przerzutki normalnie działały, bo nie wiem czy kupować? Abo druga opcja, czy można wymienić bezproblemowo kasetę z 6-rzędowej na 7-rzędową?
|
Genio - masz u mnie big-browar !!
sopcast chodzi!! |
Cytat:
|
Witam kupilem telefon na allegro N95 orginalną 8gb tak w aukcji pisało a przyszła mi chińska podróbka z wyglądu taka sama wszystko to samo tylko menu inne i nie ma gpsa i aparat gorszy , co ja w takim wypadku najlepiej mam zrobić ?
|
Cytat:
Jak rozumiem, kupiłeś sobie Nokię N95 na aukcji allegro, sprzedający podawał, że jest to telefon oryginalny, ale okazał się podróbką bez połowy funkcji oryginału? Zgłoś to allegro. Potem zapewne sprawa trafi do policji, jeśli udowodnisz, że telefon jest szemrany a sprzedawca dalej nie będzie chciał oddać pieniędzy. I najlepiej podaj tu na forum jego nick, żeby nikt się już nie nabrał. |
A najpierw skontaktuj się ze sprzedającym, chyba najlepiej telefonicznie, ja się da, bo najszybciej. Napisz mu co dostałeś, pewnie będzie rżnął głupa, zgłoś na Allegro - jak napisała shad. Dobrym sposobem na takich sprzedających jest to że poza zgłoszeniem na Allegro informujesz gościa, że zgłaszasz całą sprawę na policję. Jak zgłosisz sprawę na Allegro to możesz liczyć na ich pomoc w kontakcie z policją.
Rozmawiaj spokojnie, bez nerwów i "wtrąceń" ale bardzo zdecydowanie. Powodzenia |
Jakby ktoś mógł podesłać linka do relacji TV w necie meczu Arsenal-Villa :-)
|
Cytat:
Do wyboru do koloru, sopcasty, justiny i inne :) |
ktoś zna różnice słów: permission, consent, allow? W jakich okolicznościach sie je używa? nie moge nic znaleść ;-/
|
Jest może jakiś transport zorganizowany z lotniska w Pyrzowicach do Krakowa? Znalazłem tylko Wizzair, ale z tego co czytałem to większość ludzi narzeka na nich.
|
Cytat:
allow masz do czegoś,coś jest dostępne dozwolone, consent to pewnei coś w rodzaju konsensusu ale nie jestem tego pewien, zgadzać się z kimś w formie uzyskać konsensus. |
Cytat:
|
Cytat:
Po pierwsze polecam stronkę: http://www.thefreedictionary.com/ Chyba najlepszy darmowy słownik angielskiego w sieci. Bardzo czytelny układ, pełne definicje znaczeń i zastosowań słów, wyrazy bliskoznaczne, antonimy, ogólnie rzecz biorąc strasznie przydatna rzecz jak ktoś zna język na tyle aby móc z tego słownika skorzystać. W skrócie. Permission to rzeczownik, czasownik z nim związany to to permit. Permit znaczy zezwalać. Jest to wyrażenie zgody ale raczej w sposób formalny. Np. w wojsku jest taki zwrot: Sir! Permission to speak, Sir?- w tym wypadku jest to zapytanie przełożonego o pozwolenie zabrania głosu. Permission granted. - zezwalam Samo permission może być też jakimś papierkiem/dokumentem potwierdzającym wydanie zgody. Consent może być czasownikiem albo rzeczownikiem. Również oznacza wyrażenie zgody. W tym wypadku jest to raczej przystanie na propozycję drugiej strony. Allow to czasownik, rzeczownik z nim związany to allowance. Allow to również wyrażenie zgody na coś, ale jest to również słowo opisujące sam fakt umożliwienia czegoś. Ogólnie korzystając z odpowiednich konstrukcji i odpowiednio formułując myśli można te słowa stosować wymiennie, bo ich szerokie spektrum znaczeń raczej się na siebie nakłada. Różnica sprowadza się właściwie tylko do akcentowania tego pierwszego znaczenia. |
Czy mecz Wisły z Lechem idzie na jakimś kanale?
|
[QUOTE=M152T4L;705201]Czy mecz Wisły z Lechem idzie na jakimś kanale?[/QUOTE
Wszystkie mecze Pucharu Polski są na N TV (17.30 Lech - Wisła) Puchar Ekstraklasy na Polsacie Sport a Liga Canal + i Orange Sport. |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl