![]() |
Cytat:
Potem jeszcze przekonywał, że Beto podpisze kontrakt z greckim klubem chyba PAOKiem. Marcelo + Skorża mimo Levadii lekki + Reszta słaba lub bardzo słaba. Byłbym zapomniał do pozytywów zaliczę jeszcze Diaza - według mnie piłkarz nie najgorszy do tego ekonomiczne dobrze na nim wyszliśmy. |
Cytat:
Najslabsze ogniwo defensywy. Marcelo Głowa Baszczu i Piotr, kto najslabiej wypadał? Nie podniecajcie sie tylko przypomnijcie ostatnie mecze w jego wykonaniu. Miał być następca Kosy, z braku laku byl gdzie byl, gdzie jest teraz Brozek? Stolarczyk? Miał kilka udanych wystepow,, ale generalnie chyba słabszy niz Brozio...Charakter i rola w szatni przednia, ale ileż razy sie wk.. jak został wkręcony? Może pamięć macie dobrą, ale krótką :-D Czekam tylko jak eksperci udowodnią wyższość Kryszała nad... Bitonem, zaczynajcie :] a może Penksa lepszy od Ilieva? hmm warto pogdybać, w sumie Turbokrasnal przysłużył się jako zmiennik. Let's Get It Started |
Obronę mieliśmy znacznie lepszą - na każdej pozycji. To była nasza najlepsza formacja. Tak samo defensywny pomocnik, dawny Radek był mimo wszystko lepszy od obecnego Czarka. Genkov jest słabszy od Brożka. Ważnym ogniwem był też Boguski sprzed kontuzji. Jedyni gracze, których dodałbym do tamtych piłkarzy, aby otrzymać silniejszy skład to Pareiko, Melikson i Iliev.
|
Ciekawe czy po sezonie zdecyduja sie w klubie na ponowne zatrudnienie Głowackiego.
|
W mojej ocenie ciężko jest Stolara uznać za piłkarza wyrastającego ponad innych lewych obrońców. Pamiętam płacz jak do nas przychodził i późniejsze narzekania na jego grę. Miał przy tym jedną poważną wpadkę, taką w stylu Czekaja. Gdy graliśmy z Omonią na Cyprze, już w 24 minucie wyłapał drugą żółtą kartkę za symulkę.
|
Myślę, że w kwestii lewego obrońcy Nikola Mijajlovic zostawia całą resztę w tyle
A na drugim biegunie bezkonkurencyjny jest pan Jacek P. :) |
Co do Nikoli 100% poparcia.
Czeka nas rewolucja w klubie w przerwie letniej zobaczymy co będzie z tego. |
Jak zarząd wymieni Stana na Bednarza, to znaczy że tym klubem kierują pajace nie profesjonaliści, a jeszcze jak Smuda przyjdzie to już kaplica. Trzeba będzie tłumacza zatrudnić przy wywiadach z nim.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
z lewej też bym typował Stolarke na nr1. Potem chyba Nikola. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
tyle ze obaj zapierdalali bo Paljic tez jest mega przeciętny ale nie zapierdala |
Jezeli Stan nie przedłuży umowy to powinniśmy znowu wybrać model zachodniego doświadczonego dyrektora sportowego. Kogoś takiego jak właśnie Stan. Ta ścieżka jest właściwa, przynosi niezły wynik jak na wkład w drużynę, więc po co mamy z tego rezygnować? Potrzebna jest osoba z kontaktami, doświadczona, osoba która zarządzała już wcześniej dobrą europejską drużyną. Jeżeli już mamy wybierać kogoś z Polski to lepiej już wolałbym, aby zaproponowano taką posadę... Cleberowi, a nie Mielcarskiemu, czy Bednarzowi.
|
ja tam bym Jerzego Dudka zatrudnił jakbym był szefem
|
Cleber też niezłe bajki opowiada o tych swoich niby talentach z Brazylii.
|
rzeczywiscie Mijailovic zapieprzał ile wlezie, zajebisty zawodnik, ale podobny jest Cionek z Jagi, umiejetnosci srednie, ale ambicji i determinacji bardzo duzo
|
Cytat:
a swoją drogą i tak jest lepszy niż Brożek, Paljic czy Diaz |
Franek" święcił swoje największe sukcesy właśnie grając w barwach Wisły Kraków. Do dziś napastnik nie ukrywa, że ma duży sentyment do Wisły, dlatego jej postawa w lidze nie jest mu obojętna. Snajper ocenił, że Michał Probierz powinien być dobrym wyborem dla Białej Gwiazdy.
Prawdziwy Wislak zawsze pozostanie Wislakiem. Oby Franek miał racje co do Probierza Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
My nie gramy źle, tylko brakuje pomysłu na 20. metrze od bramki rywala.
|
Cytat:
|
Cytat:
Dla Ciebie pewnie prawdziwym wiślakiem jest Malecki. |
Cytat:
Chcesz jeszcze porozmawiac ? |
Cytat:
|
Zawsze mi Skorża średnio pasował ale tak jakoś się zatęskniło za nim:) lubie tą jego gadkę:)
|
Ciekawe zdjęcie jednego z byłych zawodników, obecnie grającego w Lechii.
http://i41.tinypic.com/11bj0qs.jpg |
Cytat:
|
Tak? To go zapytaj, czy mu polska zima źle nie wpływa na dzieci, bo przecież jak pamiętamy, musiał s.......ić z klubu, ze względu na klimat...
|
Cytat:
Franek za mądry jest na takie numery i zbyt kulturalny. |
Kuba strzela bramkę dla Borussii w meczu z Mainz na 1-0 :)
|
Na dokładkę Kuba został "najlepszym Błaszczykowskim w historii"
|
Kiedy wreszcie Paweł Brożek dostanie szansę!? - pytają kibice Celtiku
Były napastnik Wisły Kraków pod koniec stycznia przeszedł do Celtiku Glasgow, by utorować sobie drogę do składu na Euro 2012, ale więcej czasu niż na boisku spędza na ławce rezerwowych. "Po co klub podpisał z nim kontrakt, skoro teraz nie chce skorzystać z jego usług?" - pytają kibice. W drużynie z Glasgow Brożek zadebiutował w spotkaniu z Hearts of Midlothian. Polak wszedł na boisko w 74. minucie, kiedy jego drużyna prowadziła już 4:0. Zmienił Scotta Browna, strzelca pierwszej bramki. Od tej pory wypożyczony z Trabzonsporu napastnik zaliczył jeszcze 17 minut w spotkaniu z Dunfermline Athletic (Celtic wygrał 2:0). Pozostałe mecze przesiedział na ławce rezerwowych. Powód, dla którego były piłkarz Wisły nie mógł do tej pory liczyć na miejsce w pierwszym składzie jest prosty. Celtic zaliczył 20 kolejnych zwycięstw, a napastnicy, którzy wychodzili w pierwszej jedenastce, nie mieli problemów ze zdobywaniem bramek. Gary Hooper zdobył w obecnym sezonie już 16 goli i prowadzi w klasyfikacji strzelców, a Anthony Stokes jest piąty z jedenastoma trafieniami. Sytuacja zmieniła się w sobotę, kiedy Celtic zaledwie zremisował z siódmym w tabeli Aberdeen. Ci, którzy dotychczas nie zawodzili, nie potrafili znaleźć recepty na pokonanie bramkarza rywali. Mimo to Brożek nie zszedł z ławki. Szkoleniowiec zrobił trzy zmiany, ale nie wpuścił na boisko żadnego z rezerwowych napastników. "Zaczyna mnie denerwować, że Lennon [Neil, szkoleniowiec Celtiku - przyp. red.] nie chce dać Brożkowi szansy. Po co klub go wypożyczył, skoro nie daje mu grać? W meczu z Aberdeen Hooper był wyjątkowo słaby, a zamiast Brożka na boisku pojawił się Cha Du-Ri [obrońca - przyp. red.]. Nie rozumiem tej decyzji" - to jeden z wpisów na forum kibiców Celtiku. Podobnych opinii jest wiele. "Z Aberdeen powinien zagrać przynajmniej 30 minut" - pisze użytkownik holy pope. "Nie wiem, po co klub podpisał z nim kontrakt, skoro teraz nie korzysta z jego usług, nawet wtedy, kiedy napastnicy na boisku sobie nie radzą" - twierdzi kungfoofighter. "To denerwujące, że Brożek siedzi ciągle na ławce, chciałbym zobaczyć, jak sobie poradzi w ataku" - żałuje Moncur67. "Od dawna twierdzę, że jedyną wadą Lennona jest to, że niektórym zawodnikom nie chce dać szansy"- zauważa MacEwan23. Niektórzy fani twierdzą, że Brożek jest po prostu za słaby, by móc liczyć na regularne występy w Celtiku. "Czy myślicie, że Lennon poważnie bierze pod uwagę kogoś, kto nie miał pewnego miejsca w jedenastce Trabzonsporu? Za rok Brożka w klubie nie będzie" - twierdzi RockhardBoss. źródło: gazeta.pl |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Kuba jest w świetnej formie, a jeszcze 3 miesiące temu połowa ekspertów z telewizji namawiała go do zmiany klubu. |
Raz, że potencjał obu graczy zupełnie inny (zarówno czysto piłkarski, jak i mentalny), a dwa to... czy ktoś myślał, że temat powrotu Kuby do Wisły naprawdę istniał? Trochę powagi, to jest jeden z najgroźniejszych piłkarzy mistrza Niemiec i to nie od ostatnich dwóch miesięcy. Nikt w Dortmundzie nie jest dyletantem, takiego piłkarza nie oddaje się tylko dlatego, że zagrali kilka słabszych meczów.
|
Nie wiem czy było już podawane, ale ja dowiedziałem się dopiero dzisiaj także napiszę. Vlastimil Vidlicka nasz były piłkarz (wiosna 2005) od tego sezonu jest zawodnikiem Sparty Praga i wiedzie mu się tam całkiem nieźle. Zagrał w 14 (13 w podstawowym składzie) na 19 rozegranych meczów, a Sparta jest liderem tabeli.
|
Cytat:
U nas z jego transferem popularne bylo zdanie "Kazdy Liczka ma swojego Vidlicka":) Ale dobrze mu sie wiedzie ,choc widzac go na zywo zawsze myslalem ze on pasuje bardziej do Tura Turek niz do Wisly Kraków. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl