Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

Maxior 27.04.2010 09:01

Piast Gliwice - Wisla Krakow 2
Lyon - Bayern München - Zakwalifikuje się do następnej rundy 2

12zł e.w 27

ramon01 27.04.2010 13:19

dzis zagralem

WISEŁKA - 1,63
Aga Radwańska 1,40
Lyon strzeli gola 1,25
handi + 1,5 na Jastrzebski Wegiel 1,50

pan Dudi 27.04.2010 13:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Parke (Post 889266)
Henan Jianye (CHN) – Gamba Osaka (JPN) 27.04.10, 14:00 AFC Champions League typ.2 kurs 1,55 Bet-at-home 2/10

Gamba Osaka walczy o pierwsze miejsce w grupie z Suwon Bluewings, dzisiaj potrzebują 3 punktów. Tym bardziej że ich rywale powinni zgarnąć bez problemu komplet punktów u siebie z Armed Forces. W Gambie Osaka nie zobaczymy kluczowego pomocnika Yasuhito Endo, który w ostatnich tygodniach jest bez formy, z tego powodu trener dał mu odpocząć. Jeśli chodzi o gospodarzy Henan Jianye, to mają na koncie 2 punkty po 5 meczach. Dzisiaj trener Tang Yaodong zapowiada kilka roszad w składzie, da zagrać kilku młodym graczom. Kurs na gości niski, więc nie ma co szaleć ze stawką.


Zagrałem tu 1 po kursie 5,5. :D

El'kabat 27.04.2010 14:20

Piast-Wisła 2 1.65

JAN ZEMBRZYCKI 27.04.2010 16:30

Monaco - Le Mans
zwyc.Le Mans
podwójna szansa:Le Mans
Handi +1 Le Mans
pierwszy gol:Le Mans

TPS - Hameenlinna
zwyc.Hameenlinna
podwójna szansa:Hameenlinna

Cytat:

Piast-Wisła 2 1.65
El'kabat nie uważasz że to jest za wysoki kurs??.
1.47 to powinno być góra.

Donki 27.04.2010 16:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JAN ZEMBRZYCKI (Post 889402)

El'kabat nie uważasz że to jest za wysoki kurs??.
1.47 to powinno być góra.

Ja sie jeszcze na kurs 1.72 załapałem :D

El'kabat 27.04.2010 17:36

Co Ty gadasz,ze za wysoki ? Jak Donki pisze sporo spadl,bo bylo ponad 1,70 wczesniej..
Ja zalapalem sie na 1,65 w unibecie,w tym samym czasie bylo 1,55 w bwin

KosaPS 27.04.2010 17:53

Na dzisiaj:
I kupon
Wisła
PSG
Kurs 3,76

II Kupon
Zagłębie Lubin
Velez Sarsfield
Kurs 4,32

III Kupon
Notts Country
Wisła
Erzgebirge Aue
Kurs 3,23

farciarz 27.04.2010 19:33

Fyrstenberg M./Matkowski M. - Garcia-Lopez G./Montanes A. 1 1,35
Piast Gliwice - Wisla Krakow 2 1,65
ako2,23


Darlington FC - Notts County 2 1,40
AS Monaco - Le Mans UC 72 1 1,85
ako:2,59

takie dwa puściłem, oby weszło:-D

Maxior 27.04.2010 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maxior (Post 889223)
Piast Gliwice - Wisla Krakow 2
Lyon - Bayern München - Zakwalifikuje się do następnej rundy 2

12zł e.w 27

No i pięknie, powoli do przodu:-D

1q2 27.04.2010 22:47

No to mi się w końcu pofarciło..Miałem Wisłę, Hammarby...coś trza dorzucić.Padło na Zagłębie i jak już miałem dawać wyślij zmieniłem z 1 na x:)

felipe 27.04.2010 22:53

Ja na jutro tylko Lecha z handicapem. Taki singiel, kurs ponad 2.

Maxior 28.04.2010 09:48

Na dzisiaj

Lech Poznan - Lechia Gdansk 1
Barcelona - Internazionale - Zakwalifikuje się do następnej rundy 2 (Mecz Barcy z Interem uważam za ciężki mecz, bede mocno kibicował Katalończykom, ale daje na Inter:P)

10zł e.w 22

rzep 28.04.2010 10:08

nie macie namariów na jakiś płatnych PEWNYCH typerów w necie? lub jakies ciekawe fora bukmacherskie z analizami meczów?

Svartis 28.04.2010 10:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rzep (Post 889923)
nie macie namariów na jakiś płatnych PEWNYCH typerów w necie? lub jakies ciekawe fora bukmacherskie z analizami meczów?

http://www.sportingboss.com/
http://telprzem.blogspot.com/
http://mercuryadam.blogspot.com/
http://www.punki-tipovi.blogspot.com/

mileniumm 28.04.2010 10:36

dodam od siebie:
www.typersi.pl
i moje prywatny blog z kumplem na który serdecznie zapraszam:
www.orlotypy.blogspot.com

Na dzis: Sandecja, Lech z handi

ramon01 28.04.2010 12:32

ja dzis

barca -1 2,06
ruch - polonia obie strzela 2,02
lech - lechia dokladny wynik 1:0 6,0

ako ponad 25

farciarz 28.04.2010 14:15

możecie mi powiedzieć co się stało w meczu Fyrstenberg M./Matkowski M. - Garcia-Lopez G./Montanes A. pisze mi na bahu ze odwołany a dzisiaj patrze na live score i widze ze Matka i Frytka grali tylko z Tipsareviciem i Troickim. o co chodzi??

JAN ZEMBRZYCKI 28.04.2010 15:12

Cytat:

Monaco - Le Mans
zwyc.Le Mans ---
podwójna szansa:Le Mans V
Handi +1 Le Mans V
pierwszy gol:Le Mans V

TPS - Hameenlinna
zwyc.Hameenlinna V
podwójna szansa:Hameenlinna V
pięknie poszło :D

Na dziś zagrałem coś takiego:

Safarova - Sfar
zwyc.Sfar
dokładny wynik:2:1 zwycięża Safarova
Jaga - Arka
remis w meczu
podwójna szansa: Arka
Górnik - Kluczbork
zwyc.Górnika
Barcelona - Inter
zwyc.Barcelony
ilośc goli:+2.5
awans:Barcelona

WISŁAZWE 28.04.2010 20:23

A ja się pochwalę wczoraj odwiedziłem STS i jak juz dawno nie grałem Ekstraklasy to skusiłem się na taki mały ekstraklasowy kuponik:
Polonia Warszawa- GKS Bełchatów X
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław X
Cracovia Kraków - Odra Wodzisław Śl. 1
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 1 ( dzięki Franek :D )

I weszło wszystko, choć Jagiellonia do końca nie była pewna.
http://i40.tinypic.com/t6ynoi.jpg

Maxior 28.04.2010 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 890291)
A ja się pochwalę wczoraj odwiedziłem STS i jak juz dawno nie grałem Ekstraklasy to skusiłem się na taki mały ekstraklasowy kuponik:
Polonia Warszawa- GKS Bełchatów X
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław X
Cracovia Kraków - Odra Wodzisław Śl. 1
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 1 ( dzięki Franek :D )

I weszło wszystko, choć Jagiellonia do końca nie była pewna.
http://i40.tinypic.com/t6ynoi.jpg

fakt, ładnie ci siadło. Ja jeszcze nigdy nie grałem czystego remisu, a ty widze dwa szacun:D

1q2 28.04.2010 23:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maxior (Post 890377)
fakt, ładnie ci siadło. Ja jeszcze nigdy nie grałem czystego remisu, a ty widze dwa szacun:D

Ja nie lubię grac remisów ale że wczoraj siadł, to dziś skusiłem się na CSKA-Zenit i już tak różowo nie było.

Dziś noc - Caps

Maxior 29.04.2010 13:29

Fulham FC - Hamburger SV 1x
Liverpool FC - Atlético de Madrid 1

10 e.w 21

Szarny 29.04.2010 15:56

Kuban Krasnodar v Volga Nyzhnyi 1
OB v FC Midtjylland 1

kurs 3,3

Wierzę w ekipe Petrescu i mam nadzieje, że OB mimo 0-2 w 1 meczu nie odda awansu bez walki. Troche śmierdzi, ale zaryzykuje.

i jeszcze takie coś, żeby było co oglądać wieczorem i co sprawdzać z rana:

Liverpool v Atletico Madryt (+2) 2
HSV strzeli
Phoenix Suns

kurs 3,86

farciarz 29.04.2010 16:35

takie na dzisiaj:p

Lisma-Mordovia Saransk - FC Zhemchuzhina Sochi 2
Qormi FC - Valletta FC 2
Tampa Bay Rays - Kansas City Royals 1
ako:5,38

FC Liverpool - awans
Fulham FC - awans
ako:3,15

Helsingborgs IF - AIK 1
Henin J. - Wickmayer Y. 1
ako:2,39

Simao1 29.04.2010 20:23

Pierwszy raz od dłuższego czasu (zupełnie dla zabawy):

Liverpool - Atletico - dokładny wynik: 2:0 (6.50)
Fulham - Hamburger SV - X (3.20)

Ako: 20.80

Stawka: 5 zł

Do wyjęcia: 91.50zł

Jachcik 29.04.2010 20:26

Ja dzis wtopiłem na meczu AZS Częstochowa- Delecta Bydgoszcz wynik:3:2 , po bardzo zaciętym meczu. Kurs na Delecte 2,0 przed samym meczem

WISŁAZWE 29.04.2010 20:56

Co myślicie o takim kuponie na jutro:

Arles - Nantes 1 1.85
Clermont - Bastia 1 1.86
Rapid W. - Kapfenberg 1 1.18
Auxerre - Marsylia 1X 1.45

STAWKA: 10 ZŁ
KURS: 5.76
EW. WYGRANA: 51.80 PLN

Wszelkie komentarze mile widziane.

Jachcik 29.04.2010 21:04

Ja sie zastanawiam nad czysta 1 na Auxerre, jak wiemy dalej mają otarta sytuacje a poza tym grają na swoim stadionie a kursik jak na ten moment u mnie 3,2. Jutro pewnie sie zmieni, ale sie muszę namyślić nad tym ;)

Maxior 29.04.2010 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maxior (Post 890639)
Fulham FC - Hamburger SV 1x
Liverpool FC - Atlético de Madrid 1

10 e.w 21

oby tak dalej:)

pan Dudi 29.04.2010 22:17

Czuję, że żydy mogą ograć Bełchatów w najbliższym meczu...

Kamson 29.04.2010 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 890902)
Czuję, że żydy mogą ograć Bełchatów w najbliższym meczu...

Są takie kluby na które obstawiać po prostu nie wypada... :)

Liverpool - Atl.Madryt 1
Wisła K. - Korona 1
Belchatow - Cracovia 1
Rapid W. - Kapfenberg 1

pan Dudi 29.04.2010 22:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 890909)
Są takie kluby na które obstawiać po prostu nie wypada... :)


Przecież, nie mówię, żeby na nich stawiać. Ot, takie przeczucie. :D

1q2 30.04.2010 02:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jachcik (Post 890861)
Ja sie zastanawiam nad czysta 1 na Auxerre, jak wiemy dalej mają otarta sytuacje a poza tym grają na swoim stadionie a kursik jak na ten moment u mnie 3,2. Jutro pewnie sie zmieni, ale sie muszę namyślić nad tym ;)

No nie wiem...grałem już chyba 3 razy przeciwko Auxerre - same wtopy.Tak się zastanawia kiedy oni w końcu przejebią;) - zagrałem znów przeciwko nim ale zdecydowanie nie polecam tego typu choćby ze względu na to że poprzednie były strzałem w płot.

El'kabat 30.04.2010 14:29

Parchów to bym grał x2,zgadzam sie tutaj z Dudi.

Na dzis
Wisła 1
Rapid 1

Taki dubelek,po ktorym zweryfikujemy granie w weekend.

Jachcik 30.04.2010 15:47

Pierwszy kupon na dziś to singiel:

Kladno - Liberec 1.50

Ładnie weszło 3:1 ;d

bula1010 30.04.2010 21:13

ma ktos jakies typy na nba?

JAN ZEMBRZYCKI 30.04.2010 21:25

Cytat:

Safarova - Sfar
zwyc.Sfar
dokładny wynik:2:1 zwycięża Safarova, zwrot kasy,krecz Sfar po wygranym 1 secie
Jaga - Arka
remis w meczu ---
podwójna szansa: Arka ---
Górnik - Kluczbork
zwyc.Górnika V
Barcelona - Inter
zwyc.Barcelony V
ilośc goli:+2.5 ---
awans:Barcelona ---
ps.no to pięknie Wisła wygoliła ludzi w PL.
kogo dziś nie spotkałem to "pewniaczek".

Na jutro coś wrzucę.

Kamson 30.04.2010 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 890909)
Liverpool - Atl.Madryt 1
Wisła K. - Korona 1
Belchatow - Cracovia 1
Rapid W. - Kapfenberg 1

Zajebiste podziękowania dla naszych mega gwiazdek.

El'kabat 01.05.2010 11:38

Wisła popsula trochu humor wczoraj

Tottenham 1
Zilina 1
1.51


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl