Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

Jaroo1 29.07.2010 18:39

Fartem Ruchu w tym meczu bylo to ze Austria wyszła na mecz uspiona i udalo sie strzelic Chorzowianom gola hehe Po tym golu pilkarze Austrii po prostu sie obudzili i zaczeli grac ;/ Szkoda bo 5 minut dawalo nadzieje na to ze Polski klub moze nawiazac walke ze sredniakie europejskim ale jak pisalem wczoraj czy kilka dni temu po prostu to bylo nie do uwierzenia zeby Ruch cos ugral w tym meczu. W sumie paradoksem by bylo to zeby klub ktory jakims cudem przeszedl Kazachow i wymeczyl awans w meczu z Maltanczykami nawiazal walke z Austria ktora jesli dobrze zrozumialem przez ostatnie 7 lat grala w pucharach 53 mecze, gdzie Ruch w calej historii zagral ich 40 kilka hehe
Zostaja dwie opcje. Albo dalej sie oszukiwac co roku, robic sobie nadzieje ze moze nasza liga jest mocniejsza, ze moze nasze kluby nie beda chlopcami do bicia
lub zaczac inwestowac w pilke, najlepiej w mlodziez i to by procentowalo no a jesli nie ta droga to tak jak w tym roku w Wisle i Legii. Transfery. Do tego przydalby sie taki marketing jak w Lechu no i wtedy moze te 3 kluby beda wstanie jakos zaprezentowac Polske w pucharach.

Cytat:

Ruch nie jest żadnym reprezentantem naszej ligi. Jego potencjał nie stanowi o sile ekstraklasy. Trafiło się ślepej kurze ziarno i tyle. Do tego Legia tradycyjnie walcząca o pudło spuściła z tonu i w jej miejsce wskoczył równie cienki Ruch. Dramatu bym nie robił,wszak wszyscy wiemy,że Ruch miał jedno sezonowy wyskok. Teraz będzie ich czekała walka o utrzymanie,bo dwa razy takiego szczęscia mieć nie będą
Nie zgadzam sie ze wszystkim. Wisła, Lech i Legia (mysle ze w tym sezonie wyjda na prosta po latach protestow i stagnacji) to jeden poziom i z tym sie moge zgodzic. Ale Ruch to rowniez reprezentant naszego kraju i przedstawiciel ligi. Ligi od miejsca 4 w dol. Ktorykolwiek zespol by nie zagral dzisiaj zamiast Ruchu to bylby taki sam przypal. Po prostu mamy 3 kluby na miare walki, mniej lub bardziej udane i reszte ktora wiemy ze zawsze da ciala- bez wyjatkow. Wiec nie zgodze sie ze Ruch nie jest reprezentantem naszje ligi, jest wlasnie takim reprezentantem jak Polonia Warszawa, jak GKS Belchatow ktore w systemie rotacyjnym wchodza od pucharow i zawsze dostana od takiej Austrii czy inne NAC Breda czy Dnipro lanie.

Ogryzek 29.07.2010 18:40

Jak niezbyt często, tutaj dokładnie zgadzam się z Marszałkiem:)

Filippo123321 29.07.2010 18:42

Spadną albo nie spadną, podobno Wojciechowski po meczach pucharowych chce ich wygarnac. Podejrzewam, ze za grube pieniadze.

To do postu awe dotyczacego Sobiecha i Sadloka ofkors.

marco94 29.07.2010 18:44

Sprawdziłem, że Austria ma podobną wartość zespołu jak Wisła. To by się zgadzało bo też wygraliśmy w lidze z Ruchem 3:1 i też Ruch pierwszy strzelił bramkę. Wartość z transfermarkt.de Rożnica ok. 1,5 mln.

lorddavy 29.07.2010 18:57

Straszna cienizna tego nie dało się oglądać. Ja nie wiem żaden zawodnik Ruchu nie potrafił zagrać 1 na 1 - nie uczą ich dryblowac czy jak do cholery?. Jak takie kasztany zajęły tak wysokie miejsce w lidze. To jednak kuchenka mimo całej swojej nędzy prezentowała się dużo lepiej.

bridgeburner 29.07.2010 18:57

Jak ktos z Polski za Sadloka albo Sobiecha zapłaci wiecej niż 500 tys E
to sie powinien leczyć
I to prawdopodobnie na nogi
bo na głowe to już będzie za późno

Maciuś 29.07.2010 19:25

Czemu jak Boguski przyjmuje pilke to ta mu ucieka na 5 metrow?

Kameleon 29.07.2010 19:50

Jagiellonia szybko traci bramkę na 0-1...

sessegnon 29.07.2010 19:51

Glupia strata w środku pola.Kontra Arisu, faul w polu karnym i gol z "11".
Szkoda

No nie! Już 2:0. Błąd w kryciu Lewczuka...
Obie bramki strzelił oni Calvo.

mitmichael 29.07.2010 19:53

Jagiellonia juz 0:2. Oj utrudnili sobie zycie podobnie jak Ruch.

Maciuś 29.07.2010 19:54

Tak samo jak w meczu Ruchu: dwumecz Jagi z Arisem jest juz rostrzygniety. Polska liga to dno, przypadkowe kluby (jednosezonowcy) w pucharach nas kompromituja. Cos czuje ze w nastepnej rundzie zostanie tylko Lech, w Lidze Europejskiej ;)
Edit
Juz 0:2, PZPN powoluj komisje!!!

medyk 29.07.2010 19:54

Jagiellonia prze do przodu... 7 minuta i juz 0-2

Jean_Paulista 29.07.2010 19:56

i już 0:2, oj Jaga, Jaga... :(

bridgeburner 29.07.2010 19:57

Z wysokiego C rozpoczeli Jagielończycy nie ma co:rotfl:
Jak to zazwyczaj pisze Weszło
polskie drużyny zaliczyły tradycyjny czwartkowy w.p.i.erdo...

Ravers 29.07.2010 19:58

Jaga odpadnie z pucharów szybciej niż zaczęli w nich grać,a szkoda,bo przeciwnika mieli słabego.

SĘDZIA ZGRED 29.07.2010 19:59

Jagiellonia też ma już puchary z głowy po 8 minutach 0:2 . I jeśli ktoś ma wątpliwościw jakim miejscu jest nasza liga to niech lepiej da sobie siana z oglądaniem.. Jesteśmy na żenującym niskim poziomie...

spidey 29.07.2010 20:00

Paradoksalnie na razie Jaga gra najlepiej z dzisiejszych drużyn.

flamengista 29.07.2010 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spidey (Post 947166)
Paradoksalnie na razie Jaga gra najlepiej z dzisiejszych drużyn.

:shock:

Na jakiej podstawie tak twierdzisz?

W dodatku trzeba być koneserem polskiej ligi, by pomiędzy dnem, megadnem i gigadnem widzieć różnicę.

Ja widząc Jagę widzę grupkę frajerów, którzy wyszli na miękkich nogach. Oglądnąłem 10 minut tego widowiska w przerwie meczu Wisły i wystarczy. I tak dwumecz rozstrzygnięty.

sessegnon 29.07.2010 20:12

I Jaga już 2:1.Może jeszcze podratują wynik:P

spidey 29.07.2010 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 947191)
:shock:

Na jakiej podstawie tak twierdzisz?

W dodatku trzeba być koneserem polskiej ligi, by pomiędzy dnem, megadnem i gigadnem widzieć różnicę.

Ja widząc Jagę widzę grupkę frajerów, którzy wyszli na miękkich nogach. Oglądnąłem 10 minut tego widowiska w przerwie meczu Wisły i wystarczy. I tak dwumecz rozstrzygnięty.

No właśnie jakbyś obejrzał więcej niż 10 minut, może byś zauważył różnicę, a tak to nie ma o czym dyskutować. :foch:

kreseq 29.07.2010 21:01

Coz Jaga dala sobie wbic szybko 2 bramki i teraz stara sie, ale nic wielkiego z tego nie wynika... O Wisle nie bede pisal, po co sie znecac? Powiem tylko ze ciekawi mnie jak czuja sie dzisiaj ci, ktorzy wysmiewali przed chwila Lecha za ich padake...chyba niezbyt dobrze.

PS: Ameryki nie odkryje...nasza pilka umarla i puka od dolu w dno...tyle ze pod tym dnem jest jeszcze jakies 45 lig mułu przez ktory nijak sie nie da przebic.

spidey 29.07.2010 21:09

Nie no kto ogląda Jagę ten widzi jak grają, zdecydowanie najlepiej ze wszystkich drużyn, nie schodzą w ogóle z połówki Arisu, szkoda tych 7 minut. Wisła dno.

felipe 29.07.2010 21:09

Lech z Interem, Wisła z Karabahem.
Nie ma przypadku - Azerowie już nas dogonili.

Masakra, nie pamiętam tak czarnej serii. 4 mecze, 3 u siebie. Rywale - tuzy z Czech, Austrii, Grecji i Azerbejdżanu. Umówmy sie - rywale z drugiej/trzeciej liga europejskiej. Efekt - 4 wpier**le.

Ale tu dalej mamy grupkę zwolenników teorii o "rosnącym poziomie ligi" :lol:

sessegnon 29.07.2010 21:10

Ale mi szkoda Jagi.Nie zasługują na porażke.Grają super, aż chce się oglądać.

Maciuś 29.07.2010 21:19

Teraz jest najlepszy czas zeby minister sportu wprowadzil kuratora do zwiazku.
UEFA nas zawiesi ale i tak juz skonczylismy przygode w pucharach w tym sezonie. Bedziemy miec ze 3 seziny zeby w spokoju przygotowac nasze zespoly do gry w Europie. Narazie jest wstyd, hanba i wielka kompromitacja.

miki007 29.07.2010 21:32

Nasza Wisełka zagrała dzisiaj największą padaczkę ze wszystkich polskich drużyn w pucharach i jak tu być optymistą pytam się??? Znam zespoły IV ligowe które by zagrało dużo dużo lepiej a przy najmniej ambitniej. Po co ta walka o mistrzostwo Polski jak to i tak nic nie daje. Jesteśmy na dnie ale czy można spaść jeszcze niżej?:(

emj10 29.07.2010 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 946346)
Osobiście życzę Ruchowi blamażu, bo tylko w ten sposób Sobiech i Sadlok mogą zmienić klub. Daję im 5% szans z Austrią.
Co do Jagi to może być to spora niespodzianka in plus, bo mają kilku młodych ambitnych zawodników i starego wyjadacza Frankowskiego.
Wisła powinna wygrać, ale pogromu się nie spodziewam.

Jedynie z Wisłą się pomyliłem. Jaga zasłużyła na remis, ale miała słaby początek. Ruch = wyprzedaż

studio2 29.07.2010 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 945703)
Więc jak oni dostają w dupę od Azerów to metr szydery i śmiechów spada na ich głowy. Nie Wisły.

Jakie życie potrafi być przewrotne :lol: Co ciekawe najlepszy mecz rozgrywa Jagiellonia. Kolejny kabaret naszych drużyn już za tydzień.

Gwiaździsty 29.07.2010 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez micmac (Post 947536)
Ja się pytam, w imieniu wszystkich kibiców, GDZIE JEST KU**WA PZPN!!!
Czy oni w ogóle oglądali te mecze? Co oni zamierzają zrobić z tym fantem, pytam się ku**wa!!!
Mam już dość tego wszystkiego, tego polskiego bagna!!!
I komu ja mam tu Ku**wa kibicować??
Czym my się tu w ogóle podniecamy??!!
Rywalizacją Legii, Wisły i Lecha?? Przecież to paranoja!!!

Jak to gdzie ?, zawsze zajęci dzieleniem kasy. A trener wszystkich Polaków Franek 0:6 Smuda zajęty był ostatnio statystowaniem w Komitecie Wyborczym Bronka, po czym zmęczony udał się na urlop do Hiszpani w tynm czasie co odbywały się MŚ w RPA.

cfa 29.07.2010 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 947504)
Teraz jest najlepszy czas zeby minister sportu wprowadzil kuratora do zwiazku.
UEFA nas zawiesi ale i tak juz skonczylismy przygode w pucharach w tym sezonie. Bedziemy miec ze 3 seziny zeby w spokoju przygotowac nasze zespoly do gry w Europie. Narazie jest wstyd, hanba i wielka kompromitacja.

To byłoby fajne, ale wszędzie jest jakiś układ :) Niestety nie ma u nas kogoś kto by był na tyle odważny.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl