![]() |
Fartem Ruchu w tym meczu bylo to ze Austria wyszła na mecz uspiona i udalo sie strzelic Chorzowianom gola hehe Po tym golu pilkarze Austrii po prostu sie obudzili i zaczeli grac ;/ Szkoda bo 5 minut dawalo nadzieje na to ze Polski klub moze nawiazac walke ze sredniakie europejskim ale jak pisalem wczoraj czy kilka dni temu po prostu to bylo nie do uwierzenia zeby Ruch cos ugral w tym meczu. W sumie paradoksem by bylo to zeby klub ktory jakims cudem przeszedl Kazachow i wymeczyl awans w meczu z Maltanczykami nawiazal walke z Austria ktora jesli dobrze zrozumialem przez ostatnie 7 lat grala w pucharach 53 mecze, gdzie Ruch w calej historii zagral ich 40 kilka hehe
Zostaja dwie opcje. Albo dalej sie oszukiwac co roku, robic sobie nadzieje ze moze nasza liga jest mocniejsza, ze moze nasze kluby nie beda chlopcami do bicia lub zaczac inwestowac w pilke, najlepiej w mlodziez i to by procentowalo no a jesli nie ta droga to tak jak w tym roku w Wisle i Legii. Transfery. Do tego przydalby sie taki marketing jak w Lechu no i wtedy moze te 3 kluby beda wstanie jakos zaprezentowac Polske w pucharach. Cytat:
|
Jak niezbyt często, tutaj dokładnie zgadzam się z Marszałkiem:)
|
Spadną albo nie spadną, podobno Wojciechowski po meczach pucharowych chce ich wygarnac. Podejrzewam, ze za grube pieniadze.
To do postu awe dotyczacego Sobiecha i Sadloka ofkors. |
Sprawdziłem, że Austria ma podobną wartość zespołu jak Wisła. To by się zgadzało bo też wygraliśmy w lidze z Ruchem 3:1 i też Ruch pierwszy strzelił bramkę. Wartość z transfermarkt.de Rożnica ok. 1,5 mln.
|
Straszna cienizna tego nie dało się oglądać. Ja nie wiem żaden zawodnik Ruchu nie potrafił zagrać 1 na 1 - nie uczą ich dryblowac czy jak do cholery?. Jak takie kasztany zajęły tak wysokie miejsce w lidze. To jednak kuchenka mimo całej swojej nędzy prezentowała się dużo lepiej.
|
Jak ktos z Polski za Sadloka albo Sobiecha zapłaci wiecej niż 500 tys E
to sie powinien leczyć I to prawdopodobnie na nogi bo na głowe to już będzie za późno |
Czemu jak Boguski przyjmuje pilke to ta mu ucieka na 5 metrow?
|
Jagiellonia szybko traci bramkę na 0-1...
|
Glupia strata w środku pola.Kontra Arisu, faul w polu karnym i gol z "11".
Szkoda No nie! Już 2:0. Błąd w kryciu Lewczuka... Obie bramki strzelił oni Calvo. |
Jagiellonia juz 0:2. Oj utrudnili sobie zycie podobnie jak Ruch.
|
Tak samo jak w meczu Ruchu: dwumecz Jagi z Arisem jest juz rostrzygniety. Polska liga to dno, przypadkowe kluby (jednosezonowcy) w pucharach nas kompromituja. Cos czuje ze w nastepnej rundzie zostanie tylko Lech, w Lidze Europejskiej ;)
Edit Juz 0:2, PZPN powoluj komisje!!! |
Jagiellonia prze do przodu... 7 minuta i juz 0-2
|
i już 0:2, oj Jaga, Jaga... :(
|
Z wysokiego C rozpoczeli Jagielończycy nie ma co:rotfl:
Jak to zazwyczaj pisze Weszło polskie drużyny zaliczyły tradycyjny czwartkowy w.p.i.erdo... |
Jaga odpadnie z pucharów szybciej niż zaczęli w nich grać,a szkoda,bo przeciwnika mieli słabego.
|
Jagiellonia też ma już puchary z głowy po 8 minutach 0:2 . I jeśli ktoś ma wątpliwościw jakim miejscu jest nasza liga to niech lepiej da sobie siana z oglądaniem.. Jesteśmy na żenującym niskim poziomie...
|
Paradoksalnie na razie Jaga gra najlepiej z dzisiejszych drużyn.
|
Cytat:
Na jakiej podstawie tak twierdzisz? W dodatku trzeba być koneserem polskiej ligi, by pomiędzy dnem, megadnem i gigadnem widzieć różnicę. Ja widząc Jagę widzę grupkę frajerów, którzy wyszli na miękkich nogach. Oglądnąłem 10 minut tego widowiska w przerwie meczu Wisły i wystarczy. I tak dwumecz rozstrzygnięty. |
I Jaga już 2:1.Może jeszcze podratują wynik:P
|
Cytat:
|
Coz Jaga dala sobie wbic szybko 2 bramki i teraz stara sie, ale nic wielkiego z tego nie wynika... O Wisle nie bede pisal, po co sie znecac? Powiem tylko ze ciekawi mnie jak czuja sie dzisiaj ci, ktorzy wysmiewali przed chwila Lecha za ich padake...chyba niezbyt dobrze.
PS: Ameryki nie odkryje...nasza pilka umarla i puka od dolu w dno...tyle ze pod tym dnem jest jeszcze jakies 45 lig mułu przez ktory nijak sie nie da przebic. |
Nie no kto ogląda Jagę ten widzi jak grają, zdecydowanie najlepiej ze wszystkich drużyn, nie schodzą w ogóle z połówki Arisu, szkoda tych 7 minut. Wisła dno.
|
Lech z Interem, Wisła z Karabahem.
Nie ma przypadku - Azerowie już nas dogonili. Masakra, nie pamiętam tak czarnej serii. 4 mecze, 3 u siebie. Rywale - tuzy z Czech, Austrii, Grecji i Azerbejdżanu. Umówmy sie - rywale z drugiej/trzeciej liga europejskiej. Efekt - 4 wpier**le. Ale tu dalej mamy grupkę zwolenników teorii o "rosnącym poziomie ligi" :lol: |
Ale mi szkoda Jagi.Nie zasługują na porażke.Grają super, aż chce się oglądać.
|
Teraz jest najlepszy czas zeby minister sportu wprowadzil kuratora do zwiazku.
UEFA nas zawiesi ale i tak juz skonczylismy przygode w pucharach w tym sezonie. Bedziemy miec ze 3 seziny zeby w spokoju przygotowac nasze zespoly do gry w Europie. Narazie jest wstyd, hanba i wielka kompromitacja. |
Nasza Wisełka zagrała dzisiaj największą padaczkę ze wszystkich polskich drużyn w pucharach i jak tu być optymistą pytam się??? Znam zespoły IV ligowe które by zagrało dużo dużo lepiej a przy najmniej ambitniej. Po co ta walka o mistrzostwo Polski jak to i tak nic nie daje. Jesteśmy na dnie ale czy można spaść jeszcze niżej?:(
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl