![]() |
Prezentacja nowych strojów meczowych Wisły Kraków:
https://twitter.com/wislakrakowsa/st...43867379290114 |
Nowe koszulki Wisły Kraków:
https://www.youtube.com/watch?v=h8y-_qE5iis Do kupienia na stronie: https://sklep.wisla.krakow.pl/produkty/mojakoszulka |
W najbliższą sobotę (4 lutego) o godz. 18:00 w hali Wisły przy Reymonta odbędzie się prezentacja drużyny Wisły Kraków.
Prezentacja otwarta dla wszystkich kibiców. |
https://i.postimg.cc/Nj0Ds1LV/GGSue-DMXg-AAUixt.jpg https://i.postimg.cc/L6mKV001/GGSc-JSSXQAAr-Lup.jpg
niby drobna, ale jednak istotna zmiana w strojach meczowych :) |
Te kwadraciki są ch...e
|
A tymczasem od wczoraj na portalu X afera macronowa - może "afera" to zbyt duże słowo, ale sprawa nabiera rozpędu ;)
W skrócie: jeden z kibiców chciał kupić dziecku strój meczowy i w sklepie otrzymał informację, że rozmiarów nie ma i już nie będzie. Na Twitterze odniósł się do tego pan prezes Królewski: Cytat:
https://twitter.com/piotr_obi/status...06326912344522 Temat ciekawy, bo do tej pory nie było żadnych znaków wskazujących na problemy we współpracy z Macron i jak zauważył Obidziński, w czasie obowiązywania naszej umowy Lech swoją przedłużył, a Widzew podpisał (po problemach, które stworzyła im Kappa). |
Patrząc na ekspansję Marona na Europe to nic dziwnego że zaczynają tracić na tym mniejsze kluby. Gdy podpisywaliśmy umowę byliśmy bodajże dla nich jednym z pierwszych 30 klubów, teraz to juz przeszlo 120..
Wątpię abyamy byli na tej umowie bardziej stratni niż adidasa z 3 ręki. |
Cytat:
Problemy z dostawami od Macrona były od dawna. Nie mam pojęcia z czego one wynikały (być może klub nie płacił za faktury) natomiast problem z dostępnością meczowek w fanszopie nie jest nowy. |
Cytat:
Wtedy pieniądze wpływają w ciągu jednego dnia i okazuje się, że to było tylko przeoczenie ;) |
Z tego co pamiętam to w tamtym sezonie meczówki dla kibiców na nowy sezon były chyba pod koniec sierpnia, więc opóźnienia to nic nowego.
|
Cytat:
|
Od przyszłego sezonu na 90% sponsorem technicznym zostanie 4F.
|
A skąd takie info?
|
Cytat:
|
Cytat:
Niestety wszystko wskazuje na to, że do dopięcia pozostały już tylko szczegóły. |
Jeśli warunki finansowe będą dobre, mogą grać nawet w 4f.
|
Powtórzę się - skąd takie info?
Nie jestem zorientowany, poza wyżej wymienioną koroną, są jeszcze czyimś sponsorem w polskiej kopanej? |
Cytat:
Cytat:
|
@Watts: to uszyj sobie u krawca jakiś ładny galowy strój, a na boisku niech biegają w tym, co korzystne finansowo :P
@Azor: Raków i Stal Mielec, chyba że Raków już nie |
Cytat:
Raków zmienił na adidasa w bodajże zeszłym sezonie |
A to ubrania 4f się nie sprzedają? Nie wiem, pytam.
|
Cytat:
chociaż wszystko wraca, pamiętam ceraty TICO podobnej jakości i śmigało w nich pół ligi, to może pojadą na nostalgii :) |
W tico Polonia zdobywała mistrza.
Były jeszcze hummel, jako, joma, też źle mi się kojarzyły. Generalnie wszystko, co przerobiła Korona Kielce albo Polonia Warszawa wyglądało źle - oj nie mieli oni tam szczęścia. |
Cytat:
Cytat:
ze względów estetycznych i jakościowych to dla mnie krok w tył, ale zakończmy tę fascynującą dyskusję stwierdzeniem, że chyba faktycznie idzie wyłącznie o finanse - pewnie w hurcie te koszulki będą tańsze i klub więcej zarobi na marży tak mi się wydaje |
Mnie zawsze Nike do Wisły najbardziej pasował, ale niestety na taki powrót nie ma co w najbliższych czasach liczyć.
|
a mi sie zawsze marzył adidas orginals , tylko kiedyś to było nierealne, a teraz najwyrazniej juz w marketingu w adidasie pracuja ludzie ok 40stki i widza ten potencjał , wiec na zachodzie juz daja znaczki orginalsa
no ale 4F to dla mnie super wiadomość, to kolejny element wstawania z kolan jakoś Dania gra Hummelu nie w adidasie, Włochy zawsze jakieś Lotto czy Kappa etc |
4F nie no k..a szczyt marzeń. Masakra. Mam nadzieję, że się nie potwierdzi. Może niech Biedronka szyje albo Lidl?
|
4F jest obecnie krakowską firmą - przenieśli się z Wieliczki.
Mam kilka ich ciuchów (bluzy, koszulki) i raczej nie narzekam. Ale co kto lubi. |
Cytat:
Co my jakieś snoby jesteśmy? Tu chodzi o zarobek dla klubu, a nie bieganie w koszulce za 500zł na której klub zarobi 7zł. |
A czy kilka lat wstecz właściciel 4F nie chciał sponsorować Wisły? Może tu nie chodzi o same stroje meczowe.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl