![]() |
Cytat:
Szkoda, że taka legenda klubu jest dziś gdzieś "poza" sprawami Wisły. |
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._1829222_n.jpg
Brożkowie na pierwszej stronie magazynu kibiców Trabzonsporu. |
Boże.. Piotrek wygląda jak jakiś psychopatyczny morderca rodem z japońskich horrorów...
|
No, chłopaki mogą wystąpić w parodii Dextera, jak się masz :)
Dobrze, dobrze, za pół roku wypożyczymy Pawła i będzie melodia grała. |
Taka legenda jak ANOTONI SZYMANOWSKI a jest traktowana jak persona non grata..no serce mi pęka..
jak się nie szanuję własnych korzeni to traci się własną tożsamość.. |
teraz jest konkurs na Legendę Wisły - wszyscy powinniśmy zgłaszać A.Szymanowskiego - tak, żeby poczuł, że kibice są tą grupą, która pamięta i docenia...
|
zróbmy akcje :)
ANTONI SZYMANOWSKI-> Jedna z NAJWIĘKSZYCH LEGEND WISŁY wszyscy głosuję na P.ANTONIEGO!!! |
Trochę niezbyt ładne zachowanie Cupiała moim zdainem. Dlaczego za grzechy Kasperczaka ktoś ma rykoszetem obrywać tego nie rozumiem ?
|
Cytat:
Tu ma być muzeum naszej chwały i miejsce dla każdego aby było się do kogo odwoływać. A jeśli ktoś zrobił coś złego to jest miejsce na wyjaśnienia i przebaczenie. |
Coś mi śmierdzi ten artykuł. Brakuje mi wypowiedzi drugiej strony.
Jak to jest, że jakoś większość naszych byłych piłkarzy lepiej lub gorzej ale dogadują z Wisła, a pan Szymanowski nie dość że z Wisłą S.S.A ma kosę, to nawet z T.S.-em się poobrażał. Do kolegów z reprezentacji którzy teraz działają w PZPN też pretensje i wyrzuty. Pan Szymanowski na pierwszy rzut oka wygląda mi na takiego co ma problemy ze sobą i otoczeniem i wszyscy mają go dość, ale znalazł młodego dziennikarza, któremu może się wypłakać. Nie mówię, że tak jest, ale z artykułu można wynieść takie wrażenie, jak się poczyta między wierszami. Po prostu nie wierzę w rycerzy bez skazy przeciwko którym zaprzysięgło się całe zło tego świata. |
Odniosłem podobne wrażenie. Co nie znaczy że nie powinni sobi wyjaśnić niedomówień. Dla legend Wisły zawsze powinno być miejce na stadionie.
|
Cytat:
Inna sprawa, że chcąc coś pograć w świecie powinien był odejść dobrych parę lat wstecz... Do pewnego stopnia casus Żurawia... przegapił najlepszy czas... Ja Mu (Im) tam dobrze życzę. Bądż co bądź zazwyczaj cieszył nas swoją grą przez ładnych parę lat. |
Cytat:
|
NIe sprekulujcie ludzie jsak nie wiecie.
Niestetyy to co poiedział Szymanowski jest prawdą. trzeba błędy naprawiac i uczyć się na nich. I nie tylko o Szymanowskich tu chodzi. Wstyd Wisełko , WSTYD. Pasowałoby jak najszybciej to naprawić. |
|
Cytat:
Ale wydaje mi się, że o ile Żuraw zaskoczył u nas późno i trochę przegapił moment wyjazdu, to Paweł tak naprawdę nigdy nie zaskoczył na dobre. Dla jego kariery najlepiej byłoby, gdyby wyjechał, gdy nie mógł załapać się do składu Wisły, zamiast tułać się po wypożyczeniach. |
Cytat:
|
Dostał, ale odmówił przyjęcia zaproszenia (o czym mowa w wywiadzie).
On ma truuudny charakter co nie podlega żadnej dyskusji. |
Cytat:
|
Fajnie że Głowacki jak grał w Wiśle to był za stary i za słaby na gre w reprezentacji. A teraz na rok przed Euro gra w podstawowym składzie drużyny która ma sie ogrywać przed tymi mistrzostwami. Ktoś tu jest niekonsekwentny...
BTW Straszliwie Głowa wyłysiał ;) |
Cytat:
Przeczytałem artykuł jeszcze raz i utwierdził mnie w przekonaniu, że facet ma jakąś paranoje - raz że go nie chcą, nie zapraszają i że on taki biedny porzucony, ale jak miał zaproszenie i dostawał medale, bezpłatne karnety, to się na wszystkich wypiął. Owszem, można się wypiąć i odznaczenia oraz zaszczyty honorowo olać, ale potem sie do prasy z tym nie leci dowracając kota ogonem i obsmarowując wszystkich. |
Pawełek dzisiaj od pierwszej minuty w meczu ligowym (jak narazie wpuscił 2 bramki) i jest remis.
|
Paweł i Głowacki w pierwszym składzie, Piotrek na ławce
|
Piotrek gra, a Paweł siedzi. Wg. soccerway.com
|
Cytat:
|
Faktycznie, zmieniono teraz na livesports.pl. W pierwszej wersji grał Paweł, a Piotrek siedział
|
Petrescu na ławce Kubania w wygranym 2-0 sparingu z Legią Warszawa
http://www.legia.net/images/zdjecie/...a52249e33e.jpg |
FT Honka [5 - 3] MyPa
13' [0 - 1] F. Seferi 20' [0 - 2] M. Votinov 21' [0 - 3] M. Innanen 41' [1 - 3] I. Aijala 45' [2 - 3] D. Omagbemi 52' [3 - 3] I. Aijala (pen.) 83' [4 - 3] D. Omagbemi 90' [5 - 3] D. Savage Pamiętacie takiego pana :) ? |
Był taki :-) Po pierwszym meczu z Polonią Bytom co strzelił bramkę myślałem że będzie dobry zawodnik. Pawełek puścił ostatecznie 3 bramki a jego drużyna przegrała 3:2. Co ciekawe dwie bramki strzelił Robak.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl