![]() |
Genkov zjada Brożka :D. Sory ale taki Genkov to nie ma go co porównywać do Pawła. Jakie bramki i ile strzelał dla nas Brożek a jak to robi Genkov.
|
tak najwiecej to strzelal za Petrescu
|
Cytat:
:?: |
A Kuba w BVB trzyma poziom cały czas - pewnie znowu zostanie wybrany do 11stki kolejki Bundesligi - to juz chyba z 4ty raz w ciagu ostatnich 5 spotkan.
|
fragment wywiadu z Dyzmą na interii:
Będzie pan szkoleniowcem kadry po ME? - Ech, najgorsze pytanie. Mam kontrakt do Euro, ale już wiem, co będę robił później. Nawet, gdybyśmy zagrali w finale. Po zakończeniu turnieju najpierw solidne wakacje, a później... Dowiecie się w lipcu. W kadrze nie jest pan jednak w swoim żywiole, jakim pozostaje chyba praca w klubie. - I nad tym najbardziej boleję. Brakuje mi treningów. Kombinuję jakby tu jeszcze coś dołożyć, znaleźć czas. Nieraz myślę, że obudzę moją bandę i w nocy pojedziemy na zajęcia. Nikt by nas nie widział, nikt by nie przeszkadzał. Człowiek ma wizję, chciałby coś wytrenować, a brakuje czasu. Przed meczem z Portugalią mamy dwa rozruchy i jeden lekki trening. Musimy bazować na tym, co już drużyna umie. Porzucił pan marzenia o pracy w Bundeslidze? - Dwa razy miałem super propozycje z Niemiec. Gdy pracowałem w Widzewie Łódź, menedżer Hansy Rostock przyjechał kupić Sławka Majaka i chciał również mnie zabrać. Ówczesny prezes Andrzej Grajewski kazał mu jednak wziąć krótki rozbieg i z całej siły walnąć w ścianę. A byli w niewielkim pomieszczeniu... Z kolei, kiedy prowadziłem Wisłę Kraków, miałem dzień na decyzję w sprawie kontraktu z Werderem Brema. Veto postawił prezes Bogusław Cupiał. Ale do trzech razy sztuka. Żałował pan kiedyś, że zdecydował się na posadę selekcjonera? - Nigdy. Są chwile, kiedy nie jest łatwo, bo niektórzy myślą tylko jak mi dopiec, ale nigdy nie miałem wątpliwości. I wszystko robię na sto procent, żyję tą robotą 24 godziny na dobę. Bardzo chcę z tymi chłopakami coś osiągnąć. |
Cytat:
|
Miło byłoby (po sezonie) wypowiadać się w tym temacie o: Jovanić'u, Bunozie, Kirmie, Gargule czy Boguskim...
...Przynajmniej będzie można o Jirsaku, Paljić'u, Nunezie i Diazie. |
Cytat:
Piotrek Brożek dobrym lewym obrońcą??? Bez jaj proszę. |
Cytat:
|
Tak, tak. Teraz to pewnie Piotrek jest w takiej formie, ze lepiej jak Szewczyk zagra na tej lewej :lol:
|
Cytat:
|
Cytat:
A różnica jest taka że Brożek to grał na lewej obronie bo nigdzie indziej się nie nadawał, natomiast Diaz, czy Pajlić bo nikogo na obronę nie było. A na marginesie to Diaz zjada na śniadanie Piotrka. Chociażby swoją uniwersalnością. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Chodzi o to by nie mitologizować byłych piłkarzy. |
Cytat:
No niestety jak tak dalej pójdzie to zatęsknimy pewnie i za Draganem jeszcze... |
dobrze powiedziane , powrót Żurawskiego powinien dac nieco do myślenia , a co by nie mówić był to zawodnik kilka klas lepszy od Brożków , podobnie było z powrotem Matusiaka , Głowa - czyli zasilamy szpital ?
|
Broń nas Panie Boże Wszechmogący w Trójcy Jedyny Prawdziwy przed Dyzmą.
|
Zatrudnienie Smudy mozna by ostatecznie uznac za wbicie ostatniego gwozdzia do tej trumny.
God save us !! |
Cytat:
Piotrek bije Pajlicia na głowę w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła, w dodatku w Wiśle zarabiał może jedną-ósmą tego co ten niewypał. Pajlić gra na obronie, ponieważ w Wiśle nie dano na konieczne transfery pieniędzy. Chociaż po ostatnich akcjach chyba już został odstawiony, taką mam przynajmniej nadzieję. Bo o ile Piotrek do pozycji bocznego obrońcy jakoś się przystosował, o tyle Pajlić po roku grania na niej nadal jest kompletnym defensywnym analfabetą. Nikt tu nie mitologizuje, po prostu jakościowo polecieliśmy na pysk i to co kiedyś było słabe teraz wygląda już zupełnie inaczej. Kiedyś (niesłusznie) jechano po Marku Zieńczuku, teraz za zawodnika tak skutecznego i umiejącego dośrodkować dalibyśmy się pokroić, byle tylko nie oglądać Kirma. Zawsze znajdą się idioci wypominający Ateny, ale statystyki są brutalne... Kiedyś Dudka uważany był za słabego defensora, ale on obecne ofiary losu z bloku defensywnego po prostu miażdży. Wilk to następca Sobolewskiego? Ja pamiętam innego "Sobola", który umiał pociągnąć do przodu, przejść kilku zawodników, strzelić bombę z dystansu. Wilk umie tylko przeszkadzać. Nikola Mihajlowić, Stolarczyk anyone? Nie wspominam o stoperach, bo tu nawet największy mitoman musi uznać klęskę obecnej Wisły. Można tak w nieskończoność, ale niestety - jakość większości nowych piłkarzy jest żałosna w porównaniu z poprzednikami. Jedynie Melikson jest wybitnym wyjątkiem, Parejko daje radę, może Biton... |
Cytat:
|
Cytat:
Nie rozumiem ludzi, którzy dopierdalają się do naszych byłych piłkarzy, próbując przy okazji bronic piłkarskie gówno zaszczycające (za niemałe pieniądze) obecnie nasz stadion. |
Cytat:
Wiesz bo machali rękami. Kretynów niestety wciąż przybywa. |
Cytat:
W przypadku Brożka Pawła trzeba było go za wszelką ceną zostawić w Wiśle podwyższając kontrakt lub wypchnąć go dwa sezony wcześniej bo może zrobiłby względnie udaną karierę na zachodzie a tak zmarnował sobie czas w Turcji a teraz siedzi na ławie w Celticu . |
Wisła "szuka" lewego obrońcy dłużej niż bramkarza. Ostatnim z prawdziwego zdarzenia był Stolarczyk. A Nikola to była za gorąca głowa na obrońcę. Kartki łapał w stylu Czekaja (albo chyba odwrotnie).
Filmiki z youtuba to broń obosieczna. Błędów obrońców znajdziemy tam też sporo. @wolfy Nie porównuję Brożka z Pajlić'em jako pomocników ale jako lewych obrońców. A tu obaj moim zdaniem wypadają podobnie. Ale w ogóle takie porównania to jedynie błędne koło subiektywnych opinii bo inny zespół grał w sezonie 2002/2003 inny w 2007/2008 a inny teraz. Teza do której zmierzam jest jednak taka, że powroty piłkarzy z reguły nie kończą się dobrze. I oczekiwania, że gdyby Brożkowie wrócili do Wisły to ta grałaby zupełnie inaczej są jedynie pobożnymi życzeniami. |
Pajlic podobal mi sie na poczatku , teraz niestety wyglada jakby zapomnial grania , nawet mu juz rajdy nie wychodza
|
Dla mnie jak Piotrek grał na maksa to był najlepszym lewym obrońcą w polskiej lidze. Ale po pewnym czasie zdarzały mu się przestoje przez co popełniał błędy.
|
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=tA_5m...eature=related http://www.youtube.com/watch?v=y8s2Ch1A-e0 |
^
Na tym drugim filmiku to wszyscy grali na stojąco. Sobolewski słabiutko nie doskakiwał do przeciwników jak powinien. Środek obrony złożony z Kowalskiego i Diaza chyba pierwszy raz ze sobą grał , Diaz się miotał po boisku i sam nie wiedział jak się ustawić. :) A na prawej obronie nieporadny Erik .To chyba gorsze zestawienie obrony, niż nasza "czarna dziura" Lamey, Jaliens, Chavez, Diaz :rotfl: |
Cytat:
i dotyczy to większości naszych byłych gwiazd pamiętacie skład na Tbilisi u nas? a pamiętacie wynik po I połowie? z drugiej strony większość naszych byłych gwiazd wciągnęłaby nasz obecny skład nosem i bez mydła to też prawda ps. w meczu z Barcą raczej wszystkim chciało się chcieć... |
Dzisiaj u Cupiała na spotkaniu był Jacek Bednarz , ciekawe kogo ma zastapić ???
|
A info skąd jak można wiedziec.
|
Jacek Bednarz ? Hmm nowy green keeper ? :>
|
Bednarz jest obecny na kazdym meczu Wisly na Reymonta w tym sezonie.
Bedzie naszym nowym/starym Dyrektorem Sportowym od lipca. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Raz już to praktykowali, teraz robimy sequel. Jacek Bednarz - Zemsta :) |
A nuż znowu jakiegoś Jirsaka wciśnie na kilka lat za gruby geld.
|
Cytat:
W moim prywatnym rankingu lewych obrońców i tak pierwsze miejsce zajmuje Maciej Stolarczyk! Charakterny chłopak i świetny obrońca, który w dodatku potrafił się odnaleźć w polu karnym przeciwnika i strzelić bramkę *(a bramki z Cracovią smakowały podwójnie) . Piotrka stawiam niżej, choć nawet on by nam się obecnie bardzo przydał. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl