Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

maro olTSkul 22.04.2010 14:48

na najbliższe zdarzenia :

Sport
Cz kwi 22 18:15:00 Vitkovice - Pardubice
Ice Hockey
Extraliga Playoffs
Poniżej/Powyżej
Under 6.5

1,24
N kwi 25 15:00:00 Fiorentina - Chievo
Football
Serie A
1X2
1

1,55
Cz kwi 22 21:05:00 Hamburger SV - Fulham
Football
UEFA Europa League
Podwójna Szansa
X2

2,09
Pt kwi 23 19:00:00 Polonia AZBUD Warszawa - Sokolow Znicz Jaroslaw
Basketball
Dominet Bank Ekstraliga
1X2
1

1,20
Cz kwi 22 17:00:00 Japan - Austria
Ice Hockey
World Championship, Div 1
1X2
2

1,25

.

ramon01 22.04.2010 15:47

sporting fingal kurs 2,05

JAN ZEMBRZYCKI 23.04.2010 16:38

Bastia - Strasbourg 1 V
K'Lautern - Rostock x2 i 2, handi +1bramka dla Hansy. 3 NA 3 :)

i coś takiego:
Shamrock - Bray x2 --
Zwolle - Fortuna x2 --
Aus.Lustenau - Gratkorn x2 V
Widzew - Gorzow W. x2 --
KOSZYKÓWKA Partizan - Hemofarm X --

wszystko solo.

nie najgorzej :)

Arkas 23.04.2010 17:14

Taki na szybko na dziś + Chelsea.

Kaiserslautern - Hansa Rostock 1
Debrecen VSC - Kaposvar 1
Legia Warszawa - Piast Gliwice 1
Waterford United - Finn Harps 1

Chelsea - Stoke handi 1

Ako: 4,97

Ech...

bula1010 24.04.2010 10:23

na dziś:
MU 1
Bayern 2
Bayer 1
Werder 1
Inter 1
Real 2
Valencia 1
Barca-Xerez over 2,5

za 23zł do wygrania 231 zł

oby niemiecka liga dupy nie dała tak jak ostatnio się to zdarza zobaczymy co będzie :) pozdro

Tylko zwycięstwo WISEŁKO tylko zwycięstwo. ŚWL

i co znów niemiecka liga jeb*any bayern

R33 24.04.2010 10:27

Na weekend STS:
Chelsea - Stoke 1
Sparta Pr. - Bohemians P. 1
Hertha - Schalke x2
Benfica - Olhanense 1
Marsylia - St. Etienne 1
Saragossa - Real M. 2
Inter - Atalanta 1


kurs: 3.69
stawka: 5 zł
wygrana: 16.20 zł

nbns 24.04.2010 11:15

Adamek-Arreola-1 1,7
Panathinaikos-Aris-1 1,63
Middlesbrough-Coventry-1 1,63
Newcastle-Ipswich-1 1,48

kurs ogólny: 6,68

zastanawiam sie czy zagrac taki kuponik... kurs kusi ale mam pewne watpliwosci co do pierwszych dwóch typów

El'kabat 24.04.2010 11:24

Chelsea 1
Real 2
Barca over 2,5

Arkas 24.04.2010 12:14

Leeds - Milton Keynes Dons1
Millwall - Leyton Orient 1
Southampton - Carlisle 1
FC Internazionale - Atalanta 1

Besiktas - Sivasspor 1
Chelsea - Stoke 1
Ako: 5,48

Bayer Leverkusen - Hannover 96 1
FSV Mainz - Eintracht Frankfurt 1x

Bolton - Portsmouth 1
Middlesbrough - Coventry 1

Inter - Milan Mythical Matches 1
Gornik Zabrze - Znicz Pruszkow 1
Paris SG - Rennes Powyzej 1.5 gola

Ako: 13.61


Kur*a mać. Je*any Besiktas. Już nie mam sił, za każdym razem jeden mecz daje dupy. A tyle innych powchodziło.... Szlag by to trafił.

Kamson 24.04.2010 12:53

Kupon nie z głowy, a z serca :D

Wisła - Lech 1
Adamek - Arreola 1

za 25 do wygrania 90

Maxior 24.04.2010 14:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 887934)
Kupon nie z głowy, a z serca :D

Wisła - Lech 1
Adamek - Arreola 1

za 25 do wygrania 90


ciężki mecz Wisełki dzisiaj, ja ślepo brałbym remis, ale wygrana by ucieszyła bardzo, w końcu mielibyśmy MISTRZA:D

Maxior 24.04.2010 14:07

Hertha BSC Berlin - Schalke x2
Nürnberg - Borussia Dortmund x2
Wisla Krakow - Lech Poznan x2
FC Internazionale - Atalanta 1
Werder Bremen - FC Köln 1
Zaragoza - Real Madrid 2

10 e.w 50

ale fart z werderem karny w 90min:P

JAN ZEMBRZYCKI 24.04.2010 18:08

Coś takiego mam na dziś:

Sochaux - Boulogne 2,X2 i handi +1 dla Boulogne. 3 na 3 :)
Górnik - Znicz X,X2 i handi +1 dla Znicza. ---
Benfica - Olhanense 2 drużyna strzeli gola:TAK , ---
kto zdobędzie pierwsza bramkę:Olhanense. ---

wszystko oczywiście solo.

farciarz 24.04.2010 20:26

A ja takie cosik na dzisiaj

1. FC Nürnberg - Borussia Dortmund 2 2,10
Borussia Mönchengladbach - FC Bayern München 2 1,45
ako:3,04
szlak by trafił ten Bayern, myślałem że sobie łatwo poradzą:-/

Wolverhampton Wanderers - Blackburn Rovers X 3,15
FSV Mainz 05 - Eintracht Frankfurt X 3,25
ako:10,24
hehe no i się udało:D patrząc na statystyki drugiego meczu nie można było nie postawić na remis
tylko szkoda że za mała stawke.

Panathinaikos - Aris Thessaloniki 1,70 1
Vitoria Setubal - FC Porto 1,35 2
Levski Sofia - Pirin Blagoevgrad 1,30 1
ako:2,98

mam nadzieje ze wejdzie jak narazie wszystko ku temu zmierza:-D
no i pięknie weszło

Maxior 25.04.2010 10:34

Juventus FC - AS Bari 1
SSC Napoli - Cagliari 1x
Burnley - Liverpool x2
Everton - Fulham 1x
Bellinzona - Sion x2
Mallorca - Málaga 1x
Toulouse - Auxerre x2
Lechia Gdansk - Ruch Chorzow x2
Marseille - Saint Etienne 1

10 e.w 66

Arkas 25.04.2010 11:37

Juventus FC - AS Bari 1
Everton - Fulham 1
Chelsea - Stoke 1 handi

AS Roma - UC Sampdoria 1
Ako: 4,18

Zajebiście. 3 kupony w weekend nie weszły po 1 meczu. Co za zaje*any pech. K*rwa.
Chyba muszę sobie przerwę zrobić.

Kamson 25.04.2010 12:01

Anderlecht - Gent 1
Marsylia - St.Etienne 1
Roma - Sampdoria 1
Petersburg - Terek Grozny 1

ako 4.53

Everton - Fulham 1
Chelsea - Stoke 1
Mallorca - Malaga 1
Fiorentina - Chievo 1

ako 3.77

pnikonion 25.04.2010 14:39

RC Genk - G. Beerschot 1.60 !!!!

polecam wszystkim ten mecz!!!! za bardzo gróbą kase ,mecz ustawiony! nowy trener germinalu przyjeżdża bez 7 podstawowych zawodników!!!
powtarzam gróba kasa!!!

JAN ZEMBRZYCKI 25.04.2010 16:11

RC Genk - G. Beerschot 2 , X2 ,handi +1 dla Germinalu ---
Atletico - Tenerifa 2 , X2 ,handi +1 dla Tenerify ---
1 poł. Atletico - Tenerifa 2 ---
Rosenborg - Lillestrom 2 , X2, handi +1.5 dla Lillestrom 2 na 3



BRTS39 25.04.2010 18:11

Widzieliście wyniki dzisiejszych meczy w lidze rosyjskiej? 3x 0 - 0 niemożliwe sie wydaje.

bula1010 25.04.2010 18:39

a mallorca grajac o jedego goscia wiecej nie strzelajac karnego remisuje 1:1 dupy dała na całej lini !!

Kris54 25.04.2010 19:41

Fajny kupon mi dzisiaj wszedł, na niezłym farcie:
Aston Villa - Birmingham 1x
Chelsea - Stoke 1
Everton - Fulham 2 (do przerwy)
Lens - Valenciennes x
Toulouse - Auxerre 2

Za 1 zł wyciągnąłem 81 :-)

walkeroo 25.04.2010 20:17

Sporting Fingal-Bohemians -1X
Dundalk-Bray-1
Randers-FC Midtjylland -1X
Maccabi Haifa-Hapoel Tel Aviv -1
Bohemians 1905-Ostrava-2

Co powiecie na jutro cos takiego za 10zł.....:)?

Kamson 25.04.2010 20:31

Planowałem zagrać na Ajax, Atletico i opisany tutaj Genk. W końcu zagrałem, tylko, że za stawke 3 razy mniejszą niż planowałem... i sobie narobiłem moralnego kaca. Wręcz żałuje tej wygranej ;)

R33 25.04.2010 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 887861)
Na weekend STS:
Chelsea - Stoke 1
Sparta Pr. - Bohemians P. 1
Hertha - Schalke x2
Benfica - Olhanense 1
Marsylia - St. Etienne 1
Saragossa - Real M. 2
Inter - Atalanta 1

kurs: 3.69
stawka: 5 zł
wygrana: 16.20 zł

I siadło ;)

Daja`n 25.04.2010 22:26

Katastrofa Romy 1-2 !

Maxior 26.04.2010 10:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maxior (Post 888396)
Juventus FC - AS Bari 1
SSC Napoli - Cagliari 1x
Burnley - Liverpool x2
Everton - Fulham 1x
Bellinzona - Sion x2
Mallorca - Málaga 1x
Toulouse - Auxerre x2
Lechia Gdansk - Ruch Chorzow x2
Marseille - Saint Etienne 1

10 e.w 66

zajebiście, że nie siadł ten mecz którego uważałem za pewniaka, nawet czysta 2 w końcu walcza o puchary a tamci spadek pewny, a tu taka niespodzianka;/

Maxior 26.04.2010 13:15

Na dzisiaj

Bohemians 1905 - Banik Ostrava x2
Korona Kielce - Legia Warszawa x2
Le Havre - Caen 1x
Dundalk - Bray Wanderers 1
Crystal Palace - West Bromwich 1x
Osasuna - Athletic Bilbao x2

system 5/6 11zł e.w 50

pan Dudi 26.04.2010 13:47

Za dużo zdarzeń! Graj single, max duble niezależnie od kwoty. Takie kupony mają największą szansę na wejście (wiadomo- im mniej zdarzeń, tym mniejsze ryzyko). Zagraj za to 11 zeta 1 mecz, potem za wygraną znowu 1 mecz itd. W końcu dojdziesz do konkretnych kwot na granie, a jak nie, to i tak byś wtopił ;)

endriu133 26.04.2010 14:29

HJK helsinki-valkeaKoski 1
guimareas-belenensens 1
dundalk-bray 1
bohemians -ostrava X2
norrkoping -brage 1X
co sadzicie tych właśnie się boje co sadzicie???????za 14 meczy mam 141zl

farciarz 26.04.2010 15:32

takie szalone coś na dzisiaj:-p troche przestrzeliłem:D

CA Osasuna - Athletic Bilbao 1
Energie Cottbus - 1. FC Union X
Crystal Palace - West Bromwich 2
ako:20,70

i jeszcze

Querrey S. - Benneteau J. 1 :-/
Kohlschreiber P. - Cuevas P. 1
Berdych T. - Granollers M. 1
ako:2,34

i z czwartku ale nie rostrzygnięty jeszcze

Carter A. - Perry J. 1
Williams M. - O´Sullivan R. 2
Robertson N. - Gould M. 1
ako:2,10

licze że wejdzie bo wyniki narazie dobre:D no i pięknie :-D

Kamson 26.04.2010 17:04

http://img156.imageshack.us/img156/7783/stsr.jpg

o co w tym chodzi?

Pawel.Busko 26.04.2010 18:06

Kto wygra mecz jeśli po pierwszej połowie będzie: 1 prowadzić Piast, X będzie remis, 2 będzie wygrywać Wisła

pan Dudi 26.04.2010 18:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez endriu133 (Post 888824)
HJK helsinki-valkeaKoski 1
guimareas-belenensens 1
dundalk-bray 1
bohemians -ostrava X2
norrkoping -brage 1X
co sadzicie tych właśnie się boje co sadzicie???????za 14 meczy mam 141zl

Podaj pozostałe 9 pewniaków (których się nie boisz)- niech każdy zarobi.:-p

Johnny B 26.04.2010 20:35

2,75 na zwycistwo Wisły po jej prowadzeniu po połowie?

wislabielany 26.04.2010 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Johnny B (Post 889042)
2,75 na zwycistwo Wisły po jej prowadzeniu po połowie?

W sumie dziwne, ale najpierw to prowadzenie do połowy musi być. :)

Kamson 26.04.2010 21:39

Jutro licze na szybkie wyjście na prowadzenie Wisełki i na skuteczną gre obrony Odry przeciwko gorszej stronie błoń.

Piast - Wisła K. (1poł.) 2
Cracovia (strzeli/nie strzeli) 2

za 25 do wygrania 198

i taki kupon mam, trzydniowy. Już tylko Wisełka została

Udinese - Siena 1
Guimaraes - Belenenses 1

Piast G. - Wisła K. 2

Maxior 26.04.2010 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maxior (Post 888786)
Na dzisiaj

Bohemians 1905 - Banik Ostrava x2
Korona Kielce - Legia Warszawa x2
Le Havre - Caen 1x
Dundalk - Bray Wanderers 1
Crystal Palace - West Bromwich 1x
Osasuna - Athletic Bilbao x2

system 5/6 11zł e.w 50

jak zwykle kurna 1 nie wejdzie. Dobrze, że systemem zagrane 8zł się wróci:P

felipe 27.04.2010 00:12

Maxior - pisał ci wyraźnie wyżej pan Dudi - rozbijaj te kupony giganty na 2 mniejsze...
Tasiemce są dobre "dla rozrywki" - tak za 5 zł, bo jak przegrasz to płaczu nie ma, a jak jakimś fartem wejdzie to i tak zarobisz te kilkadziesiat złotych.
Zagraj jakiś jeden "łatwy" mecz za 20 zł. Wygraj na czysto dychę. I tak krok po kroku :) Ciepliwie.

Maxior 27.04.2010 08:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 889170)
Maxior - pisał ci wyraźnie wyżej pan Dudi - rozbijaj te kupony giganty na 2 mniejsze...
Tasiemce są dobre "dla rozrywki" - tak za 5 zł, bo jak przegrasz to płaczu nie ma, a jak jakimś fartem wejdzie to i tak zarobisz te kilkadziesiat złotych.
Zagraj jakiś jeden "łatwy" mecz za 20 zł. Wygraj na czysto dychę. I tak krok po kroku :) Ciepliwie.

no racja. Ale nie miałem jeszcze takiej strasznej taśmy, zdarzało się, że wchodziło 12 meczy z ładnym kursem. Trzeba mięć szczęście porostu:-D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl