![]() |
Sadlok jest beznadziejny. Bramka ruchu przepiękna :)
|
15 minuta pierwszego meczu a wy zachowujecie się jakby w drugiej połowie rewanżowego meczu Austria prowadziła co najmniej dwoma bramkami (w dwumeczu).
|
Jak Siroki Brijeg potrafił zremisować w Wiedniu to Ruch też na to stać.
Mimo, że Austriacy mają przewage to widać, że to już nie ta sama drużyna co kiedyś. |
Ruch w sumie nie gra zle, Austria slaba.
|
Czy ten mecz leci na jakimś ogólnodostepnym kanale? :P
I czy np. jakaś austriacka stacja na Cyfrze go transmituje? |
Nie ma tego kanału na HB.
Tak na przyszłość.Jeśli szukacie jakichś transmisji w zagranicznych TV to: www.liveonsat.pl Ale Ruch miał dwie sytuacje O_O No i mamy 1:2 :( Zemściło się... |
Jeśli ktoś miał nadzieję że Ruch nawiąże walkę w Austrią to chyba ją stracił już. Gołym okiem widać różnicę klas ...Piłkarze Ruchu poruszają się jak dzieci we mgle... bez koncepcji na grę bez polotu bez pomysłu . Dopiero jest 1:2 ,a pewnie będzie więcej...
|
Cytat:
Ale ja mam Astrę też... :> Mów która stacja, prędko. :-) Szkoda Chorzowian. Może skończą lepiej... |
Cytat:
|
Przecież to było do przewidzenia :)
Może być większe lanie, a za tydzień mecz z rezerwami Austrii. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Dalej sadzicie ze Ruch przejdzie dalej? Ja juz po straconej bramce bylem pewien ze jest po frytkach.
|
A ktoś sądził że Ruch może przejść dalej?
Ja bym chciał żeby chociaż zremisowali 1 mecz. |
Cytat:
http://iraqgoals.net/10554-ruch-chor...ria-wien-.html No niestety Ruch zaczał dobrze ale potem stracona bramka a potem to juz kazdy widzial. Moze trener ich zmotywuje i inaczej zagraja w 2 polowie. |
Cytat:
Nie, Austria nie gra źle. Próbuje grać w piłkę, zawodnicy wychodzą na pozycję, mają przyzwoitą grę jeden na jeden, kreatywną pomoc. Ruch wygląda przy nich bardzo słabo. Ma gorszą organizację gry, strzelił bramkę z dupy a nie po ładnej akcji, co gorsza ma nawet gorzej wypracowane stałe fragmenty gry i wygląda na słabiej przygotowanego kondycyjnie. I nie piszę tego żeby chorzowianom dopiec, zastanawia mnie tylko przepaść jaka już dzieli polską piłkę klubową od austriackiej. No idzie się pociąć. A tu ktoś pisze że Austria słaba. Tak, w europie słaba. Prawie odpadła w poprzedniej rundzie, pewnie nie wejdzie do fazy grupowej Ligi Europejskiej. Ale Ruch to przy niej w pierwszej połowie dno i trzy metry mułu. Cytat:
|
oglądałem Ruch na jakieś Austryjackiej telewizji, puścili na chwile Rapid, a tam ligowy koszmar powrocil ;<
http://i26.tinypic.com/2qwpvzk.jpg |
http://www.ustream.tv/channel-popup/...--austria-wien
Tu jest fajny obraz i po polsku Cytat:
|
Nawet oglądając gre Ruchu pod kątem gry Sadloka i Sobiecha to chyba dobrze że do Wisły nie trafili za tak wygórowane pieniądze...Sobiech sobie kompletnie nie radzi w ataku a Sadlok popełnia gafy w obronie...Ich forma utrzymuje sie od meczu z Hiszpanami tak więc niech siedzą w Ruchu i marnują się dalej. A co do gry Ruch gra chaotyczny footbal , większego zgrania i ofensywnych akcji nie ma wszystko raczej z przypadku...
|
Tak to jest jak do pucharow awansuja kluby ktore fuksem mialy runde zycia. Ilez to takich jednosezonowcow juz bylo? Nic z tych batow dobrego nigdy nie wyniklo. Liga sie cofa, remisy z Maltą, porazki z gruzinami i estonczykami. Kiedys z takimi sobie radzilismy i wykladalismy sie na lepszych firmach. Ja w przeciwienstwie do was nie widze zadnego progresu naszej ligi, pomijam stadiony tyle ze stadiony nie graja.
|
Macie kompleks Ruchu, jak można pisać w czasie meczu pucharowego polskiej drużyny w temacie Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn? :D
Austria zupełnie na luzie, wręcz jak na spraingu, zrobili swoje i teraz Ruch może sobie coś tam pokopać. W sumie dobrze, że Sadlok i Sobiech zostali w Ruchu. Mam nadzieję, że Niebiescy przejadą się na tym i spadną ceny za polskie gwiazdy. |
Dobra.Wiemy kto pierwszy żegna się z pucharami.Ruch zrobił tyle ile mógł czyli awansował do III rundy.
PS. Sadlok dramat :| |
Sadlok właśnie zapierniczył 3 bramę, ile za niego niebiescy chcieli?
Szkoda Ruchu :/ |
Jak zapierniczył bramkę? Miał 2 zawodników kryć na raz?
|
Ale lipa, najgorzej szkoda, że gramy z zespołem Austriackim, czyli naszym bezpośrednim rywalem jeśli chodzi o ranking:(
Polski zespół tam tak przekonowująco na wyjazdach nie wygrywa 1:3 czy coś w tym stylu. Powiedzcie mi czy aż taka przepaść jest pomiędzy nami a Austrią? Jeśli tak to gdzie jest Rosja, Portugalia, Francja? |
Cytat:
|
Najlepiej jakby PZPN powolal jakas komisje ktora na koniec ligi badala by kto sie nadaje na puchary a kto moze nas skompromitowac. Co roku to samo, mam nadzieje ze my zagramy tak zeby cala Polska byla zachwycona.
|
Cytat:
|
Przykre. Widać różnicę nie jednej, a dwóch klas. A przecież Austria to nic wielkiego.
Zaczęli najlepiej, jak się dało po czym stracona błyskawicznie bramka, druga po błedzie bramkarza i pozamiatane. Austriacy praktycznie na stojąco strzelili jeszcze trzecią, więc w rewanżu mogą zagrać rezerwami. Z kadrowiczów Sadlok gra fatalnie - głupie, niewymuszone błędy (szczególnie to wybicie w I połowie wprost na głowę Austriaka). Sobiech miota się, walczy ale efektów nie widać. Miał jedną szansę na dobicie wślizgiem, ale to była trudna okazja. Ruch niby walczył, ale widać było od samego początku że żadnych szans na awans nie ma. PS. Cytat:
|
Ruch nie jest żadnym reprezentantem naszej ligi. Jego potencjał nie stanowi o sile ekstraklasy. Trafiło się ślepej kurze ziarno i tyle. Do tego Legia tradycyjnie walcząca o pudło spuściła z tonu i w jej miejsce wskoczył równie cienki Ruch. Dramatu bym nie robił,wszak wszyscy wiemy,że Ruch miał jedno sezonowy wyskok. Teraz będzie ich czekała walka o utrzymanie,bo dwa razy takiego szczęscia mieć nie będą. Ich realna ocena jest druzgocząca. Remis na Malcie już coś mowi o tym zespole,bo tak na serio był to rywal z ich półki. Teraz toporna Austria jedzie z nimi jak chce,ale prosze Was zachowajcie umiar. Nie jest to etatowy reprezentant kraju w pucharach,tylko szczęściarze minionego sezonu.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl