Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

reperandt 29.07.2010 17:25

Sadlok jest beznadziejny. Bramka ruchu przepiękna :)

mr_kwolf 29.07.2010 17:25

15 minuta pierwszego meczu a wy zachowujecie się jakby w drugiej połowie rewanżowego meczu Austria prowadziła co najmniej dwoma bramkami (w dwumeczu).

sessegnon 29.07.2010 17:28

Jak Siroki Brijeg potrafił zremisować w Wiedniu to Ruch też na to stać.
Mimo, że Austriacy mają przewage to widać, że to już nie ta sama drużyna co kiedyś.

Filippo123321 29.07.2010 17:30

Ruch w sumie nie gra zle, Austria slaba.

!!IRIVER!! 29.07.2010 17:33

Czy ten mecz leci na jakimś ogólnodostepnym kanale? :P
I czy np. jakaś austriacka stacja na Cyfrze go transmituje?

sessegnon 29.07.2010 17:37

Nie ma tego kanału na HB.
Tak na przyszłość.Jeśli szukacie jakichś transmisji w zagranicznych TV to:
www.liveonsat.pl

Ale Ruch miał dwie sytuacje O_O

No i mamy 1:2 :( Zemściło się...

SĘDZIA ZGRED 29.07.2010 17:46

Jeśli ktoś miał nadzieję że Ruch nawiąże walkę w Austrią to chyba ją stracił już. Gołym okiem widać różnicę klas ...Piłkarze Ruchu poruszają się jak dzieci we mgle... bez koncepcji na grę bez polotu bez pomysłu . Dopiero jest 1:2 ,a pewnie będzie więcej...

!!IRIVER!! 29.07.2010 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sessegnon (Post 946984)
Nie ma tego kanału na HB.
Tak na przyszłość.Jeśli szukacie jakichś transmisji w zagranicznych TV to:
www.liveonsat.pl

Ale Ruch miał dwie sytuacje O_O

No i mamy 1:2 :( Zemściło się...


Ale ja mam Astrę też... :>

Mów która stacja, prędko. :-)

Szkoda Chorzowian. Może skończą lepiej...

crazykaro 29.07.2010 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SĘDZIA ZGRED (Post 946990)
Jeśli ktoś miał nadzieję że Ruch nawiąże walkę w Austrią to chyba ją stracił już. Gołym okiem widać różnicę klas ...Piłkarze Ruchu poruszają się jak dzieci we mgle... bez koncepcji na grę bez polotu bez pomysłu . Dopiero jest 1:2 ,a pewnie będzie więcej...

Widać bo jakoś nie zauważyłem po oglądnięciu pierwszej połowy. Wydaje mi się żę to Ruch wypracoawł więcej sytuacji a Austriacy grali tylko z kontry, na początku tylko kilka akcji wyprowadzili a poźniej przeszli do obrony

emj10 29.07.2010 17:49

Przecież to było do przewidzenia :)
Może być większe lanie, a za tydzień mecz z rezerwami Austrii.

dynek.pl 29.07.2010 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 946994)
Widać bo jakoś nie zauważyłem po oglądnięciu pierwszej połowy. Wydaje mi się żę to Ruch wypracoawł więcej sytuacji a Austriacy grali tylko z kontry, na początku tylko kilka akcji wyprowadzili a poźniej przeszli do obrony

Ale tzw. "kultura gry" jest wyraznie po stronie Austriakow, technika, taktyka itp.

sessegnon 29.07.2010 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 946993)
Ale ja mam Astrę też... :>

Mów która stacja, prędko. :-)

I tak nic Ci to nie da.Mecz jest na ORF, który jest kodowany:P

Maciuś 29.07.2010 17:54

Dalej sadzicie ze Ruch przejdzie dalej? Ja juz po straconej bramce bylem pewien ze jest po frytkach.

Ogryzek 29.07.2010 17:56

A ktoś sądził że Ruch może przejść dalej?

Ja bym chciał żeby chociaż zremisowali 1 mecz.

mitmichael 29.07.2010 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 946980)
Czy ten mecz leci na jakimś ogólnodostepnym kanale? :P
I czy np. jakaś austriacka stacja na Cyfrze go transmituje?

Na zadnym ogolnodostepnym nie leci - chodzi i o hotbird i o Astre. Nie mogłem znalezc meczu z polskim komentarzem w necie (ktos wczesniej podawał ale nie działa mi ani jeden) ale mam po angielsku jakby kogos interesowało:
http://iraqgoals.net/10554-ruch-chor...ria-wien-.html

No niestety Ruch zaczał dobrze ale potem stracona bramka a potem to juz kazdy widzial. Moze trener ich zmotywuje i inaczej zagraja w 2 polowie.

witeq 29.07.2010 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Filippo123321 (Post 946978)
Ruch w sumie nie gra zle, Austria slaba.

to my chyba inny mecz oglądamy. Człowiek wchodzi w przerwie meczu drużyn których jedna próbuje grać w piłkę a druga stwarza akcje na tzw. aferę i słyszy że ta co gra w pilkę słaba . . I dziwić się jaki mamy poziom piłki w Polsce.

Nie, Austria nie gra źle. Próbuje grać w piłkę, zawodnicy wychodzą na pozycję, mają przyzwoitą grę jeden na jeden, kreatywną pomoc. Ruch wygląda przy nich bardzo słabo. Ma gorszą organizację gry, strzelił bramkę z dupy a nie po ładnej akcji, co gorsza ma nawet gorzej wypracowane stałe fragmenty gry i wygląda na słabiej przygotowanego kondycyjnie.

I nie piszę tego żeby chorzowianom dopiec, zastanawia mnie tylko przepaść jaka już dzieli polską piłkę klubową od austriackiej. No idzie się pociąć. A tu ktoś pisze że Austria słaba. Tak, w europie słaba. Prawie odpadła w poprzedniej rundzie, pewnie nie wejdzie do fazy grupowej Ligi Europejskiej. Ale Ruch to przy niej w pierwszej połowie dno i trzy metry mułu.

Cytat:

Widać bo jakoś nie zauważyłem po oglądnięciu pierwszej połowy. Wydaje mi się żę to Ruch wypracoawł więcej sytuacji a Austriacy grali tylko z kontry, na początku tylko kilka akcji wyprowadzili a poźniej przeszli do obrony.
do obrony? Ruch stworzył jedną akcję godną uwagi. Gdy Grzyb dośrodkował z pierwszej piłki i brakło pół metra Olszarowi. Resztą szans, łącznie z golem, to wrzutka na aferę i błędy obrońców Austrii i akcja indywidualna piłkarza którą zakończył kiksem a nie strzałem, w związku z czym prawie Sobiech zdążył. To są przypadki, nie wypracowane akcje. W piłce nożnej chodzi o to żeby sytuacje bramkowe wypracowywać po swoich składnych akcjach, a nie liczyć na przypadek. Austria strzeliła dwie bramki po wypracowanych zagraniach. Wisła takich póki co nie przeprowadza. . . Austria strzeli jeszcze bramkę. Poszedł zakład na live.

yogul 29.07.2010 18:00

oglądałem Ruch na jakieś Austryjackiej telewizji, puścili na chwile Rapid, a tam ligowy koszmar powrocil ;<

http://i26.tinypic.com/2qwpvzk.jpg

crazykaro 29.07.2010 18:03

http://www.ustream.tv/channel-popup/...--austria-wien
Tu jest fajny obraz i po polsku

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 946998)
Ale tzw. "kultura gry" jest wyraznie po stronie Austriakow, technika, taktyka itp.

A co daje kultura gry? Mieliśmy wyższą kulturę gry w meczu z Levadią i Valerengą a przegraliśmy

SĘDZIA ZGRED 29.07.2010 18:14

Nawet oglądając gre Ruchu pod kątem gry Sadloka i Sobiecha to chyba dobrze że do Wisły nie trafili za tak wygórowane pieniądze...Sobiech sobie kompletnie nie radzi w ataku a Sadlok popełnia gafy w obronie...Ich forma utrzymuje sie od meczu z Hiszpanami tak więc niech siedzą w Ruchu i marnują się dalej. A co do gry Ruch gra chaotyczny footbal , większego zgrania i ofensywnych akcji nie ma wszystko raczej z przypadku...

Maciuś 29.07.2010 18:21

Tak to jest jak do pucharow awansuja kluby ktore fuksem mialy runde zycia. Ilez to takich jednosezonowcow juz bylo? Nic z tych batow dobrego nigdy nie wyniklo. Liga sie cofa, remisy z Maltą, porazki z gruzinami i estonczykami. Kiedys z takimi sobie radzilismy i wykladalismy sie na lepszych firmach. Ja w przeciwienstwie do was nie widze zadnego progresu naszej ligi, pomijam stadiony tyle ze stadiony nie graja.

Awe 29.07.2010 18:29

Macie kompleks Ruchu, jak można pisać w czasie meczu pucharowego polskiej drużyny w temacie Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn? :D

Austria zupełnie na luzie, wręcz jak na spraingu, zrobili swoje i teraz Ruch może sobie coś tam pokopać.

W sumie dobrze, że Sadlok i Sobiech zostali w Ruchu. Mam nadzieję, że Niebiescy przejadą się na tym i spadną ceny za polskie gwiazdy.

sessegnon 29.07.2010 18:30

Dobra.Wiemy kto pierwszy żegna się z pucharami.Ruch zrobił tyle ile mógł czyli awansował do III rundy.

PS. Sadlok dramat :|

iiYama 29.07.2010 18:30

Sadlok właśnie zapierniczył 3 bramę, ile za niego niebiescy chcieli?

Szkoda Ruchu :/

Martineq 29.07.2010 18:31

Jak zapierniczył bramkę? Miał 2 zawodników kryć na raz?

AZS_Lublin 29.07.2010 18:32

Ale lipa, najgorzej szkoda, że gramy z zespołem Austriackim, czyli naszym bezpośrednim rywalem jeśli chodzi o ranking:(
Polski zespół tam tak przekonowująco na wyjazdach nie wygrywa 1:3 czy coś w tym stylu.
Powiedzcie mi czy aż taka przepaść jest pomiędzy nami a Austrią? Jeśli tak to gdzie jest Rosja, Portugalia, Francja?

bebeto 29.07.2010 18:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martineq (Post 947062)
Jak zapierniczył bramkę? Miał 2 zawodników kryć na raz?

Zgadzam się... Ładna asysta Sadloka:D.

Maciuś 29.07.2010 18:33

Najlepiej jakby PZPN powolal jakas komisje ktora na koniec ligi badala by kto sie nadaje na puchary a kto moze nas skompromitowac. Co roku to samo, mam nadzieje ze my zagramy tak zeby cala Polska byla zachwycona.

crazykaro 29.07.2010 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 947066)
Najlepiej jakby PZPN powolal jakas komisje ktora na koniec ligi badala by kto sie nadaje na puchary a kto moze nas skompromitowac. Co roku to samo, mam nadzieje ze my zagramy tak zeby cala Polska byla zachwycona.

I co roku Legia grałaby w el. LM a co 5 lat Amica pod wplywem presji opini publicznej:D

flamengista 29.07.2010 18:35

Przykre. Widać różnicę nie jednej, a dwóch klas. A przecież Austria to nic wielkiego.

Zaczęli najlepiej, jak się dało po czym stracona błyskawicznie bramka, druga po błedzie bramkarza i pozamiatane. Austriacy praktycznie na stojąco strzelili jeszcze trzecią, więc w rewanżu mogą zagrać rezerwami.

Z kadrowiczów Sadlok gra fatalnie - głupie, niewymuszone błędy (szczególnie to wybicie w I połowie wprost na głowę Austriaka). Sobiech miota się, walczy ale efektów nie widać. Miał jedną szansę na dobicie wślizgiem, ale to była trudna okazja.

Ruch niby walczył, ale widać było od samego początku że żadnych szans na awans nie ma.

PS.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 947066)
Najlepiej jakby PZPN powolal jakas komisje ktora na koniec ligi badala by kto sie nadaje na puchary a kto moze nas skompromitowac. Co roku to samo, mam nadzieje ze my zagramy tak zeby cala Polska byla zachwycona.

Potencjalnie skompromitować może się każdy, obecnie żaden polski klub nie daje gwarancji przyzwoitego europejskiego poziomu. Wisła niestety też, co pewnie zobaczymy dzisiaj.

Marszałek 29.07.2010 18:35

Ruch nie jest żadnym reprezentantem naszej ligi. Jego potencjał nie stanowi o sile ekstraklasy. Trafiło się ślepej kurze ziarno i tyle. Do tego Legia tradycyjnie walcząca o pudło spuściła z tonu i w jej miejsce wskoczył równie cienki Ruch. Dramatu bym nie robił,wszak wszyscy wiemy,że Ruch miał jedno sezonowy wyskok. Teraz będzie ich czekała walka o utrzymanie,bo dwa razy takiego szczęscia mieć nie będą. Ich realna ocena jest druzgocząca. Remis na Malcie już coś mowi o tym zespole,bo tak na serio był to rywal z ich półki. Teraz toporna Austria jedzie z nimi jak chce,ale prosze Was zachowajcie umiar. Nie jest to etatowy reprezentant kraju w pucharach,tylko szczęściarze minionego sezonu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl