Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Zabawy statystyką, czyli czy możliwe jest ... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9596)

Karherop 29.09.2025 21:23

Aktualizacja po 11 kolejce i meczu z Polonia Bytom: gol Igbekeme, Asysta: Leliveld, kluczowe zagranie Duda

1.. Rodado (14) 11g + 0a +3aa
2. Duarte (10) 4g + 4a +2aa
3. Erlthaler (11) 3g +3a +5aa
4. Biedrzycki (4)3g + 1aa
Krzyżanowski (7) 1g + 4a +2aa
Kuziemka (12) 2g +5a +5aa
Leliveld (8) 1g + 5a +2aa
Igbekeme (3) 2g + 1aa
Kutwa (4) 1g + 1a + 2aa
Nikaj (1) 1g
Kawała (1) 1g
Jaroch (2) 1g + 1a
Zwoliński (1) 1g
Duda (4) 0g + 3a+ 1aa
Carbo (3) 0g + 1a + 2aa
Staszak (1) 1aa
Grujcic (2) 1g+1aa
Omic (1) 1a
Giger (1) 1aa

Aktualny bilans 8-1-1 jest przepiękny

pepe72 30.09.2025 00:05

Trwaj chwilo boś piękna
3 z 9 punktów na ten tydzień zrobione ... :)
Kod:

                  razem  dom  wyjazd
kolejka          10      5      5
punkty            25      13    12
średnia            2,50    2,60  2,40
Procent meczów    29%         

2 miejsce (pkt)  21         
zostało meczów    24         
przewaga          4         
możemy tracić      0,17         
             
awans vice (śr.)  64         
Brakuje    39    13,00   
średnia na mecz    1,63    24   
najwcz. w kolejce 23

Po 11 kolejce w odległości dwóch meczów (max 6 pkt) tylko 4 zespoły (z nami). W czwartek szansa by deczko odskoczyć.

Karherop 30.09.2025 11:11

Pytanie teraz czy mecz z Wieczysta doliczac do domowych czy wyjazdowych :>

pepe72 30.09.2025 19:13

Formalnie jest to wyjazd.
Podobnie było jak Sandecja grała na Termalice. Nawet nazywali to "derby gminy Żabno" w TV :>

Karherop 01.10.2025 09:29

Najlepsze bilanse po 10 kolejkach z ostatnich lat:

25/26 Wisła (25 pkt) 8-1-1
24/25 Termalika (26 pkt) 8-2-0
23/24 Odra Opole (23 pkt) 7-2-1
22/23 Ruch (21 pkt) 6-3-1
21/22 Widzew/Korona (23 pkt) 7-2-1
20/21 ŁKS/Termalika(25 pkt) 8-1-1
19/20 Warta/Radomniak (20 pkt) 6-2-2
18/19 Rakow (21 pkt) 6-3-1
17/18 Odra Opole (20 pkt) 6-2-2

Tylko Odra Opole z tego grona zawalała awans do ekstraklasy

Karherop 03.10.2025 08:45

Aktualizacja po meczu z Wieczysta: gol Biedrzycki, Asysta: Duda, kluczowe zagranie Baniowski

1.. Rodado (14) 11g + 0a +3aa
2. Duarte (10) 4g + 4a +2aa
3. Erlthaler (11) 3g +3a +5aa
4. Biedrzycki (5)4g + 1aa
Krzyżanowski (7) 1g + 4a +2aa
Kuziemka (12) 2g +5a +5aa
Leliveld (8) 1g + 5a +2aa
Igbekeme (3) 2g + 1aa
Kutwa (4) 1g + 1a + 2aa
Nikaj (1) 1g
Kawała (1) 1g
Jaroch (2) 1g + 1a
Zwoliński (1) 1g
Duda (5) 0g + 4a+ 1aa
Carbo (3) 0g + 1a + 2aa
Staszak (1) 1aa
Grujcic (2) 1g+1aa
Omic (1) 1a
Giger (1) 1aa
Baniowski (1) - 1aa

Aktualny bilans 8-2-1, 2.36 pkt/mecz

Szewa 03.10.2025 11:19

Możliwe że się zmieniły symulowane progi po meczu na szczycie, ale póki co zostawiam te od Zagrosika sprzed paru dni:

50% szans na awans - 57 punktów, brakuje 32 punktów, średnia 1,39
90% szans na awans - 62 punkty, brakuje 36 punktów, średnia 1,56
99% szans na awans - 65 punktów, brakuje 40 punkty, średnia 1,74
100% szans na awans - 68 punktów, brakuje 43 punktów, średnia 1,87

Ostatnie 5 meczów (od meczu z Legnicą, czyli nasz umowny kryzys po świetnym początku) to średnia 1.6 punkta na mecz

Karherop 03.10.2025 12:45

To akurat jakiś tam wycinek rzeczywistości. Mysle że dość miarodajne sa czasookresy od przerwy na kadrę do przerwy na kadrę.

Pierwszy (7 spotkan) punktowalismy 2.57 pkt/mecz
Drugi (5 spotkań) punktujemy po 4 meczach 2 pkt/mecz i albo skoczymy na 2.2 albo zlecimy na 1.8 lub 1.6.

3 przerwa to będzie Puszcza (w), Stal Rzeszow (d), Chrobry (w), Polonia W (d)

4 przerwa: Pogon Siedlce (w), Stal Mielec (d), ŁKS (w)

Wiosna to melodia przyszłości

Liczenie że punktowanie ponizej 2 pkt/mecz cos nam da to liczenie na farta. Tu trzeba wyrywać punkty gdzie się da.

MaLk 03.10.2025 12:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szewa (Post 1654626)
Możliwe że się zmieniły symulowane progi po meczu na szczycie, ale póki co zostawiam te od Zagrosika sprzed paru dni:

50% szans na awans - 57 punktów, brakuje 32 punktów, średnia 1,39
90% szans na awans - 62 punkty, brakuje 36 punktów, średnia 1,56
99% szans na awans - 65 punktów, brakuje 40 punkty, średnia 1,74
100% szans na awans - 68 punktów, brakuje 43 punktów, średnia 1,87

Ostatnie 5 meczów (od meczu z Legnicą, czyli nasz umowny kryzys po świetnym początku) to średnia 1.6 punkta na mecz

U mnie póki co niezmiennie od początku sezonu (korekty najwcześniej po 18 kolejce):

25% szans na awans bezpośredni - 62 punkty
50% szans na awans bezpośredni - 63 punkty
75% szans na awans bezpośredni - 65 punktów

ale cieszy, że szanse liczone na bieżąco wzrastają.

Na tę chwilę jesteśmy +5 punktów ponad "ścieżką awansu" wg progu 65.

P.S. Mamy 26 punktów, nie 25, więc do 65 punktów brakuje nam 39 punktów (nie 40), czyli średnia 1,7 wystarczy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop
Liczenie że punktowanie ponizej 2 pkt/mecz cos nam da to liczenie na farta. Tu trzeba wyrywać punkty gdzie się da.

Zależnie o czym mówimy - jeśli o punktowaniu <2 pkt/mecz przez cały sezon, to niesie za sobą jakiś poziom ryzyka, ale jeśli chodzi o taką średnią w pozostałych 23 meczach, to uwzględniając nasz dotychczasowy dorobek punktowy, mówimy tu o progu <72 punktów, więc tutaj nie ma mowy o żadnym farcie, tylko o bardzo dużym zapasie. Na tę chwilę granie do końca sezonu ze średnią 1,9 zapewnia awans i to taki na luzie.

Karherop 03.10.2025 13:53

@MaLk hipotetycznie

Punktujemy 1.87 do konca sezonu
Wieczysta punktuje 2.08, Slask wroclaw 2.13 pkt/mecz

Czy to wyglada na scenariusz s-f? No nie. Obie wowczas sa przed nami. Niestety wciaz scenariusz ze 3 drużyny beda dobrze punktować jest zagrozeniem

Wieksza wartość ma dla mnie patrzenie na przewage nad rywalami i ew dystans spotkań. Średnia ponizej 2 pkt oznacza że częściej niz w co 2 meczu nie będziemy wygrywać.

Zarówno od Slaska jak i Wieczysta dziela nas 2 spotkania, co z jednej strony jest dobra informacja, ale z drugiej strony pokazuje jak szybko moze sie w 2-3 kolejki zmienić optyka.

Co sie tyczy najblizszego okresu (do zimy i zmian kadrowych) to Wieczysta ze Śląskiem maja mecz bezpośredni, więc na dystansie 8 spotkań nie zawalimy wiecej niż 3 spotkania niz rywale.

Tak jak pisałem niedawno, wariantem idealnym byloby utrzymanie rywala z 3 miejsca na przerwę zimowa na 10 pkt (4 spotkania). Pomarzyć dobra rzecz ;)

Jaroo1 03.10.2025 14:09

Po prostu awansują drużyny, które zalicza jak najmniej/wcale głupich serii starty pkt.
Remisy i porażki będą wpadać każdemu ale może się okazać, że jak ktoś złapie zadyszkę na dłużej to już nie dogoni rywali.

My z taką para ruszyliśmy, że nawet obecny słabszy okres nie robi nam szkody ale ta jedna porażka i dwa remisy w niedługim czasie już powoli nas zaczynają stawiać pod ścianą więc trzeba zacząć punktować lepiej.
Tak jest zawsze, bijesz się o top dwa to musisz grać jak drużyna mistrzowska i tyle. Żadnej filozofii tu nie ma.

MaLk 03.10.2025 14:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1654650)
@MaLk hipotetycznie

Punktujemy 1.87 do konca sezonu
Wieczysta punktuje 2.08, Slask wroclaw 2.13 pkt/mecz

Czy to wyglada na scenariusz s-f? No nie. Obie wowczas sa przed nami. Niestety wciaz scenariusz ze 3 drużyny beda dobrze punktować jest zagrozeniem

Między rozważaniem hipotetycznego układu, w którym dwie drużyny wykręcają zaje*isty wynik, a my bardzo dobry, który nas plasuje całe 1 punkt niżej, a "liczeniem na farta" jest jednak ogromna różnica jakościowa.

To pierwsze byłoby po prostu wyjątkowym niefartem, gdzie raz na pier*yliard kombinacji trafiła się akurat taka, która nas eliminuje. Liczenie na farta jest odwrotnością takiej sytuacji, tzn. zakładaniem, że spośród wielu eliminujących nas kombinacji będziemy mieli to szczęście, że akurat się wylosuje awans.

Karherop 03.10.2025 14:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1654654)
Tak jest zawsze, bijesz się o top dwa to musisz grać jak drużyna mistrzowska i tyle. Żadnej filozofii tu nie ma.

I do tego bym sprowadził. Żadnego minimalizmu, kalkulacji i ewentuanego przyjmowania niższych progów.

@MaLk akurat na nas tyle razy spadaja najgorsze nieszczęścia że po prostu nie wierzę że takie punktowanie w kratkę zapewni nam lekki i spokojny awans. Nie przechodzi mi to przez myśl, poki nie zobaczę bezpiecznej przewagi w tabeli.

Jaroo1 03.10.2025 15:07

Poprzednie sezony nie raz pokazywały czym się kończy zniżka formy. Często bywało przecież tak, że zespół z top 6 czy nawet niżej łapał formę i serie samych zwycięstw i albo wskakiwał do top 2 albo był bardzo blisko i do końca sezonu straszył drużyny z top 2. Zrobiła to Wisła za Sobola, Katowice i chyba Tychy też jak złapały serie to dużo namieszały

Także tu wielkiego marginesu błędu nie może być bo tak jak my w 6 meczów zrobiliśmy 18 pkt a teraz w 5 meczow 8 pkt to pokazuje że przy minimalnie słabszym punktowaniu bo przecież 8 pkt na 5 meczów to nie jest tragedia, jak jakiś zespół zacznie mieć same wygrane pod rząd to na finiszu sezonu może kilkanascie pkt odrobić.

Czym innym jest walka o top 6 gdzie 4 zespołu nie złapią nagle serii życia i żeby tam być to wystarczy grać średnio albo słabo i na jakimś etapie nadrobić, a czym innym walka o top 2 gdzie tutaj właściwie cały sezon musi być równy i do końca trzeba formę utrzymać bo jak znowu ktoś zrobi serie 10 wygranych pod rząd to nawet grając nieźle, można się rozczarować.

MaLk 03.10.2025 15:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1654667)
@MaLk akurat na nas tyle razy spadaja najgorsze nieszczęścia że po prostu nie wierzę że takie punktowanie w kratkę zapewni nam lekki i spokojny awans. Nie przechodzi mi to przez myśl, poki nie zobaczę bezpiecznej przewagi w tabeli.

No wiadomo, jest rzeczą oczywistą, że dopóki nie będzie matematycznej pewności (daj Boże) awansu bezpośredniego, nikt z nas spokojny nie będzie.

Ale ten wątek jest jednak o czymś innym. A pamiętajmy o tym, że rozmawiamy tutaj o statystycznie oczekiwanym progu awansu bezpośredniego, a do tegoż wystarczy zająć miejsce drugie i tak też wszyscy tutaj liczymy progi. Możemy dać się wyprzedzić jednej drużynie.

Co do tego, czy przewaga jest (na tę chwilę) bezpieczna i czy ustalone progi się sprawdzają, wystarczy spojrzeć w tabelę (na tę chwilę).

Aktualna tabela pokazuje, że awans bezpośredni zapewnia średnia 1,91+ (ciut ponad Śląsk), do której w wymiarze całorocznym potrzebujemy zagrać resztę sezonu ze średnią 1,7.

Czyli na tę chwilę predykcje sprawdzają się praktycznie idealnie.

pepe72 04.10.2025 23:20

Stan na dziś (noc z soboty na niedzielę) jest taki, że:
Wisła - średnia 2,36
Wieczysta - 2,00
Pogoń GM - 1,75
Śląsk - 1,75
Stal Rz. - 1,67

Reszta ma więcej niż 6 punktów straty do nas więc chwilowo ignoruję.
Średnia 2,0 daje 68 punktów na koniec.
Jop na razie wykręca więcej niż 2,0.

Szewa 05.10.2025 13:08

Ktoś jeszcze się obawia średniej Śląska i Wieczystej powyżej 2.00? :D
Przy takiej konkurencji mam coraz większe przekonanie, że 65 spokojnie wystarczy na top 2. Oczywiście i my możemy przewalić dzisiaj wieczorem z Ruchem, ale to już osobna kwestia

Karherop 05.10.2025 13:57

Biorąc to pod uwagę to nawet remis z Ruchem nie byłby tragicznym wynikiem.

Na pewno oczekiwaną średnia punktów na top2 po tej kolejce spadnie, bez względu na nasz wynik.

Szewa 05.10.2025 22:19

No to aktualizacja po zakończonej 12. kolejce. Sporo pozytywnych wiadomości, progi na awans też w dół.

50% szans na awans - 56 punktów, brakuje 27 punktów, średnia 1,23
90% szans na awans - 60 punkty, brakuje 31 punktów, średnia 1,41
99% szans na awans - 64 punktów, brakuje 35 punktów, średnia 1,60
100% szans na awans - 67 punktów, brakuje 38 punktów, średnia 1,73

Progi stąd: https://x.com/zagrosik/status/1974939565061529943

pepe72 05.10.2025 22:33

7 punktów to dość udany tydzień. A humor poprawiają prezenty od konkurencji :)
Kod:

                  razem  dom  wyjazd
kolejka            12      6      6
punkty            29    16    13
średnia            2,42  2,67  2,17
Procent meczów    35%         
             
2 miejsce (pkt)    22         
zostało meczów    22         
przewaga            7         
możemy tracić      0,32         
             
awans vice (śr.)  64         
Brakuje            35
średnia na mecz    1,59
najwcz. w kolejce  24


Karherop 06.10.2025 08:04

Aktualizacja po meczu z Ruchem, gol Rodado, Kuziemka oraz samoboj Asysta: Duda, Kuziemka, Ertlthaler, kluczowe zagranie Igbekeme, Krzyżanowski

1.. Rodado (15) 12g + 0a +3aa
2. Duarte (10) 4g + 4a +2aa
3. Erlthaler (12) 3g +4a +5aa
4. Biedrzycki (5)4g + 1aa
Krzyżanowski (8) 1g + 4a +3aa
Kuziemka (14) 3g +6a +5aa
Leliveld (8) 1g + 5a +2aa
Igbekeme (4) 2g + 2aa
Kutwa (4) 1g + 1a + 2aa
Nikaj (1) 1g
Kawała (1) 1g
Jaroch (2) 1g + 1a
Zwoliński (1) 1g
Duda (5) 0g + 4a+ 1aa
Carbo (3) 0g + 1a + 2aa
Staszak (1) 1aa
Grujcic (2) 1g+1aa
Omic (1) 1a
Giger (1) 1aa
Baniowski (1) - 1aa
Samoboj - 1

2.42 pkt/mecz. Komos!

Mamy taki sam bilans punktowy jak Bruk Bet w analogicznym momencie poprzedniego sezonu (12 kolejka) - notabene wtedy była pamiętna porażka z nami.

Jesien zakonczyli z bilansem 14-3-2 i 45 punktach

SlawekS 06.10.2025 08:40

Patrząc na naszą aktualną formę, brak zagrożeń kartkowych i zestawienie przeciwników mamy szansę powtórzyć wynik Słoni. Poza tym zazwyczaj rundę wiosenną mieliśmy lepszą od jesiennej.
Tak czy inaczej brakuje jeszcze 38-41 pkt żebyśmy mogli się klepać po plecach

bridgeburner 06.10.2025 09:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1654791)
Aktualizacja po meczu z Ruchem, gol Rodado, Kuziemka oraz samoboj Asysta: Duda, Kuziemka, Ertlthaler, kluczowe zagranie Igbekeme, Krzyżanowski

1.. Rodado (15) 12g + 0a +3aa
2. Duarte (10) 4g + 4a +2aa
3. Erlthaler (12) 3g +4a +5aa
4. Biedrzycki (5)4g + 1aa
Krzyżanowski (8) 1g + 4a +3aa
Kuziemka (14) 3g +6a +5aa
Leliveld (8) 1g + 5a +2aa
Igbekeme (4) 2g + 2aa
Kutwa (4) 1g + 1a + 2aa
Nikaj (1) 1g
Kawała (1) 1g
Jaroch (2) 1g + 1a
Zwoliński (1) 1g
Duda (5) 0g + 4a+ 1aa
Carbo (3) 0g + 1a + 2aa
Staszak (1) 1aa
Grujcic (2) 1g+1aa
Omic (1) 1a
Giger (1) 1aa
Baniowski (1) - 1aa
Samoboj - 1

2.42 pkt/mecz. Komos!

Mamy taki sam bilans punktowy jak Bruk Bet w analogicznym momencie poprzedniego sezonu (12 kolejka) - notabene wtedy była pamiętna porażka z nami.

Jesien zakonczyli z bilansem 14-3-2 i 45 punktach

Liczby Kuziemki to jest jakaś abstrakcja
Chłopak przed sezonem miał rozegrane niecałe 90 minut na seniorskim szczeblu centralnym
Udział przy bramce srednio w każdym meczu po 12 kolejkach

Jaroo1 06.10.2025 10:01

Jop po raz kolejny zamyka mordę hejterom. Co prawda gramy tylko w I lidze ale gościu robi wyniki jak klasowy trener i z nim wydaje się, że awans bezpośredni nie jest zagrożony w ogóle. O ile pojedyncze mecze czasami wychodzą mu tragicznie, co zawsze jest minusem podczas barażów to w całym sezonie za jego czasów Wisła prezentuje się znakomicie.

Do tego Polacy młodzi, na czele z Kuziemką, który właściwie w 12 meczach już przebił/wyrównał lub prawie przebił osiągnięcia w klasyfikacji kanadyjskiej swoich hiszpańskich kolegów typu Baena, Villar, Alfaro z ich najlepszych sezonów w Wiśle, na przestrzeni 30-34 meczów. Chłopak rozwalił system i dał przytyczka w nos zjebom, którzy uparcie wolą kłamać, że w polskiej lidze najlepiej zawsze wziąć gracza z zachodu. Ale tu cudów doszukuję się w Jopie bo to on wszystko poukładał i tknął w ten kub i tych chłopaków normalność.

Jak tak dalej pojdzie jesienią to się okaże, ze wiosnę możemy co do sredniej pkt spartolić a i tak będzie awans z top 2. Mając nawet 42 pkt na 19 meczów czyli teraz w 7 meczach trzeba by zrobić bilans 4-1-2 - co jest dość prawdopodobne - to później na wiosnę zdobywając 25 pkt w 15 meczach, czyli np bilans 8-1-6, średnia 1,66 pkt to byłbym zszokowany gdyby Jop tego nie osiągnął.

Podsumowując, po 12 meczach dzięki Jopowi jesteśmy tak blisko ekstraklasy jak jeszcze nie byliśmy przez 4 lata. Wystarczy na wysokim poziomie dograć tę rundę, i jeszcze nadal możemy walczyć w PP. Na wiosnę w cudzysłowie można powiedzieć, że awans do ekstraklasy byłby już tylko formalnością i większe siły można by rzucić na puchar. Chociaż oczywiście nie ma co być zbyt pysznym bo nic samo nie przyjdzie.

Arked 06.10.2025 11:47

80 punktów, 90 goli strzelonych i wchodzimy do Ekstraklasy z framugą.

wolfy 06.10.2025 11:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1654798)
Liczby Kuziemki to jest jakaś abstrakcja
Chłopak przed sezonem miał rozegrane niecałe 90 minut na seniorskim szczeblu centralnym
Udział przy bramce srednio w każdym meczu po 12 kolejkach

Ciekawe, czy już w przerwie zimowej pojawią się nie oferty.

TSA 06.10.2025 11:59

Wystarczy brawoszefie że Jop przegra 3,4 mecze pod rząd (ale tego mu nie życzę) to ci się "morda"też zamknie!!!

pepe72 06.10.2025 13:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1654825)
Ciekawe, czy już w przerwie zimowej pojawią się nie oferty.

Może się i pojawią ale Kuzi w tym sezonie nie wyjdzie. No chyba, że to będzie oferta nie do odrzucenia.
Z resztą nie po to przedłużają mu kontrakt (automat już się wydłużył) by odchodził "za frytki".

Drozd 06.10.2025 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1654805)
Jop po raz kolejny zamyka mordę hejterom. Co prawda gramy tylko w I lidze ale gościu robi wyniki jak klasowy trener i z nim wydaje się, że awans bezpośredni nie jest zagrożony w ogóle. O ile pojedyncze mecze czasami wychodzą mu tragicznie, co zawsze jest minusem podczas barażów to w całym sezonie za jego czasów Wisła prezentuje się znakomicie.

Do tego Polacy młodzi, na czele z Kuziemką, który właściwie w 12 meczach już przebił/wyrównał lub prawie przebił osiągnięcia w klasyfikacji kanadyjskiej swoich hiszpańskich kolegów typu Baena, Villar, Alfaro z ich najlepszych sezonów w Wiśle, na przestrzeni 30-34 meczów. Chłopak rozwalił system i dał przytyczka w nos zjebom, którzy uparcie wolą kłamać, że w polskiej lidze najlepiej zawsze wziąć gracza z zachodu. Ale tu cudów doszukuję się w Jopie bo to on wszystko poukładał i tknął w ten kub i tych chłopaków normalność.

Jak tak dalej pojdzie jesienią to się okaże, ze wiosnę możemy co do sredniej pkt spartolić a i tak będzie awans z top 2. Mając nawet 42 pkt na 19 meczów czyli teraz w 7 meczach trzeba by zrobić bilans 4-1-2 - co jest dość prawdopodobne - to później na wiosnę zdobywając 25 pkt w 15 meczach, czyli np bilans 8-1-6, średnia 1,66 pkt to byłbym zszokowany gdyby Jop tego nie osiągnął.

Podsumowując, po 12 meczach dzięki Jopowi jesteśmy tak blisko ekstraklasy jak jeszcze nie byliśmy przez 4 lata. Wystarczy na wysokim poziomie dograć tę rundę, i jeszcze nadal możemy walczyć w PP. Na wiosnę w cudzysłowie można powiedzieć, że awans do ekstraklasy byłby już tylko formalnością i większe siły można by rzucić na puchar. Chociaż oczywiście nie ma co być zbyt pysznym bo nic samo nie przyjdzie.


Hejterku otrząśnij się bo widzę, że nowy przekaz dnia dostałeś :rotfl:

Wszystko dzięki Jopowi.

Puknij się w główkę. Może przypomnisz jak wierzyłeś w Jopa przed sezonem :).

Jaroo1 06.10.2025 16:50

Prawda, nie wierzyłem, że Jop tak perfekcyjnie ogarnie cyrk Zaskrońca.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl