![]() |
Mnie najbardziej się podobały stroje meczowe z 1993. Te z niebieskim pasem nawiązującym do herbu.
http://historiawisly.pl/wiki/images/...rak%c3%b3w.jpg http://historiawisly.pl/wiki/images/...rak%C3%B3w.jpg |
Jak dla mnie biała robi kosmos robotę i chyba dopiero drugi raz w życiu bardziej biała mi się podoba niż czerwona. Pierwszy raz to sezon 16/17 gdzie biała rozwaliła system, ale tutaj również meeega pozytywne zaskoczenie. Reszta raczej klasycznie, prosto bez zbędnej przesady czyli tak jak być powinno.
|
Jedyne co mi się nie podoba, to to, że na wyjazdówce zamiast Białej Gwiazdy jest logo Wisły Kraków SA.
Albo idziemy w tą stronę, albo w drugą. Albo Biała Gwiazda na wszystkich koszulkach, albo logo spółki na wszystkich koszulkach. |
Cytat:
|
Oesu, wrzucenie tam herbu jest spowodowane pewnie również aspektem estetycznym. To czerwone koło wokół białej gwiazdy jakie zawsze występowało w komplecie wyjazdowym było okropnie brzydkie i przestarzałe. Żeby się go pozbyć albo trzeba by się było zdecydować na odważniejszy krok (np jakiś pionowy czy skośny czerwony/niebieski pas tak żeby można w nim było umieścić gwiazdę) albo powrót do herbu. Still obie opcje są lepsze niż to okropne koło.
@EDIT: Kiedyś też było z tym kombinowanie, nie wiem czy pamiętacie niebieskie 'góry' na białym komplecie, tak żeby uniknąć czerwonego kola. |
Ale gdyby zamiast loga SA było tam logo TS-u...
|
Ja zawsze miałem inną wizję koszulki. Po mojemu powinna być tylko biała lub czerwona z ukośnym niebieskim pasem, jak w herbie, symbolizującym Wisłę. I problem dla Białej Gwiazdy znika.
|
Wiadomo ile ludzi tyle opinii ale trzeba docenić, że wreszcie po latach mamy dedykowane koszulki, które na dodatek nie są rozczarowaniem. Każdy znajdzie coś dla siebie widząc po komentarzach. Brawo. Oby za względami estetycznymi szły teraz względy sportowe.
P.S. Osobiście zbieram kasę na białą. Czekam tylko do lata, bo nie wiem co będzie ze sponsorem na froncie. :-) |
Poczekaj jeszcze 2,5 roku, bo możliwe, że akurat wtedy wygaśnie umowa z nowym sponsorem. :lol:
Do mnie te koszulki nie przemawiają. Amerykańska flaga na czerwonej z gwiazdkami? Kiepski pomsył. Biała najładniejsza, ale z kolei logo... Gdyby dać tam na ramię coś na wzór trzech pasków ze starych koszulek Adidas - tylko, krótszy jeden pasek, niebieski, to można by na nim umieścić gwiazdę. Kupić oczywiście trzeba, ale niestety bez większej ekscytacji. https://lh3.googleusercontent.com/pr...7D-TTbypsOPJbA |
Stroje w końcu zajebiste ;)
Czerwoną zamierzam kupić i myślę też o białej bo na zdjęciach przynajmniej petarda. |
Może ktoś wie czy rozmiarówka tych koszulek odpowiada rozmiarówce koszulek z jesieni?
Tzn. czy też są takie wąskie, jakby każdy był ostro niedożywiony? |
Cytat:
No nic, tak czy siak kupuję w lecie - prawie na otwarcie 25% trybun. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Szczerze powiem jak na taki długi czas oczekiwania to jest nieźle ale szału też jakiegoś nie ma. Biała jak dla mnie najlepsza choć wg mnie aż się prosi o kołnierz polo w niej. W domowej przydałyby się jakieś delikatne akcenty niebieskiego bądź złotego a zakończenia rękawów mogłyby być białe. |
z innej beczki : ma ktos koszulke retro ?
jak wyglada rozmiarówka , czy materiał jest elastyczny ? ma ktos Ske ? na ile to w pasie ? |
Cytat:
|
Rozmiarówka taka sama jak koszulki na jesień?
|
Większa, podobna do Adidasa
|
Cytat:
|
Cytat:
|
ile masz w pasie , ile w bicepsie , ile ważysz i jaki romziar wziales , i czy jest opieta czy luzna przytakim rozmiarze na tobie ? (mozesz odpowiedziec na PW)
|
przypadkiem trafileem na sklep socios , gdzie mozna kupić tanio stare meczówki i przy okazji wspomóc klub
https://sklep.socioswisla.pl/c/19/stroje-meczowe.html polecam! a sociosom polecam reklamować się w jednak odwiedzanych działach na tym forum, a nie zapomnianym przez Boga i historię "jak, gdzie. kiedy" |
Cytat:
|
Koszulki na 115-lecie:
Cytat:
https://wisla.krakow.pl/uploads/page...747070706e.jpg |
Ten klasyczny krój bardzo, ale to bardzo mi się podoba. Na okrągłą rocznicę moglibyśmy w takich po prostu grać.
Nie podobają mi się tylko te złote akcenty. Powinny być białe. |
Koszulki biją na głowę wersję Umbro na stulecie. Choć poza jakością wykonania, taliowaniem to sądzę że również złoty kolor dodaje kolorytu. Mi się osobiście bardzo podoba i tylko szkoda że wersja limitowana ilościowo. Raz że cena wysoka, a dwa że nie dla wszystkich wystarczy.
|
Nie wiadomo jak z jakością bo jeszcze nie ma ich w sklepach. Co do limitów to Umbro też miało bodajże 1000 szt. (ale tu się mogę mylić), a dostępne były jeszcze po sezonie 06/07 (wiem bo wtedy kupowałem). Odnośnie cen to też nie wiadomo bo Umbro z tego co pamiętam to 99 zł. kosztowała (meczowe wtedy 199 zł.) tak więc niekoniecznie musi być kosmicznie drogo (z podkreśleniem ,,kosmicznie").
|
Cytat:
|
a co z numerami 1->35 ?
449 to cena wywoławcza czy jak ? co to znaczy koszt w ramach licytacji ? aha: https://i.imgur.com/6Itvctd.png |
Strona prawdziwa.wisla.krakow.pl działa.
449 zł to cena wywoławcza, od której zaczyna się licytacja. Na tą chwile są koszulki w cenie wywoławczej i są licytowane - najwyższa cena 800 z nr 88 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl