Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Harcownik 28.01.2021 13:12

Mnie najbardziej się podobały stroje meczowe z 1993. Te z niebieskim pasem nawiązującym do herbu.




http://historiawisly.pl/wiki/images/...rak%c3%b3w.jpg

http://historiawisly.pl/wiki/images/...rak%C3%B3w.jpg

Arek95 28.01.2021 15:47

Jak dla mnie biała robi kosmos robotę i chyba dopiero drugi raz w życiu bardziej biała mi się podoba niż czerwona. Pierwszy raz to sezon 16/17 gdzie biała rozwaliła system, ale tutaj również meeega pozytywne zaskoczenie. Reszta raczej klasycznie, prosto bez zbędnej przesady czyli tak jak być powinno.

DemekMaciek 28.01.2021 16:08

Jedyne co mi się nie podoba, to to, że na wyjazdówce zamiast Białej Gwiazdy jest logo Wisły Kraków SA.
Albo idziemy w tą stronę, albo w drugą. Albo Biała Gwiazda na wszystkich koszulkach, albo logo spółki na wszystkich koszulkach.

Arkadiusz.Czerepach 28.01.2021 16:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DemekMaciek (Post 1560749)
Jedyne co mi się nie podoba, to to, że na wyjazdówce zamiast Białej Gwiazdy jest logo Wisły Kraków SA.
Albo idziemy w tą stronę, albo w drugą. Albo Biała Gwiazda na wszystkich koszulkach, albo logo spółki na wszystkich koszulkach.

albo troche tak troche tak

Stelio 28.01.2021 16:53

Oesu, wrzucenie tam herbu jest spowodowane pewnie również aspektem estetycznym. To czerwone koło wokół białej gwiazdy jakie zawsze występowało w komplecie wyjazdowym było okropnie brzydkie i przestarzałe. Żeby się go pozbyć albo trzeba by się było zdecydować na odważniejszy krok (np jakiś pionowy czy skośny czerwony/niebieski pas tak żeby można w nim było umieścić gwiazdę) albo powrót do herbu. Still obie opcje są lepsze niż to okropne koło.

@EDIT: Kiedyś też było z tym kombinowanie, nie wiem czy pamiętacie niebieskie 'góry' na białym komplecie, tak żeby uniknąć czerwonego kola.

JudasPriest 28.01.2021 19:55

Ale gdyby zamiast loga SA było tam logo TS-u...

Smok 29.01.2021 12:24

Ja zawsze miałem inną wizję koszulki. Po mojemu powinna być tylko biała lub czerwona z ukośnym niebieskim pasem, jak w herbie, symbolizującym Wisłę. I problem dla Białej Gwiazdy znika.

_ukoL 29.01.2021 13:57

Wiadomo ile ludzi tyle opinii ale trzeba docenić, że wreszcie po latach mamy dedykowane koszulki, które na dodatek nie są rozczarowaniem. Każdy znajdzie coś dla siebie widząc po komentarzach. Brawo. Oby za względami estetycznymi szły teraz względy sportowe.

P.S. Osobiście zbieram kasę na białą. Czekam tylko do lata, bo nie wiem co będzie ze sponsorem na froncie. :-)

wściekłe pięści węża 29.01.2021 14:19

Poczekaj jeszcze 2,5 roku, bo możliwe, że akurat wtedy wygaśnie umowa z nowym sponsorem. :lol:

Do mnie te koszulki nie przemawiają. Amerykańska flaga na czerwonej z gwiazdkami? Kiepski pomsył.

Biała najładniejsza, ale z kolei logo... Gdyby dać tam na ramię coś na wzór trzech pasków ze starych koszulek Adidas - tylko, krótszy jeden pasek, niebieski, to można by na nim umieścić gwiazdę.

Kupić oczywiście trzeba, ale niestety bez większej ekscytacji.

https://lh3.googleusercontent.com/pr...7D-TTbypsOPJbA

El'kabat 29.01.2021 15:13

Stroje w końcu zajebiste ;)

Czerwoną zamierzam kupić i myślę też o białej bo na zdjęciach przynajmniej petarda.

Coglin 30.01.2021 13:59

Może ktoś wie czy rozmiarówka tych koszulek odpowiada rozmiarówce koszulek z jesieni?

Tzn. czy też są takie wąskie, jakby każdy był ostro niedożywiony?

_ukoL 01.02.2021 14:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża (Post 1560795)
Poczekaj jeszcze 2,5 roku, bo możliwe, że akurat wtedy wygaśnie umowa z nowym sponsorem. :lol:

Zjadłem 2023 roku. :lol A tak serio myślałem, że w lecie kończy się umowa z Las Vegas.

No nic, tak czy siak kupuję w lecie - prawie na otwarcie 25% trybun.

X-Ray 01.02.2021 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _ukoL (Post 1560994)
Zjadłem 2023 roku. :lol A tak serio myślałem, że w lecie kończy się umowa z Las Vegas.

No nic, tak czy siak kupuję w lecie - prawie na otwarcie 25% trybun.

A nie kończy się?

Cytat:

Nowa umowa obowiązywać będzie od lipca 2018 roku do końca czerwca 2021 roku. Będzie to jedna z najwyższych sponsorskich umów w Ekstraklasie. Wierząc w sukces piłkarski Białej Gwiazdy firma LV BET przygotowała dla klubu liczne bonusy finansowe uzależnione od wyników sportowych. Logo marki bukmacherskiej wciąż będzie widnieć na strojach Wisły Kraków, bandach LED i materiałach brandingowych na stadionie przy ul. Reymonta. Współpraca zakłada również szereg działań w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej klubu.

Alonso19 05.02.2021 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kac (Post 1560712)
liczylem na cos wiecej i jak dla mnie szalu nie robia, Macron sie raczej nie postaral za specjalnie...

Ale to nie nie sam Macron je projektował, Włosi dają akurat większą swobodę klubom w tym zakresie aniżeli Adidas.

Szczerze powiem jak na taki długi czas oczekiwania to jest nieźle ale szału też jakiegoś nie ma. Biała jak dla mnie najlepsza choć wg mnie aż się prosi o kołnierz polo w niej. W domowej przydałyby się jakieś delikatne akcenty niebieskiego bądź złotego a zakończenia rękawów mogłyby być białe.

Arkadiusz.Czerepach 05.02.2021 23:12

z innej beczki : ma ktos koszulke retro ?

jak wyglada rozmiarówka , czy materiał jest elastyczny ?
ma ktos Ske ? na ile to w pasie ?

master17 07.02.2021 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1561407)
z innej beczki : ma ktos koszulke retro ?

jak wyglada rozmiarówka , czy materiał jest elastyczny ?
ma ktos Ske ? na ile to w pasie ?

Materiał elastyczny, ale rozmiarówka jest zaniżona moim zdaniem, przynajmniej ściągacze robią w tym "krecią" robotę.

Coglin 07.02.2021 12:55

Rozmiarówka taka sama jak koszulki na jesień?

serek.c2 07.02.2021 14:30

Większa, podobna do Adidasa

Arkadiusz.Czerepach 07.02.2021 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez master17 (Post 1561466)
Materiał elastyczny, ale rozmiarówka jest zaniżona moim zdaniem, przynajmniej ściągacze robią w tym "krecią" robotę.

coto znacyz zaniżona bo można dwojako intrepretować ?

master17 08.02.2021 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1561479)
coto znacyz zaniżona bo można dwojako intrepretować ?

To znaczy, że musiałem kupić rozmiar większy niż zazwyczaj.

Arkadiusz.Czerepach 09.02.2021 11:33

ile masz w pasie , ile w bicepsie , ile ważysz i jaki romziar wziales , i czy jest opieta czy luzna przytakim rozmiarze na tobie ? (mozesz odpowiedziec na PW)

Arkadiusz.Czerepach 09.02.2021 12:06

przypadkiem trafileem na sklep socios , gdzie mozna kupić tanio stare meczówki i przy okazji wspomóc klub
https://sklep.socioswisla.pl/c/19/stroje-meczowe.html

polecam!

a sociosom polecam reklamować się w jednak odwiedzanych działach na tym forum, a nie zapomnianym przez Boga i historię "jak, gdzie. kiedy"

Szneka 09.02.2021 12:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1561628)
przypadkiem trafileem na sklep socios , gdzie mozna kupić tanio stare meczówki i przy okazji wspomóc klub
https://sklep.socioswisla.pl/c/19/stroje-meczowe.html

polecam!

a sociosom polecam reklamować się w jednak odwiedzanych działach na tym forum, a nie zapomnianym przez Boga i historię "jak, gdzie. kiedy"

Arkadiusz a my jako SOCIOS zapraszamy w Nasze Szeregi

Coglin 04.08.2021 08:20

Koszulki na 115-lecie:

Cytat:

Do sprzedaży trafi 1906 unikatowych, numerowanych egzemplarzy, które zostaną zapakowane w okolicznościowe pudełka. Numery jedno i dwucyfrowe zostaną wyhaftowane, a część z nich trafi na licytację, która rozpocznie się w czwartek 5 sierpnia o godzinie 10.00 i potrwa do poniedziałku 9 sierpnia do godziny 23.59. Z kolei otwarta sprzedaż jubileuszowego trykotu ruszy w czwartek 12 sierpnia.
https://youtu.be/I7oKrilOiJg

https://wisla.krakow.pl/uploads/page...747070706e.jpg

czaro 04.08.2021 08:59

Ten klasyczny krój bardzo, ale to bardzo mi się podoba. Na okrągłą rocznicę moglibyśmy w takich po prostu grać.

Nie podobają mi się tylko te złote akcenty. Powinny być białe.

Karherop 04.08.2021 09:13

Koszulki biją na głowę wersję Umbro na stulecie. Choć poza jakością wykonania, taliowaniem to sądzę że również złoty kolor dodaje kolorytu. Mi się osobiście bardzo podoba i tylko szkoda że wersja limitowana ilościowo. Raz że cena wysoka, a dwa że nie dla wszystkich wystarczy.

R33 04.08.2021 14:13

Nie wiadomo jak z jakością bo jeszcze nie ma ich w sklepach. Co do limitów to Umbro też miało bodajże 1000 szt. (ale tu się mogę mylić), a dostępne były jeszcze po sezonie 06/07 (wiem bo wtedy kupowałem). Odnośnie cen to też nie wiadomo bo Umbro z tego co pamiętam to 99 zł. kosztowała (meczowe wtedy 199 zł.) tak więc niekoniecznie musi być kosmicznie drogo (z podkreśleniem ,,kosmicznie").

Coglin 05.08.2021 10:40

Cytat:

Licytacja wyjątkowych trykotów zapakowanych w dedykowane pudełko - objętych numerami między 35 a 99 - startuje w czwartek 5 sierpnia o godzinie 10.45 na prawdziwa.wisla.krakow.pl i potrwa do poniedziałku 9 sierpnia do godziny 23.59. Wyłącznie koszulki zakupione podczas aukcji przyozdobione zostaną numerami w formie haftu, co podkreśli ich unikatowość. Koszt koszulki w ramach licytacji wynosi 449 zł. Otwarta sprzedaż wystartuje w czwartek 12 sierpnia, a cena trykotu kształtować się będzie na poziomie 379 zł.
i tak dalej.

Arkadiusz.Czerepach 05.08.2021 10:49

a co z numerami 1->35 ?
449 to cena wywoławcza czy jak ? co to znaczy koszt w ramach licytacji ?

aha:
https://i.imgur.com/6Itvctd.png

Coglin 05.08.2021 12:17

Strona prawdziwa.wisla.krakow.pl działa.
449 zł to cena wywoławcza, od której zaczyna się licytacja.
Na tą chwile są koszulki w cenie wywoławczej i są licytowane - najwyższa cena 800 z nr 88


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl