![]() |
Cytat:
|
dzisiaj mialem okazje ogladnac dwa meczyki w towarzystwie naszego bylego pilkarza, ktory obecnie gra w ruchu chorzow. Jezeli chlop tak przygotowywuje sie do sezonu- wypil wiecej niz dwa piwa- to juz wiem czemu nigdy w lidze mistrzow nie gralismy;] nie mowie juz o papierosach i innych rzeczach, ktore palil... no ale trzeba bylo jakos uczcic zwyciestwo z dolcanem zabki.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Dzis to juz chyba Brozki znajda sie w kadrze meczowej? Bo ile można?
|
Cytat:
|
Cytat:
Kirm jako piłkarz IMHO jest lepszy, strzał, szybkość, przegląd pola. Zieniu miał za to bardzo precyzyjne dośrodkowanie, ale Andraż też mu wiele nie ustępuje w tej kwestii. |
Cytat:
A jak ktoś jest kaleką to sobie nawet wśród gwiazd nie poradzi (nie mówię tutaj o Kirmie). |
Brożek, tylko nie wiem który, na ławie w meczu Trabzonu, pewnie Paweł.
|
no Pawel jest podany numer 32
|
Cytat:
Cytat:
|
tu macie link. jest komentarz do meczu. jak wejdzie Pawel to mozna wlaczyc mecz.
http://www.livesports.pl/detail/socc...tail_refresh=1 |
Cytat:
|
dajcie spokój z tym Zieńczukiem. Że niby byl z niego taki najlepszy dogrywający świata? Marek był dużo słabszy od Kosy, a teraz po powrocie do Polski to już równia pochyła....
Miał jeden sezon konia, a tak grał na alibi jak dzisiaj Jirsak, chował się za przeciwnikiem, unikał odpowiedzialności, nie potrafił przedryblować obrońcy na skrzydle i zrobic przewagi. To już Łobo ma lepsze dośrodkowania. Nie twórzmy mitow |
Paweł wszedł przed chwilą zmieniając Gustavo Colmana w 87 minucie. Spotkanie się kończy, póki co Trabzonspor - Antalyaspor 0:0.
|
No to ladnie duzo czasu dzisiaj Pawel od trenera dostał. Ciekawe czy sytuacja poprawi sie w tym sezonie czy przypadkiem nie bedzie załował, ze odszedł.
|
No Paweł niestety nawet piłki nie powąchał przez 7 minut gry...
|
I po meczu, remis się utrzymał. Z jednej strony rozumiem Günesa bo ma w szeregach lepszych zawodników, jednak chcąc mieć realny pożytek z Pawła powinien mu dawać częściej grać może nie od razu całe mecze ale przykładowo drugie połowy.
|
Dariusz Dudka strzelił bramke dla Auxerre :P
|
Raz do roku to i strzelba sama wypali.
|
Strzelba?
Pistolet na wodę... |
Cytat:
|
Cytat:
Zieniu moze wirtuzoem nie byl centry tez czasem w buraki ale nie zapomne tego jego gola z przewrotki w meczu żydowską zarazą cos pieknego :) |
|
Dzisiaj 26. urodziny Pablo Alvareza. Najlepszego!
|
Cytat:
|
Normalny strzał żadna przewrotka hehe. Ale we wspomnieniach wszystko się wydaje lepsze :)
|
szczepans21 - dzięki za linka do artykułu o tym świetnym piłkarzu i dobrym człowieku!
|
Cytat:
Przestaje mnie to dziwić,że tak po dupie dostawaliśmy z jakimiś Levadiami czy Karabachami jak tak przeciętnego kopacza w ataku mieliśmy. Między innymi rzecz jasna,żeby zaraz nie było,że to tylko jego wina. Ale jest bardzo ale to bardzo przeciętny w skali europejskiej. |
raz, że jest przeciętny (co nie znaczy, że w przebłysku nie strzeli jeszcze kilka bramek w Europie) , a dwa, że nie miał ani konkurencji w walce o skład, ani też partnerów.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl