Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

mitmichael 31.07.2013 19:56

Taki fajny mecz a sedzia musial go popsuc. Ja nie wiem jak mozna miec takiego fuksa grajac taka padake, to na prawde chyba trzeba byc Legią Warszawa.

shaggy 31.07.2013 19:57

Żyro przed meczem: Nie boimy się Norwegów. Jesteśmy pełni wiary we własne umiejętności. Chcemy w Molde wywalczyć solidną zaliczkę przed rewanżem, najlepiej byłoby wygrać 2:0

Prasa, dziennikarze, portale typu wesz(L)o.pl - wszyscy ktorzy chca sie grzac w blasku legijnego zlota wmawialy wszystkim na okolo jak ta legia jest wielka. Uwierzyl w to nawet pilkarzyna Żyro...

Tymczasem w Norwegii zespol z ogona tabeli tamtejszej ligi jechal z Mistrzem Polski jak z pasterzami z Armenii.
Zespol Urbana, Nowa Legia, mistrzowie swiata Gogusia Lesnodorskiego (Mr. wlochata klata) nie maja zadnego stylu i ich ogladanie kibocom legii moze przysparzac schorzen.

Fura szczescia, gdyby Norwegowie zagrali na 100% skutecznosci jak klub z Warszawy byloby 7-1 a tak to sam jestem ciekaw co wydarzy sie na babelkowym stadionie Pepsi znowu bedzie Coca cola zero i bol zebow?

piter116 31.07.2013 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1325473)
Taki fajny mecz a sedzia musial go popsuc. Ja nie wiem jak mozna miec takiego fuksa grajac taka padake, to na prawde chyba trzeba byc Legią Warszawa.

Litex-Wisła

Wyjdź na spacer.

buczo1985 31.07.2013 20:17

Kurde oni faktycznie są w stanie pokonać to Molde. U siebie mega skupienie i konsekwencja i powinno się udać. Remis fartowny. Molde w każdej formacji prezentują wyższy poziom piłkarski. Aż dziw, że tego meczu dziś nie wygrali.

rw88 31.07.2013 20:21

Wystarczyło wprowadzić pomocnika zamiast jednego z dwóch stojaków z ataku i już im się gra trochę rozruszała. Widać, że to Molde jest faktycznie bardzo mocno przeciętne, jednak obrona Legii to komedia, dlatego nie zdziwiłby mnie nawet wynik 0:2 czy 1:3 w rewanżu, o ile Norwegowie poprawią skuteczność. Bo to, że Legia będzie dalej robić proste błędy generujące kontry rywali jest więcej niż pewne.

d 31.07.2013 20:25

Dokładnie - z taką grą Legia spokojnie może u siebie przegrać. Bardzo dobry wynik w świetle całego meczu, ale Urban ma o czym myśleć, bo widać, że Molde to nie ogóry, szczęście Warszawiaków, że są pod formą. Szanse na awans dość spore, przy założeniu, że eLka zacznie grać od 1. minuty, dziś gdyby do przerwy mieli trójkę w plecy to trudno byłoby mieć pretensje.

No i sorry, mimo wszystko aż takiej pyty w Łoweczu nie graliśmy.

Kocur 31.07.2013 20:28

Pierwszy meczy Legi jaki widziałem od roku i nigdy więcej.

Nie mówiąc że Molde zostało przekręcone bo czerwona kartka z dupy wzięta - żadnego spalonego nie było i gość słusznie protestował bo by było już 2 wtedy.

Gra Legi tak tragiczna że nie wiedziałem w ogóle co to za drużyna.



Niech odpadnie w....u dla świętego spokoju - żeby nikt nie musiał się męczyć oglądając to.

kreseq 31.07.2013 20:29

Molde to właśnie ogóry i to pokazuje dobitnie w jaki sposób zagraliśmy. Żenada przez duże Ż i wstyd. Szczęścia więcej niż umiejętności. Ktoś się po prostu zesrał przed wyjściem na murawę, znaczy się wszyscy się zesrali.
Mogło wpaść więcej, dokładnie jak z TNS.
W tym meczu gorzej zagrać nie mogli, remis to właśnie wynik tego że Molde to ogóry.

Mario Nh 31.07.2013 20:31

Ja miałem okazję obejrzeć w tym roku kilkakrotnie Legię. Dziś zagrała tragicznie, najsłabszy mecz. Rewanż przed własną publicznością, pojadą ich.

Ps. Wie ktoś ile wynosił całkowity koszt wyjazdu Legii? Bardzo mało ich było.

shaggy 31.07.2013 20:39

Urban: Graliśmy na 60 procent możliwości, gracze byli jakby przestraszeni, ze zbyt dużym respektem podeszli do rywala i do meczu. Ta presja chyba trochę związała nogi, wszyscy czytamy, że Legia musi wygrać ten dwumecz, a dziś nie ma już słabych zespołów.

Niecierpir takich wypowiedzi po meczu...
A z im gracie na 100% z Widzewem??
Pilkarze byli przestraszeni?? Żyro mowil ze dobrze byloby ich pyknac 2-0 nie wygladal na przestraszonego...Presja wiąze nogi wielkiej legii grajac z nastą drużyną norweskiej ligi - moze lepiej dac sobie spokoj z pucharami...Są słabe zespoły w lidze ktora nazywa sie Ekstraklasą...

shaggy 31.07.2013 20:42

PS - tak poza tematem: kreseq - szacun za link w stopce do strony poswieconej Żołnierzom Wyklętym

silver03 31.07.2013 20:55

Pycha jest zgubna.

buczo1985 31.07.2013 21:42

Jak Molde przyjedzie na Ł3 i zobaczy na trybunach tylu krawaciarzy to tym razem oni się posrają :D To chyba jedyna karta przetargowa Legii przed rewanżem ;)

AYALA 31.07.2013 22:15

do przerwy powinno być 3-0 dla Molde i po zabawie na dziś. Dziwna ta czerwona kartka.Wynik rewanżu uważam że jest sprawą otwartą

wiertar 31.07.2013 22:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WESZŁO (Post 1325508)
Przejście Molde to dla Legii jakieś pięć milionów euro, w najgorszym razie.


czy ja czegoś nie wiem? za wejście do 3 rundy kw. LM jest 5 baniek?

Ciastek1 31.07.2013 22:51

Jezeli przejda Molde to nawet odpadając w IV rundzie kwalifikacji do LM mają zagwarantowany udział w LE . Tam można zgarnąć taką kasę mając na uwadze wygrane ,remisy, bilety , prawa do transmisji .

!!IRIVER!! 31.07.2013 23:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ciastek1 (Post 1325512)
Jezeli przejda Molde to nawet odpadając w IV rundzie kwalifikacji do LM mają zagwarantowany udział w LE . Tam można zgarnąć taką kasę mając na uwadze wygrane ,remisy, bilety , prawa do transmisji .

Bez przesady - to i tak nie będzie 5mln euro.. jeśli uciułają na LE połowę z tego, to będzie dobrze...

a propos dzisiejszego meczu - z balonika chyba powinno zejść nieco powietrza, bo Legia zagrała koszmarnie. KOSZMARNIE. Fura szczęścia, że remis, złoty remis, bo stawia ich w teoretycznie dobrej sytuacji przed rewanżem u siebie, ale... jeżeli zagrają na tym samym poziomie to będzie baaardzo ciężko.

Czy jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć o jakim "szczęśliwym" losowaniu jest mowa w przypadku awansu do 4.rundy?
http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/...eedcl2013.html

na podstawie powyzszego, niejaki Szachtior Karaganda o którym mowa, jako o "szczęściu", w 4.rundzie wcale nie jest rozstawiony - ranking jakby przejmuje tylko na 3.rundę.. ale może ja o czymś nie wiem?

Ciastek1 31.07.2013 23:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1325513)
Bez przesady - to i tak nie będzie 5mln euro.. jeśli uciułają na LE połowę z tego, to będzie dobrze...

a propos dzisiejszego meczu - z balonika chyba powinno zejść nieco powietrza, bo Legia zagrała koszmarnie. KOSZMARNIE. Fura szczęścia, że remis, złoty remis, bo stawia ich w teoretycznie dobrej sytuacji przed rewanżem u siebie, ale... jeżeli zagrają na tym samym poziomie to będzie baaardzo ciężko.

Czy jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć o jakim "szczęśliwym" losowaniu jest mowa w przypadku awansu do 4.rundy?
http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/...eedcl2013.html

na podstawie powyzszego, niejaki Szachtior Karaganda o którym mowa, jako o "szczęściu", w 4.rundzie wcale nie jest rozstawiony - ranking jakby przejmuje tylko na 3.rundę.. ale może ja o czymś nie wiem?

nie twierdzę , że tyle zarobią ale prawdopodobnie o to chodziło wesz(L)akom

piter116 31.07.2013 23:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1325513)

Czy jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć o jakim "szczęśliwym" losowaniu jest mowa w przypadku awansu do 4.rundy?
http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/...eedcl2013.html

na podstawie powyzszego, niejaki Szachtior Karaganda o którym mowa, jako o "szczęściu", w 4.rundzie wcale nie jest rozstawiony - ranking jakby przejmuje tylko na 3.rundę.. ale może ja o czymś nie wiem?

Wydaje mi się, że jeżeli z grona : Basel, Celtic, Steaua, APOEL, Pilzno, Dinamo, Partizan, Austria odpadnie przynajmniej połowa, to Legia po wyeliminowaniu Molde trafi do koszyka drużyn rozstawionych. Wtedy będą mogli trafić np. na Szachtior.

Pilzno i Steaua mają praktycznie awans w kieszeni. W pozostałych 6 meczach wszystko jest możliwe. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Dwa lata temu byliśmy bodajże pierwszą nierozstawioną drużyną. Zabrakło jednej niespodzianki.

!!IRIVER!! 31.07.2013 23:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 1325518)
Wydaje mi się, że jeżeli z grona : Basel, Celtic, Steaua, APOEL, Pilzno, Dinamo, Partizan, Austria odpadnie przynajmniej połowa, to Legia po wyeliminowaniu Molde trafi do koszyka drużyn rozstawionych. Wtedy będą mogli trafić np. na Szachtior.

Pilzno i Steaua mają praktycznie awans w kieszeni. W pozostałych 6 meczach wszystko jest możliwe. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Dwa lata temu byliśmy bodajże pierwszą nierozstawioną drużyną. Zabrakło jednej niespodzianki.

No tak, Legia jest czwarta w kolejce do rozstawienia, więc szanse są naprawdę marne. Tym bardziej nie rozumiem tych gadek o farcie w losowaniu. Pilzno i Steaua to 100% awans, Basel, Austria, Dinamo i Celtic też są blisko bo powygrywali 1-0, jedynie APOEL mało korzystny wynik mając w perspektywie rewanż w Słowenii, a Partizan w rewanżu u siebie powinien dać sobie radę z Razgradem, chociaż - wiadomo, nic pewnego ;)

Tak czy inaczej, pokonanie w dwumeczu kogoś z piątki: Basel, Celtic, Steaua, Pilzno czy Dinamo będzie graniczyło z cudem na miarę Wisła-Twente + Fulham-Odense ;)

shaggy 01.08.2013 06:20

O jakim rozstawieniu Legii w 4 rundzie wogole mowicie. Aby tak sie stalo musialoby odpasc 4 z 5 zespołów: Basel, Celtic, Steua, Apoel, Pilzno - rzecz tak samo prawdopodobna jak ponowne spotkanie Radovicia i Włochatej Klaty w Enklawie.

mitmichael 01.08.2013 06:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ciastek1 (Post 1325512)
Jezeli przejda Molde to nawet odpadając w IV rundzie kwalifikacji do LM mają zagwarantowany udział w LE . Tam można zgarnąć taką kasę mając na uwadze wygrane ,remisy, bilety , prawa do transmisji .

Wiecej zarobia na sprzedazy jakiegos pilkarza niz na udziale w LE. Mowi sie o Koseckim i Atletico Madryt :rotfl: jezeli Legia nie zakwalifikuje sie do LM.

shaggy 01.08.2013 07:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1325524)
Wiecej zarobia na sprzedazy jakiegos pilkarza niz na udziale w LE. Mowi sie o Koseckim i Atletico Madryt :rotfl: jezeli Legia nie zakwalifikuje sie do LM.

Jesli ktos by chcial Jakubine Kosecka za jakies dobre pieniadze to powinni calowac po rekach.
Gosciu blyszczy ale w naszej Ekstraklasie gdy wysciubi nos poza nia nie istnieje. Przyklady to potykanie sie o wlasne nogi w reprezentacji czy chociazby wczorajszy mecz.

W Polsce Jakubina Kosecka jak przystało na piłkarza grającego w wojskowym klubie salutuje po golach, przy kontaktach z przeciwnikeim prezentuje postawy padnij, powstń, padnij, powstań...

Wczoraj próbował tą postawę też realizować w meczu w Norwegii ale sędzia szybko wybił mu z głowy ten plan. Po pierwszym (nie)efektownym padzie dostał zjebę... i się skończyło z teatralnymi jaskółkami...

rw88 01.08.2013 07:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1325485)
Nie mówiąc że Molde zostało przekręcone bo czerwona kartka z dupy wzięta - żadnego spalonego nie było i gość słusznie protestował bo by było już 2 wtedy.

Że słusznie to nie ma znaczenia, gość tak wyjechał na sędziego, że druga żółta była zupełnie uzasadniona. Widać, że ten Norweg jeszcze młody i głupi, bo w takiej sytuacji, mając kartkę, nie masz prawa bawić się w sędziego, nawet jeśli nie ma racji. Nie mam też wrażenia, że ta kartka znacząco pomogła Legii, bo gra przed jej pokazaniem wyglądała dokładnie tak samo, jak po jej pokazaniu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1325513)
a propos dzisiejszego meczu - z balonika chyba powinno zejść nieco powietrza, bo Legia zagrała koszmarnie. KOSZMARNIE. Fura szczęścia, że remis, złoty remis, bo stawia ich w teoretycznie dobrej sytuacji przed rewanżem u siebie, ale... jeżeli zagrają na tym samym poziomie to będzie baaardzo ciężko.

Z drugiej strony pamiętam Lecha, który w podobnym stylu odpadł ze Spartą Praga (która bodajże potem została pojechana przez Żylinę), następnie grał słabiutkie mecze przeciwko Dnipro w IV rundzie el. LE, strzelając gola po wolnym na wyjeździe i doczłapując meczem u siebie bez straty gola w dwumeczu, a potem w LE szaleli, trzeba przyznać, że prezentowali się świetnie. Pamiętam mecz Wisły z Liteksem i masę sytuacji rywali, a mimo to zwycięstwo. Tak że generalnie w ich przypadku jeszcze wszystko jest możliwe, mogą polecieć z hukiem, a mogą powalczyć o LM. Fakty są takie, że jak Legia z poziomu beznadziejnego w drugiej połowie podciągnęła się na swój poziom słaby, to gra wyglądała już dosyć równo. W przekroju całego meczu miałem wrażenie, że 90% sytuacji Norwegów wynikało z juniorskich błędów graczy z Warszawy, a nie świetnie rozegranych akcji, te akcje były chaotyczne, albo dosłownie dwa, trzy podania. Oczywiście o Legii to świadczy fatalnie, ale powiedzmy sobie szczerze, rywal to taka ciut lepsza wersja Honki, z którą łatwo wygrał Lech.

emj10 01.08.2013 08:04

Mecz typowy dla pucharowych występów Urbana. Zero taktyki i analizy rywala, "piłkarze" z powiązanymi nogami i kupą w majtkach od pierwszego gwizdka, czyli mówiąc zwięźle obraz nędzy i rozpaczy.

Paradoksalnie jednak właśnie takimi meczami zdobywa się awans w europejskich pucharach. Nie wysokim poziomem piłkarskim, ani dobrą i efektowną grą, a właśnie przez wyszarpanie sensownego wyniku na wyjeździe. Ten bramkowy remis 1:1 to więcej niż szczęście, a mając z tyłu głowy remis w Lipawie, czy przegraną 2:1 w Ried, gdzie w końcówce kontaktowego gola ustrzelił Ljuboja można być dobrej myśli.

lorddavy 01.08.2013 08:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1325513)
Bez przesady - to i tak nie będzie 5mln euro.. jeśli uciułają na LE połowę z tego, to będzie dobrze...

Bedzie ok 5mln E. W 4 rundzie eLM dostajesz ok 2,1 mln E za sam udział.

marcin19876 01.08.2013 08:45

Co do czerwonej kartki to wystarczyło uważnie obejrzeć powtórkę zachowania piłkarza oraz słów które wypowiedział do sędziego bocznego. także czerwona była za to a nie za machnięcie ręką.

Co do samego spotkania trzeba zauważyć że w II połowie Molde tak naprawdę przestało zagrażać Legii, o I połowie trzeba jak najszybciej zapomnieć. Jeśli chodzi o rewanż to można być umiarkowanym optymistą bo wynik jest dobry.

Jeśli chodzi o kase to tak:
II runda el. LM - 160 tys. euro
III runda el. LM - 160 tys. euro
IV runda el. LM - 2.1 mln euro
faza grupowa LM - 8.6 mln euro
faza grupowa LE - powyżej 1 mln euro

Także jeśli Legia wejdzie do IV rundy i tam odpadną wchodząc do fazy grupowej LE to zarobią około 3,4 mln euro bez kasy za prawa transmisyjne, bilety, dzień meczowy, oraz za wygrane lub remisy.

shaggy 01.08.2013 08:51

A jak zapatrujecie sie na dzisiejsze mecze?
Lech powinien chyba wygrac na Litwie i juz tam rozstrzygnac losy awansu. Nie wydaje mi sie aby Zalgiris byl mocniejsza ekipa od Honki.

Śląska stać maxymalnie na remis jesli bedzie prezentowal forme z meczow ligowtych z Korona i Jaga...

rw88 01.08.2013 08:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shaggy (Post 1325544)
A jak zapatrujecie sie na dzisiejsze mecze?
Lech powinien chyba wygrac na Litwie i juz tam rozstrzygnac losy awansu. Nie wydaje mi sie aby Zalgiris byl mocniejsza ekipa od Honki.

Śląska stać maxymalnie na remis jesli bedzie prezentowal forme z meczow ligowtych z Korona i Jaga...

Lech na wyjeździe się może trochę pomęczyć, Litwini w swojej lidze rządzą bezapelacyjnie, a w pucharach radzą sobie póki co przyzwoicie. Niby zremisowali z Irlandczykami u siebie w pierwszej rundzie, ale w tamtym meczu byli zdecydowanie lepsi (na podstawie skrótu). U siebie natomiast Lech powinien wygrać. Śląsk niestety ma małe szanse na uniknięcie porażki już dziś, mają fatalną defensywę (nawet jak na naszą ligę, a co dopiero na puchary), a rywal ma bardzo dobrą linię pomocy, szczególnie skrzydła. Obstawiam w tym meczu optymistycznie 2:3, no chyba, że ten nowy nabytek Śląska zagra i ustawi im odpowiednio defensywę, w co wątpię.

d 01.08.2013 10:51

Lech raczej powinien sobie poradzić, widać napinkę na puchary i mimo kiepskiej skuteczności w ostatnim meczu prezentują się najlepiej z polskich zespołów eksportowych. Jak już dostali słabego rywala i awansują, to niech chociaż wygrają dwa razy i dołożą coś do rankingu krajowego.

Śląsk niestety nie ma żadnych szans wg mnie.

Gwiaździsty 01.08.2013 10:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marcin19876 (Post 1325543)
Co do samego spotkania trzeba zauważyć że w II połowie Molde tak naprawdę przestało zagrażać Legii, o I połowie trzeba jak najszybciej zapomnieć. Jeśli chodzi o rewanż to można być umiarkowanym optymistą bo wynik jest dobry.

Jestem umiarkowanym optymistą. Molde powinno już zagrać mocno skoncentrowane i tą przewagę z pierwszego meczu zamienić przynajmniej na 1 bramkę.
Jeszcze Molde nie zginęło .... :)

rw88 01.08.2013 11:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1325589)
Jestem umiarkowanym optymistą. Molde powinno już zagrać mocno skoncentrowane i tą przewagę z pierwszego meczu zamienić przynajmniej na 1 bramkę.
Jeszcze Molde nie zginęło .... :)

Szczerze mówiąc, to też jestem dziwnie spokojny, że Molde w rewanżu zagra jeszcze solidniej i te 0:1 czy 1:2 wyciągnie.

Maciuś 01.08.2013 18:46

Ależ ten Amikorz jest cienki...

krasny 01.08.2013 18:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 1325689)
Ależ ten Amikorz jest cienki...

Myślałem że jak liga szybciej wystartuje i będzie już kilka meczów "o stawkę" za nami to polskie zespoły pokażą fajną grę, a... jest jak zwykle. Wszystkie nasze drużyny eksportowę grają fatalnie. Zęby bolą od patrzenia.

mitmichael 01.08.2013 19:27

Brawo Amica brawo, polska pilka to dno a miała byc coraz lepsza

grzesiek632 01.08.2013 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krasny (Post 1325690)
Myślałem że jak liga szybciej wystartuje i będzie już kilka meczów "o stawkę" za nami to polskie zespoły pokażą fajną grę, a... jest jak zwykle. Wszystkie nasze drużyny eksportowę grają fatalnie. Zęby bolą od patrzenia.

Oglądałem wczoraj Legie i dziś Amice i takiej padliny jaką oni prezentują to nawet na boiskach A klasy się nie spotyka. Zupełny brak zaangażowania, brak najoczywistszej umiejętności piłkarskiej jaką jest podanie na 10 metrów, czy nawet sposób biegania..
I niech kibice drużyn wyżej wymienionych i media skończą .......ić o tym jakie to wspaniałe i szerokie kadry posiada Legia i Amica bo, te ich kadry są przepełnione co najwyżej paralitykami. :)

Kolejny eurow....... :lol:

rw88 01.08.2013 19:34

I teraz wracając do mojej poprzedniej wypowiedzi z kiedyś. Oglądnęliśmy "mecze" Legii i Lecha, powiedzcie mi teraz, jaką wartość miałby jakikolwiek sukces Wisły w tej lidze, skoro jest ona na tak żenującym poziomie? Żaden, teraz widać, że jeśli nie chcesz wiecznie przeżywać rozczarowań, to warto rozważyć przerzucenie się na hokej na trawie - tam kobiety ostatnio nawet do ósemki w Europie weszły. Nawet mistrzostwo Wisły w tych warunkach nie jest specjalnym powodem do radości, czemu? Bo mistrza czekają puchary, a tam tuzy z Litwy, Azerbejdżanu i dołu tabeli ligi norweskiej. Tuzy, które zweryfikują wartość tego mistrzostwa, wytaplają je w błocie. Dlaczego więc mam się cieszyć z ich słabości?

Chociaż rozumiem po części ludzi, którzy pasjonują się piłkarskim mistrzostwem kraju, chcą żeby ich drużyna przegoniła inną w ilości zdobytych mistrzostw. Oni traktują Ekstraklasę jak np. żużel, który liczy się tylko w Polsce i w którym to sporcie sukcesy są wartościowe tylko u nas - dla takich osób "piłka nożna w Polsce" to nazwa odmiany piłki nożnej, tak jak Beach Soccer, Futsal. Ja tak nie potrafię, nie potrafię się w ten sposób oszukiwać, ale kto co woli :)

arti 01.08.2013 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rw88 (Post 1325700)
I teraz wracając do mojej poprzedniej wypowiedzi z kiedyś. Oglądnęliśmy "mecze" Legii i Lecha, powiedzcie mi teraz, jaką wartość miałby jakikolwiek sukces Wisły w tej lidze, skoro jest ona na tak żenującym poziomie? Żaden, teraz widać, że jeśli nie chcesz wiecznie przeżywać rozczarowań, to warto rozważyć przerzucenie się na hokej na trawie - tam kobiety ostatnio nawet do ósemki w Europie weszły. Nawet mistrzostwo Wisły w tych warunkach nie jest specjalnym powodem do radości, czemu? Bo mistrza czekają puchary, a tam tuzy z Litwy, Azerbejdżanu i dołu tabeli ligi norweskiej. Tuzy, które zweryfikują wartość tego mistrzostwa, wytaplają je w błocie. Dlaczego więc mam się cieszyć z ich słabości?

Chociaż rozumiem po części ludzi, którzy pasjonują się piłkarskim mistrzostwem kraju, chcą żeby ich drużyna przegoniła inną w ilości zdobytych mistrzostw. Oni traktują Ekstraklasę jak np. żużel, który liczy się tylko w Polsce i w którym to sporcie sukcesy są wartościowe tylko u nas - dla takich osób "piłka nożna w Polsce" to nazwa odmiany piłki nożnej, tak jak Beach Soccer, Futsal. Ja tak nie potrafię, nie potrafię się w ten sposób oszukiwać, ale kto co woli :)

Czyli lepiej być przeciętniakiem w tej szarej lidze?
No ja się z tym nie zgadzam.
A zarówno L jak i Amica są w stanie spokojnie awansować za tydzień.
W awans Śląska raczej nie wierzę, ale to boisko zadecyduje nie moja wiara czy jej brak.

dynek.pl 01.08.2013 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rw88 (Post 1325700)
I teraz wracając do mojej poprzedniej wypowiedzi z kiedyś. Oglądnęliśmy "mecze" Legii i Lecha, powiedzcie mi teraz, jaką wartość miałby jakikolwiek sukces Wisły w tej lidze, skoro jest ona na tak żenującym poziomie? Żaden, teraz widać, że jeśli nie chcesz wiecznie przeżywać rozczarowań, to warto rozważyć przerzucenie się na hokej na trawie - tam kobiety ostatnio nawet do ósemki w Europie weszły. Nawet mistrzostwo Wisły w tych warunkach nie jest specjalnym powodem do radości, czemu? Bo mistrza czekają puchary, a tam tuzy z Litwy, Azerbejdżanu i dołu tabeli ligi norweskiej. Tuzy, które zweryfikują wartość tego mistrzostwa, wytaplają je w błocie. Dlaczego więc mam się cieszyć z ich słabości?

Chociaż rozumiem po części ludzi, którzy pasjonują się piłkarskim mistrzostwem kraju, chcą żeby ich drużyna przegoniła inną w ilości zdobytych mistrzostw. Oni traktują Ekstraklasę jak np. żużel, który liczy się tylko w Polsce i w którym to sporcie sukcesy są wartościowe tylko u nas - dla takich osób "piłka nożna w Polsce" to nazwa odmiany piłki nożnej, tak jak Beach Soccer, Futsal. Ja tak nie potrafię, nie potrafię się w ten sposób oszukiwać, ale kto co woli :)

Dlatego pisalem Ci po pierwszej rundzie żeby nie wyciągać zbyt pochopnych wniosków choć oczywiście liczyłem, że wczesniejszy start ligi był tym czego polskie kluby potrzebowały. Wyszło jak zawsze, jesteśmy beznadziejni - podpis, który ustawiłem rok teraz również aktualny.

Ja już od roku nie potrafię się w ogóle emocjonować naszą ligą - euro, a potem szybki w....... w pucharach były dla mnie jak otrzeźwiający plaskacz w pysk. Mecze oglądam jak nie mam co robić, zresztą od razu z nastawieniem, że będzie w........ Na stadion nie chodzę, trochę mi tego brakuje ale jak pomyślę, że kupując bilet dorzucałbym choćby złotówkę do pensji tych przepłacanych miernot to od razu staję się bardziej konsekwentny. Po prostu żeby było lepiej to musi to wszystko najpierw .......nąć - nie może być tak, że ktoś taki jak Jodłowiec za to co robi dostaje 40 tyś miesięcznie plus premie. To jest chore, to jest nieprzyzwoite.
Chodzę na III ligę, piłkarsko niewielka różnica, a przynajmniej nie trzeba żadnych kart kibica.

Blaszczu16 01.08.2013 20:18

A nam UEFA oddała pieniądze za puchary w 11/12?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl